Raceroom WTCC '13 fun futam - 2016.08.18. - Hungaroring

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Raceroom WTCC '13 fun futam - 2016.08.18. - Hungaroring

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.08.18. 09:22

VSR R3E WTCC BMW 2013 fun futam : 2016.08.18. (csütörtök) - Hungaroring

Időrend, versenyek lebonyolítása:
20:00 : Időmérő edzés : 10 perc - korlátlan kör
20:10 : Race: 15 perc
20:25 : Következő menet, ezt egészen addig amíg a résztvevőknek van kedvük!

Szerver név:
VSR.hu WTCC'13 Test
jelszó: alma

CSAK A 2013-as BMW lesz engedélyezve a szerveren

Szerverre mindenki teljes névvel menjen be,angol formátummal. Pl : Bela Kovacs

A futamra nem kötelező jelentkezni,max nekünk segítség! A szerver felosztás : Ha megtelik az első szerver akkor indítunk még egyet. Nevezés ebben is segít,hogy mire számítsunk.

TS IP : psrl.synology.me
jelszó : nincs

Mivel a replay az első fél körben nem jó a Raceroomban és amúgy is sok a lagg a rajt után, ezért repülőrajtot fogunk alkalmazni!

Pontosabban:
A rajtrácsra mindenki kiáll és a zöld lámpa után mindenki 80 km/h sebesség (pitlimiter) mellett nagyjából a formációt tartva (az sem baj, ha egymás mögött, de ne szakadjunk szét) megteszi az első kört. Az utolsó 3 kanyarra fel kell venni a kettes sort, ahogy a rácson álltunk! Ezt esetleg a jelenlévő BT tag jelzi a 'FORMÁCIÓ' szó beírásával, ha valaki elaludna. A célegyenesre érve (persze ezt megteheti még a rajtrácson állva, hogy beírja és később csak le kell entereznie) az ELSŐ helyen álló a chatbe írja be, hogy pl. 'READY' és az ezután eltelt 3-6 mp-ben köteles elrajtolni, ezen intervallumban az ELSŐ dönti el, hogy mikor indul el. Amint rálép a gázra az első, akkor megkezdődik a verseny.

A múlt héten egész jól sikerült a hasonló repülő rajt a DTM autókkal. Jelenleg ennél jobb megoldást nem tudunk a rajt utáni gondokra. Ez az elv csak akkor működik, ha mindenki partner. Így tudunk csak tisztán versenyezni, amíg a játék nem 100%-ig jó. Megkérünk mindenkit,hogy tartsa be a szabályokat, ne kelljen különböző eltiltásokat alkalmazni szeptembertől!

Amennyiben (mert lehet lesz ilyen, hiszen miért is olvasná el mindenki) lesz aki kilő a rajtnál és elhúz,akkor azt szépen toljuk le. A többiek maradjanak formációban és csináljuk meg a rajtot tisztességesen.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

weres6
Kapcsolat:

Re: Raceroom WTCC '13 fun futam - 2016.08.18. - Hungaroring

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.08.18. 09:56

Szülinapi meglepinek sem utolsó a mai fun :mrgreen: Isten éltesse Apjok Imit! :D
Veres Ákos

Vissza: “RaceRoom fun futamok”