Társalgó

Első Assetto Corsa bajnokságunk ahol a European Truck Racing Championship (Kiss Norbi itt nyert 2-szer) és a Formula Truck Series keveredik egymással. A kamionok Formula Truck beütésűek míg a szabályzat inkább az EB-re hasonlít. INGYENES a részvétel,nyeremények év végén!

Moderátor: BT Tag

Hezso

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.03.25. 23:26

Sokat gondolkoztam, de úgy döntöttem, nem irok regényt, mert lassan én leszek a mindenért panaszkodó mumus a VSR ligában.... :lol:

Ehhez a bajnoksághoz egyetlen hozzáfüzni valóm van, akinek nem inge ne vegye magára.

Itt tudomásul kell venni, hogy nehéz, nagy terjedelmü dögökkel megyünk. Ha ketten vagyunk a kanyarban, a külső ha befelé húz, a másikat simán berakja a füre, mert akkora súlyúk van. Itt nem lehet pöcizni, mert szintén a súly és a terjedelem miatt az ellenfél már repül is ki a pályáról. Nem lehet támaszkodni kanyarban, mert a másikat kirakjuk a füre. Tessék szives elfelejteni a BTCC-s, illetve más nyilt és nem nyilt bajnokságban szerzett ösztönöket és tisztán versenyezni. Ezekkel csak úgy lehet. Akkor mindenkinek öröm lesz a verseny.

Ha nem tudunk előzni, érdemes várni kicsit, előbb-utóbb vagy elsokall a másik, vagy esély lesz előzni.

Remélem nem fog érdektelenségbe vagy idiotizmusba és dafkeségbe fulladni a bajnokság, kár lenne érte, ennél sokkal több van benne.

Én maradok ameddig lehet, de van az a pont ahol az ember legyint és inkább elmegy másfelé. Nem szeretném elérni azt a pontot.

Peace.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.03.25. 23:45

repules74 írta: Másik: Ha 20:15-re van hivatalosan kiírva a rajt, akkor ne kezdjük el korábban! A bajnokság "komolysága" miatt se!
Harmadik: Mert két autó ütközik a rajt után, meg még kettő, simán versenybaleset, tehát nem lagg, egyéb külső hatás, miért is kell újraindítani?
20:00 : Időmérő - korlátlan kör
20:15 : Race 1 - 25 kör
~20:40 : szerver restart
~20:45 : Időmérő - 1 mért kör (Superpole)
20:55 : Race 2 - 20 kör

E szerint jártunk el. 20:00-kor volt időmérőre állítva a szerver és 20:15 volt a race. Nem tudom milyen korábbi rajtra gondolsz továbbra sem.

30 embernél nem érdekelne 5 ember gondja, viszont az elrajtolt 13 főnél ez közel 50%-os érintettség,ami pedig indokolhatja a restartot ha a Bírói Testület úgy dönt.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.03.26. 10:40

Gilb3rto írta: annyi különbséggel hogy Balázs nállam lagolt 5-10 métereket előre hátra mozgott a pályán, nem a megszokott ugrálos lagg volt inkább mintha csúszott volna, de folyamatosan ennek abban a körben amikor megelőztem meg is lett a hátulütője már a T1-ben összeértünk de azt még fogtuk a T2,ben a kanyar közepén már nem volt erre ráhatásunk én szorosan mentem mögötte, és a lagnál összeértünk ő megforgott de mivel egyből jöttek mögöttünk nem tudtam megvárni és visszaengedni pedig ha csak ketten vagyunk megtettem volna, így sikerült a végéig erős tempót menni, és megnyerni a 2. futamot.
Hát nem tudom, Danival beszéltünk a verseny közben, hogy pont te laggoltál, pinged is magasabb volt és a AC kapcsolatjelzője (a neveknél az autó fölött egy ilyen színes valami :D) az pl sárga volt. Nem tudunk a helyzettel mit kezdeni.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

Gilb3rto
Teljes név: Poszmik Gilbert

HozzászólásSzerző: Gilb3rto » 2016.03.28. 17:18

tbazsi95 írta:
Gilb3rto írta: annyi különbséggel hogy Balázs nállam lagolt 5-10 métereket előre hátra mozgott a pályán, nem a megszokott ugrálos lagg volt inkább mintha csúszott volna, de folyamatosan ennek abban a körben amikor megelőztem meg is lett a hátulütője már a T1-ben összeértünk de azt még fogtuk a T2,ben a kanyar közepén már nem volt erre ráhatásunk én szorosan mentem mögötte, és a lagnál összeértünk ő megforgott de mivel egyből jöttek mögöttünk nem tudtam megvárni és visszaengedni pedig ha csak ketten vagyunk megtettem volna, így sikerült a végéig erős tempót menni, és megnyerni a 2. futamot.
Hát nem tudom, Danival beszéltünk a verseny közben, hogy pont te laggoltál, pinged is magasabb volt és a AC kapcsolatjelzője (a neveknél az autó fölött egy ilyen színes valami :D) az pl sárga volt. Nem tudunk a helyzettel mit kezdeni.
Akkor lehet én laggoltam én csak lekörözésnél láttam másik kamiont addig csak a tiédet R1-en nem tapasztaltam ezt a hibát. KB38-as pingem volt attól még nem kéne laggolnom :) mind1 még 2 hét és digi lesz :D
#29 Poszmik Gilbert

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.03.28. 17:20

Gilb3rto írta: Akkor lehet én laggoltam én csak lekörözésnél láttam másik kamiont addig csak a tiédet R1-en nem tapasztaltam ezt a hibát. KB38-as pingem volt attól még nem kéne laggolnom :) mind1 még 2 hét és digi lesz :D
Kb 3-4 körig volt sárga az a szar a neved mellett és volt a 30 körüli ping helyett olyan 150-180. Azt nem tudom,abban a pillanatban volt-e amikor Bazsit meglökted,de rá kb 1 körrel megoldódott minden és utána már jó volt.
Molnár Dániel #99

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.03.31. 14:21

Bírói döntések kint!

Szőcs Attila máskor kérünk téged,hogy add meg, hogy R1 vagy R2.

Íme a bajnoki állás a második forduló után!
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.03.31. 18:46

Sziasztok.

Próbáltam felmenni a szerverre, de most frissités után azt irja ki, hogy "The server running an another protocol."

Hegyi Zsolt #966

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.03.31. 19:11

Hezso írta:Sziasztok.

Próbáltam felmenni a szerverre, de most frissités után azt irja ki, hogy "The server running an another protocol."
Dolgozunk rajta, az Assetto Corsa frissítéskor néha vannak ilyen problémák.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.03.31. 19:18

Köszi

Hegyi Zsolt #966

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.04.01. 14:05

SZERVER FUT! LEHET TESZTELNI!
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.04.01. 21:27

Tesztelem a szervert. Eddig egy dolgot vettem észre, az engem nagyon zavar, nem tudom másnál is van-e.

Csak a kamion módnál a ti szervereteken okoz gondot a dolog. A frissités óta olyan, /nem tudom másként leirni/ mintha egy fekete papirsárkány lenne a kamion előtt, ami úgy megy egyik oldalról a másikra, ahogy tekerem a kormányt. Engem nagyon zavar, nem tudom hogy lehetne eltüntetni.

Beraknék képet, de nem tudom ebbe a fórumba hogyan kell. Már letöröltem a modot és újraraktam, de még mindig megvan ez a probléma. Az AC-t is végigellenőriztem, ott minden rendben. Csak a kamion moddal van a gond, de amig nem tudom megoldani, addig nem indulok, mert engem nagyon zavar.

Hegyi Zsolt #966

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.04.07. 17:30

Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.04.12. 21:42

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.04.20. 21:42

Az email-ben leírtuk mindenkinek, a 28 nevezőből 15 indulót vártunk volna. Összesen 8 ember írta be,hogy jön,vagy nem jön. Ennek semmi értelme.

Sajnáljuk azt a kb 10 főt aki jött becsülettel és készült! Köszönjük szépen nekik a részvételt! Reméljük máskor is találkozunk még veletek! A kamion bajnokság véget ért!

Gilb3rto
Teljes név: Poszmik Gilbert

HozzászólásSzerző: Gilb3rto » 2016.04.21. 07:37

Bírói testület írta:Az email-ben leírtuk mindenkinek, a 28 nevezőből 15 indulót vártunk volna. Összesen 8 ember írta be,hogy jön,vagy nem jön. Ennek semmi értelme.

Sajnáljuk azt a kb 10 főt aki jött becsülettel és készült! Köszönjük szépen nekik a részvételt! Reméljük máskor is találkozunk még veletek! A kamion bajnokság véget ért!
Kár érte :(
#29 Poszmik Gilbert

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.04.21. 08:45

Van ez így... Mivel Hegyi Zsolt csapattársam is jó eséllyel kiesett a játékból táppénz miatt, túl sok értelme nem lett volna a folytatásnak, meg amúgy sem a szívem csücske ez a hombár.
Viszont, ha javasolhatnék, valami utcai autós, mérsékelt teljesítményű (Toyota GT86, Abart Corse, BMW M235 vagy M3, Alfa Romeo 4C vagy Giulietta, stb...) sorozat érdekelne. Ez Masters-en is mindig nagy sikert arat funrace-ek alkalmával, de végül sorozat nem lesz belőle, mert van elég más bajnokság. Egy ilyen kategóriába sokan be tudnak ugrani különösebb gyakorlás nélkül, jobb esély van a magas létszámra és nem mellesleg elég szoros csatákat szokott hozni.
Ez a "belép kategóriás" széria valahogy hiányzik a palettáról a magyar ligákban, legalábbis az új generációs szimulátorokkal. Nemrég indult egy GT86-os sorozat valahol, de nem jó az időpontja nekem, a csütörtöki kamionos időpont viszont pont jó volt.
Mammel Erik

repules74
Teljes név: Szőcs Attila

HozzászólásSzerző: repules74 » 2016.04.21. 19:38

Sajnálom, pedig jó móka volt!

Andor
Teljes név: Fazekas Andor

HozzászólásSzerző: Andor » 2016.11.13. 16:39

Heló srácok.Remélem jó helyre írok ,ha problémám van.Egy havernak megvan az ASR oldalon található Ferrari 643,641,412t2 és Williams FW 14.Ő még nem próbálta ,de én igen. És nem működik.A legfrissebb Assetto Corsa 1.9 van meg.Más mod is van ,ami nem megy ,de ez a mod az 1.5-ös verzión sem megy aminél a többi igen.Van valami hír ,vagy infó a hiba megoldására.Ha elindítom átvált a játék ugyebár a betöltőre.A pályát tölti ,majd nem sokkal később visszadob a menübe.

Vissza: “VSR Truck Series 2016”