Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság! WTCC 2015-ös bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2015-el! Ingyenes, csupán a játékot kell megszerezned! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Gordon24
VSR Szervertag 2018

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.06. 22:22

Szemir írta:
Gordon24 írta:Ha egy vesta volt , és Te egy Norbi vagy akkor Én . De az nem kipenderítés volt, hanem beraktam melléd Te meg rámhúztad. Én meg nem vettem el.. Melleted volt bőven az autó.

Szerver Replayen fent lesz majd arról nézd meg..

Jó versenyek voltak, végre nem volt lagg. De ezek a hurkák.. Széchy Szabival akkorát mentünk r1 en.. De hát t3 hurka felborított.. :-(

Jó volt na.

Szép volt, sajnáltam is, hogy borultál, mert utána kicsit unalmassá vált a futamom :D . Alig akart sárgára váltani a gumi, annyira nem kellett utána sietnem.

Nem így terveztem :-) Na majd legközelebb.. :-)
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.07. 08:49

ZoltanKoszo írta: Szepen haladtunk amig a visszapillantoban egy szep sarga vesta el nem kezdett novekedni. Virtual mirrornal nincs ekkora torzulas igy nem egszer a fraszt hozta ram Àkos, ez az ilyezgetes atvaltott nalam frusztracioba, szoval csak kis ido kerdese volt mikor hibazok Àkos elonyere.
:mrgreen:
A tükör furcsán mutatja a dolgokat. Sokkal közelebb van a kocsi, mint mutatja. Így csalóka lehet, hogy az ember nyugodtnak hiszi a távolságot, miközben szinte a lökhárítóján autóznak. Lehet így még nagyobb a közelítés hatása. Én sokszor nézek hátra is, hogy tudjam pontosan mennyire vannak mögöttem, a tükörnek nemigen hiszek. :D
Amúgy kevesen bírják a nyomást, ha tolják hátulról. Talán ez az egyik legnehezebb dolog a versenyzésben.
Veres Ákos

kovdav
Teljes név: Kovács Dávid

HozzászólásSzerző: kovdav » 2016.05.07. 23:45

weres6 írta:Kovács Dávid, gamepaddel mész vagy billentyűzettel? Nagyon szagattottan kanyarodtál/közlekedtél, elég furcsa és zavaró volt :oops:
Billentyűzet. De az nekem csak jó ha zavart :lol: na jó csak viccelek
Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.
Mario Andretti

ZoltanKoszo
Teljes név: Kószó Zoltan

HozzászólásSzerző: ZoltanKoszo » 2016.05.08. 11:16

weres6 írta:
ZoltanKoszo írta: Szepen haladtunk amig a visszapillantoban egy szep sarga vesta el nem kezdett novekedni. Virtual mirrornal nincs ekkora torzulas igy nem egszer a fraszt hozta ram Àkos, ez az ilyezgetes atvaltott nalam frusztracioba, szoval csak kis ido kerdese volt mikor hibazok Àkos elonyere.
:mrgreen:
A tükör furcsán mutatja a dolgokat. Sokkal közelebb van a kocsi, mint mutatja. Így csalóka lehet, hogy az ember nyugodtnak hiszi a távolságot, miközben szinte a lökhárítóján autóznak. Lehet így még nagyobb a közelítés hatása. Én sokszor nézek hátra is, hogy tudjam pontosan mennyire vannak mögöttem, a tükörnek nemigen hiszek. :D
Amúgy kevesen bírják a nyomást, ha tolják hátulról. Talán ez az egyik legnehezebb dolog a versenyzésben.
Na majd Németországba remélem ismét lesz egy kis harc kettönk között :)

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.05.08. 11:27

Milyen kör számít jónak Lau-n?
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.08. 12:28

kovdav írta:
weres6 írta:Kovács Dávid, gamepaddel mész vagy billentyűzettel? Nagyon szagattottan kanyarodtál/közlekedtél, elég furcsa és zavaró volt :oops:
Billentyűzet. De az nekem csak jó ha zavart :lol: na jó csak viccelek

Ez tök jo, csak a szabályzatunk kb első pontja, hogy kormány használata kötelező. Szóval tessék beszerezni egyet!
Galambos Péter

TCS #82

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.05.08. 13:53

Gordon24 írta:Ez tök jo, csak a szabályzatunk kb első pontja, hogy kormány használata kötelező. Szóval tessék beszerezni egyet!
Hogyan szeretnéd ellenőrizni? :)
Engem nem az érdekel, hogy valaki mivel irányítja az autóját, hanem az, hogy hogyan? Kormánnyal sem garantált a sportszerűség és a tudás. A szankciókat szigorítanám inkább, de a ligák félnek, hogy ezzel versenyzőket vesztenek. Mondjuk azzal is, ha sportszerűtlen és bénázó sofőrök miatt tiplizik valaki máshova. A színvonal viszont egyértelműen javulna és ez vonzóbbá is tenne egy-egy ligát.
Mammel Erik

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.08. 13:57

Van olyan aki a kormánnyal úgy megy mintha billel menne. Nem tudom hogy bírja azt a rángatást a kormány. Hogy nem törik szét :D
Van aki kontrollerrel megy. Sőt,szerintem több, VSR bajnokságot nyert pilóták is voltak a közelmúltban.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.08. 14:07

danikosz írta:Van olyan aki a kormánnyal úgy megy mintha billel menne. Nem tudom hogy bírja azt a rángatást a kormány. Hogy nem törik szét :D
Van aki kontrollerrel megy. Sőt,szerintem több, VSR bajnokságot nyert pilóták is voltak a közelmúltban.

Jaja.. Volt olyan. De abból is mekkora balhé volt már.. Hogy azért nyer meg stb.. Nem egyszerű dolog sajna.

Ellenőrzés, hát max replayben látjuk, de ha azt mondja, hogy azzal megy, nem tudok elmenni hozzá és leellenőrizni.. Ez igaz..
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.08. 14:22

Gordon24 írta:
danikosz írta:Van olyan aki a kormánnyal úgy megy mintha billel menne. Nem tudom hogy bírja azt a rángatást a kormány. Hogy nem törik szét :D
Jaja.. Volt olyan. De abból is mekkora balhé volt már.. Hogy azért nyer meg stb.. Nem egyszerű dolog sajna.

Ellenőrzés, hát max replayben látjuk, de ha azt mondja, hogy azzal megy, nem tudok elmenni hozzá és leellenőrizni.. Ez igaz..
Szerintem pont annyi előnye van mint hátránya. Azokat a hirtelen irányváltásokat egy baleset lekerülésénél/autó megindulásnál lereagálni... kurva nehéz.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.08. 14:25

Hát jahh. Teqi is ezt mondta.. Mondjuk ő pl jobban ment gamepaddal mint kormánnyal :-)
Galambos Péter

TCS #82

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.05.08. 14:54

Lacsika írta:Milyen kör számít jónak Lau-n?
1: 26-os idő , sok gyakorlással és jó beállításokkal 1: 25 vége is lehet.

Ha valakinek ezzel segítek, egy setup Chevy-hez: WTCC 2015 Chevy setup - Lausitzring
Mammel Erik

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.08. 15:09

danikosz írta:
Gordon24 írta:

Szerintem pont annyi előnye van mint hátránya. Azokat a hirtelen irányváltásokat egy baleset lekerülésénél/autó megindulásnál lereagálni... kurva nehéz.
Jól lereagálni nem lehet váratlan szitukat, ez biztos. Anno billel kezdtem offline és pablikon. És annyira beleépült az agyamba a hülye vezetés, hogy qva nehéz volt átszokni rendesre. Nem satufék, finom kanyarodás fékezés közben is, stb. Szóval, ha valaki tudja, akkor én tudom mekkora különbség. Nem beszélve arról, hogy kormánnyal sokkal jobb köröket össze lehet hozni, mint szaggatott derékszögű vezetéssel.

De azért az alapszabályt tartsuk már be tényleg! ;)
Veres Ákos

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.05.08. 15:28

pRoject írta:Én is félek a sportszerűtlen pilótáktól. Azt hiszem tegnap a HOTLAP szerveren azon az egy versenykörön 1-2 személy olyan durván és erőszakosan ment kb 3-4 x letoltak a pályáról, hogy az ilyenek miatt szokott elmenni a kedvem.

Ha nem tud erőböl elmenni akkor idegből palánknak használva próbálja meg.

Gusztustalan.
Nos, Te sem vagy piskóta. Bemennek melléd és húzod rá a másikra, ne várd meg, hogy elveszi a gázt a jobb íven, csak mert Te erőszakos vagy.
Pöccintéssel billentetted ki az előtted haladót és tudtad megelőzni, stb.

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.05.08. 16:21

pRoject írta:
Lacsika írta:
pRoject írta:Én is félek a sportszerűtlen pilótáktól. Azt hiszem tegnap a HOTLAP szerveren azon az egy versenykörön 1-2 személy olyan durván és erőszakosan ment kb 3-4 x letoltak a pályáról, hogy az ilyenek miatt szokott elmenni a kedvem.

Gusztustalan.
Nos, Te sem vagy piskóta. Bemennek melléd és húzod rá a másikra, ne várd meg, hogy elveszi a gázt a jobb íven, csak mert Te erőszakos vagy.
Nagy László vs Nézsai Gábor vol 1
https://youtu.be/L-wDXPQkVt4

Nagy László vs Nézsai Gábor vol 2
https://youtu.be/7cfCyZuDdS4

Ez a két eset egyetlen egy körön belül történt egy olyan eseményen aminek nincs tétje :)

Nem akartam így ezeket bevágdosni ide mert na mégse valami jó dolog de szerintem ezek után pont neked nem kellene magas C vel nyomulni ;)

Egyébként meg pont az olyan "versenyeken" kell megnézni, hogy hol mit lehet aminek nincs tétje.
Én tudom a saját hibáimat, nyugi. Azt pl miért nem vágod ide be, mikor Csabát toltad ki a kanyarból???? Mert akkor te hibáztál? És ahogy hallottam, pár ilyen kis videót Ő is csinálhatna rólad.

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.08. 16:55

pRoject írta:
Lacsika írta:
pRoject írta:
Lacsika írta:

Gusztustalan.

Ez a két eset egyetlen egy körön belül történt egy olyan eseményen aminek nincs tétje :)

Nem akartam így ezeket bevágdosni ide mert na mégse valami jó dolog de szerintem ezek után pont neked nem kellene magas C vel nyomulni ;)

Egyébként meg pont az olyan "versenyeken" kell megnézni, hogy hol mit lehet aminek nincs tétje.
Én tudom a saját hibáimat, nyugi. Azt pl miért nem vágod ide be, mikor Csabát toltad ki a kanyarból???? Mert akkor te hibáztál? És ahogy hallottam, pár ilyen kis videót Ő is csinálhatna rólad.
Szerintem az sem teljesen úgy van ahogy előadod. Mint ahogy ezek sem ;)

De részemről téma off Szevasz

csinálj két icebuketet, aztán beszélgessünk. Ha valami problémád van, ne csinálj úgy mint egy kis gyerek... írsz szerveren lelépsz. Tök jó hogy az ember szeretne reagálni de nem várod meg. Ilyet oviba talán még csinál az ember. A másik, nekem is van fasza kis progim, bevágok 1-2 dolgot. Ha már Te is ezt tetted.

vol 1.
https://youtu.be/X2qGBy3CYL4

vol 2.
https://youtu.be/soXEde2coPo
Juhász Csaba #258

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.08. 17:02

Juhász Csaba írta:
pRoject írta:
Lacsika írta:
pRoject írta:
Lacsika írta:

Gusztustalan.

Szerintem az sem teljesen úgy van ahogy előadod. Mint ahogy ezek sem ;)

De részemről téma off Szevasz

csinálj két icebuketet, aztán beszélgessünk. Ha valami problémád van, ne csinálj úgy mint egy kis gyerek... írsz szerveren lelépsz. Tök jó hogy az ember szeretne reagálni de nem várod meg. Ilyet oviba talán még csinál az ember. A másik, nekem is van fasza kis progim, bevágok 1-2 dolgot. Ha már Te is ezt tetted.

vol 1.
https://youtu.be/X2qGBy3CYL4

vol 2.
https://youtu.be/soXEde2coPo

vol 3.
https://youtu.be/6ff1TZY-SM4
Juhász Csaba #258

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.08. 17:50

vol 3-ba nem a pöci a lényeg, hanem oválon Lacira ráhúzod miközben ő a szaggatott vonalhoz képest tartja az ívet. Különösebb ügyet nem csinálok ebből, csak ha magyarázol szerveren a választ azért várd meg. Élesbe megy az óvás, a BT eldönti :)
Juhász Csaba #258

ZoltanKoszo

HozzászólásSzerző: ZoltanKoszo » 2016.05.08. 17:55

Valaki esetleg egy Honda setuppal tudna segíteni Lau-ra?

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.05.08. 19:03

Jézusom srácok, nem elég széles az a pálya? :lol: :mrgreen:
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

pzoley82
Teljes név: Pétery Zoltán

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.05.08. 20:11

ZoltanKoszo írta:Valaki esetleg egy Honda setuppal tudna segíteni Lau-ra?
Nem állítom, hogy segíteni fog, én ezzel jutottam 27:1 körülig.

http://images.akamai.steamusercontent.c ... 286017B69/
Pétery Zoltán - pzoley82

Mediakonig
Teljes név: Magyar Krisztián

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.05.08. 20:23

Adam Jonas írta:Jézusom srácok, nem elég széles az a pálya? :lol: :mrgreen:
A pálya elég széles, csak minden hülye pont ugyanazon az íven akar menni :D
Magyar Krisztián #42

pzoley82
Teljes név: Pétery Zoltán

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.05.08. 21:20

pRoject írta:
pzoley82 írta:

Teli tankal nem is leszel gyorsabb :D
Nem teli tankkal használom, nem is értem,hogy került az oda...
De most már 1:26.394... Szóval használható azért... :)
Pétery Zoltán - pzoley82

ZoltanKoszo

HozzászólásSzerző: ZoltanKoszo » 2016.05.09. 06:28

pzoley82 írta:

Koszi

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.09. 11:25

Adam Jonas írta:Jézusom srácok, nem elég széles az a pálya? :lol: :mrgreen:

Bocsi Todt bácsi :D
Juhász Csaba #258

Vissza: “2016 VSR R3E : VSR WTCC '15 tavasz”