Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.10. 21:34

Bocs Ákos, nem tudtam felmérni a sebességed, nem szándékos feltartás volt, még 1x bocs.
Juhász Csaba #258

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2016.05.10. 22:04

Juhász Csaba írta:Bocs Ákos, nem tudtam felmérni a sebességed, nem szándékos feltartás volt, még 1x bocs.
Semmi baj nincsen! Én is elnézést kérek a félreértés miatt! Elnézést!
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

The Gamer Zabi
Teljes név: Nem használom többet

HozzászólásSzerző: The Gamer Zabi » 2016.05.11. 21:10

Üdv!
Hosszú ideje már, mikor legutoljára itt jártam, és ezért egy hatalmas elnézést szeretnék kérni, és tudom, hogy amit tettem nem volt helytálló (itt hagytam a csapatot egy szó nélkül, nem is írtam vissza senkinek stb...), és ezt szeretném megmagyarázni (tudom, hogy ez nem mentség)

Először is azzal kezdeném, hogy édesapám Február végén távozott az életemből, így kellett egy kis idő, mire feldolgozom, hogy sosem láthatom már őt többet. Ez az egyik ok, amiért nem írtam vissza, persze azért, mert egy tragikus dolog történik az emberrel, azért még be lehet kapcsolni a gépe, vagy legalább telefonról felnézni a webre, hogy írjak egy sort arról, hogy mi, hol, merre, hogyan felém...

DE! A másik, ami miatt végképp nem tudtam visszaírni, hogy a gép meghalt (processzor halál), és nem tudtam venni ezidáig egy újat, illetve telefonom már régóta nem volt (persze már van :D), és ez a másik, és végül utolsó ok, hogy miért nem írtam ide.

Még egyszer szeretnék elnézést kérni, hogy nem írtam vissza, szeretnék elnézést kérni a csapattól, hogy csak otthagytam őket egy szó nélkül, és valószínűleg egy ideig nem fogok szimezni, de egyszer talán újrakezdem, mert végül is miért ne... :)

Sok sikert a továbbiakban mindenkinek, sok sikert a csapatnak a TCS'16-ban, és még egyszer elnézést kérek a történtekért.

Erre a fiókra nem fogok visszajelentkezni többet, és nem is írok vissza senkinek, aki esetleg egy privát üzenettel megdob.

És még egyszer végezetül, utoljára: bocsánatot kérek! :(

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.12. 08:53

Nagyon sajnálom! :(
Igazából nincs semmi gond, megoldottuk! ;)
Neked is minden jót! :)
Veres Ákos

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.05.17. 22:35

Bírói döntések, pontok kint!
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.05.17. 23:02

Atlantában a képen szereplő kanyarban a rázókő széléig engedélyezett a szélesítés.

http://kepfeltoltes.hu/160517/201605172 ... es.hu_.jpg

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.05.18. 10:07

Bírói testület írta:Atlantában a képen szereplő kanyarban a rázókő széléig engedélyezett a szélesítés.

http://kepfeltoltes.hu/160517/201605172 ... es.hu_.jpg
A rázókő vége előtt vissza kell menni a pályára vagy a becsatlakozó utat is lehet így használni szélesen egészen a fűig?
Norbert Leitner

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2016.05.18. 11:52

Tisztelt BT!
Első kör : R1 - 113.6 : Csőke D.- Varga D. : Csőke Dezső - 5 pontos büntetés
Kérem az eset felül vizsgálatát, mert ott szerintem kicsit több történt. Mivel Csőke meglökte Vargát, majd Varga ez által engem tett ki a pályáról és estem vissza az utolsó előtti helyig a 6. helyről. Ez szerintem nem -5 pontot érő figura volt.

Köszönöm!

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.18. 15:28

Akos1985 írta:Tisztelt BT!
Kérem az eset felül vizsgálatát, mert ott szerintem kicsit több történt. Mivel Csőke meglökte Vargát, majd Varga ez által engem tett ki a pályáról és estem vissza az utolsó előtti helyig a 6. helyről. Ez szerintem nem -5 pontot érő figura volt.

Köszönöm!

Azért kapott Csőke úr "csak" -5 pontot, mert Varga Dávid szerepe is benne volt a dologban. Ugyanis Dávid kicsit rázárt Csőkére. Tehát nem 100% ban adtuk Dezsőnek az esetet. De ő váltotta ki ezért enyhítettük a büntetést -5 pontra.

Sajnos Te húztad a rövidebbet, de ő közöttük nem lehet 100% ra ez egyikre illetve a másikra terhelni az esetet.

Kérjük megértésed.
Galambos Péter

TCS #82

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2016.05.18. 18:49

Gordon24 írta:
Akos1985 írta:Tisztelt BT!

Köszönöm!

Azért kapott Csőke úr "csak" -5 pontot, mert Varga Dávid szerepe is benne volt a dologban. Ugyanis Dávid kicsit rázárt Csőkére. Tehát nem 100% ban adtuk Dezsőnek az esetet. De ő váltotta ki ezért enyhítettük a büntetést -5 pontra.

Sajnos Te húztad a rövidebbet, de ő közöttük nem lehet 100% ra ez egyikre illetve a másikra terhelni az esetet.

Kérjük megértésed.
Nem óhajtok komolyabb vitát indítani az eset kapcsán, de Csőke olyan helyen próbálta előzni Vargát, ahol eleve vert helyzetben volt és folytatta a manővert. Ha mind ketten hibásak, akkor miért csak egyik kap büntetést? Inkább nem megyek bele! Továbbá és direkt megjegyzem, hogy semmi bajom az érintett társunkkal/társakkal! Emberek vagyunk tévedhetünk.
Valahogy nem tudok érvényesülni azzal, hogy én húztam a rövidebbet, mert haza vágta az eset a futamomat. Korrektül hagytam a helyet, számoltam a mellettem lévő "forgalommal", a hideg gumi és fékkel. Így valahogy nehéz és igen keserű pirula a hajrában ez az eset, főleg számomra előkelő helyről.
Számtalan esetben HTCC és ETCC-ben is voltak hasonló esetek, ahol hasonlókért keményebb büntetés volt kiosztva. Ki volt emelve mindig, hogy első körben különösen büntet a BT minden esetben, de most valahogy nincsen ez a fajta szigor első kör, első kanyar esetén.
Lehet én látom rosszul az egészet, csak különösen rossz érzés ekkora pontokat (számomra) eldobva "csak" ekkora büntetést terhére látni. Példát statuálni nem kell, de nem erre számítottam. Ennyi. Haladok tovább :)

Mind1... remélem következő 2 futam hétvége jobban sikerül. :D

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.18. 18:59

Megértem az álláspontod, és Mi is úgy éreztük, hogy Dezső hibázott. De mondom Dávid is húzott befelé amivel becsukta Dezsőt.

Szerintem is vakmerő volt a húzás, mert a kanyar íve illetve ahonnan ő jött nagyon nem egyezik, de ettől függetlenül két résztvevős.

Dávidot azért nem büntettük, mert ő nagyon minimális hibát követett el, de ennek is szerepe volt a balesetben.

Tudod, jól, hogy egy rajt milyen, sokan vagyunk kevés a hely stb.. Benne vannak ezek a dolgok, és sokszor nagyon nehéz egy emberre ráhúzni a vizes lepedőt.

A Te pontjaid sajnos nem adja már vissza az sem ha 2x ennyire büntetjük őket.
Galambos Péter

TCS #82

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2016.05.18. 20:54

Gordon24 írta:Megértem az álláspontod, és Mi is úgy éreztük, hogy Dezső hibázott. De mondom Dávid is húzott befelé amivel becsukta Dezsőt.

Szerintem is vakmerő volt a húzás, mert a kanyar íve illetve ahonnan ő jött nagyon nem egyezik, de ettől függetlenül két résztvevős.

Dávidot azért nem büntettük, mert ő nagyon minimális hibát követett el, de ennek is szerepe volt a balesetben.

Tudod, jól, hogy egy rajt milyen, sokan vagyunk kevés a hely stb.. Benne vannak ezek a dolgok, és sokszor nagyon nehéz egy emberre ráhúzni a vizes lepedőt.

A Te pontjaid sajnos nem adja már vissza az sem ha 2x ennyire büntetjük őket.
Értem, elfogadom BT állásfoglalását az ügyben! ;)
Következő futamokra koncentrálok már és reménykedem :D

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2016.05.20. 15:43

Szerver nincsen! Pls indítsátok el! Thx!

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.20. 16:05

Indítom Ákos! pár perc.
Galambos Péter

TCS #82

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2016.05.23. 20:24

Srácok!

Lehet tényleg én vagyok a kretén..., de már többször tapasztaltam, + csapattársam Komlósi Peti is, hogy a pályán a játék véletlenszerűen kizár.

Eddig két variáció adódott:
1. Véletlenül az utolsó sikánt átvágtam, teljesen lelassítottam, de a játék elvette a köröm ugyan úgy... Ezzel nem is lenne gond, viszont ahogy befejeztem a körömet, mintha lejárt volna az adott szakasz, betett a boxba, a pályára pedig nem mehettem ki, miközben bő 60 perc volt hátra.
2. Nem vágtam, nem írt ki semmit, teljesen szabályosnak éreztem a kört, majd a már leírtak szerint boxba rakott, és ennyi... KP-nak is volt nem egyszer hasonló.

Ha másnak is akadt ezzel gondja, akár edzés szakasztól függetlenül, érdekessé teheti a versenyt. Gondoltam szólok...
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Jégember

HozzászólásSzerző: Jégember » 2016.05.23. 21:36

Dodi írta:Srácok!

Lehet tényleg én vagyok a kretén..., de már többször tapasztaltam, + csapattársam Komlósi Peti is, hogy a pályán a játék véletlenszerűen kizár.

1. Véletlenül az utolsó sikánt átvágtam, teljesen lelassítottam, de a játék elvette a köröm ugyan úgy... Ezzel nem is lenne gond, viszont ahogy befejeztem a körömet, mintha lejárt volna az adott szakasz, betett a boxba, a pályára pedig nem mehettem ki, miközben bő 60 perc volt hátra.
2. Nem vágtam, nem írt ki semmit, teljesen szabályosnak éreztem a kört, majd a már leírtak szerint boxba rakott, és ennyi... KP-nak is volt nem egyszer hasonló.

Ha másnak is akadt ezzel gondja, akár edzés szakasztól függetlenül, érdekessé teheti a versenyt. Gondoltam szólok...

Mindenkinek ez van, valamiért a gép csak 11 mért kört enged futni. Nem sok ötlet van, hogy ez mitől lehet (sőt igazából egyáltalán nincs rá ötlet :D ).
Nagy Dávid #11

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2016.05.24. 08:50

Dodi írta:Srácok!

Üdv!

Kun Ákos csapattársam és jómagam is találkoztunk ezzel a jelenséggel a hétvégi tesztelésünk alatt, nem igazán értettük a miértjét. De akkor még úgy gondoltuk biztos csak mi rontottunk el valamit, pályát vágtunk vagy valami hasonló és esetleg 'túl érzékeny' ez a pálya változat, úgy ahogy te is gondoltad első körben. :)

És igen úgy ahogy Nagy Dávid mondja valahogy 11-12. körnél történik meg ez a 'jelenség'. :D :(
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2016.05.24. 10:19

Értem, köszi a válaszokat.
Annyiban viszont érdekes, hogy milyen értelemben számít a mért kört, mert hát futam alatt is van ugyebár "mért kör". Megmondom őszintén, nem figyeltem hány kör után volt ez, de úgy rémlik ettől hamarabb is jelentkezett a hiba.
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.05.24. 14:43

Ez valóban igaz, 11 kör után örök boxfogságot kaptam...

De már olyannal is találkoztam, hogy köröztem a pályán, de nem mérte a körömet, akárhány szabályos kört tettem meg.
Komlósi Péter alias KP. #22

driver3
Teljes név: X Y

HozzászólásSzerző: driver3 » 2016.05.24. 17:54

Kapcsoljátok ki a cheatet srácok. :lol: :lol: :lol: :lol:

komlosip írta:Ez valóban igaz, 11 kör után örök boxfogságot kaptam...

De már olyannal is találkoztam, hogy köröztem a pályán, de nem mérte a körömet, akárhány szabályos kört tettem meg.
Tamás Homoki

2015 HTCC - #30
2016 TCS - #30
2016 VSR - PSRL Endurance Summer Series #8
2016 VSR WTCC '15 - Summer Series

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.24. 21:23

Huhh..

Hát előszór is. Baromi későn tudtam gép elé kerülni a pálya totál ismeretlen volt, de hamar ment nem egy bonyolult nyom. Aztán belső nézetben ahogy tekergettem a kormányt, nézem, hogy a faszi lába lépked a pedálon mondom mi a fax?
Külső nézet mentem egy két kört, konkrétan az összes egyenesben fel fel villant a lámpa. Hm mondom akkor pedált szét kéne szedni..

Na mondom sebaj, átraktam a féket a kuplung pedálra. Kimentem q2 be tesztelgetni. Erre mindenki írogat, hogy ne fussak mért kört:-) 1 ezt a qual formát Én találtam ki ezelött 3 évvel kb. Tehát tudom, hogy megy. Másik meg az, hogy egyetlen szóval nincs leírva sehol, hogy nem mehetsz ki., csak az, hogy nem futhatsz mért kört. Szóval nem igazán értettem a dolgot.

Főleg úgy, hogy Laci ezért lépett ki és nem tudott qualt menni.. No mind1..

Nagyjából átszoktam a kuplungos fékre. (bazi szar, mert olyan puha mint a fos :-) ) és akkor race1.

Kimentem eső gumin. :-) Nem részletezném :-)

Race2. Viszonylag jó volt 15. helyen menetem aztán kezdtem fáradni. Gyerkőcök zsonganak elment a koncentráció. 2 nagyobb hiba 17. hely. Nem lesz a kedvencem a pálya :-(
Galambos Péter

TCS #82

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.26. 11:07

Replayek délután folyamán feltöltésre kerülnek. Mivel csúszunk, az óvásokat szombat éjfélig fogadjuk.
Juhász Csaba #258

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.05.31. 20:59

VSR BT tag / segítő kerestetik!

Amennyiben úgy érzed,hogy szívesen foglalkoznál szimulátorozással komolyabban egy jól szervezett, profi társasággal,nincs más dolgot mind nekünk (ennek a profilnak) írni egy privát üzenetet!

Hogy mit tehetnél nálunk? Cikk írás, szervezés, videós anyag, képi anyag, adminisztrációs feladatok stb.

Keress fel minket,és beszéljük át együtt,hogy miben vagy erős,mi az ami érdekel!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.06.01. 23:37

Bírói döntések kint, pontok hamarosan!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.06.02. 19:05

Bajnoki állás kint.

Vissza: “Touring Car Series '16”