Társalgó

A legrégibb és legkedveltebb VSR Túraautó bajnokság! A bajnokság a Raceroom WTCC 2015-el fut! Ingyenes! Az év végén a legjobban nyereményekben részesülnek.

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Társalgó

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.08.19. 17:23

mehet
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Bírói testület
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.08.19. 19:59

Szombat délelőtt nyitjuk meg a jelentkezés topicot.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.08.28. 11:42

Sziasztok!

Valami nálam nem stimmel a Bathurst teszttel a szerveren, hiába próbálok belépni a jelszóval, "server not responde" vagy valami ilyesmi a válasz. :roll:
Jó lenne a szerveren tesztelni, így légyszi, segítsetek. :)
Füredi Zoltán

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.08.28. 17:50

Orvosoltuk a problémát. Lehet csatlakozni a szerverhez.

Kérünk mindenkit, aki még nem tette meg, hogy csatlakozzon a facebook csoportunk-hoz, és a problémákat a szerverrel ott is jelezzétek, mert ott kapunk értesítést a hozzászólásról.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.08.28. 20:49

Számomra fura volt a Bathurst teszt futam annyiban, hogy a felvezető kör elvitte konkrétan a verseny felét. :mrgreen: (pitlimiteres kör kb. 5 perc volt) :D
Majd jött 3 kör verseny, és the end. :)
Füredi Zoltán

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.08.28. 21:10

FuReady írta:Számomra fura volt a Bathurst teszt futam annyiban, hogy a felvezető kör elvitte konkrétan a verseny felét. :mrgreen: (pitlimiteres kör kb. 5 perc volt) :D
Majd jött 3 kör verseny, és the end. :)
Igen, most ez volt a lényeg, természetesen jobb lett volna több emberrel ezt megnézni, de addig nem tudunk mást kitalálni, amíg a replay nem lesz olyan, mint a patch előtt.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.08.30. 22:20

Kérünk mindenkit, hogy a szabályzatunkat, jelentkezési topicban írtakat olvassa el és tartsa be, mert a VSR Raceroom bajnokságok egyedi Rajt procedúrával mennek.
- A felvezető körön mindenkinek kötelező használni a PITLIMITER-t!
- Veszélyeztetni, kilökni a versenytársat SZIGORÚAN TILOS!
- A pole pozíciót szerző pilóta köteles beírni a READY feliratot a chatbe, és 3-6 mp-en belül elrajtolni!
- A READY nem azonos a GO szóval, vagyis, TILOS azonnal rajtolni. READY után, figyeld a tömeget, a hangokat és úgy rajtolj.

Ezek csak a kiemelt pontok, mindenképpen olvassa el mindenki a szabályzatot, mert ott részletezve van, mikre kell figyelni.

Az éles bajnokságban a futamon és a kvalin SZIGORÚAN TILOS a chat használata. Ezt csak a BT tagjainak engedélyezett!
Ha a BT megkér valakit, hogy lépjen le lagg miatt, ezt ne hagyja figyelmen kívül. Direkt erre van egy topic, ahol részletezve van, mit kell tenni lagg elkerülése érdekében.

AKIK A VSR SZABÁLYAIT NEM TARTJÁK BE, BÜNTETÉSEKRE SZÁMÍTHATNAK!

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2016.09.02. 19:46

Csapatunk: George Racing Team
Citroennel
Csapattagok: György Gábor, Weres Ákos, Apjok Imre
Apjok Imre #81

VajKart
Teljes név: László Vajk

HozzászólásSzerző: VajKart » 2016.09.06. 15:42

Csapattársat keresek, ha valakinek kéne esetleg egy társ, akkor privát üzenetbe, vagy Steam-en (szekidrives) írhat, és akkor a részleteke ott megbeszéljük (autó, csapatnév meg egyéb szemé... :D). :)
László Vajk (VajKart) - Vauxhall Vectra '98 #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.09.06. 18:09

Erikkonen írta: A kiírásban az van, hogy meg kell adni rajtszámot is, bár itt ugye nem lehet design-t módosítani. Ha bármi miatt mégis érdekes, akkor a 18-asnál maradnék.
tullner írta:Változás,rajtszám lemaradt.

Név: Tullner Attila
Email cím: tullner@freemail.hu
Autó típusa: Chevrolet RML Cruze TC1 2015. #65
Csapat név: Privát
Steam felhasználó név: Attila Tullner
Srácok. Valami nagyon félre ment az üzenetátadásnál. Nem kell rajtszámot választani! Nem is lehet saját rajtszámmal menni,hiszen nincsen saját skin.

Fb-re annyit írtam,hogy a DTM-hez hasonlóan itt is készül Spotter Guide. Ehhez aki tudja a meglévő = játékban lévő = valóságban szereplő autót válassza ki és írja le nekem,hogy kivel jön,mert hozzá azt az autót rakom rá a képen.

Éppen ezért : 18-as Cruze nem létezik,soha nem is volt a valóságban. A 18-as az Monteiro és a Honda. Ugyan így 65-ös Citroen se volt soha. Azt a számot adjátok meg akinek az autójával a játékban jöttök,mert hozzátok azt az autót rakom a képre. Gyári citroent/ladát elég írni, mert a képen nincs rajtszám, így teljesen mindegy,hogy a 46-os, 10-es vagy 47-es Ladával jön valaki. Lada az Lada. Az összes ugyan úgy néz ki,a rajtszámot és a nevet leszámítva.

Képes illusztráció,hogy mire gondolok :
Kép
Molnár Dániel #99

Hartge
Teljes név: Gabor (Hartge)
Kapcsolat:

Versenyzői kártyák!

HozzászólásSzerző: Hartge » 2016.09.09. 17:17

Sziasztok!

Kérnénk tisztelettel, akiktől Krisztián új képet kért, azok ha tudják pótolják. Plussz lehetséges majd privátban a nevezések alapján megkérdezek mindenkit adott e le fotót, és van e már kártyája! Előre is köszi az együttműködést :mrgreen:

Respect :D
Real Cars Real Racing Hungary - Hartge Fox3

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2016.09.12. 19:39

Lehet hülye kérdés lesz, de szerveenként hány fős mezőny lesz?
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.09.13. 09:29

Akos1985 írta:Lehet hülye kérdés lesz, de szerverenként hány fős mezőny lesz?
Mindig a nevezők számától függ a szerverek felosztása. Jelen állás szerint 3 szerver lesz.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.09.13. 18:18

Rajnál figyeljetek a következőkre. Szerintem ezek a legfontosabbak :
1. Ha kialszik a rajtnál a lámpa az nem jelent rajtot. Akkor lépj rá a gázra (nem padló),ha az előtted lévő megmozdult már.
2. Pit limitert használd. Úgy menj körbe 80-al.
3. Ha lemaradsz az előtted lévőről,akkor nyomd ki a limitert,érd utol és kapcsold vissza.
4. Ne melegíts gumit.
5. Ha elkezdesz felzárkózni a másikra akkor ne szorítsd le a melletted lévőt. Ha bal oldalra rakott ki a rácsra a játék,akkor lehetőleg egész körön bal oldalt menj. Bármikor melléd jöhet a társad aki szintén kezdi a formációba állást. Legyen helye. Legyél fair.
6. A Ready felirat nem azt jelenti,hogy rajt van.
7. A szabályzatban a 3-6 mp azt jelenti,hogy annyi ideje van az elsőnek elindulni. Beírásnál ha egyszerre nyomná le az entert és a padlót az nem lenne fair. Szóval beíráskor ne rajtolj el.
8. Akkor nyomd ki a rajtnál a limiter,ha az első megindult és megkezdődött a verseny.

Az első helyen lévő pilóta meg ezeket is tartsa be :
1. Előre írd be a rajtrácson még a várakozás ideje alatt a Ready szót és a végén csak enterezd le. Kényelmesebb.
2. Végig limiterrel menj.
3. Legkésőbb 3 kanyarral a vége előtt vedd fel a végső pozíciód. Ha bal oldalra rakott le a rácson a játék akkor maradj végig bal oldalt. Ne cikázz. Majd igazodnak a többiek.
4. Ha felvetted a helyed a többiek szépen igazodnak hozzád. Van 3 kanyarjuk felzárkózni. Ha nem sikerült,így jártak. Ne te lassíts le 50-60-ra,mert harmonika lesz és kilökik a közepén lévőket a hátulról jövők,akik nem érzékelik a lassulást.
5. Ne a célegyenesbe kezd felvenni a helyed. Ott már rég valamelyik oldalon kell menned.
6. Ha melléd jön a második,ne szorítsd le.
7. Végig 80-al menj. Ne lassíts meg gyorsíts össze vissza.
8. Felirat után 3-6 mp-n belül rajtolj el.

A repülőrajt NEM egyenlő az F1-ben látott biztonsági autós újra rajttal. Nem az a cél hogy átvágd a mögötted lévőt és lerázd. Hanem egyszerre rajtoljatok el,egymás mellett.

Amennyiben valaki nem tartja be ezt,és tegyük fel a zöldnél elrajtol és elmegy,szarjátok le. Nem lesz értékelve. Szépen töröljük az eredményét és egyéb büntetés terhe mellett a következő futamon találkozhattok vele a "C" szerveren
.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.09.13. 21:26

Most nem Bt tag....

Az összes tököm televan a raceroommal és készítőivel. Ez a játék pont arra alkalmatlan amire kitalálták. Egy telibeszartfoshulladék...

Mint BT tag,

Halál értelmes mezőny volt ma C-n. Sajnálom, hogy azért küzdünk mert egyáltalán nem látjuk egymást. Ezért léptem ki a race2-ről.- Mindenki menekül konkrétan a másik elöl. Látszik az összes autó mozgásán, hogy senki nem lát semmit.

Nekem pont elegem van belőle, szóval nem valószínű, hogy jövök még.
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.09.13. 21:33

Teljesen egyetértek! Mindkét futam lagg- és pingparti volt. Totál elment a kedvem az egésztől. Race2 felvezetőn felvesszük az alakzatot és egyik pillanatban a mellettem lévő a balomon van, a másikban meg kiforgatom, miközben mindketten tartjuk az ívünket....

No meg ez a citroen tényleg vicc, felvezető körön sem tudok 20al bekanyarodni a hajtűben és tolom ki a mellettem lévőt.....ezen buktam a 2es szektorban is 8-9 tizedet folyton minden körben.

Ha jövök még a bajnokságban, akkor autót váltok, az tuti.
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.09.13. 21:55

weres6 írta:Teljesen egyetértek! Mindkét futam lagg- és pingparti volt. Totál elment a kedvem az egésztől. Race2 felvezetőn felvesszük az alakzatot és egyik pillanatban a mellettem lévő a balomon van, a másikban meg kiforgatom, miközben mindketten tartjuk az ívünket....
Az "A" szerveren többen voltunk és nem nagyon tapasztaltunk laggot. Lehet meg kéne minden "C" szerósnak csinálni a lagg tesztet és torrentet kikapcsolni ha játszik. Ez nem Race07.
Molnár Dániel #99

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.09.13. 21:58

"B" szerveren nem tapasztaltam igazán laggot, olyan volt hogy pl Gólya Gergő megforgatott, de kiderült hogy ő nem látta Erdélyi Danit, aki ott volt köztünk. Az én visszajátszásomban szerepel, Gergőében nem.

Nincs még komoly versenyre felkészülve ez a játék, sajnos tudomásul kell venni, hogy bármennyire is fájó, inkább fun futamok lesznek még ebben a szezonban is mint igazi versenyek.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

treki
Teljes név: Gólya Gergő

HozzászólásSzerző: treki » 2016.09.13. 22:08

Hegyi Zsolti, bár már megbeszéltük, de itt az eset, ezt láttam. Az a pillanat, amikor a hátsód megfordul, méterekre vagyok tőled, környéken senki más, én pedig a levegővel ütközök:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =763211843

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.09.13. 22:22

danikosz írta:
weres6 írta:Teljesen egyetértek! Mindkét futam lagg- és pingparti volt. Totál elment a kedvem az egésztől. Race2 felvezetőn felvesszük az alakzatot és egyik pillanatban a mellettem lévő a balomon van, a másikban meg kiforgatom, miközben mindketten tartjuk az ívünket....
Az "A" szerveren többen voltunk és nem nagyon tapasztaltunk laggot. Lehet meg kéne minden "C" szerósnak csinálni a lagg tesztet és torrentet kikapcsolni ha játszik. Ez nem Race07.

Ez egy roppant értelmes hozzászólás volt Dani.

Csak a C szerveresek olyan hülyék, hogy nem kapcsolják ki a Torrentet. Szerinted nem csináltuk meg? Komolyan minden egyes alkalommal hülyének fogsz minket nézni, ha észre veszünk valamit?

Ez a játék egy szar. Használhatatlan. Pont. Nem kell szépíteni. Majd ha megcsinálják és jó lesz akkor jó lesz. Most nem az. Ennyi.
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.09.13. 22:27

Mondjuk megint napok óta van gond a t-nettel. Kérdeztem többeket, hogy laggolok-e, de nem jött válasz. Igaz csak a pingek ugráltak, de az pont elég szar volt.
Veres Ákos

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.09.13. 22:30

Gordon24 írta:
danikosz írta:

Ez egy roppant értelmes hozzászólás volt Dani.

Csak a C szerveresek olyan hülyék, hogy nem kapcsolják ki a Torrentet. Szerinted nem csináltuk meg? Komolyan minden egyes alkalommal hülyének fogsz minket nézni, ha észre veszünk valamit?

Ez a játék egy szar. Használhatatlan. Pont. Nem kell szépíteni. Majd ha megcsinálják és jó lesz akkor jó lesz. Most nem az. Ennyi.

nem szoktad még meg? :) Nekem kb 30. próbálkozásra sikerült felmennem a szerverre. Utána jó volt :)
Juhász Csaba #258

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.09.13. 22:31

Egyébként az, hogy az A szerveren mi volt... Tudtommal Magyar Krisztián ott volt. Olvasd el facebookon mit írt. Ennyi. Szóval hagyjuk már..
Galambos Péter

TCS #82

treki
Teljes név: Gólya Gergő

HozzászólásSzerző: treki » 2016.09.13. 22:38

A második meccsen Tullner Attilától elnézést kérek a pöckölésért, nem számítottam rá, hogy ennyivel előrébb fékezel a 100-as táblához képest, már a felizzó fékek ellenére sem lassultam eleget.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.09.13. 23:49

Az Eredmények / Bírói döntések topikban, ez a "Mega" tárhely másnak is azt kéri, hogy jelentkezzen be? Mi erre a megoldás, hogyan lehet megnézni pl. az eredményeket? :roll:
Füredi Zoltán

Vissza: “Raceroom : VSR HTCC 2.0 bajnokság”