Nyilatkozatok

VSR Túraautó Bajnokság! WTCC 2015-ös bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2015-el! Ingyenes, csupán a játékot kell megszerezned! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.05.13. 09:41

weres6 írta:Gondolom emlékezetből írtál és nem nézted vissza a dolgokat. A sevi az én voltam egy ladával. Nem tudom te melyik autóban ültél, én azt hittem a citroenben, mert én voltam előtted fél autóval kívül. Valóban lepadlózva megkarcoltam a kocsidat, te meg ellensúlyoztál, holott volt helyed bőven. Azért forogtam be, mert picit balra húztad rám folyamatosan, persze el is fékezted. https://youtu.be/J4alWf9V174 Ezzel meg is alapozódott a versenyem, szuper volt.
A másik esetre annyit írnék, hogy nem ütöttelek ki a célegyenes végén, hiszen az már a t1 kijárata és a t2 volt ... féktávon lecsúsztál és mentél vissza az ideális ívre jóval lassabban, mint a versenytempó. Én érkeztem versenytempóban, mert szerettem volna felzárkózni, ha már így alakult. A fal mögül már csak azt láttam, hogy oda húzod be elém és beléd mentem. Kikerülni nem volt esélyem. Biztos fékezhettem volna kigyorsítás közben, de akkor is összeakadunk. Viszont azért van egy olyan alapszabály, hogy ne az ideális ívre menjünk vissza más elé, ha hibázunk vagy leesünk a pályáról. https://youtu.be/zCaonN6GVGs

Sajnálom, hogy így alakult. Viszont a jövőre nézve javasolnám, hogy ha nincs egy stabil tempód és valakinél több mp-el lassabb vagy, akkor felesleges leállni kakaskodni, mert csak kizökkented magad is a ritmusodból és könnyen túlvállalod magad. Persze mindenki hibázhat, ez benne van.
Ööö, ezeket a videókat megnézve nekem a Lada tűnik erőszakosnak, az elsőn egyértelműen. Ott nem a Citroen húz balra, hanem a Lada jobbra és beforgatja magát a Citroen orrán.
A másodiknál meg a Citroen nemigen láthatott téged, illetve a Lada is hagyhatott volna több helyet, hiszen már látta, hogy a Citroen elméri, tehát várhatóan jobbról érkezik majd. Egy fél autónyi helyet hagyva neki mindketten megúsztátok volna.
Mammel Erik

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.13. 09:59

Erikkonen írta: Ööö, ezeket a videókat megnézve nekem a Lada tűnik erőszakosnak, az elsőn egyértelműen. Ott nem a Citroen húz balra, hanem a Lada jobbra és beforgatja magát a Citroen orrán.
A másodiknál meg a Citroen nemigen láthatott téged, illetve a Lada is hagyhatott volna több helyet, hiszen már látta, hogy a Citroen elméri, tehát várhatóan jobbról érkezik majd. Egy fél autónyi helyet hagyva neki mindketten megúsztátok volna.
Így is lehet értelmezni, de eléggé elmérte a féktávot és kitolt szépen a pályáról, valamint látszik némi ellentartás/orientálódás a pálya közepe felé. Hagytam neki helyet belül és szerinte ő volt előrébb. Ha ő volt előrébb, akkor hogy tudott kitolni a kavicsba? :|
A másiknál igen, számíthattam volna rá, hogy behúzza elém. Kikerülni fizikai lehetetlenség volt, hiszen határon kanyarodtam.
Veres Ákos

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2016.05.13. 10:20

Kvalin sikerült összerakni egy jó kört, amivel 1. lettem.

1. futam rajtja tökéletes volt, aztán egy hihhhetetlenül izgalmas befutóval megnyertem a futamot.

2. kvalin megint gyorsultam, de nem annyit amennyit szerettem volna, de így is elvertem Danit, P1.

2. futamon reménykedtem, hogy Danival meccselhetünk egy jót a futamon, de az hogy már a 2. kör végén 10 mp előnyöm volt az élen, hát az valami fantasztikus érzés volt...

Megint dupla győzelem, ami tök jó. Grat mindenkinek!
Kép

Erikkonen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.05.13. 11:43

weres6 írta:Így is lehet értelmezni, de eléggé elmérte a féktávot és kitolt szépen a pályáról, valamint látszik némi ellentartás/orientálódás a pálya közepe felé. Hagytam neki helyet belül és szerinte ő volt előrébb. Ha ő volt előrébb, akkor hogy tudott kitolni a kavicsba? :|
A másiknál igen, számíthattam volna rá, hogy behúzza elém. Kikerülni fizikai lehetetlenség volt, hiszen határon kanyarodtam.
Megnéztem megint, de nem látom másképp az elsőt. Először festékmintát véve rólad elmegy neked, mert ott álltok egy másik autóval összeakadva T1-ben, aztán nem is értem, hogyan érsz mellé a következő balosba. Ő valóban lesodródik kissé, de az ott nem féktáv, maximum kevesebb gázzal vesszük. Ugyanúgy te is kisodródsz annyira, hogy nekiütközöl. Valóban orientálódik balra, de még a pálya középvonalát sem éri el, bőven van számodra hely. Az más kérdés, hogy akkora tempóval estél be oda, ami miatt nem tudod bal oldalon tartani az autódat. Ha nem sodródik kijjebb, talán telibe is vered.
Nem tudom, nem az én dolgom megítélni, de nekem nem tűnik úgy, hogy egyértelműen az ő hibája lenne. Azonkívül neked is számolnod kellett volna vele, hogy nem tudsz már onnan ráfordulni a jobbosra, mer ott van melletted. Persze, ha szigorúan vesszük, előbbre volt az autód orra, de azért nem árt számításba venni néha, hogy a másik sem elengedőset játszik :)
Mammel Erik

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.05.13. 15:51

B-szerver
Q1: Jó időt mentem (P1)
R1: Majdnem végig vezettem, sajnos pár körrel a vége előtt hibáztam egy kicsit (P2)
Q2: Majdnem egy mp maradt benne (P6)
R2: Jó rajt, utolsó előtti körig tartottam a 3. helyet, de sikeresen elszúrtam a t1-et, így kaptam 45mp büntetést (P6-8?)

Bocs ha laggoltam, valószínűleg a feltöltési sávszélességem volt kicsi. Majd még ki kell találnom, mi volt az oka (másik gépen nem volt ilyen gond).
Komlósi Péter alias KP. #22

ubipapa
Teljes név: Nagy Gábor

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.13. 22:26

Kedves Veres Ákos!

Ha visszanézed a versenyzésem mikor kocsik között voltam (szerencsédre nem kell sokat nézned) :) megpróbáltam abszolút előzékeny lenni mindenkivel, hisz nem rég óta játszom ezzel a játékkal és időben sem tudok sokat gyakorolni. Egyenlőre nincs stabil tempóm és el-elfékezem magam, de élvezem és amíg élvezem indulni is fogok. Bízok abban, hogy lesz ez még jobb is. De az első kiforgatás aminek te voltál a szenvedő alanya (bocs így ismeretlenül is), a rutintalanságom és nem a gonoszságomból adódott.

Update: köszi a linkeket, nem tudtam a visszanézésről (mint mondtam nagyon tanuló vagyok). Az első eset mint írtam a rutintalanságom és a te nagyon gyors előzési szándékod eredménye. A második esetnél viszont látszik, hogy észrevettelek, mikor jönnék vissza és el is húzom jobbra mielőtt a pályára érek, de te (jogosan) azt feltételezted, hogy vissza jövök eléd. Ebből lett a bumm.

Erikkonen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.05.14. 10:56

ubipapa írta:Update: köszi a linkeket, nem tudtam a visszanézésről (mint mondtam nagyon tanuló vagyok).
Van lehetőséged visszanézni mindig, mert a Raceroom automatikusan készít replay-t. Néha nem is árt ezeket törölni, mert megtelik vele a C-meghajtó idővel. De lényeg a lényeg, hogy a játék indítása után jobb felül találsz egy kamera ikont, arra kattints rá és lesz Kánaán.
Nagyon sokat lehet tanulni abból is, hogy átülsz gyorsabb versenyzők autójába, megnézed ők milyen íveket használtak, hogyan fékeztek és gyorsítottak ki. Ez az egyik legjobb tanulási mód, szerintem.
Mammel Erik

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.14. 11:05

Szia Erik,

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, sokat segítettél :)

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.26. 21:35

VSR WTCC 2015 futam Zandvoort. Első futamon a mezőny felét szépen apránként ledobta a szerver. Maradtunk hatan. Második helyen megyek, lecsúszok a füre és ad egy áthajtásos büntit. Bemegyek a boxba, ahol kedvesen beállit a helyemre!!! áthajtásos büntinél, majd rámszámol tiz másodpercet és után enged el. Addigra az egész mezőny elment, utolsó hely. Második futamon ötödik a qualin, majd rajt után negyedik hely. Onnan egy kicsúszás miatt fel a harmadikra. Majdnem végig megvolt, egy hiba, Bajsz Bálint feljött elém. Hatalmas csaták, majd utolsó körben meg tudtam előzni, harmadik hely a végén. Kettőnk között négy század másodperc befutáskor..... :-)
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.05.26. 21:42

Zandvoort

Q1 :Hotlap időmet megfutva csak a 7. hely sikerült.
R1: T1-ben kis kakaskodás, vesztettem pár helyet, majd 2. körben falba forgattak. Motor off.

Q2: 3. hely sikerült.
R2: Az elején Máté elhúzott, T1-ben Pinczés Ádám mellém ért, majd inkább óvatos voltam és a jobbos törésben elengedtem. Aztán Nézsaival sokáig harcoltunk, néha driftelve vettem a kanyart, aztán csak azt vettem észre, hogy a sikánnál rossz irányba áll. Onnantól csak be kellett hoznom a 4. helyen. Ha az elején nem használom el annyira a gumikat, lehet partiban lettem volna a 3. helyért, de ez már nem derül ki :D

Grat mindenkinek
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.05.26. 21:42

Q1: Eléggé meglepődtem az emberek teljesítményén. 1:40.200-val szerepeltem a hotlapon, mondom 2-3 tizeddel rosszabbat jövök, sima top5, aha...Kb. még mindenki 1-2 tizeddel jobbat jött a hotlapos idejénél, nem igazán tudtam mire vélni, na mind1.

R1: Első kanyaros incidensért elnézést kérek mindenkitől, főképp Nagy Lacitól, azt kissé elnéztem. Nem értem amúgy a dolgot, mert időbe fékeztem, sőt, még hamarabb is, de láttam, hogy halad a sor, akkor mondom megyek velük...aztán hirtelen megtorpant mindenki, fékezni meg nem nagyon sikerült. Magyar Krisztián gyakorolt rám nyomást körökig, végül azt megúsztam, hogy megelőzzön. Viszont Juhász Csabit majdnem meg tudtam előzni, csak kissé túlcsúsztam a féktávon. :P Végül 9. lettem talán. (?)

Q2: Itt már tojtam bele, P10, csak legyen izgi a verseny. :)

R2: T1 pipa, elég sima lett. Ősz Balázstól ezúton is elnézést kérek, ha úgy érzi, hogy én szorítottam le a 2. szektor mérőpontja utáni sikán kijáratnál. :? Ezért is álltam ki utána, mondom legalább 1 pozíciót visszaadok, mert nem voltam teljesen biztos az előzésem szabályosságában. Murányi Úrtól is bocsi az 1 pozíció vesztése miatt, de az a hülye szitu állt ott elő, hogy én pont kihúztam már mögüled az autót, picit be is mentem melléd, amikor féktávon pont húztál egy picit jobbra a kocsin - vagy legalábbis én a saját szemszögemből így éreztem. Nehezen sikerült Murányi Lacin túllépnem, majd Horváth Pétert is megelőztem. Aztán Magyar Krisztiánnal megint összetalálkoztam, utolsó előtti körbe meg is előztem, végül P6.

Ennyi. :)

Paraszt énem ON: Sector3-nak meg a jó édes k*rva anyját, hogy 4 magos CPU-val konstans 60 FPS alá esik be ez a vacak...De biztosan az ő csoda motorjuk a király, a júzer meg a hülye. :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.26. 21:42

B
R1: én a kidobottak között voltam.
R2: elég jól indult az utolsó helyről, de aztán kicsit elhúztam a többiek. Majd a végén a gumik annyira elfogytak, hogy az utolsó körben 2 autót megelőztem, és előttem is sűrű volt a mezőny. Jó volt a második futam, így a 3. versenyemen :)

u.i.: G.Gólya, bocs !

pinczes97

HozzászólásSzerző: pinczes97 » 2016.05.26. 21:49

Zandvoort:

Nagyon rosszul ment ez a pálya és nem is találtam rá normális beállítást. Szerencsére ma Murányi László (muri) segített nekem jobb irányba helyezni a setupot és javultak is a köridejeim. Azthittem megint B szerver lesz, de éppen hogy utolsó idővel sikerült az A szerverre kvalifikálni magam.

Q1: Még kicsit praccon állítgattam a setupon és a Q1-re sikerült egy brutál jót összepakolni. Meg is lett az eredménye hiszen a 2. legjobb időt mentem. Sajnos Szűcs Mátét kidobta a szerver vagy kifagyott így én kerültem az élre.

R1: Remegő kéz/láb-bal indultam neki a futamnak. Még sose voltam első A szerveren :lol:
Sikerült a rajtot tökéletesen elkapni és az első kanyart is megúszni. Molnár Dani nagyot jött rám és a 2. vagy 3. körbe be is jött mellém a 2.szektor végénél. Én kicsit elmértem a féktávot így kapott egy puszit az oldalára és 1 mp-et veszített ezzel.
Utána nyugodtabb volt a környezet bár Dani ígyis végig 1 mp-en belül volt. Tudtam, hogy 1 hiba és megérkezik. Az utolsó előtti körbe az 1. kanyart elvétettem és sikerült Daninak betennie mellém. Nem is sikerült a kigyorsítás se így sajnos megelőzött és ezt meg is tudta tartani a végéig (igaz a leintés pillanatába 2 tized volt köztünk).

Q2: Itt sajnos nem sikerült olyan időt mennem, mint a Q1-be így csak 5. helyről kezdtem.

R2: Ismét egy tökéletes rajt és az első kanyar után már 3. voltam. Próbáltam Szűcsékre tapadni,de apróbb hibák miatt hamar elmentek. Mögöttem Nagy László okozott néha ijedelmet ahogy megérkezett mögém, de szerencsére egy idő után sikerült tőle elnyúlni. Az utolsó körökbe utolértem Molnár Danit ismét, de megelőzni sajnos nem tudtam (megint 2-3 tized a leintéskor...:D).

Amikor felmentem fél 8-kor a szerverre nem ilyen eredményt vártam magamtól, de szerencsére kellemes csalódást okoztam magamnak:)
Remélem ez a jó eredmény a Red Bull Ringen is folytatni fog:)

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.05.26. 21:54

VSR R3E WTCC 2015 - III. forduló : Zandvoort, A szerver

Az előző lausitzringi versenyt követően tréningeztem serényen, párszor magamat meglepve is sikerült jó időket futnom, azonban szokásaimhoz híven, egyik időmérőn sem sikerült a hotlap időmhöz közel kerülni, illetve mindig tanulok dolgokat az előttem menőktől. (és ezeket próbálom beépíteni a gyors körömbe, szerintem hibásan, mert így az, amit összeraktam fejben, szétesik) :mrgreen:

R1: Q1 6-ik rajthelyről először feljöttem 5-iknek, majd szépen lassan visszaestem kettőt. Fogytak a gumik, elfogyott a tapadás, én is hibázgattam (többször lecsúsztam az ívről), így 7-iknek célba értem. :)

R2: Q2 7-ik pozícióból nem sikerült jól a rajtom, majd a nagy tülekedésbe, Nándori Márk apró hibáját próbáltam kihasználni, de rosszul döntöttem, mert se pálya, se féktáv nem volt már ott, ahol én ezt szerettem volna kivitelezni... Szóval sóderágy és utolsó hely. :roll: Innen elkezdtem nyomni, ami a csövön kifér, fel is értem egy bolyra, de pont elfogytak a gumik, és nem tudtam közéjük keveredni... Egészen az utolsó előtti körig, mikor már a nyomukban voltam, egyet előztem is, majd az utolsó kör első kanyarjában, olyan "Ricciardo"-san becsúsztam féktávon Malm Balázs mellé, akit pár kanyar erejéig tudtam csak magam mögött (a nagy felzárkózásba már nem volt gumi a kocsin), majd egy féktávon lecsúszás után Zeifel Tamás is megelőzött, így 11.-iknek zártam a futamot. :roll:
Füredi Zoltán

kovdav
Teljes név: Kovács Dávid

HozzászólásSzerző: kovdav » 2016.05.26. 22:00

B szerver
Mindkét időmérőn 7-ik helyett kaparintottam meg.
Az első futamon ugye már mindenki tudja, hogy a fele repült, nagyon nagy kár mert a második futamon volt minden. Azért R1-en végig üldöztem Gólya Gergőt, ügyesen védekezett, igaz én se voltam agresszív. De a végére a bal elsőm elporladt. 5-ik lettem.
Na a második futam izgi volt. Jól elkaptam a rajtot, megelőztem Mészáros Gábort, akitől ezuton is elnézést kérek, hogy elcsesztem a versenyét. Egész versenyen mögöttem volt Veres Ákossal. Még Erdélyi Dánielt is megelőztem, igaz kilökte őt valaki, így 5-ik voltam az utolsó elötti körig, amikor Mészáros már jó pozicóba került, egymás mellett haladtunk jött a nyújtott jobbos a pálya közepén, sajnos nem volt tapadásom és kilöktem. Talán emiatt is kapott áthajtásos büntetést amit sajnálok és vállalom a következményeket.. Végül 6-ik lettem, de meglátjuk milyen büntetést kapok.
Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.
Mario Andretti

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.26. 22:54

Kemény volt az időmérő. Jó verseny látszott előre.

Első futamon ledobott 3ik helyről, fasza volt. Azt hittem a netemmel van gond, de látom sokaknak volt ez, tehát vagy mindenki T-s vagy szerver baj volt.

A második futam zseniális volt. Sokáig haladtam a Kovács-Mészáros duó mögött. Aztán be tudtam szúrni közéjük, de sajna falba lettem forgatva. Ezután szépen sikerült felzárkóznom és ismét utolérni őket a végére. Meg is előztem őket a balhénál, aztán felborított egy jobbos rázó, lol. Viccek ezek a rázókon felborulások...hihetetlen :|

Végül is jó volt, köszi srácok!
Veres Ákos

staaR
Teljes név: Erdélyi Dániel

HozzászólásSzerző: staaR » 2016.05.26. 23:22

weres6 írta:Kemény volt az időmérő. Jó verseny látszott előre.

Első futamon ledobott 3ik helyről, fasza volt. Azt hittem a netemmel van gond, de látom sokaknak volt ez, tehát vagy mindenki T-s vagy szerver baj volt.

A második futam zseniális volt. Sokáig haladtam a Kovács-Mészáros duó mögött. Aztán be tudtam szúrni közéjük, de sajna falba lettem forgatva. Ezután szépen sikerült felzárkóznom és ismét utolérni őket a végére. Meg is előztem őket a balhénál, aztán felborított egy jobbos rázó, lol. Viccek ezek a rázókon felborulások...hihetetlen :|

Végül is jó volt, köszi srácok!
Kép

:lol:

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2016.05.26. 23:50

Kvali előtt bíztam benne, hogy szoros lesz az eleje, hotlap alapján legalábbis nem voltam olyan magabiztos mint eddig.
Az előző két forduló után már nagyon reménykedtem egy izgalmas futamban, ennek hangot is adtam... És ugye mivel a szavaknak teremtő erejük van, Kvali vége előtt 3 és fél perccel 1. helyről megállt a játék. Mire felértem, nem volt időm új kört futni, így utolsó hely.

1. futam rajtja jó volt, aztán nagyon óvatosnak kellett lennem, sok volt a kocc. Lassan de biztosan jöttem felfele, nagyon óvatosan.
Feljöttem 4. helyre, de nem sikerült megelőznöm az előttem lévőt (aki nem tudom perpill ki volt), majd Nézsai Gábor mögülem kicsit elfékezve, lekoccolva visszaelőzött így maradt a végére az 5. hely.

2. kvali már sima volt, nem dobott ki a játék, simán 1. hely.
Rajtom tökéletes, aztán ellógtam, majd tartottam a távolságot. 1. hely

Ha 1. kvalin nem dob le, lehet megint olyan futamok lettek volna mint az eddigiek, de mostmár remélem az élen is lesznek izgalmas futamok. Grat mindenkinek!
Kép

Yeti95
Teljes név: Ősz Balázs

HozzászólásSzerző: Yeti95 » 2016.05.27. 07:29

A-szerver:

Q1, Q2: most nem sikerült a preqhoz közeli időt autózni valahogy nem igazán akart menni.

R1: rajtot nagyon jól elkaptam aztán az első kanyarba valakit megforgattak és ahogy próbáltam volna elkerülni a nagy tülekedésben kimentem sódert ellenőrizni hogy megfelel-e a minősége :D Mondták hogy 1x 2x laggoltam én ezt egyszer vettem észre személy szerint. Volt pár olyan dolog az első futamon amiért lehet hogy fogok óvni még ha esetlegesen én is hibás voltam. Végül ha jól emlékszem 12 vagy 13.? helyen értem célba.

R2: Megint jó rajt. - Jónás Ádám nincs miért bocsánatot kérned mivel én hibáztam ott a kanyar közepén a verseny hevében nyomtam egy padlót és ez pont elég volt ahhoz leszánkázzak a fűre, de nagyon szépen fordultunk el egymás mellet csak hát én rontottam. Sajnáltam is hogy emiatt lassítottál és pozíciókat buktál vele. – Összességében a 2. futamról az a véleményem, hogy nagyon kemény csaták voltak hátul, élvezetes volt :) A végén a 7. helyen értem célba :)
Ősz Balázs

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.05.27. 10:24

Q1 : Nem készültem fel szinte semennyire a futamra,látszott is. Sok maradt a körben. Végül Máté offal 2. hely.
R1 : Pinczés Ádámmal egy k*b*szott jó csata volt! Elején úgy éreztem,hogy gyorsabb vagyok de nem tudtam elmenni az elején. Igazi túrakocsi. Nagyon élveztem. Kár hogy szarok a kamerák pályán és félek hogy a fele se lesz látható ebből a meccsből. De ez nagyon fasza túrakocsis harc volt a győzelemért. Utolsó előtti körbe sikerült kihasználnom a T1-es hibát és elmentem Ádám mellett. P1.
Q2 : Egy kört mentem az elején,utána egyet se tudtam összerakni. P2.
R2 : Mátét tartottam,majd ellógott a közepén és kaptam tőle kb 2,5 mp-t. vagy egy tempót mentem vele,vagy kaptam 1-2-3 tizedet. Amúgy is nehéz előzni itt. Főleg Mátét. Főleg ugyan autóval. Főleg kb ugyan azzal setuppal,mivel csapattársam. Kellett volna 3-4 tizedes előny,hogy legyen esély. 0-val semmit se értem volna. P2.
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.27. 19:04

Íme egy részlet a jó kis hármasfogatról :) ;)

https://youtu.be/FcWbOp9nHQg
Veres Ákos

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.05.27. 23:11

weres6 írta:Íme egy részlet a jó kis hármasfogatról :) ;)

Sajnálom, hogy mindig megmaradt az a 2-3 mp távolság és csak a végén értelek utol benneteket. Ebben a Folyamatos csatában szépen elfogytak a gumik. Jó volt nézni hátulról :D

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.28. 09:17

ubipapa írta:
weres6 írta:Íme egy részlet a jó kis hármasfogatról :) ;)

Sajnálom, hogy mindig megmaradt az a 2-3 mp távolság és csak a végén értelek utol benneteket. Ebben a Folyamatos csatában szépen elfogytak a gumik. Jó volt nézni hátulról :D
Az lett volna a szép, ha beszállsz negyediknek :mrgreen:
Pont elég volt így is előre figyelni :lol: :D
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.05.28. 13:22

Race2 végéről egy kicsi: https://youtu.be/tzHrkFj3QGA
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.06.09. 21:45

Red Bull Ring. C szerver.

Első futam jó volt, a rajt után beszorultam a Lada szendvicsbe, előttem Lada, mögöttem Lada. Elnézést ha valakit löktem, nem direkt volt. Aztán sikerült kiszabadulnom ebből a szendvicsből, elkezdtem az előttem levőket üldözni. Voltak balesetek előttem, ha jól láttam Gál Zsolt ütötte ki Patrikot, igy előrébb kerültem. A végére utolértem Gólya Gergőt, aki iszonyatosan laggolt, szinte láthatatlan volt az autója. Úgy előztem meg valamikor, hogy azt sem tudtam hol van a kocsija és mikor előztem meg. A végén harmadik hely.

A C szerver második futam valami borzasztó volt. Qualin Katona David laggolt villogott össze-vissza. Versenyre ő rendbejött, cserébe Gólya Gergő olyan iszonyat laggokat adott elő, hogy 990-es pingjei voltak. Gyakorlatilag többször tünt el a pályáról, mint ahányszor látni lehetett, de amikor látni lehetett, akkor is csak villanásokra. Az első körben pont utolértem, akkor is volt egy óriási laggja, gyakorlatilag vagy három kocsi távolságról elémugrott, hiába fékeztem, belementem hátúlról és mivel a kormányt is elrántottam, igy oldalt a falba, utolsó hely.
Utána megpróbáltam felzárkózni, utolértem Varga Petit, aki szintén akkor laggolt egy egészségeset mikor utolértem, igy persze belé is belementem hátúlról, megint forgás.
Ezután még fel is tudtam boritani az autót a T1-ben, mert szeretkeztem egyet a rázókővel, mire az autó talpraállt az előttem utolsó előtti Varga Peti elment tiz másodpercre. A futam utolsó előtti körében sikerült utolérni, de addigra már ő is 007-es ügynököt játszott és többször volt láthatatlan, mint látható. Nem is tudom hogy mentem el mellette, csak az ikont láttam a pályán hogy valahol körülöttem van, majd egyszer csak már mögöttem volt.

A végére behoztam utolsó előttinek, de hát igazából ennek igy semmi értelme. Pláne pontokat adni ezekért a futamokért. :(

Mivel több ember is össze-vissza laggokat adott elő, gyanitom hogy nem az egyes emberekkel volt gond, hanem esetleg a pályával.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Vissza: “2016 VSR R3E : VSR WTCC '15 tavasz”