Társalgó

VSR Túraautó Bajnokság! WTCC 2015-ös bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2015-el! Ingyenes, csupán a játékot kell megszerezned! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.05.05. 21:40

Számomra őrületesen alakult az első "versenyhétvége" az A szerveren: az első versenyen komoly kis csata alakult ki az egyik versenytársam között, majd mikor sikerült nagy nehezen megelőznöm, a magam tempójában haladtam tovább, mikor az utolsó körben egy Lada Vesta utolért, és tulajdonképpen a célvonalban egy orrhosszal, de sikerült megtartanom a 10.-ik helyet. :D
A második verseny jobban alakult, nem ragadtam be senki mögé, szépeket csatáztam, viszont valakit (egy fekete Cruze-t) csúnyán telibevertem, mikor kicsúszását követően visszatért a pályára, én meg nagy tempóval hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy most balról vagy jobbról menjek el mellette... :roll:
Emiatt elnézést is kérek, bárki is volt az... Utána viszont ismét felpezsdült az életem, mert a végéig kergetett egy másik Cruze: az utolsó körben oda-vissza előzgetés volt, én már inkább védekező íveket mentem a kopott gumijaimmal (és többet néztem a visszapillantót, mint a pályát), majd ismét sikerült elöl maradnom, és ezzel a 6.-ik hely is megvolt. :)
Kíváncsian várom a végeredményt, én nagyon élveztem, úgyhogy köszi. ;)
Füredi Zoltán

pinczes97

HozzászólásSzerző: pinczes97 » 2016.05.05. 21:44

Portimao:

Q1: Viszonylag jó időt sikerült mennem és ezzel be is biztosítottam az első helyet az első futamra.

1.verseny: Elfelejtettem, hogy ki kéne menni telitankkal még időmérőbe így 10 literrel kezdtem meg a versenyt. Ideges is voltam és 1-2 embert így sikerült meglöknöm(szerencsére nem súlyosan). Bementem a boxba, de még a pitmenü se volt beállítva így 0 pont...

Q2:Szintén jó köridőt futottam és megint a pole-ból indulhattam.

2.verseny: Itt már figyeltem a tankolásra és be is hoztam 10 mp-es előnnyel az autót. Igaz a végén azthittem a bal első kidurran, de szerencsére kibírta:)

Az első időmérő után bizakodó voltam, hogy talán sikerül jó sok pontot begyűjteni, de a hülyeségem miatt ez nem jött össze. Na majd a következő futamon:)

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2016.05.05. 22:04

Hezso írta:Megvolt Portimao..... :lol:

Első futamon jó lett volna, ha nem löknek ki kétszer is a pályáról, először Varga Péter, aminek köszönhetően az utolsó előtti helyről kellett visszakapaszkodnom. Előttem ketten huzakodtak a kanyarban, nem akartam kilökni őket ezért ÉN fékeztem. Erre érkezett meg Peti hátúlról teljes lendülettel belém. Más kérdés hogy utána én is kilöktem őt, ugyhogy egy-egy....
Aztán Pétery Zoltán talált meg, aki addig lökdösött, tologatott, amig sikeresen kirakott a pályáról. Ott csak három helyet veszitettem.
Végül is azt hiszem nyolcadik hely.

Második futamon csoda történt, a qualin a harmadik helyet sikerült megcsipni, nem is értettem. Aztán elég jól sikerült a rajt, még Pétery Zolit is sikerült lerajtolni. Egy darabig tartottam a második helyet, aztán bebizonyitottam, hogy önállóan is tudok hülye lenni. Megnéztem mennyire szép az egyik kanyarban a fü és a kavics. Tetszett, ugyhogy egy darabig ott is maradtam. Ötödik helyre vissza. Aztán sikerült észrevennem hogy gyönyörű kék kerékvetők is vannak a pálya szélén. Akkorát dobott rajtam, hogy szerintem kb 15 fordulatot csinált az autó, mire leért... Azt se tudtam hirtelen, merre van az egyenes. :lol:
Itt Galambos Peti ment el, hatodik helyen folytattam. A végére majdnem sikerült utolérnem Petit, de sajnos leintették a futamot, igy hatodik hely.

Összességében nem rossz azt hiszem kezdésnek.

Első futamon hatalmasat vivtam Gólya Gergővel és Veres Ákossal, köszönöm szépen a korrekt és csodás csatákat, ezért éri meg csinálni az egészet......
Hát az első futamos lökésért elnézésedet kérem, lehet későn fékeztem, bár direkt igyekeztem figyelni rád, de nem sikerült. Egyébként mikor utolértél (elég gyorsan), akkor terveztem, hogy visszaadom a helyet magamtól, de már nem volt rá időm. :lol:
Bocsánat!
Egyébként a második futamon az a kék hurka engem is megdobott....9-ről 12re, majd a vége egy P10 lett

Egyébként jó volt. :)
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2016.05.05. 22:05

Egyébként, hogyan tudom visszanézni a REPLAY-t?
Varga Péter

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2016.05.05. 22:06

Erikkonen írta:
Pedro Vargas írta:Egy kis Chevy kezes setupban segítsetek ha tudtok. :)
Parancsolj :) - 1:46,3-ra jó volt kb. egy óra gyakorlás után, de lehet vele 45-ös időket is futni. Sajnos előbb nem tudtam adni, tegnap még más helyszínre gyúrtam.
Köszi!!! Mediakönignek is! :) Nem lettem jobb. :) :D
Varga Péter

pzoley82
Teljes név: Pétery Zoltán

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.05.05. 22:07

Első futamon jó lett volna, ha nem löknek ki kétszer is a pályáról, először Varga Péter, aminek köszönhetően az utolsó előtti helyről kellett visszakapaszkodnom. Előttem ketten huzakodtak a kanyarban, nem akartam kilökni őket ezért ÉN fékeztem. Erre érkezett meg Peti hátúlról teljes lendülettel belém. Más kérdés hogy utána én is kilöktem őt, ugyhogy egy-egy....
Aztán Pétery Zoltán talált meg, aki addig lökdösött, tologatott, amig sikeresen kirakott a pályáról. Ott csak három helyet veszitettem.

Második futamon csoda történt, a qualin a harmadik helyet sikerült megcsipni, nem is értettem. Aztán elég jól sikerült a rajt, még Pétery Zolit is sikerült lerajtolni. Egy darabig tartottam a második helyet, aztán bebizonyitottam, hogy önállóan is tudok hülye lenni. Megnéztem mennyire szép az egyik kanyarban a fü és a kavics. Tetszett, ugyhogy egy darabig ott is maradtam. Ötödik helyre vissza. Aztán sikerült észrevennem hogy gyönyörű kék kerékvetők is vannak a pálya szélén. Akkorát dobott rajtam, hogy szerintem kb 15 fordulatot csinált az autó, mire leért... Azt se tudtam hirtelen, merre van az egyenes. :lol:
Itt Galambos Peti ment el, hatodik helyen folytattam. A végére majdnem sikerült utolérnem Petit, de sajnos leintették a futamot, igy hatodik hely.

Első futamon hatalmasat vivtam Gólya Gergővel és Veres Ákossal, köszönöm szépen a korrekt és csodás csatákat, ezért éri meg csinálni az egészet......
Kedves Zsolti!

Először is elnézést a kiforgatásért, semmiképpen sem akartam tönkretenni a versenyedet, sajnálom. Visszanéztem a replayt, kb. 5 centin múlt hogy összeakadtunk. Viszont annyit azért hadd jegyezzek meg, hogy már teljesen a pályán kívül voltam, és nem igazán hagytál még egy fél autónyi helyet sem, hogy visszamenjek a pályára... És ahogy néztem, először még kicsit kijjebb is mentem, hogy utána mögötted átmenjek belülre, akkor hiányzott az az 5 centi... Mindenesetre elnézést, ha óvsz, bünti lesz érte, akármi, elfogadom. A lökdösést, tologatást, viszont kerestem, de nem találtam... ;) 2szer bebújtam melléd, kb. a két autó oldala összeért, de semmi több, túraautóknál szerintem ennyi benne van,de ha ez túlzás, akkor nyugodtan mondjátok, igyekszem akkor ezeket mellőzni, tényleg nem akarok senkit magamra haragítani, én csak szeretném élvezni ezt az egészet.

Viszont az első versenyen az első pár körben ki volt a negyedik kolléga, aki az első 4ben nyomult? Visszanézve nem látszik, nincs ott az autó, pedig valaki tuti úgy kipenderített a pályáról, hogy sódert hánytam 5 percig... Ez azért külön érdekes, mert a futamon viszont láttam,csak a replayen nincs rajta.

Összefoglalva az estét, én nagyon élveztem, mindenkinek köszi!

PZ
Pétery Zoltán - pzoley82

pzoley82

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.05.05. 22:09

Pedro Vargas írta:Egyébként, hogyan tudom visszanézni a REPLAY-t?
Szia!

A jobb felsőben a kamerára kattintva bejön a replayek listája, ott Track Test elnevezéssel keresd, legalábbis én így néztem meg. :)

PZ
Pétery Zoltán - pzoley82

macabre

HozzászólásSzerző: macabre » 2016.05.05. 22:20

Semmi gond, szerencsénk volt, hogy kiautóztunk előtte egy kis előnyt. Egyébként szoros volt, köszi a meccset :)

Viszont én is löktem egy ugyanilyet a 2. futamon, frissebb gumikkal. Egy Citroenes kollégát löktem meg, akinek ez 3 helyezésébe került instant. Ezért sorry innen is, nem így terveztem.

Szumma-szummárum izgalmas és szoros futamok voltak. Jövő héten folyt . köv :D
sirmook írta:Grat mindenkinek az első futamhoz! Földesi Mátétól ellnézést kérek elfogytak a gumik és elszámoltam a féktávot, szerencsére nem buktál miattam. Hegyi Zsoltinak pedig 10 pontot adok! Gyönyörűen kivitelezett tripla cukahara volt, kár érte, mert jöttél rendesen rám! :)
Földesi Máté

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.05. 22:26

Ha egy vesta volt , és Te egy Norbi vagy akkor Én . De az nem kipenderítés volt, hanem beraktam melléd Te meg rámhúztad. Én meg nem vettem el.. Melleted volt bőven az autó.

Szerver Replayen fent lesz majd arról nézd meg..

Jó versenyek voltak, végre nem volt lagg. De ezek a hurkák.. Széchy Szabival akkorát mentünk r1 en.. De hát t3 hurka felborított.. :-(

Jó volt na.
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.05. 22:45

Először is elnézést kérek a bátor féktávért t2nél a szaggatottan vezető (kormány miez? ) Kovács úrtól! A második futamon volt egy kis koccom valakivel, az nem volt vészes, de sorry.

De a lényeg, hogy iszonyat jókat csatáztunk páran és kanyarokban is elfértünk egymás mellett. Köszönet mindenkinek.
A kerékvetők meg mondjanak le.....

Igen Zsolt, fainak voltunk! ;)
Veres Ákos

pzoley82

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.05.05. 22:46

Gordon24 írta:Ha egy vesta volt , és Te egy Norbi vagy akkor Én . De az nem kipenderítés volt, hanem beraktam melléd Te meg rámhúztad. Én meg nem vettem el.. Melleted volt bőven az autó.

Jó versenyek voltak, végre nem volt lagg. De ezek a hurkák.. Széchy Szabival akkorát mentünk r1 en.. De hát t3 hurka felborított.. :-(

Jó volt na.
Napi wtf:
Valamit meg akartam még nézni, megnéztem még egyszer, és most meg látszol... Ez mi a...
Igazából ezen nem fogunk összeveszni, úgy éreztem még előtted vagyok, és ebből látszik is, hogy a bőven azért erős :lol: :

http://steamcommunity.com/profiles/7656 ... 1837034536

De tényleg nincs ezzel gond, jó kis versenyek voltak, örülök hogy csatlakoztam.
Pétery Zoltán - pzoley82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.05. 22:54

Hát már úgy bent volt a nozim, hogy nem tudtam volna mit tenni. Kicsit becsuktad amikor éreztem, hogy löklek elhúztam és pont ez volt a baj, mert ahogy belengett az autód utána kapott még egyet akkor mentél el balra a susnyásba..

Nem tudom milyen nézetben vezetsz de pl én moci tetöbe. Katasztrofa ott a tükör. Akkora a holt tér hogy egy kamazt nem venni észre. Én is becsuktam eg citromot r2-n .... No mindegy. Kicsit hibásnak érezlek de Én is elvehettem volna.. De ettől függetlenűl sorry, akár hogyis volt :-)
Galambos Péter

TCS #82

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.05. 23:01

pzoley82 írta:

Kedves Zsolti!

Először is elnézést a kiforgatásért, semmiképpen sem akartam tönkretenni a versenyedet, sajnálom. Visszanéztem a replayt, kb. 5 centin múlt hogy összeakadtunk. Viszont annyit azért hadd jegyezzek meg, hogy már teljesen a pályán kívül voltam, és nem igazán hagytál még egy fél autónyi helyet sem, hogy visszamenjek a pályára... És ahogy néztem, először még kicsit kijjebb is mentem, hogy utána mögötted átmenjek belülre, akkor hiányzott az az 5 centi... Mindenesetre elnézést, ha óvsz, bünti lesz érte, akármi, elfogadom. A lökdösést, tologatást, viszont kerestem, de nem találtam... ;) 2szer bebújtam melléd, kb. a két autó oldala összeért, de semmi több, túraautóknál szerintem ennyi benne van,de ha ez túlzás, akkor nyugodtan mondjátok, igyekszem akkor ezeket mellőzni, tényleg nem akarok senkit magamra haragítani, én csak szeretném élvezni ezt az egészet.

Viszont az első versenyen az első pár körben ki volt a negyedik kolléga, aki az első 4ben nyomult? Visszanézve nem látszik, nincs ott az autó, pedig valaki tuti úgy kipenderített a pályáról, hogy sódert hánytam 5 percig... Ez azért külön érdekes, mert a futamon viszont láttam,csak a replayen nincs rajta.

Összefoglalva az estét, én nagyon élveztem, mindenkinek köszi!

PZ
Én már kezdek leszokni az óvásról, nem látom értelmét. Lehet hogy te nem érezted, én sajnos éreztem hogy jópárszor megtaláltál oldalról, hátúlról mire kiraktál. Az a baj, hogy olyan helyeken jöttél be előzni, ahol a kanyar sajátosságai miatt én is sodródok a külső iv felé. Érdekes módon másik két-három kollégával ezeket könnyen meg tudtuk oldani. Veled összeakadtam, ez van.
A másik fele, persze túraautóban belefér, de ez szimuláció. Itt nem úgy jelentkezik a lökdösés mint egy normál versenyen, hogy simán iven marad az ellenfél. Itt ha tolnak, löknek, már repülsz is. Tehát még egyszer mondanám, ez SZIMULÁCIÓ nem igazi túraautó verseny.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

pzoley82

HozzászólásSzerző: pzoley82 » 2016.05.05. 23:05

Gordon24 írta:Hát már úgy bent volt a nozim, hogy nem tudtam volna mit tenni. Kicsit becsuktad amikor éreztem, hogy löklek elhúztam és pont ez volt a baj, mert ahogy belengett az autód utána kapott még egyet akkor mentél el balra a susnyásba..

Nem tudom milyen nézetben vezetsz de pl én moci tetöbe. Katasztrofa ott a tükör. Akkora a holt tér hogy egy kamazt nem venni észre. Én is becsuktam eg citromot r2-n .... No mindegy. Kicsit hibásnak érezlek de Én is elvehettem volna.. De ettől függetlenűl sorry, akár hogyis volt :-)
Én is a motorházról vezetek, akárhogy állítgattam, a belső nézet egy bunker... Viszont kívül meg a tükör szörnyű... Ez így azért ördögi kör,mert bentről látnám mi van mögöttem,csak akkor mindenki előttem lesz, akkor meg minek... :lol:
Láttam hogy ott vagy valahol, de nem lehetett eldönteni, hogy most már belógsz vagy nem... Mindegy, én ezen nem akarok fennakadni, jó kis verseny volt és ez a lényeg. Legközelebb lehet én is kicsit inkább engedékenyebb leszek, ebből is lehet tanulni.
Pétery Zoltán - pzoley82

Mediakonig
Teljes név: Magyar Krisztián

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.05.05. 23:16

Gyerekek, ha nem láttok, nem hallotok, nem érzékeltek akkor használjatok ezt: https://forum.sector3studios.com/index. ... hiny.2516/
vagy körözzetek egyedül a leaderboard-on :lol:

Mondjuk megtanulhatnátok fékezni is és akkor nem szállnátok bele az emberbe hátulról, főleg az első kanyarban :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mediakonig 2016.05.06. 05:53-kor.
Magyar Krisztián #42

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.06. 05:23

Az aláírásba írjátok be a neveteket pls mert így elég nehéz be azonosítani. Felhasználói vezérlőpult /profil/aláírás szerkesztése

Köszi :))
Juhász Csaba #258

Szemir
Teljes név: Széchy Szabolcs

HozzászólásSzerző: Szemir » 2016.05.06. 10:25

Gordon24 írta:Ha egy vesta volt , és Te egy Norbi vagy akkor Én . De az nem kipenderítés volt, hanem beraktam melléd Te meg rámhúztad. Én meg nem vettem el.. Melleted volt bőven az autó.

Jó volt na.

Szép volt, sajnáltam is, hogy borultál, mert utána kicsit unalmassá vált a futamom :D . Alig akart sárgára váltani a gumi, annyira nem kellett utána sietnem.
Széchy Szabolcs
Real Force Racing Team
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.05.06. 10:31

pzoley82 írta:Én is a motorházról vezetek, akárhogy állítgattam, a belső nézet egy bunker... Viszont kívül meg a tükör szörnyű... Ez így azért ördögi kör,mert bentről látnám mi van mögöttem,csak akkor mindenki előttem lesz, akkor meg minek... :lol:
Ne vicceljetek már ezzel a motorháztetőn autózással... Simán lehet menni belső nézettel, csak meg kell szokni. Régen (még lelkes arcade-os időszakomban) én is mindig a kocsi elejére ültem, de mára egyszerűen teljesen valószerűtlen, ha átkapcsolok arra.
Nem leszel vele lassabb, csak pár órát kell vele autózni, hogy megszokd. Én például senkinek nem koccantam neki a két futam alatt, csak engem ért két inzultus (egy hátulról belém koccanás könnyedén és egy kemény leszorítás), és mégis jó voltam az első szerver 7-8. helyére.
Mammel Erik

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.06. 11:56

Juhász Csaba írta:Az aláírásba írjátok be a neveteket pls mert így elég nehéz be azonosítani. Felhasználói vezérlőpult /profil/aláírás szerkesztése

A frissen regisztráltaknál már van olyan feladat,hogy teljes nevet adj meg. Bal oldalt a kép alatt ott van emiatt már mindenkinek. Vagyis 100-ból 99 esetben. Szerintem nem létszükséglet,de ártani nem árt :D
Molnár Dániel #99

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.06. 13:11

danikosz írta:
Juhász Csaba írta:Az aláírásba írjátok be a neveteket pls mert így elég nehéz be azonosítani. Felhasználói vezérlőpult /profil/aláírás szerkesztése

A frissen regisztráltaknál már van olyan feladat,hogy teljes nevet adj meg. Bal oldalt a kép alatt ott van emiatt már mindenkinek. Vagyis 100-ból 99 esetben. Szerintem nem létszükséglet,de ártani nem árt :D
Kedves Dániel!

Mobil nézetbe nem írja ki a neveket. :)
Juhász Csaba #258

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.06. 14:55

Juhász Csaba írta:
danikosz írta:

Kedves Dániel!

Ja hogy ott. Az szar ügy. :D
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.05.06. 15:33

Erikkonen írta:
pzoley82 írta:Én is a motorházról vezetek, akárhogy állítgattam, a belső nézet egy bunker... Viszont kívül meg a tükör szörnyű... Ez így azért ördögi kör,mert bentről látnám mi van mögöttem,csak akkor mindenki előttem lesz, akkor meg minek... :lol:
Ne vicceljetek már ezzel a motorháztetőn autózással... Simán lehet menni belső nézettel, csak meg kell szokni. Régen (még lelkes arcade-os időszakomban) én is mindig a kocsi elejére ültem, de mára egyszerűen teljesen valószerűtlen, ha átkapcsolok arra.
Nem leszel vele lassabb, csak pár órát kell vele autózni, hogy megszokd. Én például senkinek nem koccantam neki a két futam alatt, csak engem ért két inzultus (egy hátulról belém koccanás könnyedén és egy kemény leszorítás), és mégis jó voltam az első szerver 7-8. helyére.

Én eddig mindig úgy mentem. Race07 ben is. Most megpróbáltam így, mert egy kicsit (nem sokkal :-) ) Én gyorsabb vagyok így, de engem is sok minden zavar ebben a nézetben, úgyhogy elég valószínű, hogy vissza állok a belsőre..
Galambos Péter

TCS #82

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.05.06. 17:16

danikosz írta:
Juhász Csaba írta:
danikosz írta:

Kedves Dániel!

Ja hogy ott. Az szar ügy. :D

Az de pár kattintást megér beazonosíthatóság céljából :))
Juhász Csaba #258

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.06. 20:49

Mennek fel ftp-re a B szerver replayek is. Aki szeretne óvni onnan írja ki az időket. Köszönjük a türelmet!
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.06. 21:50

Kovács Dávid, gamepaddel mész vagy billentyűzettel? Nagyon szagattottan kanyarodtál/közlekedtél, elég furcsa és zavaró volt :oops:
Veres Ákos

Vissza: “2016 VSR R3E : VSR WTCC '15 tavasz”