Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság! WTCC 2015-ös bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2015-el! Ingyenes, csupán a játékot kell megszerezned! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Gordon24
VSR Szervertag 2018

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.26. 20:59

Hát nem tudom mit csinálnak, de a race07 lehet öreg, de fényévekkel összerakottabb dolog mint ez..
Galambos Péter

TCS #82

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.05.26. 21:01

Gordon24 írta:Hát nem tudom mit csinálnak, de a race07 lehet öreg, de fényévekkel összerakottabb dolog mint ez..
Megmondom: gányolnak. És nem akarják elismerni. :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

ubipapa
Teljes név: Nagy Gábor

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.26. 21:37

Az első versenyről kidobott engem is, pedig jó kis vonatozásban voltam :( A Második futam végig ment, bár csak 10-en indultunk.

polini46
Teljes név: Simon Patrik

HozzászólásSzerző: polini46 » 2016.05.26. 21:43

Vannak iszonyatosan összecsapott részei a játéknak... Hartge panaszkodott hogy valami barom a második közvetítői kamerapontot egy tábla mögé rakta be, én tegnap bedugtam a G27-et, felismerte, és a főmenü feliratok ilyen "$menu_rightButtonD" hülyeségek lettek. Azt is csípem hogy felmegyek egy szerverre és nincsen egy normális chat ablak, ahol látszana pár percre visszamenőleg hogy mit írtak.

Az előző hsz-emhez hozzáfűzöm még, hogy B-szerveren történt.

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.27. 09:06

staaR írta: Kép

:lol:
köszi :mrgreen:

ezért megérte küzdeni 20 percig :| :oops: :P :geek:
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.27. 10:15

weres6 írta:
staaR írta: Kép

:lol:
köszi :mrgreen:

ezért megérte küzdeni 20 percig :| :oops: :P :geek:
Erre hogy vagytok képesek? Teszteken én is támadtam a kerékvetőket mindenhol. Néztem a határt. Max 2 kerék,de az se olyan parásan hanem az az egészséges ami a TV-be is látható. De ilyet... Nem tom hogy kell menni ehhez. :D
Molnár Dániel #99

polini46

HozzászólásSzerző: polini46 » 2016.05.27. 10:22

Ráadásul ott, a célegyenes ráfordítón?? :D Egy parás kerékvető van, az első szektor utáni első jobbos törésben (45s körül), az tud dobálni de attól is inkább csak elpattog az eleje.

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.27. 11:31

Ez a 8as kanyar volt. Nem direkt. Szétkopott gumikkal így sikerült abszolválni a kanyart a futam végén. A vicc az, hogy szerintem a belső kerék beljebb volt a rázótól. Tehát ez inkább amolyan 'vágásos' bünti a progitól....
De pontosan Erdélyi kolléga tudja megmondani mit látott mögöttem :mrgreen:
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.27. 11:46

weres6 írta:Ez a 8as kanyar volt. Nem direkt. Szétkopott gumikkal így sikerült abszolválni a kanyart a futam végén. A vicc az, hogy szerintem a belső kerék beljebb volt a rázótól. Tehát ez inkább amolyan 'vágásos' bünti a progitól....
Mondjuk látom rommá van törve a kocsi orra. Lehet a játék meg van csinálva és a felfüggesztés nem éppen úgy reagál ilyenkor,ahogy annak rendeltetés szerűen kéne. Akkor meg lehet kicsit kemény lett a rugó stb és jobban dob a vetőn :D
Molnár Dániel #99

Mediakonig
Teljes név: Magyar Krisztián

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.05.27. 12:35

weres6 írta:Ez a 8as kanyar volt. Nem direkt. Szétkopott gumikkal így sikerült abszolválni a kanyart a futam végén. A vicc az, hogy szerintem a belső kerék beljebb volt a rázótól. Tehát ez inkább amolyan 'vágásos' bünti a progitól....
Ilyet én is csináltam ugyanott, csak sikerült menteni. Azt látom a saját replay-n , hogy a borulás előtt irgalmatlanul felüt a jobb első kerék és utána elkezd billeni a bódé :lol:
http://plays.tv/s/KoVWlH85FxmH
Magyar Krisztián #42

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.27. 12:57

Nem is volt vészes, csak picit lógtam le a rázóról. Teljesen vállalható lett volna. Ez a dobás előtti pillanat: http://images.akamai.steamusercontent.c ... 6E11583F2/

Ja hát megkóstoltatták velem a betonfalat,lehet azt nem szerette a splitter :mrgreen:
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.27. 12:59

Mediakonig írta:
Ilyet én is csináltam ugyanott, csak sikerült menteni. Azt látom a saját replay-n , hogy a borulás előtt irgalmatlanul felüt a jobb első kerék és utána elkezd billeni a bódé :lol:
http://plays.tv/s/KoVWlH85FxmH
abba a kavicsba ott valaki turbo boost-ot hekkelt :mrgreen:
Veres Ákos

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.05.27. 21:27

pRoject írta: R2:

Szintén jó rajtot tudtam venni majd az egyik Chevy mögött találtam magam próbáltam elmenni mellette de mindig bevágott elém mikor lehetőségem volt beférni.
A Chevys én voltam, és mielőtt azt írod, hogy bevágtam eléd, nézd vissza a futamokat, ne az emlékezetedre hagyatkozz, mert egy olyan szituáció sem volt ahol eléd vágtam, mikor beférhettél volna. Nem volt egy normális, ésszerű előzési kísérleted, csak két lökésed. És ezúton köszönöm a 2. lökésnél, hogy korrekt voltál és nem vetted el a pozíciót, hanem visszasoroltál mögém. És a továbbiakban is fogom védeni a pozíciómat korrekt keretek között.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.28. 09:03

Én is elvettem sokszor és hagytam helyett magam mellett, hogy ne legyen baj, hiába volt jobb a tempóm a másiknál vagy mentem be mellé. Ez benne van, ha tisztán akarunk versenyezni. Az elől haladónak van egy kis prioritása. Van aki keményebben él vele, van aki előzékenyebb. Ezen ne 'vesszetek össze' srácok. ;) Főleg, ha még úgymond baj sem volt belőle.
Veres Ákos

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.28. 23:40

Sziasztok!

Miért nem találom a RedBull-os pályát?

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.29. 10:34

pRoject írta:
ubipapa írta:Sziasztok!

Mármint hol nem találod?
Mentem rajta egy kört 2-3 napja és tegnap nem találtam a szerver listában. Pedig sokszor kerestem. Tehát, egyszer már megvolt :(

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.29. 10:58

pRoject írta:
ubipapa írta:
pRoject írta:
ubipapa írta:Sziasztok!

Mármint hol nem találod?
Mentem rajta egy kört 2-3 napja és tegnap nem találtam a szerver listában. Pedig sokszor kerestem. Tehát, egyszer már megvolt :(

Ja,hogy a szervert nem találod? a HOTLAPOT?

Az elérhető pedig én is fent vagyok rajta perpill :)
Szia Gábor! Igen, most meglett. Hülyén is érzem magam. Lehet, hogy az UFO-k voltak :)

polini46

HozzászólásSzerző: polini46 » 2016.05.29. 19:36

Sziasztok! Egy kis kérdésem lenne a szabályzattal kapcsolatban. A Red Bull Ringen elég szélesek a rázókő menti ívek, illetve a rázókövek mellett a zöld festett betoncsíkok is elég szélesek. Hogy is szól a kanyarodási szabályzat, ha a rázőkövön (jelen esetben piros-fehér) a kanyarbelső gumi rajta van, de a külső kerekek már a zöldre lelógnak, az még szabályos? Szóval a belső kerekek elhagyhatják a pálya szélét jelző fehér csíkot, de csak annyira hogy a rázókőről ne lógjanak le? Fontos lenne tudnom, szeretnék szabályos hotlapot menni :) Köszi!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.29. 20:06

Én ahogy észrevettem, ha túl szélesen mész, akkor lassít. Tehát nem érdemes kiengedni. 2 kerék a rázón, 2 a vonalon belül a leggyorsabb és a szabályos.
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.30. 20:38

Kérdés.

Ugye az előző futamon a B szerverrel komoly gondok voltak. Viszont páran azért le tudtuk futni. Eredmény is lett. Viszont ha az ismétlő versenyen valamilyen okból nem tudok részt venni, akkor ez azt jelenti, hogy mivel az előzőleg lefutott futam eredményei törlődtek, tehát mintha egyáltalán nem indultam volna el a futamon??

Egyébként már az első futam után próbáltuk jelezni a dolgot, de a szervezők közül senkit nem lehetett TS-en elérni, sem Facebookon. Már akkor irtuk hogy a második futamot felesleges is lefutni. De azért megtörtént, mert semmiféle visszajelzést nem kaptunk szervezői oldalról. Ezen azért nem ártana valamit változtatni. Igy most páran megkimélhettük volna magunkat a felesleges mérgelődéstől.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hezso 2016.05.30. 20:42-kor.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.30. 20:40

Hezso írta:Kérdés.

Ugye az előző futamon a B szerverrel komoly gondok voltak. Viszont páran azért le tudtuk futni. Eredmény is lett. Viszont ha az ismétlő versenyen valamilyen okból nem tudok részt venni, akkor ez azt jelenti, hogy mivel az előzőleg lefutott futam eredményei törlődtek, tehát mintha egyáltalán nem indultam volna el a futamon??
R2 fix. Csak az első futamot pótoljátok. Akkor az időket összeolvasztjuk,ha nem tudsz jönni.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.30. 22:42

Azért nem reagáltunk Zsolt, mert a szerverek automatikusak. Nem tudod a folyamatot csak újra indítással kezelni. Ebben az esetben viszont törlődik a qual eredmény és minden. Tehát csak az a megoldás hogy utólag megpróbáljuk orvosolni a gondot. Annyira buta a szerver oldala a raceroomnak és a race07 nek higy nem tudsz futam restartot nyomni. Csak a komplett szervert tudod újra indítani..
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.30. 23:17

Hezso írta: Egyébként már az első futam után próbáltuk jelezni a dolgot, de a szervezők közül senkit nem lehetett TS-en elérni, sem Facebookon. Már akkor irtuk hogy a második futamot felesleges is lefutni. De azért megtörtént, mert semmiféle visszajelzést nem kaptunk szervezői oldalról. Ezen azért nem ártana valamit változtatni. Igy most páran megkimélhettük volna magunkat a felesleges mérgelődéstől.
Másik szobába,de volt TS-en 3 szervező is. Nézsai Gábor, Szűcs Máté és én. Írj nekünk, bökj meg TS-en,akkor figyelmeztet is a TS. Steam nevek megvannak adva évek óta mindenkinek a nevezésnél. B szerón volt Ákos,Peti. Mindenki elérhető steam-en. Akkor vegyetek fel minket. FB csoportot látjuk,jön mindenkinek értesítés telefonon is. Az "A" futam pedig ment hiba nélkül,szóval mi nem is láttunk ebből semmi gondot,hogy azonnal körbe nézzünk,hogy akkor a B is kaka.
Molnár Dániel #99

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.30. 23:33

Félreértés ne essék, nem felelősségrevonósdit akarok játszani, nincs is jogom hozzá, meg nem is olyan a mentalitásom. De nem hiszem hogy örültetek volna, ha az A szerver versenyének közepén beszólok, hogy a B összekakálta magát. Mindegy, legközelebb futam előtt jobban körülnézek hogy ki hol elérhető a szervezők közül. Csak én már akkor szerettem volna javasolni hogy tegyük talonba az egészet, de pl Galambos Peti is ledobódott a szerverről és Ts-en nem láttam sehol. Mindegy, majd én is jobban odafigyelek.

Hülyén jött ki ez az egész, nem is a szervezők hibája, hiszen a RaceRoom volt a hunyó, csak most rajtatok csattan az ostor.

Amúgy ezért lenne jó, ha a többi versenyző is sziveskedne megjelenni Ts-en, mert igy hiába irogatok be a szerveren, gyakorlatilag senki nem látja ezt a csodás R3E chatet. Ha pedig fent lettek volna Ts-en, akkor helyből meg tudtuk volna beszélni, hogy dobjuk a második futamot és kezdjük egyenlően nulláról az egészet mindannyian.

Engem mindig meglep, hogy egy 12+13 fős szerverről ketten, max hárman vagyunk Ts-en futam közben.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.30. 23:41

Hezso írta:Félreértés ne essék, nem felelősségrevonósdit akarok játszani, nincs is jogom hozzá, meg nem is olyan a mentalitásom. De nem hiszem hogy örültetek volna, ha az A szerver versenyének közepén beszólok, hogy a B összekakálta magát. Mindegy, legközelebb futam előtt jobban körülnézek hogy ki hol elérhető a szervezők közül. Csak én már akkor szerettem volna javasolni hogy tegyük talonba az egészet, de pl Galambos Peti is ledobódott a szerverről és Ts-en nem láttam sehol. Mindegy, majd én is jobban odafigyelek.

Hülyén jött ki ez az egész, nem is a szervezők hibája, hiszen a RaceRoom volt a hunyó, csak most rajtatok csattan az ostor.
Nem is vettem támadásnak én se. Dehogyis... Teljesen jogos amit írsz,csak az ilyenre annyit tudok mondani,hogy sajnos nem tudok (illetve nem is akarok) 60 embert felvenni steam-re,hogy majd utána megtaláljanak engem,vagy Petit ha baj van. Új bajnokinál másik 20-at , és kitörölni 30-at aki elment,hogy lássam azt aki nekem kell. Keressetek minket. FB,TS,steam. Majd szólok a BT tagoknak,hogy a neve előtt-után legyen egy BT felirat ott,és akkor őt lehet keresni futamon. Illetve steam-en vegyél fel 1-2 állandó BT-t akit látsz,hogy szervezi az adott bajnokságot.

Igen,ez egy hülye szitu volt. Konkrétan teljesen új és nem ismerjük, meg szerintem ilyen dolgokban még senki a játékot. Az "A" szerver hibátlan, a "B" meg rossz? Más játékoknál vagy minden vagy semmi...

Megpróbálunk szeptemberi bajnokikra valami csatornát kialakítani,hogy futam alatt egyből el lehessen érni. De egy szobába nem lesz 15-25 ember TS-en,mert annak sincs értelme.
Molnár Dániel #99

Vissza: “2016 VSR R3E : VSR WTCC '15 tavasz”