Társalgó

DiRT Rally bajnokság a Codemasters féle játékkal. Egy kategória van engedélyezve : WRC '10 . Az év végén nyereményekben részesülnek a kategória dobogósai!

Moderátor: BT Tag

Met
Teljes név: Bíró László

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Met » 2016.04.09. 15:51

Bírói testület írta:
Met írta:Kérdeznék én is a szerelőkkel kapcsolatban.
Van a chief-em, 5-ös szinten, emberkék alatt 88, villáskulcs alatt 84, 2 üres perk.
Az első perk-en a 4WD autónál 5%-al csökkenti az upgrade időt, második perk-en ez 10%, ha ezeket választom akkor ez össze adódik?

Ha veszek mérnököt, a legdrágább 42k cr 40 stages, 40 szakasz után újat kell venni?

Ha jól értelmeztem a korábban írtakat, csak akkor vegyem meg a mérnököknek a perk-et ha már meglesz a bajnoki autó.
Chief-nek se vegyek perket addig? 344k cr-em van, Pikes-ot nyomatom.
Igen ha több 4wd perked van akkor összeadódik. Minden mérnök/perk hozzá tesz a fejlődéshez.
Hosszabbítani kell a szerződésüket 40 szakasz után majd. De ha hosszabbítasz akkor a perkje megmarad. Ha új mérnököt veszel,újra kell kiváltani neki a perket. Szóval hosszabbítani érdemesebb,mint új mérnököt venni mert akkor perk elvész.
Chief-nek vehetsz perket,de a cél az lenne,hogy a WRC kocsira gyűjts,emiatt felesleges elköltened a pénzed a perkre most. Legyen meg hamarabb a kocsi,majd azzal szerzel pénzt perkre.
Ok, köszi, akkor veszek fel mérnököket és ha meglesz a pénz a WRC-re akkor utána jönnek a perkek.
Alt+F4=Cheat

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.04.09. 15:53

A bajnoki állásnál rossz autó van a nevem mellett (VW helyett Ford).
Komlósi Péter alias KP. #22

Jason574
Teljes név: Gottlieb Jason

HozzászólásSzerző: Jason574 » 2016.04.11. 11:52

Nem tudok elindulni Svédországba , mert nincs alapból meg az autó (VW polo WRC ) . Az első fordulót még simán lefutottam vele.
Megoldás ?

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.04.11. 16:26

Jason574 írta:Nem tudok elindulni Svédországba , mert nincs alapból meg az autó (VW polo WRC ) . Az első fordulót még simán lefutottam vele.
Megoldás ?
Semmit nem állítottunk mi át. Konkrétan ugyan azok az opciók vannak nekünk is a szerver indításnál, ami eddig volt. Ezek szerint a saját autó mostantól azt jelenti,hogy vagy mindenki sajáttal megy,vagy mindenki az alap,lefojtott autókkal. Szóval azt tudjuk tanácsolni,hogy folytasd az offline-t és szerezz pénzt. Vedd meg a kocsit.
Molnár Dániel #99

Jason574
Teljes név: Gottlieb Jason

HozzászólásSzerző: Jason574 » 2016.04.12. 02:56

Akkor Svédország ( meg lehet,hogy a következő is ) nekem kimarad ; mert ennyi idő alatt nem tudom megszerezni az autót. Érdekes,hogy az elsőn simán elindultam a vw poloval,most meg bejelentkezés után csak kiìrja ,hogy nincs elég pénzem a megvásárláshoz ès nem is enged tovább. Más ligákban nincs ilyen gondom.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.04.12. 09:04

Jason574 írta:Akkor Svédország ( meg lehet,hogy a következő is ) nekem kimarad ; mert ennyi idő alatt nem tudom megszerezni az autót. Érdekes,hogy az elsőn simán elindultam a vw poloval,most meg bejelentkezés után csak kiìrja ,hogy nincs elég pénzem a megvásárláshoz ès nem is enged tovább. Más ligákban nincs ilyen gondom.
Azóta frissült a játék. Köztük a dedi is. De sok minden nem változott vele állítási lehetőség terén. Ugyan azok vannak beállítva most is nekünk. Valószínű más ligákba akkor nincs berakva a saját autó és mindenki bérel.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.04.13. 15:35

Jason574 írta:Akkor Svédország ( meg lehet,hogy a következő is ) nekem kimarad ; mert ennyi idő alatt nem tudom megszerezni az autót. Érdekes,hogy az elsőn simán elindultam a vw poloval,most meg bejelentkezés után csak kiìrja ,hogy nincs elég pénzem a megvásárláshoz ès nem is enged tovább. Más ligákban nincs ilyen gondom.

Írtam privit.. Olvasd el!
Galambos Péter

TCS #82

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.04.14. 10:49

Ha ez így van, akkor jó eséllyel nekem is kimarad a futam.
Komlósi Péter alias KP. #22

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.04.17. 15:04

Eddig 5 olyan pilótát látunk az első szakasz után,akiket nem tudunk azonosítani. Ilyen játékbeli névvel nem nevezett senki. Megkérjük őket,hogy azonosítsák magukat hétfő 23:59-ig, különben nem lesznek figyelembe véve az idők :
szabop
swegatron
disko
atesz
berti78

Ha nem nehéz kérés,akkor MINDENKI jöjjön teljes névvel és akkor nincsenek ilyen ütközések. Nem tart semmiből átírni a nevet és a mi munkánk is könnyebb lenne, hiszen akkor nem kell detektíveset játszani.
Molnár Dániel #99

Tsabi1984
Teljes név: Szabó Csaba

HozzászólásSzerző: Tsabi1984 » 2016.04.17. 17:46

danikosz írta:Ha nem nehéz kérés,akkor MINDENKI jöjjön teljes névvel és akkor nincsenek ilyen ütközések. Nem tart semmiből átírni a nevet és a mi munkánk is könnyebb lenne, hiszen akkor nem kell detektíveset játszani.
Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de hol tudom átírni a nevem? Következő futamtól akkor teljes névvel jönnék.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.04.17. 17:54

Tsabi1984 írta:
danikosz írta:Ha nem nehéz kérés,akkor MINDENKI jöjjön teljes névvel és akkor nincsenek ilyen ütközések. Nem tart semmiből átírni a nevet és a mi munkánk is könnyebb lenne, hiszen akkor nem kell detektíveset játszani.
Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de hol tudom átírni a nevem? Következő futamtól akkor teljes névvel jönnék.
Ez engem is érdekelne, mert a dirtgame.com.on, a profilomba nincs ilyen lehetőség. :roll:
Füredi Zoltán

MartinVRS
Teljes név: Veres Martin

HozzászólásSzerző: MartinVRS » 2016.04.17. 18:21

A játék a Steam neveket haszálja a leaderboard-hoz, így gondolom azt kell megváltoztatni. Steam :arrow: Neved (fent a könyvtár és közösség mellett) :arrow: Profil :arrow: Profil szerkesztése opció :arrow: Profilnév.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.04.17. 19:04

FuReady írta:
Tsabi1984 írta:
Ez engem is érdekelne, mert a dirtgame.com.on, a profilomba nincs ilyen lehetőség. :roll:
MartinVRS írta:A játék a Steam neveket haszálja a leaderboard-hoz, így gondolom azt kell megváltoztatni. Steam :arrow: Neved (fent a könyvtár és közösség mellett) :arrow: Profil :arrow: Profil szerkesztése opció :arrow: Profilnév.
Nem. Játékban be lehet állítani.

Profile :arrow: Driver Details :arrow: Edit driver details :arrow: First name és Last name.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.04.17. 20:11

danikosz írta:
FuReady írta:
Tsabi1984 írta:
MartinVRS írta:A játék a Steam neveket haszálja a leaderboard-hoz, így gondolom azt kell megváltoztatni. Steam :arrow: Neved (fent a könyvtár és közösség mellett) :arrow: Profil :arrow: Profil szerkesztése opció :arrow: Profilnév.
Nem. Játékban be lehet állítani.

Profile :arrow: Driver Details :arrow: Edit driver details :arrow: First name és Last name.

Nincs igazad!..

Mert Nekem úgy volt a nevem, a dirtgame oldal mégis az ott bereggelt nevet rakta ki. Steamben kell belőni, hogy legyen név és ne csak profil név. Akkor azt jeleníti meg.. De a legjobb ha mind a 2 helyen átírják..
Galambos Péter

TCS #82

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.04.19. 14:52

Sikerült átírnom a nevet, a Steam-en kellett, amit később átvett a Dirtgame. :)
A játékon belül nekem kivolt töltve mind a First name/Last name, ott annyit tettem csupán, hogy kivettem az ékezetes betűket a nevemből.
Füredi Zoltán

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.04.20. 09:52

Perk-es kérdésem van.
A chief-nél és a mérnököknél is ugyan azok a perkek vannak. Amit kiválasztok az egyiknek azt a másiknak már nem tudom kiválasztani.
Ez végig így lesz? Mármint a 2-3 perknél. Egyelőre csak a chief-nek van második választható.
Írtátok hogy ország specifikus perk is van de én csak autóhoz kapcsolódót látok. Gyártó, évjárat, hajtás stb.

Ha perk-et váltok, akkor vissza esik a képesség? pl. WOT-ban (is) ha van 2 skillje a legénységnek de resetelem és újat osztok ki, akkor lehet csak 1 skillt tudok neki adni mert a tapasztalata vissza esik.
Alt+F4=Cheat

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.04.20. 10:59

Met írta:Perk-es kérdésem van.
A chief-nél és a mérnököknél is ugyan azok a perkek vannak. Amit kiválasztok az egyiknek azt a másiknak már nem tudom kiválasztani.
Ez végig így lesz? Mármint a 2-3 perknél. Egyelőre csak a chief-nek van második választható.
Írtátok hogy ország specifikus perk is van de én csak autóhoz kapcsolódót látok. Gyártó, évjárat, hajtás stb.

Ha perk-et váltok, akkor vissza esik a képesség? pl. WOT-ban (is) ha van 2 skillje a legénységnek de resetelem és újat osztok ki, akkor lehet csak 1 skillt tudok neki adni mert a tapasztalata vissza esik.
Végig úgy lesz,hogy nem tudsz mindenkinek berakni polo 5%-ot perk 1-nél. De ha maxos az autód akkor nem is kell már a perk. Fejlesztésben segít csak,javításnál nem számít szerintem ez a cucc. Hiába raktam most át,semmit nem változott. Szerintem ez csak a fejlesztést befolyásolja,a javítást nem. Országos dolog meg nekem ott van. F1-el megnéztem,hogy milyen perkek vannak. Nekem a 6. perk a German. 4wd,rwd,fwd,british,french és jön a german manufactured vehicles -5%.

De nem is baj,ha nem ugyan az amúgy az összes perk,mert van helyette ugyan olyan.

Polora berakod :
Perk 1 : német
Perk 1 : '10-es kat
Perk 1 : polo wrc
Perk 1 : 4wd
Perk 1 : német
Molnár Dániel #99

repules74
Teljes név: Szőcs Attila

HozzászólásSzerző: repules74 » 2016.04.28. 12:25

A ligába belépésnél ezt az oldalt hozza:
http://www.codemasters.com/game/dirt-rally/

A verseny jelenlegi állását hol lehet megnézni?

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.04.28. 12:41

repules74 írta:A ligába belépésnél ezt az oldalt hozza:
http://www.codemasters.com/game/dirt-rally/

A verseny jelenlegi állását hol lehet megnézni?
Karbantartás van, ezért nem tölti be a dirtgame.com oldalt. (RaceNet oldaláról tudom, hogy karbantartás alatt van.)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

repules74

HozzászólásSzerző: repules74 » 2016.04.28. 13:48

Köszi!

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.04.28. 15:39

repules74 írta:Köszi!
Újra működik az oldal. ;)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.05.10. 11:36

Én bambultam el vagy tényleg nem lehetett az Finn első szakasz előtt setupozni?
Alt+F4=Cheat

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.05.10. 17:14

Met írta:Én bambultam el vagy tényleg nem lehetett az Finn első szakasz előtt setupozni?
Valószínű mi bambultunk el. Elnézést a 3 pilótától aki eddig ment 3 szakaszt. Újra indítottuk. Kedd 22:00-ig van kitolva az időpont.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

repules74

HozzászólásSzerző: repules74 » 2016.05.11. 13:28

Rally Finnland:

Komoly gondom van!
Lenyomtam az első 3 gyorsot, minden szuper volt, tök jó időket mentem.
Erre a 3. gyors végén az eredmény feltöltésnél az alábbi üzenet fogadott:
Kép

Ettől függetlenül itt még láttam az időmet, de most már itt se látom:
https://www.dirtgame.com/leagues/league/16482/vsr-hu

Hosszas várakozás után kiléptem és újbóli belépéssel folytatni szerettem volna ám itt ez fogadott:
Kép
Azaz, a 3. gyorsot írta, viszont mikor beléptem, teljesen elölről adta be megint. Sőt, így hogy beléptem, még az időeredményeim is eltűntek a liga oldaláról!
Ilyenkor mivan? Szaros steam vagy net, én nem tudom mi miatt nem töltötte fel az eredményt mikor a liga oldalán meg fent volt, ezt nem is értem!
De, most tényleg kezdjem elölről? Nem hiszem el! :(

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.11. 13:59

repules74 írta:Rally Finnland:

Komoly gondom van!
Lenyomtam az első 3 gyorsot, minden szuper volt, tök jó időket mentem.
Erre a 3. gyors végén az eredmény feltöltésnél az alábbi üzenet fogadott:
Kép

Ettől függetlenül itt még láttam az időmet, de most már itt se látom:
https://www.dirtgame.com/leagues/league/16482/vsr-hu

Hosszas várakozás után kiléptem és újbóli belépéssel folytatni szerettem volna ám itt ez fogadott:
Kép
Azaz, a 3. gyorsot írta, viszont mikor beléptem, teljesen elölről adta be megint. Sőt, így hogy beléptem, még az időeredményeim is eltűntek a liga oldaláról!
Ilyenkor mivan? Szaros steam vagy net, én nem tudom mi miatt nem töltötte fel az eredményt mikor a liga oldalán meg fent volt, ezt nem is értem!
De, most tényleg kezdjem elölről? Nem hiszem el! :(
Nem nálad van a gond. A setup hiány miatt újra lett lőve és kitoltuk keddig. Feletted lévő hsz pont.
Bírói testület írta:
Met írta:Én bambultam el vagy tényleg nem lehetett az Finn első szakasz előtt setupozni?
Valószínű mi bambultunk el. Elnézést a 3 pilótától aki eddig ment 3 szakaszt. Újra indítottuk. Kedd 22:00-ig van kitolva az időpont.
Molnár Dániel #99

Vissza: “VSR DiRT Rally bajnokság : '16 tavasz”