Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság! WTCC 2015-ös bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2015-el! Ingyenes, csupán a játékot kell megszerezned! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Mediakonig
Teljes név: Magyar Krisztián

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.06.23. 23:37

MetaC írta:Nem tudom mire számítottál, hogyha féktávon húzod be a másik elé... Csabáért kár.
Arra nem hogy megtámaszt hátulról ( nem féktávon húztam be elé mert még javában felfele kapcsoltam és még egy autónyi hely volt mellettem is)
Magyar Krisztián #42

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.06.23. 23:42

Mediakonig írta:
MetaC írta:Nem tudom mire számítottál, hogyha féktávon húzod be a másik elé... Csabáért kár.
Arra nem hogy megtámaszt hátulról ( nem féktávon húztam be elé mert még javában felfele kapcsoltam és még egy autónyi hely volt mellettem is)
Amikor elindulsz balra akkor már fékezel. Közben váltottál ívet. Ha pedig nem számítok arra,hogy onnan kívülről féktáv közben átvágsz jobbról elém, akkor teljesen mindegy,hogy mennyi hely van még belül. Választottam egy ívet a féktáv előtt,hogy ott beesek és megfékezem. Ha te elém jössz féktáv közben,akkor az ellen már tehetetlen vagyok. Fékezés közben már csak utas vagyok én is sajnos. A két videód alapján is az a véleményem,hogy nem voltam hibás.
Molnár Dániel #99

Mediakonig

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.06.23. 23:49

danikosz írta:
Mediakonig írta:
Amikor elindulsz balra akkor már fékezel. Közben váltottál ívet. Ha pedig nem számítok arra,hogy onnan kívülről féktáv közben átvágsz jobbról elém, akkor teljesen mindegy,hogy mennyi hely van még belül. Választottam egy ívet a féktáv előtt,hogy ott beesek és megfékezem. Ha te elém jössz féktáv közben,akkor az ellen már tehetetlen vagyok. Fékezés közben már csak utas vagyok én is sajnos. A két videód alapján is az a véleményem,hogy nem voltam hibás.
Azt nem értem, ha állok a gázon és felfele váltok még amikor eléd bemegyek az mitől féktáv ?
Magyar Krisztián #42

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2016.06.23. 23:53

Mediakonig írta:
danikosz írta:
Mediakonig írta:
Azt nem értem, ha állok a gázon és felfele váltok még amikor eléd bemegyek az mitől féktáv ?
Belső nézetből látszik, hogy Csaba már fékezik (ég a féklámpa) mikor te igazán beindulsz balra. Ne centizgesd, hogy mi féktáv és mi nem.
Ez egy sima versenybaleset volt amit sajnos egy harmadik fél szívott meg.
Óvd meg ha úgy érzed, hogy Dani hibázott, és majd ki lesz elemezve.
Máskor féktáv előtt mikor szorosan mögötted vannak, ne válts ívet mert ez lesz a vége.
Kép

Mediakonig

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.06.24. 00:07

MetaC írta:
Mediakonig írta:
danikosz írta:
Mediakonig írta:
Belső nézetből látszik, hogy Csaba már fékezik (ég a féklámpa) mikor te igazán beindulsz balra. Ne centizgesd, hogy mi féktáv és mi nem.
Ez egy sima versenybaleset volt amit sajnos egy harmadik fél szívott meg.
Óvd meg ha úgy érzed, hogy Dani hibázott, és majd ki lesz elemezve.
Máskor féktáv előtt mikor szorosan mögötted vannak, ne válts ívet mert ez lesz a vége.
Szerintem ennél lassabban behúzódni balra nem is lehetne, és ha én tudom, hogy előttem ketten vannak és jön a féktáv akkor előbb fékezek nehogy utolérjem őket.... Csaba sokkal előbb fékezett mint ahogy ott én is szoktam. Magamtól nem mentem volna neki csak így segítséggel. Nem óvok én senkit mert nincs mire, ez egy versenybaleset volt. A beszélgetés elején annyi történt, hogy bocsánatot kértem a Csabától mert meglöktem úgy, hogy engem meglöktek és ő ezért lecsúszott a pályáról.
Magyar Krisztián #42

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.06.24. 07:01

Nem hibáztatok senkit, csak ha levezetem az egész utolsó pár kört.
Kitoltatok, mivel én vagyok elöl én választom az ívet sebességet stb. Ha kilöksz kilöksz. Nem lehet arra fogni h Te sokkal később fékezel. Persze, új gumikon 5 literrel később fékezek, de ez nem quali. Plussz a szélesítések, talán nem volt bekapcsolva a büntetés? Nem lett volna rossz. Kicsit furcsaltam 1.3mp hátrányból 1 kanyar alatt hogy lett 0.8 mp. plusz sokan vágták t1-et. Rajt utáni letollak a faszba nem érdekel hogy ott vagy mellettem szitu, meg Jáger Tominak hagyok akkora helyet domb előtt, hogy még egy autó beférne közénk de mintha ott se lennék belém száll oldalról. R1 katasztrófa volt....
Juhász Csaba #258

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.06.24. 15:51

Juhász Csaba írta:Plussz a szélesítések, talán nem volt bekapcsolva a büntetés? Nem lett volna rossz. Kicsit furcsaltam 1.3mp hátrányból 1 kanyar alatt hogy lett 0.8 mp. plusz sokan vágták t1-et. Rajt utáni letollak a faszba nem érdekel hogy ott vagy mellettem szitu, meg Jáger Tominak hagyok akkora helyet domb előtt, hogy még egy autó beférne közénk de mintha ott se lennék belém száll oldalról. R1 katasztrófa volt....
Szia. Nem,nem volt bekapcsolva a büntetés. Red Bull Ringen voltak belőle gondok,hiszen olyanok is kaptak büntetést, akiket csak meglöktek. Most kikapcsoltuk. Ezért tettük ki a képet a facebook-ra illetve küldtük el email-ben mindenkinek.

Óvás topic nyitva van. Tudsz tenni a vágások és lökések ellen elég könnyen.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.06.24. 15:59

Bírói testület írta:
Juhász Csaba írta:Plussz a szélesítések, talán nem volt bekapcsolva a büntetés? Nem lett volna rossz. Kicsit furcsaltam 1.3mp hátrányból 1 kanyar alatt hogy lett 0.8 mp. plusz sokan vágták t1-et. Rajt utáni letollak a faszba nem érdekel hogy ott vagy mellettem szitu, meg Jáger Tominak hagyok akkora helyet domb előtt, hogy még egy autó beférne közénk de mintha ott se lennék belém száll oldalról. R1 katasztrófa volt....
Szia. Nem,nem volt bekapcsolva a büntetés. Red Bull Ringen voltak belőle gondok,hiszen olyanok is kaptak büntetést, akiket csak meglöktek. Most kikapcsoltuk. Ezért tettük ki a képet a facebook-ra illetve küldtük el email-ben mindenkinek.

Óvás topic nyitva van. Tudsz tenni a vágások és lökések ellen elég könnyen.

Akkor dobjatok fel egy képet a pályáról óvás topikba. :)
Juhász Csaba #258

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.06.29. 21:44

Bírói döntések, bajnoki állás kint.

Moscow Raceway utáni bajnoki állás

Köszönjük a részvételt! Gratulálunk mindenkinek! Találkozunk a >DÍJÁTADÓN<

Egyéni:
1. Szűcs Máté
2. Nándori Márk
3. Molnár Dániel

Csapat:
1. VSR Team Chevrolet
2. WEBaffACTIVE Chevrolet Racing Team
3. OBSCURE Motorsport
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Hartge
Teljes név: Gabor (Hartge)
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Hartge » 2016.09.09. 16:58

weres6 írta:
Hartge írta:Sziasztok!

Itt a Portimao erezd el a hajamat :mrgreen:
Sajnos a futam topikja már zárolva volt, ezért ide hoztam :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=0KFxUwj ... e=youtu.be

Enjoy FHD :mrgreen:
Ide a társalgóba rakhatod nyugodtan majd! ;)
Amúgy szuper lett, tetszett az egész! :)
Szia
Okok linkelem majd ezerrel. Jobb későn mint soha :mrgreen:
Várom a kezdést.
Real Cars Real Racing Hungary - Hartge Fox3

Vissza: “2016 VSR R3E : VSR WTCC '15 tavasz”