Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság! WTCC 2015-ös bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2015-el! Ingyenes, csupán a játékot kell megszerezned! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

ubipapa
Teljes név: Nagy Gábor

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.31. 12:37

Sziasztok,

Én új vagyok itt és mióta a FB-re csatlakoztam, azóta mindenről jön infó és gondolom ott én is tudnék jelezni amit a szervezők látnának.

A játék közbeni CHAT pedig egy nagy kalap kaka! Azt szerintem felesleges is használni, mert elolvasni szinte lehetetlen, viszont ha megpróbálom, akkor a körömnek lőttek :)
Egyébként is a vezetés közbeni SMS írás tilos és életveszélyes!!! :) :) :)

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.31. 14:37

Hezso írta:
Amúgy ezért lenne jó, ha a többi versenyző is sziveskedne megjelenni Ts-en, mert igy hiába irogatok be a szerveren, gyakorlatilag senki nem látja ezt a csodás R3E chatet. Ha pedig fent lettek volna Ts-en, akkor helyből meg tudtuk volna beszélni, hogy dobjuk a második futamot és kezdjük egyenlően nulláról az egészet mindannyian.

Engem mindig meglep, hogy egy 12+13 fős szerverről ketten, max hárman vagyunk Ts-en futam közben.
Zsolti én reagáltam egyből a chaten, nemtom láttad-e. Írtam, hogy fussuk le hátha jó lesz.
Én szimezés közben sosem ts-ezek. Így is örülök, ha nem vonja el a figyelmem a 2 gyerek és az asszony. Ráadásul múlt héten futam közben még rokonok is voltak. ahhoz képest egész jól mentem :D :mrgreen:
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.31. 15:04

weres6 írta:
Hezso írta:
Amúgy ezért lenne jó, ha a többi versenyző is sziveskedne megjelenni Ts-en, mert igy hiába irogatok be a szerveren, gyakorlatilag senki nem látja ezt a csodás R3E chatet. Ha pedig fent lettek volna Ts-en, akkor helyből meg tudtuk volna beszélni, hogy dobjuk a második futamot és kezdjük egyenlően nulláról az egészet mindannyian.

Engem mindig meglep, hogy egy 12+13 fős szerverről ketten, max hárman vagyunk Ts-en futam közben.
Zsolti én reagáltam egyből a chaten, nemtom láttad-e. Írtam, hogy fussuk le hátha jó lesz.
Én szimezés közben sosem ts-ezek. Így is örülök, ha nem vonja el a figyelmem a 2 gyerek és az asszony. Ráadásul múlt héten futam közben még rokonok is voltak. ahhoz képest egész jól mentem :D :mrgreen:
:twisted:

Én sörözni szoktam futam közben, eddig a kamion versenyt élveztem a legjobban, mert ott beraktam ötödikbe a kamiont és csak a gázt és a féket kellett nyomni, igy elég volt fél kézzel kormányozni, a másikkal meg lehetett szorongatni a sörösüveget...... :lol:
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.31. 16:08

Hezso írta: :twisted:

Én sörözni szoktam futam közben, eddig a kamion versenyt élveztem a legjobban, mert ott beraktam ötödikbe a kamiont és csak a gázt és a féket kellett nyomni, igy elég volt fél kézzel kormányozni, a másikkal meg lehetett szorongatni a sörösüveget...... :lol:
És finom a meleg sör a futam vége felé? :lol: :mrgreen: :twisted:
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.31. 17:49

weres6 írta:
Hezso írta: :twisted:

És finom a meleg sör a futam vége felé? :lol: :mrgreen: :twisted:
Kamion verseny közben még üveget cserélni is volt időm..... :twisted:

Hegyi Zsolt #966

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.05.31. 20:59

VSR BT tag / segítő kerestetik!

Amennyiben úgy érzed,hogy szívesen foglalkoznál szimulátorozással komolyabban egy jól szervezett, profi társasággal,nincs más dolgot mind nekünk (ennek a profilnak) írni egy privát üzenetet!

Hogy mit tehetnél nálunk? Cikk írás, szervezés, videós anyag, képi anyag, adminisztrációs feladatok stb.

Keress fel minket,és beszéljük át együtt,hogy miben vagy erős,mi az ami érdekel!
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.06.02. 20:53

Qva nagy laggok voltak a rajtnál és ütközések....nemtom megint mi volt.

Pétery úr majd ne a pálya közepére gyere vissza kicsúszás után, ott már nincs szó védekezésről, mert eléggé unfair dolog fékezésre kényszeríteni a versenytempóban jövőket egy padlógázas kanyarban. Persze fel is öklelhettelek volna és egy szavad sem lehetne kb. De hősiesen megvédted a pozíciódat plusz rám érkeztek mögöttem ketten. Remélem elégedett voltál!
Veres Ákos

kovdav
Teljes név: Kovács Dávid

HozzászólásSzerző: kovdav » 2016.06.02. 20:56

weres6 írta:Qva nagy laggok voltak a rajtnál és ütközések....nemtom megint mi volt.

Pétery úr majd ne a pálya közepére gyere vissza kicsúszás után, ott már nincs szó védekezésről, mert eléggé unfair dolog fékezésre kényszeríteni a versenytempóban jövőket egy padlógázas kanyarban. Persze fel is öklelhettelek volna és egy szavad sem lehetne kb. De hősiesen megvédted a pozíciódat plusz rám érkeztek mögöttem ketten. Remélem elégedett voltál!
Ja már értem miért baleseteztünk :lol:
Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.
Mario Andretti

pzoley82
Teljes név: Pétery Zoltán

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.06.02. 21:38

weres6 írta:Qva nagy laggok voltak a rajtnál és ütközések....nemtom megint mi volt.

Figyeltem a pályarajzon hol vagytok, meg a tükröt is, és úgy tűnt még azelőtt elérek a féktávig, mielőtt odaértek. Ezek szerint nem sikerült. Ha szabálytalannak érezted, óvd meg, nem állt szándékomban akadályozni benneteket, csak úgy mértem fel, hogy ott már nem lesz olyan tempókülönbség, amivel veszélyesen tartanálak fel téged, meg akik mögötted jöttek. Mindenesetre elnézést érte.

Laggot egyébként én nem láttam semmikor, amikor az időmérőn kérdezted akkor sem, meg a rajtnál is megvolt mindenki, és nem ugrándozott ide-oda, legalábbis nálam.
Pétery Zoltán - pzoley82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.06.02. 21:44

pzoley82 írta:

Figyeltem a pályarajzon hol vagytok, meg a tükröt is, és úgy tűnt még azelőtt elérek a féktávig, mielőtt odaértek. Ezek szerint nem sikerült. Ha szabálytalannak érezted, óvd meg, nem állt szándékomban akadályozni benneteket, csak úgy mértem fel, hogy ott már nem lesz olyan tempókülönbség, amivel veszélyesen tartanálak fel téged, meg akik mögötted jöttek. Mindenesetre elnézést érte.

Laggot egyébként én nem láttam semmikor, amikor az időmérőn kérdezted akkor sem, meg a rajtnál is megvolt mindenki, és nem ugrándozott ide-oda, legalábbis nálam.
Rendben. Amúgy a tükör nagyon csalóka, sokkal közelebb van a kocsi, mint mutatja.
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.06.02. 22:15

Erősen gondolkoztam futam előtt, érdemes-e nekem ezt bevállalni a rossz vállammal. Mondom mindegy, elindulok rajta, rosszabb nem lehet mint az előző futam. Hát de.... :twisted:

Az lett volna a jó döntés, ha nem indulok és beszámoltatom az előző lefutott futam eredményét. Időmérőn egész jó valami negyedik hely vagy ötödik. Rajt után némi tömörülés, persze megint elóvatoskodtam, nehogy valakit kilökjek, eredményképpen ketten meg is előztek már az első kanyarban. A második kör körül valamiért Dani megforgott, ki is lépett, utána Tullner Attila karambolozott valakivel, ott szerencsésen érkeztem, pont ki tudtam kerülni a balesetet, feljöttem negyedik helyre.
Utána Pétery Zoli sikeresen megelőzött. A nagy hajtásban hogy megfogjam, túl jól sikerült, megforgattam. Megálltam hogy megvárom, ekkor elment Galambos Peti és persze Zolit is visszaengedtem. Minusz két hely. Utána kicsit szétestem fejben, a célegyenes végén elnéztem a féktávot, kimentem kavicsot túrni, közben Veres Ákos és Tullner Attila is elment. Még minusz két hely. Nekiálltam üldözni őket, már Attila sarkában voltam, nem sok volt hátra a futamból, mikor egyik kutyám a hátam mögött nekiállt sakállt játszani, a hirtelen nagy üvöltéssel úgy kizökkentett, hogy elmentem füvezni és az általam üldözött hármas elment vagy fél körrel, mire összeszedtem az autót. Onnantól minden mindegy volt, hetedik helyen értem célba, utolsó előtti hely. Ennyi volt ebben a versenyben részemről.

Ja, a futam előtt felmentem Ts-re, a futam kezdéskor konstatáltam hogy tök egyedül vagyok fent, le is léptem.

Hegyi Zsolt #966

kovdav
Teljes név: Kovács Dávid

HozzászólásSzerző: kovdav » 2016.06.03. 07:02

Hezso írta:Erősen gondolkoztam futam előtt, érdemes-e nekem ezt bevállalni a rossz vállammal. Mondom mindegy, elindulok rajta, rosszabb nem lehet mint az előző futam. Hát de.... :twisted:

Az lett volna a jó döntés, ha nem indulok és beszámoltatom az előző lefutott futam eredményét. Időmérőn egész jó valami negyedik hely vagy ötödik. Rajt után némi tömörülés, persze megint elóvatoskodtam, nehogy valakit kilökjek, eredményképpen ketten meg is előztek már az első kanyarban. A második kör körül valamiért Dani megforgott, ki is lépett, utána Tullner Attila karambolozott valakivel, ott szerencsésen érkeztem, pont ki tudtam kerülni a balesetet, feljöttem negyedik helyre.
Utána Pétery Zoli sikeresen megelőzött. A nagy hajtásban hogy megfogjam, túl jól sikerült, megforgattam. Megálltam hogy megvárom, ekkor elment Galambos Peti és persze Zolit is visszaengedtem. Minusz két hely. Utána kicsit szétestem fejben, a célegyenes végén elnéztem a féktávot, kimentem kavicsot túrni, közben Veres Ákos és Tullner Attila is elment. Még minusz két hely. Nekiálltam üldözni őket, már Attila sarkában voltam, nem sok volt hátra a futamból, mikor egyik kutyám a hátam mögött nekiállt sakállt játszani, a hirtelen nagy üvöltéssel úgy kizökkentett, hogy elmentem füvezni és az általam üldözött hármas elment vagy fél körrel, mire összeszedtem az autót. Onnantól minden mindegy volt, hetedik helyen értem célba, utolsó előtti hely. Ennyi volt ebben a versenyben részemről.

Ja, a futam előtt felmentem Ts-re, a futam kezdéskor konstatáltam hogy tök egyedül vagyok fent, le is léptem.
Végül 8-adik lettél mert kaptál 45 másodpercet mivel nem töltötted le az áthajtásost, ezt tudtad?
Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.
Mario Andretti

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.06.03. 08:32

Ja télleg, ki is zökkentem pár mp-re amikor kiírta, hogy valaki buá-t kapott. Megijedtem, hogy nem-e én, bár most nem ugrattam-borultam :mrgreen: :P Az pont még a 4es bojban volt asszem.
Veres Ákos

Mediakonig
Teljes név: Magyar Krisztián

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.06.03. 10:14

Sziasztok!

Tegnap fél hat körül mentem egy 1:33.0xx időt de nem látom. Nem egy űridő és remélem lesz jobb is, de ránéznétek (procedúrát végig teljesítettem). Köszi!
Magyar Krisztián #42

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.06.03. 19:18

kovdav írta:Végül 8-adik lettél mert kaptál 45 másodpercet mivel nem töltötted le az áthajtásost, ezt tudtad?
Nem, de már nem lepődök meg rajta. Tényleg már csak ez hiányzott ebből a futamból.... :lol:

Hegyi Zsolt #966

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.06.09. 10:55

Változások történtek a VSR Bírói Testület tagja között. Az elválás után a korábbi VSR csoport megszűnt. Az új Facebook csoportot elkészítettük (ez már a végleges).

A csoport lényege : Virtual SimRacing (VSR) által szervezett bajnokságok egy helyen! Első kézből tájékozódhattok minden változásról,új bajnokságról, egyéb VSR hírekről! Segítünk az új pilótáknak, setupokat osztunk meg. Ha bármi gond van, kérdezni is tudsz!

Katt ide a csoportba lépéshez
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.06.09. 19:33

A szerver _ RACE A
1 Attila Tassi
Mark Nandori
Laszlo Nagy
Daniel Molnar
Zoltan Furedi
Mate Szucs
Bence Rosner
Akos Lengyel
Csaba Juhász
Adam Jonas
Tibor Kis
Erik Mammel
Krisztian Magyar
Tamas Zelfel
15Balazs Malm

B szerver _ RACE B
16 Adam Pinczes
Zoltán Pétery
Laszlo Muranyi
Gyorgy Korcsmaros
Tamás Jäger
Mate Mezoffy
Attila Szenczi
Schatzl Patrik
Laszlo Morocz
Daniel Erdelyi
27 Attila Tullner

C szerver _ RACE C
28 Norbert Tóth
David Kovacs
Patrik Simon
Zoltan Koszo
Zsolt Hegyi
Gergo Golya
Gabor Nagy
Zsolt Molnár
Peter Galambos
Peti Varga
Gál Zsolt
BOGNÁR BERTOLD
39Weres Ákos
Molnár Dániel #99

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2016.06.09. 20:30

Katasztrófa ez a játék. Lassan kezd elegem lenni belőle. Az edzés közben 2szer dobott ki, majd nem engedett be, mert nem ismert fel a jelszavammal.
A versenyen az első kanyar után azonnal ledobott, de előtte még magától átváltott motorháztető nézetre.
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2016.06.09. 21:45

Hezsó!

Mi történt veled, mikor utolértél? Egyszer csak azt láttam, hogy eltűntél a tükrömből, pedig éppen azon gondolkoztam, hogy a kanyar után az egyenesben elengedlek, mert gyorsabb voltál. Bocs ha miattam volt!
Aztán az utolsó körben, egyszer csak elém kerültél a semmiből az eredményjelzőn. :shock:

Hová lettek a másodpercek?
Varga Péter

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.06.09. 21:49

Pedro Vargas írta:Hezsó!

Mi történt veled, mikor utolértél? Egyszer csak azt láttam, hogy eltűntél a tükrömből, pedig éppen azon gondolkoztam, hogy a kanyar után az egyenesben elengedlek, mert gyorsabb voltál. Bocs ha miattam volt!
Aztán az utolsó körben, egyszer csak elém kerültél a semmiből az eredményjelzőn. :shock:

Hová lettek a másodpercek?
Amikor eltüntem a tükrödből, akkor simán felborultam a T1-ben a sárga rázón. Olyan szép pördüléseket mutattam be, hogy majdnem elszédültem.... :twisted:
A verseny utolsó köreiben elkezdtél kegyetlenül laggolni, gyakorlatilag nem láttam hol vagy, csak érzésre mentem. Aztán egyszer csak azt mutatta a játék, hogy mögöttem vagy, de ne kérdezd hogy kerültél oda. Én sem tudom.

Hegyi Zsolt #966

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.06.09. 21:51

Juhász Csabától elnézést kérek az A szerver második verseny végén történt kilökés miatt: nagyon közel voltam, és ahogy épp próbáltam melléd kimenni a visszafordító előtt (második vagy harmadik kanyar?), pont összeakadtak az autónk sarkai, és megforgattalak a tempós részen. :roll:
(bár ha rosszmájú akarok lenni, akkor te meg az első versenyen forgattál ki, úgyhogy 1-1) :mrgreen:
Füredi Zoltán

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.06.09. 21:55

FuReady írta:Juhász Csabától elnézést kérek az A szerver második verseny végén történt kilökés miatt: nagyon közel voltam, és ahogy épp próbáltam melléd kimenni a visszafordító előtt (második vagy harmadik kanyar?), pont összeakadtak az autónk sarkai, és megforgattalak a tempós részen. :roll:
(bár ha rosszmájú akarok lenni, akkor te meg az első versenyen forgattál ki, úgyhogy 1-1) :mrgreen:
Zoli, 1 jó tanács a jövőre nézve:

Ha legközelebb kicsúszol egy jobbos kanyarba a bal oldalra, akkor légy szíves utána ne gyere át keresztbe a jobb oldalra az egyenesbe, vagy legalább, nézz fel előtte a tükörbe. Majdnem kettőnket szedtél le vele. (A szerver, 1. futam, Csabival történt ütközés után.) :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2016.06.09. 21:59

Az a bajom, hogy ezzel a játékkal nem lehet értelmesen versenyezni. :(
Varga Péter

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.06.09. 22:00

ez a játék is fos what ever seen.... Baleset elkerüléséért szélesítettem, (nem előnyszerzés céljából) és mind a kétszer áthajtásos. Nevetséges. Zoli NP bár t2-nél mikor megforgattalak szép távolságról beestél mellém, a forgatásért bocs, nem valami jó a modellezése ennek a játéknak, hidd el nem szándékos lökés volt. Tükörből a távolságokat nem lehet jól felmérni, a hangok szarok, az ffb nem ad elég infót vissza. Amúgy fasza lenne. Még egy pár 10 giga frissítés és jó is lesz, aztán már jön a spaceroom :D
Juhász Csaba #258

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.06.09. 22:03

R1ben Golya úr nekem is ugrált előre-hátra, attól féltem ki ne lökjön 1 mp távból :o :shock: :? :roll: :|
Veres Ákos

Vissza: “2016 VSR R3E : VSR WTCC '15 tavasz”