Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

komlosip
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.04.27. 11:49

Gordon24 írta:Továbbá óvom a szervezést, ui. nem a szabályoknak megfelelően bonyolítottátok le a versenyt:
1. a szerverek összevonása miatt Varga Dávid nem tudott indulni (3. helyezettként a bajnokságban, futamgyőzelmi esélyekkel)
2. a szerverek összevonása miatt Suborits Péter nem tudott indulni a B-szerveren, hogy letöltse a büntetését
3. Nagy Dávid Q2-ben csatlakozott (miután valaki helyet csinált neki), és mért kör teljesítése nélkül a 18. helyről indult

Reagálok erre, mert az én döntésem volt a dolog..

1.. A szerverek összevonása a következő dolog miatt történt. A szabály rendszer szerint 14 fősnek kell lennie egy szervernek. 27 nevező esetében nem tudtuk ezt megoldani. Ha nem vonjuk össze a 2 szervert akkor ugyan úgy vétünk a saját szabályaink ellen.
Az előző futamon 12-en indultak a B-szerveren, az senkit nem zavart. Szerintem fontosabb, hogy tiszta legyen a bajnoki címért folyó verseny, mint hogy hány fős a B-szerver (bocs ha ezzel megbántok valakit). Tudom, hogy Dodival beszéltetek közben, aki nem szeretne háborogni az egészen, és szeretné lezárni a dolgot (ilyen személyiség). Szerintem viszont ez nem fair.

Nem lenne egyszerűbb elismerni, hogy elrontottuk, és megpróbálni kompenzálni valahogy?
2. Letölti Snettertonban.
Ez aztán nagyon fair. Ez már a Bt. döntése? Pedig ezt a kérdést viszonylag könnyen lehetne korrigálni. Súgjak?
3. A Q2 a Bt döntése szerint Zárt. Ezt Nem alkalmaztuk csak kihirdettük. (hiányosság tehát a következő fordulótól nem lehet majd csatlakozni Q2 alatt) Ha ezt a szabályt alkalmazzuk tegnap akkor az első illetve ez a pont is lezárul. 20:10 perckor egyik versenyző sem tartózkodott a szerveren. Sőt 19:50 kor sem amikor az összevonást megléptük.
Értem. Ettől még volt egy versenyző, aki mért kör nélkül a mezőny közepéről indult. Korábban ebből hatalmas botrányt csináltatok (ld. George-féle esetet).

Nem véletlenül írtam az óvás topicba a hozzászólásom, várom a Bt. döntését.
Komlósi Péter alias KP. #22

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.04.27. 11:57

komlosip írta:
Ez Galambos Péter válasza volt. A Bírói Testület válasza a Bírói Testület profiltól jön. Kielemezzük és ki lesz hirdetve a végleges döntés majd. A BT elleni óvásra még nem tudjuk hogy milyen figyelmeztetést adhatunk a BT-nek,illetve ennek mi értelme,de kitalálunk valamit. Nem kell súgni. Dolgozunk az ügyön.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.04.27. 12:27

Norbi írta:
Hezso írta: Nagyon jó lenne végre valami olyan pálya is, ahol a BMW-nek bármi esélye van olyan ember kezében is, aki nem száz éve BMW-vel megy és nem űrmenő.
Setupot csak szépen kérni kell, akkor adok, ha gondolod :)
Köszönöm szépen, a setupot letöltöttem, próbálok is belőle tanulni. Viszont akkor már hadd kérjek tényleg szépen.

Adnád hozzá az agyadat és a reakcióidődet is????? :lol: A többit már könnyedén megoldom. :twisted:
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.04.27. 12:39

KP: Azzal a Bt nem tud mit tenni, hogy a 14 pilótából 12-en jelennek meg.

Outlon-ban a szabályaink szerint lett felosztva a szerver. B 14 fős lett volna.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.04.27. 12:40

Juhász Csaba írta: Mért körön vagyok, az előttem lévé lemegy fűre behúzza mellém majd izmozik. chatstop alatt q2-be megy az irkálás.
Q1ből 2 perc volt hátra, amikor kezdtem a gyors köröm, te jöttél ki a boxból. Hátul lesodródtam egy kanyarban és nem tudtam utána íven autózni, mert egymás mellé kerültünk. Sőt én éreztem úgy, hogy zavarok. Biztos körbe értél utána 40 mp alatt. :P Ha erre gondolsz, akkor pont fordítva történt, ha nem akkor meg te sem vagy különb :mrgreen:
Q2ben a nagy igyekezetemben, hogy Dávidkának szorítsak helyet, Daninak akartam steamen írni, hogy 5 perc van, de véletlenül a chatbe írtam. Vállalom érte a felelősséget és büntetést! Ezer sorry mindenkitől, akit megzavart! :oops:
Veres Ákos

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.04.27. 12:44

Bírói testület írta:
komlosip írta:
Ez Galambos Péter válasza volt. A Bírói Testület válasza a Bírói Testület profiltól jön. Kielemezzük és ki lesz hirdetve a végleges döntés majd. A BT elleni óvásra még nem tudjuk hogy milyen figyelmeztetést adhatunk a BT-nek,illetve ennek mi értelme,de kitalálunk valamit. Nem kell súgni. Dolgozunk az ügyön.
Köszönöm előre is.

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.04.27. 13:00

Én bevállalom ha rossz a döntés. Ugyanakkor Én úgy érzem, hogy a lehetőségeinkehez képest nem a legrosszabb döntés született.

Értsd úgy Peti hogy 3-4 rossz verzióból választottunk egyet.

Kompenzácio? Megbeszéljük a bt be. 2007 óta csinálom pl Én ezt. Nekem is vannak ötleteim..

Nem a bt válasza amit felhasználó névvel teszünk közzé az minden esetben az egyén magán véleménye.
Galambos Péter

TCS #82

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.04.27. 13:41

Nem Ákos nem rád gondoltam, Mivel Huszit is emlegettem. Bár ha már témánál vagyunk ha le sodródsz az ember előtt miért nem hagyod elmenni? Dobos vagy Dobozi Z re gondoltam.
Juhász Csaba #258

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.04.27. 13:45

Amúgy szerintem Te a mumusom vagy.... Ha egy szerveren vagyunk tuti összeakadunk. Spm megvan még? Vagy nem széria a c30-ba?
Juhász Csaba #258

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.04.27. 16:11

Juhász Csaba írta:Nem Ákos nem rád gondoltam, Mivel Huszit is emlegettem. Bár ha már témánál vagyunk ha le sodródsz az ember előtt miért nem hagyod elmenni? Dobos vagy Dobozi Z re gondoltam.
Amúgy szerintem Te a mumusom vagy.... Ha egy szerveren vagyunk tuti összeakadunk. Spm megvan még? Vagy nem széria a c30-ba?
Attól, hogy lesodródtam még gyors körön voltam ill. lettem volna mínuszban. Bocs én úgy tudtam, hogy tiszteletben tartjuk, ha valaki gyors körön megy és nem toljuk, nem megyünk be mellé, plusz ami veled is történt...nem tartjuk fel. Legalábbis én nem tartanám fel, ha hibázik is elveszem, hogy miattam ne bukjon pluszban és tudjon menni az ideális ívre. De hát azt már megtanulhattuk ahány ember majdnem annyi szokás. Amúgy is 2 perc alatt akartál 2 kört megtenni a felvezetővel együtt.
Remek, hogy valaki fel..sz és máson vezeted le vagy adod 'vissza'.
Ráadásul, mint említettem, 40 mp alatt akartál körbeérni egy másfél perces pályán. Szép kísérlet volt.

Ennek a betűszónak a jelentése nem ugrik be, de ha a mapra gondolsz, akkor van. Használom folyamatosan, ugyanúgy mint a tükröt (a valóságban is). Tudtam, hogy ott vagy éreztelek is és láttalak végig. Ezért sem mentem neked, értem hozzád vagy löktelek fel, inkább a szar íven küszködtem belül.
A fölényes és spanyol viaszos magatartást pedig nyugodtan hanyagolhatod, helyette gondold át még párszor a dolgokat, hátha segít. ;)
Veres Ákos

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.04.27. 17:36

weres6 írta:
Juhász Csaba írta:Nem Ákos nem rád gondoltam, Mivel Huszit is emlegettem. Bár ha már témánál vagyunk ha le sodródsz az ember előtt miért nem hagyod elmenni? Dobos vagy Dobozi Z re gondoltam.
Attól, hogy lesodródtam még gyors körön voltam ill. lettem volna mínuszban. Bocs én úgy tudtam, hogy tiszteletben tartjuk, ha valaki gyors körön megy és nem toljuk, nem megyünk be mellé, plusz ami veled is történt...nem tartjuk fel. Legalábbis én nem tartanám fel, ha hibázik is elveszem, hogy miattam ne bukjon pluszban és tudjon menni az ideális ívre. De hát azt már megtanulhattuk ahány ember majdnem annyi szokás. Amúgy is 2 perc alatt akartál 2 kört megtenni a felvezetővel együtt.
Remek, hogy valaki fel..sz és máson vezeted le vagy adod 'vissza'.
Ráadásul, mint említettem, 40 mp alatt akartál körbeérni egy másfél perces pályán. Szép kísérlet volt.

Ennek a betűszónak a jelentése nem ugrik be, de ha a mapra gondolsz, akkor van. Használom folyamatosan, ugyanúgy mint a tükröt (a valóságban is). Tudtam, hogy ott vagy éreztelek is és láttalak végig. Ezért sem mentem neked, értem hozzád vagy löktelek fel, inkább a szar íven küszködtem belül.
A fölényes és spanyol viaszos magatartást pedig nyugodtan hanyagolhatod, helyette gondold át még párszor a dolgokat, hátha segít. ;)
:D ilyen vagyok, bár a megfelelő lépéseket megtetted hogy ezen a fórumon kívül más kommunikációs csatornákon ne vegyük fel a kapcsolatot. :D
Juhász Csaba #258

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2016.04.27. 20:45

Üdv.

Hülyén hangzik tőlem ez az egész, mert Dávid épp a csapattársam, de épp ebből is látszik, hogy nem teszek kivételt senkivel ha versenyzésről van szó és a győzelem a tét. Ha a szabályzat szerint tilos Q2ben csatlakozni, az számomra egyértelművé teszi, hogy az illető ezalatt nem csatlakozhat és nem vehet részt a versenyen. Ehhez képest Dávid mért kör nélkül, 7 pozicióval előrébbről rajtolt olyanokat megelőzve akik pontosak és szabályosak voltak és fél óráig küzdöttek a jobb helyezésért.

Vágásért, instant kizárás jár az időmérőről, még akkor is ha nem is biztos h nyert vele az illető poziciót.. Ehhez képest Dávid, nem csak hogy sokkal előrébbről indult annál mint amiért megdolgozott, de 2. ik és 3.ik poziciót ért el a versenyeken úgy, hogy szabály szerint el sem indulhatott volna a versenyen.

Azt most hagyjuk, hogy hogyan fordulhatott elő egy ilyen mezőnyben az, hogy T1ben 20ikként fordulva R1 rajtjánál,
a T1 kijáratánál már 3ik volt. De ez nem is ide tartozik.

Nem Dávid hibája volt, hogy nem tudott fellépni, de a szabály az szabály, így az egyetlen számomra elfogadható döntés az utólagos DQ, mindkét futamról. Azt nem is értem, hogy az mi, hogy egy fent lévő versenyző átadja az általa kiválasztott versenyzőnek a helyét. Miért nem Dodinak adta át, miért Dávidnak? Ugyanez fordítva sem lett volna korrekt, ha Dodinak adja át.

Nem véletlenül példáloztam 1-2 évvel ezelőtt amellett, hogy mennyire fontos lenne mindenki számára egy joker, egy eldobható futam a bajnokság egésze alatt, amikor bármi közbeszólhat. Megszakadt net, áramszünet, közbejön valami, vagy a tegnapihoz hasonló félreértés. Mindenki eldobja a legrosszabbul sikerült futamát és a 10 versenyből csak 9 számít. Ha valaki itt tud lenni minden futamon akkor elszúrhat egyet, mert ugysem számít. Nem ez a munkánk így nem egyértelmű, hogy mindenki az összes versenyen el tud indulni. Nem hiszem, hogy valaki ugyanugy tud örülni a győzelemnek ha fej-fej mellett haladva 9 versenyen keresztül, az ellenfele a 10iken el sem tud indulni és így lesz bajnok. Értem azt a felfogást is, hogy aki bajnok legyen az igenis tegyen meg mindent és legyen itt az összes futamon. De netszakadással, áramszünettel, vagy a tegnapihoz hasonló félreértéssel nincs mit kezdeni. Ez olyasmi ami a valóságban nem fordulhat elő, itt viszont nagyon is.

Ennek ellenére, a szabály az szabály, hogy a Q2 zárt, akkor senki sem csatlakozhat. Pont ezért lett behozva a módosítás, az időmérős kizárások miatt, hogy a belépő embereket ne randomra pakolgassa a szerver. Dávid ezt megszegte. Mindkét futamon dobogóra állhatott úgy, hogy szabály szerint el sem indulhatott volna a versenyen. Ez számomra egyértelműen DQ mindkét versenyről. Nem beszélve arról, hogy mindenki mögötte több pontot kapott volna ha a szabályt betartva fel sem lép a szerverre.
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

#920 | Huszár Norbert

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.04.27. 21:49

huszi írta:Üdv.

Hülyén hangzik tőlem ez az egész, mert Dávid épp a csapattársam, de épp ebből is látszik, hogy nem teszek kivételt senkivel ha versenyzésről van szó és a győzelem a tét. Ha a szabályzat szerint tilos Q2ben csatlakozni, az számomra egyértelművé teszi, hogy az illető ezalatt nem csatlakozhat és nem vehet részt a versenyen. Ehhez képest Dávid mért kör nélkül, 7 pozicióval előrébbről rajtolt olyanokat megelőzve akik pontosak és szabályosak voltak és fél óráig küzdöttek a jobb helyezésért.

Vágásért, instant kizárás jár az időmérőről, még akkor is ha nem is biztos h nyert vele az illető poziciót.. Ehhez képest Dávid, nem csak hogy sokkal előrébbről indult annál mint amiért megdolgozott, de 2. ik és 3.ik poziciót ért el a versenyeken úgy, hogy szabály szerint el sem indulhatott volna a versenyen.

Azt most hagyjuk, hogy hogyan fordulhatott elő egy ilyen mezőnyben az, hogy T1ben 20ikként fordulva R1 rajtjánál,
a T1 kijáratánál már 3ik volt. De ez nem is ide tartozik.

Nem Dávid hibája volt, hogy nem tudott fellépni, de a szabály az szabály, így az egyetlen számomra elfogadható döntés az utólagos DQ, mindkét futamról. Azt nem is értem, hogy az mi, hogy egy fent lévő versenyző átadja az általa kiválasztott versenyzőnek a helyét. Miért nem Dodinak adta át, miért Dávidnak? Ugyanez fordítva sem lett volna korrekt, ha Dodinak adja át.

Nem véletlenül példáloztam 1-2 évvel ezelőtt amellett, hogy mennyire fontos lenne mindenki számára egy joker, egy eldobható futam a bajnokság egésze alatt, amikor bármi közbeszólhat. Megszakadt net, áramszünet, közbejön valami, vagy a tegnapihoz hasonló félreértés. Mindenki eldobja a legrosszabbul sikerült futamát és a 10 versenyből csak 9 számít. Ha valaki itt tud lenni minden futamon akkor elszúrhat egyet, mert ugysem számít. Nem ez a munkánk így nem egyértelmű, hogy mindenki az összes versenyen el tud indulni. Nem hiszem, hogy valaki ugyanugy tud örülni a győzelemnek ha fej-fej mellett haladva 9 versenyen keresztül, az ellenfele a 10iken el sem tud indulni és így lesz bajnok. Értem azt a felfogást is, hogy aki bajnok legyen az igenis tegyen meg mindent és legyen itt az összes futamon. De netszakadással, áramszünettel, vagy a tegnapihoz hasonló félreértéssel nincs mit kezdeni. Ez olyasmi ami a valóságban nem fordulhat elő, itt viszont nagyon is.

Ennek ellenére, a szabály az szabály, hogy a Q2 zárt, akkor senki sem csatlakozhat. Pont ezért lett behozva a módosítás, az időmérős kizárások miatt, hogy a belépő embereket ne randomra pakolgassa a szerver. Dávid ezt megszegte. Mindkét futamon dobogóra állhatott úgy, hogy szabály szerint el sem indulhatott volna a versenyen. Ez számomra egyértelműen DQ mindkét versenyről. Nem beszélve arról, hogy mindenki mögötte több pontot kapott volna ha a szabályt betartva fel sem lép a szerverre.
Dodinak is fel lett ajánlva a hely. Galambos Péter megtette. Nem tudom összebeszéltek-e Ákossal,de meg volt a lehetőség.

Michelisznek lehet nem mehet el a net,de a H(onda)ulladék Civic tönkre mehet,ami itt nálunk kb elképzelhetetlen.

Ugyan azt tudom kérdezni amit FB-n is. Hol van a szabályzatban leírva az,hogy tilos felmenni a Q2-ben? Ami nincs leírva arra nehéz büntetni. Hiszen érvelhetsz vele,hogy de nem jár neked bünti mert nincs leírva. És jogos ez is. Kb iratalan szabály amiről beszélünk. Az is,hogy helyet hagyunk a másiknak. Aztán abból is mennyi balhé van. A HTCC 2015-ben benne volt ez a kiegészítés,de ez más bajnokság. Itt nem lett beleírva.

Az hogy hányadinak fordult az meg szerintem teljesen mindegy. Elvégre akkor is jelzed ezt, hogy ha nem végez előtted a futamon,nem? Vagy ha 25-ről rajtolva 24-re rajtol be,te pedig 2. leszel akkor nincs ez a hozzászólás?

Meg sem született még a hivatalos BT eredmény,mégis az a példa,hogy a HTCC-ben mit csináltunk. Ha ott nyert (a BT szerint) szabálytalan időmérőért és most is nyert helyet, akkor lehet hasonló büntetés járna,nem? Hiszen indulni lehet (fentebb írtam,hogy a TCS-ben nincs leírva) annak aki a Q2-be fellép.
Molnár Dániel #99

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2016.04.27. 22:56

Időmérő után egyből jeleztem amint lehetett beszélni. Akkor is jeleztem volna ha mind2 futamon tök utolsó, mert az is több pont mint amennyit az kap aki el sem indulhat.

Az időmérős DQ büntetés létezése magával vonja azt, hogy Q2ben nem lehet belépni. Akkor is ha nem lett írásban áthozva a htcc-s szabályzatból. A játékban lévő bug miatt. Ez nem attól függ h TCS, HTCC v bármi más legyen a neve.

Q2ben nem léphetett volna fel... Tehát nem indul a futamon, tehát nem szerez semennyi pontot sem. -- Ez a DQ a versenyről utólag.
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

#920 | Huszár Norbert

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.04.28. 09:18

Hezso írta:
Norbi írta:
Hezso írta: Nagyon jó lenne végre valami olyan pálya is, ahol a BMW-nek bármi esélye van olyan ember kezében is, aki nem száz éve BMW-vel megy és nem űrmenő.
Köszönöm szépen, a setupot letöltöttem, próbálok is belőle tanulni. Viszont akkor már hadd kérjek tényleg szépen.

Adnád hozzá az agyadat és a reakcióidődet is????? :lol: A többit már könnyedén megoldom. :twisted:
Sajnos ott még nem tart a teknika hogy ezt is fel tudjam tölteni dropboxra :lol:
Egyébként a titok az, hogy nem szabad csúszkálni, kigyorsításon nem kell minden kanyarból padlóval kijönni.. Meg kell találni azt a határt ahol a kocsit úgy tudod gázzal elfordítani a kanyarba hogy még ne kelljen ellenkormányozni, hanem a kanyar bemeneteli kormányszöghöz képest ahogy adagolod a gázt kevésbé fordítod a kormányt. A legideálisabb az lenne ha úgy tudnál kijönni minden kanyarból hogy a kormányt egyenesen legyen de ez nagyon nehéz és kb lehetetlen ezt tartani egész versenyen a gumikopás miatt.
Norbert Leitner

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.04.28. 16:15

Norbi írta:
Hezso írta:
Norbi írta:

Sajnos ott még nem tart a teknika hogy ezt is fel tudjam tölteni dropboxra :lol:
Egyébként a titok az, hogy nem szabad csúszkálni, kigyorsításon nem kell minden kanyarból padlóval kijönni.. Meg kell találni azt a határt ahol a kocsit úgy tudod gázzal elfordítani a kanyarba hogy még ne kelljen ellenkormányozni, hanem a kanyar bemeneteli kormányszöghöz képest ahogy adagolod a gázt kevésbé fordítod a kormányt. A legideálisabb az lenne ha úgy tudnál kijönni minden kanyarból hogy a kormányt egyenesen legyen de ez nagyon nehéz és kb lehetetlen ezt tartani egész versenyen a gumikopás miatt.
Kár hogy nincs hajlongós emoticon....
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.05.01. 20:20

ikornel írta:R1 1212 István Kornél - Komlósi Péter
itt lekörözött voltál, ugye?

ikornel

HozzászólásSzerző: ikornel » 2016.05.01. 22:52

komlosip írta:
ikornel írta:R1 1212 István Kornél - Komlósi Péter
itt lekörözött voltál, ugye?
Igen, lekörözés volt!
István Kornél

Hopeti
Teljes név: Horváth Péter

HozzászólásSzerző: Hopeti » 2016.05.02. 19:53

Snettertonban a második kanyarban lévő kifutási zóna széléig ki lehet engedni az autót?

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.02. 20:10

Hopeti írta:Snettertonban a második kanyarban lévő kifutási zóna széléig ki lehet engedni az autót?
100%-ig. A fűre már ne menjetek.
Molnár Dániel #99

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.05.04. 07:24

Bírói döntések, bajnoki állás kint.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Dez
Teljes név: Csőke Dezső

HozzászólásSzerző: Dez » 2016.05.04. 19:56

Snetterton szerver mikor várható :?:
Kép Csőke Dezső

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.05.05. 12:24

1212 István Kornél - Komlósi Péter : Komlósi Péter -10 pont + figyelmeztetés

Kérem a felülvizsgálatot. Lekörözött versenyző fél körön át nem enged el, és én kapom a büntetést?! A feltartásért meg semmi???

Szemenyei Ákos - Komlósi Péter R1 588

ennek az esetnek a vizsgálata elmaradt

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2016.05.05. 19:43

Nagy Dávid:
A BT döntése miatt lett összevonva a két szerver és önhibáján kívül nem tudott csatlakozni a szerverre a Q1 ideje alatt. A Q2-es tiltott csatlakozás a TCS bajnokság szabályzatában nem szerepel,így a futam eredményét nem töröljük. A Q2-ben viszont ezzel a késői csatlakozással nyert 7 pozíciót. Ezért a BT úgy határozott, hogy a következő futamon, amin részt vesz, nem futhat mért kört a kvalifikáció egyik szakaszában sem!
A Q2ben való csatlakozás tiltása egyidejüleg jelent meg azzal a szabállyal, hogy a vágások miatt kizárás jár. A szabályzat ezen 2 pontja együtt működik. Akkor is ha szövegben nem lett áthozva. Ezzel mindenki tisztában volt, Gordon is helyeselt a szerveren mikor felvetettem. Ez az ítélet teljesen nonszensz.. Bár Dani megjegyzése, hogy hagynom kellene nyerni Dávidot, így, az utolsó bajnoksára, sokmindenre választ adott.

Többször felvetettem már, hogy kellene egy eldobható joker futam mindenki számára, mert bárkinek bármikor közbejöhet valami és ne ússzon el vele több hónapos munkája mert 10ből csak 9 futamon tud részt venni. Ez nekünk hobby, nem munka. 100 pont előnyből 150 hátránnyal tértem vissza, amit nem volt reális esély behozni 4 futam alatt.. Főleg nem úgy, hogy rögtön T1ben tömegbalesetben kiütnek. Sokkal kevésbé kopna el a mezőny év végére ha lenne egy joker futam.

2 nappal előtte szóltak, hogy el kell utaznom egy hétre. Ha tudom a szezon előtt, hogy nem indulok minden futamon, nem is jelentkezem. Ősszel 6 pont döntött a bajnokságról. Akkor egy 250 pontos kiesést hogy lehet behozni egy szoros bajnokságban? Mázlival. Hát nem fogok 1 fölös percet sem beleölni abba, hogy hátha majd kiesik egy futamról.

Erre még rájön az is, hogy jogtalanul és jogtalan pozicióból indul el a futamon, amit egy időmérőről való eltiltással büntetnek. Sima DQ helyett mindkét futamról. Hát nekem ez nem kell, ennyi volt itt.

Remélem Norbi behúzza a bajnokságot.

#920 | Huszár Norbert

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.05. 21:34

huszi írta:Bár Dani megjegyzése, hogy hagynom kellene nyerni Dávidot, így, az utolsó bajnoksára, sokmindenre választ adott.
És milyen válaszokat adtam ezzel?
Molnár Dániel #99

Vissza: “Touring Car Series '16”