Nyilatkozatok

A legrégibb és legkedveltebb VSR Túraautó bajnokság! A bajnokság a Raceroom WTCC 2015-el fut! Ingyenes! Az év végén a legjobban nyereményekben részesülnek.

Moderátor: BT Tag

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.11.22. 23:15

6. forduló : Nürburgring GP, A szerver

Elsősorban köszönöm mindenkinek, hogy a lagg problémák ellenére engedtétek, hogy induljak a versenyeken, viszont így utólag roppant csalódott vagyok a történtek miatt. :(

Q1: DNQ (a lagg problémák miatt nem mehettem az időmérőn)
R1: jól sikerült a rajtom, a verseny elején csatáztam Gólya Gergővel, már meg is előztem, amikor a második kör második kanyarjában kiforgatott... :roll: Ezután "sétakocsikázás", közösen Kenéz Sanyival, őt próbáltam követni, de gyorsabbnak bizonyult, így 12.-ikként zártam.

Q2 (SUPERPOLE): DNQ (a lagg problémák miatt nem mehettem az időmérőn)
R2: a rajtom nem sikerült jól, de jópár versenytársat sikerült megelőznöm, majd Mándity Istvánnal csatáztam szinte végig a versenyen, jól zárta az íveket, nem tudtam elmenni mellette. Aztán jött Nagy Laci, akit fogalmam nincs hogyan, de kilöktem féktávon. (a visszajátszásban annyit látok csak, hogy már fékezek, kifelé terellek de hagyok helyet, neked koccan a kocsim, te meg mint a rakéta, mész a sóderbe, átszánkázol rajta, majd újra a pályán vagy, viszont a boxutcai oszlopnak menésben + a kiesésedben nem érzem magam hibásnak) Ezt követően végig azon gondolkodtam, hogy mi történt ott, közben István is ellépett tőlem, így nyugodtan bekocogtam a 10.-ik helyen.

Soha nem volt eddig lagg gondom, nem tudom, mi történhetett, remélem legközelebb már rendes versenyt futhatok. :roll:
Füredi Zoltán

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.11.23. 12:17

B

Laggteszten Nagy Gabi, Apjok Imi és én kölcsönösen villogtunk, azaz el-eltűntünk. Mindenki tolt egy restartot, én közben fürdettem is két gyereket, majd a qualy végére beértem és akkor jó volt.

R1: Valszeg láthatatlan voltam, mert Gabi egyszer rám mozdult, majd T1 után kitolt. Innen üldöztem a néha eltűnő Imit és Zolit. Volt, hogy hármas buli alakult ki, szépen vigyáztunk egymásra, de Papp Zoli tempója jobb volt, így ellépett. Nem volt túl izgalmas ezután 2-3 mp-s űrben autózgatni.
Gondolkodtam is, hogy induljak-e R2-ben, mert qvára nem volt kedvem egyedül körözgetni 30 percig....

Q2: szenzációs 6ik hely :D
R2: sokáig nem tartott az öröm, mert KáPé pont T1 féktávnál lépett ki a szerverről, amire beszaggatott a game. Elég lutri volt így fékezni, szerencsére nem ütöttem ki senkit, viszont én kaptam olyat, hogy háttal a pályának a sóderban kötöttem ki. Életkedvem nem sok maradt jókora hátránnyal és talán Imi volt még mögöttem a balhé után. Ezután nézegettem a neveket és Gabi volt előttem. Gondoltam, ha mást nem, körönként faragok rajta 1-2 tizedet, akkor egy idő után mókázhatunk egyet :P Sajnos hibázott, így viszont az a móka lett, hogy Imi ne érjen utol. :mrgreen: Aztán Papp Zoli kicsúszott és ő is üldözött, ez még nagyobb flash volt, mivel neki jobb volt elvileg a tempója. Legnagyobb meglepetésemre tudtam tartani magam. Aztán utolsó körben már annyit néztem a tükröt, hogy lesodródtam és Imi megelőzött.
Végül is megérte maradni ;)
Veres Ákos

seldon
Teljes név: Szarka András

HozzászólásSzerző: seldon » 2016.12.06. 21:39

Elnézést kérek Pinczés Ádámtól R2-ért. Védekezésre figyeltem, egy ütemet késtem a féktávval, amatőr hiba volt. :oops:

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.12.06. 21:45

7. forduló : Monza, A szerver

A mostani fordulóról annyit kell előzetesen tudni, hogy tegnap benyaltam valami vírust, ami miatt hőemelkedéssel és hasfájással álltam rajthoz. :roll:

Q1: nem jött össze a jó kör, P11.
R1: a rajtom jól sikerült, de túl óvatos voltam a sikánba, így sokan visszaelőztek. Később volt egy pályáról leesésem (megdobott a kerékvető), visszaestem utolsónak, majd a versenytársak hibáit kihasználva, végül sikerült 9.-iknek befutnom.

Q2 (SUPERPOLE): megint a kerékvető babrált ki velem, így nagyon rossz kört futottam, viszont a többiek hibáját kihasználva P10.
R2: szintén jó rajt, szintén óvatos T1, majd haladtam a többiekkel, a verseny végén pedig Mándity Istvánt kergettem, de nem sikerült megelőznöm, így ismét 9.-ik lettem a végén.
Füredi Zoltán

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.12.06. 22:32

Q1: Elsőre sikerült egy tűrhető kört menni, P2-re lett elég.
R1: Rajt egész jól sikerült, de András megtartotta az előnyét, de szerencsére később sikerült megelőzni, és P. Ádámmal behozni 1-2-ben.

Q2: Sikeresen vágtam az Askariban, így sajnos utolsó hely lett meg.
R2: Nos ez volt a legélvezetesebb futamom. Rajtot nagyon jól sikerült elkapni.Már T1-ben vagy 5 helyet javítottam. Aztán jöttek kisebb-nagyobb csaták, feljöttem P3-ra, aztán P2. Márk mögött mentem, sokáig nem is tudtam közeledni. Aztán jött az utolsó harmada a futamnak, amikor 2-3 kör alatt teljesen megérkeztem rá. Utolsó körben volt kicsit erősebb adok-kapok, ahol jól jöttem ki belőle, mert megelőztem, aztán utolsó kanyarban rosszul védekeztem és visszavette az első helyet.

Összességében vártam nagyon ezt a pályát, és szerencsére Nürburgring után ez jól alakult. R2-ben utolsó helyről még a győzelemre is volt esélyem. No erre egyáltalán nem számítottam. Hihetetlen kemény, de jó csaták voltak :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.12.07. 07:15

Nekem ez rendesen eldobósra sikerült. Az első versenyen Dezsővel értünk össze a T1 utáni kigyorsításon, amitől a pálya mellé kerültem. Visszanézve a replay-t, én húzódtam rá, a saját hülyeségem miatt volt a hiba. Eztán még elhibáztam a Roggia-t, az Ascari-t és a Parabolica-t is fél kör alatt, így 20 mp- hátrányból követtem a mezőnyt. Az izgalom kb. annyi volt, hogy a végén Tullner Attilára sikerült 3,5 mp-re feljönnöm...

A második még rosszabbul sikerült. Nagyon óvatos T1 után egyszer csak előttem volt Nagy Laci és Kesjár Andris, az ő küzdelmükbe meg nem akartam beleszólni. Laci aztán a második körben a Roggia előtt leesett a pályáról, én meg az Ascari előttig felzárkóztam Dezsőre és az egyenesben mellé is kerültem. Az Ascarira igen óvatosan fordultam, mert számítottam rá, hogy ketten egymás mellett nem fogunk elkanyarodni. Visszanézve a replay-t, esély nem lett volna rá, Dezső nagyon bevetődött. Az óvatosság miatt viszont Pinczés Ádám (ha jól emlékszem) esett a lökhárítómra, aztán meg is pöckölt már a sikánban és mentem egyenesen a falba. Motor kampec, good bye...
Mammel Erik

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.12.20. 21:35

Kína

Q1: Ráéreztem,jó volt.
R1: Kimaradtam a buliból,aztán Mátéval végig csatáztuk a futamot, végül P4.
Q2: Jó volt, P2.
R2: Második helyen mentem,amíg Máté ki nem ütött T1-be. Legalább csapatba és egyénibe is jól járt a Chevy csapat.

Boldog új évet,tali Ausztráliában!
Molnár Dániel #99

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.12.20. 21:38

8. forduló : Shanghai

Hihetetlen erős mezőny jött össze erre a versenyre, amitől kicsit tartottam... :twisted:

Q1: 1 tizedre voltam a hotlap időmtől, ami a szokásos 10.-ik helyre volt elég. (és ahogy láttam, az első 15 versenyző 1 msp-n belül volt) :shock:
R1: igazából be lettem darálva, a mögöttem jövők is gyorsabbak voltak nálam, de mindig ilyenkor, versenykörülmények között tanulok sokat: pl. új kanyarbevételi filozófiákat stb. :mrgreen: P12 lett a vége. :roll:

Q2 (SUPERPOLE): hoztam a formám, P3. :lol:
R2: tudtam, hogy ismét darálás lesz, de az új ismeretek birtokában viszonylag tartottam magam, sőt: amit az első versenyen kihagytam, még védekeztem is. :D Jót meccseltem Molnár Danival a hibáját követően, aztán az utolsó körben megelőzött, majd utolértek még páran, erre a hosszú egyenes végén valakik hibáztak, mi meg rájuk estünk... :shock: Hogy a célegyenesbe mi történt, fogalmam nincs, én mindenkinek próbáltam helyet hagyni az utolsó kanyarra, aztán ahogy befordultam: AMI A CSÖVÖN KIFÉR, P6 lett a vége. :D :D
Füredi Zoltán

Erikkonen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.12.21. 08:55

Szeretem ezt a pályát, de a WTCC vonalvezetést csak hétfőn próbáltam ki először, még vasárnap is a Grand Prix változaton gyakoroltam :)

1. futam - Sokat javítottam magamhoz képest az időmérőn, de így is csak 16. helyről indultam. Onnan viszont egész jól, a palánk mellett sikerült több helyet is javítanom, valamint kimaradni a balhékból, így a 6. helyig előrejöttem a második kör elejére. Nándori Márk aztán kihasználva egy hibámat elment a T9-10-ben, de azzal nem is számoltam, hogy sokáig tartom őt, illetve nem lett volna jó taktika vele csatázni. Hosszú ideig a 7. helyen tartottam magam mögött Mándity Istvánt, de a sikánt egyszer csak kicsit levágva tudtam bevenni, ezért magam elé engedtem őt. Onnantól viszont már a célig tartottam Szarka Andrist, aki bár gyorsabb volt valószínűleg, de sikerült kivédekeznem. Nagyon jó meccseink voltak még Kis Tibivel és Kenéz Sanyival közben, köszönet a korrekt hozzáállásért.
A gumik simán bírták, az utolsó 3-4 percben lett narancs, pedig volt küzdés rendesen és annyira nem is maradtam le az elejétől.

2. futam - Megint 1x.-ik rajthely, de ezúttal nem sikerült annyira jól a T1, mint az elsőn. Csőke Dezsővel volt két kontaktom is, amiből mindketten rosszul jöttünk ki (nézd vissza a replay-t Dezső, elkerülhető lett volna). A T1-be befelé menet megvolt mindkettőnk íve, én belül, Dezső egy kicsit kijjebb, aztán behúzott a belső felé, de hát ott voltam én is, így a füvön kötött ki. Első kör első kanyarjában azért sanszos, hogy 2-3 "sávot" egyszerre használunk, így nem érdemes sávot váltani. A fűről visszatérve aztán pont engem eltalált és odébb lökött, ami miatt nem kerültem jobb helyzetbe. Pinczés Ádám beszúrt mellém és elment, de a sikánba fordulva már ott voltam mellette. Ezt valószínűleg nem látta, mert úgy fordult, mintha ott se volnék, én meg lepattanva és megpördülve mentem füvezni. Szintén egy olyan helyzet, ami kis türelemmel elkerülhető lett volna. Szerintem mindkettő versenybaleset, csak értelmetlen.
Innentől ez a verseny a felzárkózásról szólt, több másodperccel lemaradva követtem a mezőnyt. Ez egész jól sikerült, végül 5 pozícióval előrébb kerültem. Hajdú Gábor és Gólya Gergő (aki csapattársam a Masters-nél) elég simán el is engedett, de végül kijutott a küzdés Tullner Attilával és Kocogh Lacival, akiket a gumijaik kopása miatt is sikerült végül megelőznöm. Nagyon korrekt hármas meccsek voltak. Az utolsó két körben Dezső végül visszaadta, amit levett az elején, jó 5 másodperces hátrányt dolgoztam le vele szemben, a Lada gumijai valószínűleg már csak nyomokban voltak a felnin. Így végül 14. helyen értem be, nagyjából ott, ahonnan indultam.
A gumik ezen a hosszabb futamon is narancsra koptak. Más pálya is eszi a gumikat (a moszkvai legalább ennyire), és igazi versenyeken sem csökkentik a versenytávot emiatt. Ez számomra kicsit olyan volt, mintha a szabónál a kuncsaftot igazítanák az öltönyhöz.
Mammel Erik

Dez
Teljes név: Csőke Dezső

HozzászólásSzerző: Dez » 2016.12.21. 22:06

Ne haragudj Erik, de én nem láttam belőled semmit, viszont sejtettem, hogy a holtteremben vagy ezért is hagytam egy bő autónyi helyet magam mellet. Szerencsétlen volt az eset az biztos, de nyilván próbáltam tartani az ívet és ragaszkodni a pozíciómhoz.
Az első kocc-ot még megfogtam, de a másodikat már nem tudtam ezért kerültem a fűre, ahonnan próbáltam minél laposabb szögbe visszatérni a pályára, de sajna nem lett tökéletes a manőver :(
Ha az első kontakt után egy picit elveszed talán nem lett volna nagyobb baj, de hát túraautóknál ez előfordul. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=t3v6UNQ ... e=youtu.be
Kép Csőke Dezső

Erikkonen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.12.22. 08:43

Dez írta:Ne haragudj Erik, de én nem láttam belőled semmit, viszont sejtettem, hogy a holtteremben vagy ezért is hagytam egy bő autónyi helyet magam mellet. Szerencsétlen volt az eset az biztos, de nyilván próbáltam tartani az ívet és ragaszkodni a pozíciómhoz.
Az első kocc-ot még megfogtam, de a másodikat már nem tudtam ezért kerültem a fűre, ahonnan próbáltam minél laposabb szögbe visszatérni a pályára, de sajna nem lett tökéletes a manőver :(
Ha az első kontakt után egy picit elveszed talán nem lett volna nagyobb baj, de hát túraautóknál ez előfordul. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=t3v6UNQ ... e=youtu.be
Semmi baj, nem reklamációként írtam le. Ez szerintem bőven belefért, mivel túraautó és hát sűrűn is voltunk. Nálam replay-ben az az első kis kontakt fel sem tűnt, vagy nem látszott, amitől a belső ív felé sodródtál. Ez is tanulságos, hogy érdemes megnézni több szemszögből egy-egy esetet. Így már érthetőbb a "sávváltásod".
A végén nem gondoltam, hogy utolérlek, nagyon elfogyhattak a gumijaid. Az egyenes végén csak annyit láttam, hogy füst és csúszol ki a bukótérbe, de már a kigyorsításod is nagyon rossz lehetett, mert az egyenesben is rendkívül gyorsan csökkent az időkülönbség. Először azt hittem, a benzin fogyott el nálad és azért lassulsz le.
Mammel Erik

Dez
Teljes név: Csőke Dezső

HozzászólásSzerző: Dez » 2016.12.24. 00:25

Próbáltam spórolni a gumikkal, mert már igen csehül álltam a tapadással :) ezért csökkent ilyen jelentősen a különbség.
De sajna ez is kevés volt, mert a hosszú egyenes kigyorsításán kaptam a bal első defektet, de hát gondoltam csak behozom a vasat .
Az egyenes végén az istenért se akart elfordulni.
Így hát 3 helyet buktam egy kanyarba :mrgreen:
Kép Csőke Dezső

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.01.03. 21:53

9. forduló: Bathurst

Kőkemény küzdelmek voltak ezen a két versenyen őrült tempó mellett, de kezdjük az elején. :)

Q1: magamat meglepve, egy igen jó kört sikerült összeraknom, amivel azt hiszem beállítottam az eddigi legjobb Q1-es időmérőmet, ugyanis az 5.-ik helyről indultam. :D
R1: a rajt nem sikerült jól, rontottam egy helyet, de ezután felvettem a tempót, sikerült tartanom Pinczés Ádámot (bár láttam, hogy tudna gyorsabb lenni, viszont ahol támadhatott volna, ott meg én voltam gyors), majd szinte a verseny végéig kergettem Molnár Dánielt: azt hittem meglesz, de nem sikerült, így P6 lett a vége. :)

Q2 (SUPERPOLE): elrontottam az egészet, mivel nem figyeltem a benzinszintre (túl sok volt a kocsiba), majd túlerőltettem, és egy kanyart levágva már az időmérés sem foglalkozott velem. (DNQ)
R2: próbáltam jó rajtot venni, majd jöttem felfele, mikor belekeveredtem egy előttem történt balesetbe, viszont így is feljöttem 10.-iknek. Elkezdtem kergetni Mándity Istvánt, amikor egyszercsak megjelent előttünk tulajdonképpen a mezőny (az elejét kivéve), úgyhogy felpezsdült az élet. :) A verseny hevében Koczogh László előzésénél volt egy kavicságyon átszánkázásom, majd ahogy az első versenyen Molnárt, most Mándity-t kergettem a végéig: gyorsabb voltam, de jól zárta az íveket + közben jött felfele a nyakamra Malm Balázs, de nem tudtam mit tenni, az utolsó kör utolsó kanyarjainak egyikén már mellette is voltam, próbálkoztam, de sehogyse sikerült elmennem mellette, így végül P7 lett a finish. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára FuReady 2017.01.04. 15:49-kor.
Füredi Zoltán

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2017.01.04. 11:16

Bathurst

-Kvalifikáción nem nagyon találtam a tempót, majd miután láttam mekkorák a különbségek, nem is nagyon erőltettem tovább, nagyjából ez volt a maximum.

-Az első futam eleje izgalmasan zajlott egészen a tömeges balesetig, amit nem igazán lehetett elkerülni, ez van... 10. hely volt a maximum elérhető pozíció.

-Superpole kört kicsit túlerőltettem, aminek meg is lett az eredménye.

-A Második futamon talán már jobb volt a tempó, de továbbra se volt az igazi, bizonyos pontjain a pályának 3-4 tizedet is kaptam, nem igazán éreztem rá a féktávokra a legtöbb helyen. Ismét volt egy nagyobb baleset előttünk, így kis szerencsével 1-2 pozíciót tudtam nyerni. Füredi Zoltánnal jót harcoltunk a hatodik helyért hosszú körökön keresztúl. Nagyon élveztem a csatát, köszönet érte! :)
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.01.04. 11:44

Q1: Lehet tudtam volna jobb kört menni,de gyorsabbak voltak nálam a többiek. P6.
R1: Jó rajt,sikerült feljönnöm a 4. helyig. Utána ment a Honda-Lada harc amit tökre élveztem. A taktika egyszerű volt, a lejtős síkánban azt a 4-5 tizedet kiautózni ami 1 körön át elég,majd jön újra a síkán. Végül nem tudtam Kenéz Sanyit tartani és elment. Utána már hibáztam folyamat,nem kellett annyira koncentrálni. Végén jött Füredi Zoli, de sikerült kitartani és végül P5.
Q2: Nem sikerült kört futni. Ez a ki***szott csipogás a gyors váltásnál ez vicc. P12
R2: Már az első kör végére sikerült feljönnöm kb a 6. helyre ami később 4. hely lett. Utána próbáltam Lacit tartani,de nem sikerült. Egyszer hibáztam és nem maradt helyem visszajönni. És itt le is zárom ezt..

R1-ben összementem Stevoval. Illetve összeértünk és úgy eldobta a kocsimat a játék... Azt hittem ő húzott rám vagy én rá,de igazából semmi nem volt egy kis összeérésen kívül. Nagyon szarul kezeli mostanában a kontaktokat ez a "játék"...
Molnár Dániel #99

papszizoli
Teljes név: Papp Zoltán

HozzászólásSzerző: papszizoli » 2017.01.04. 13:40

Bathurst:

Q1: kicsit javítottam a tesztidőmhöz képest így a középmezőnyből rajtoltam.

R1: az első 2-3kör probléma mentes volt, üldöztem Pinczés Ádámot, és menekültem Kis Tibi elől. Ádám hibája után próbáltam utolérni Füredi Zolit, de a vége az lett, hogy az utolsó kanyarban és az első kanyarban is lecsúsztam az ívről, és utolértek a mögöttem jövők. A kanyargós rész eleje még megvolt, de dupla vagy tripla balosban kétkerékre raktam az autót és utána élveztem a repülést, tömegbalesetet :-/ A baleset után a sérült kocsival küzdöttem Mándity Istvánnal, de nem tudtam megelőzni.

Superpole- most is középmezőnybe kerültem

A második versenyen nem tudtam indulni sajnos,mert az autó beállítása közben, leállt a gépem :-/

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2017.01.04. 17:25

Q1: Sok maradt benne, így p2.
R1: Rajtot jól elkaptam, majd tartottam magam az élen, igaz a sok pici, amatőr hibának köszönhetően az utolsó 8-10 perc kemény volt, mert András végig ott volt mögöttem fél mp-re. Végül maradt a sorrend, P1
Q2: Sokat hibáztam, de szerencsére a többiek is így P4.
R2:A rajt ismét jó volt, T2-ben kis kakaskodással P1, aztán T3-ban sajnos kitört a kocsi fara, így sokan megszívták, P5-ön folytattam. Mikor Andrással beértük Dezsőt, próbált nagy iramot diktálni, de a T3-ban lekoccolta a falat, átvágódott a másik oldalra és sajno én már nem tudtam kikerülni, beledurrantam, majd szegény Molnár Dani is nekünk csapódott, aki végüli szinte irányba fordította az autómat, de utána jött a következő pofon Koczhog Lacitól. Rommá tört autóval kellett sajnos folytatni, az első 3-as nagyon meglépett, így csak a 4. helyet láttam esélyesnek. K. Lacit és Danikoszt hamar utolértem, majd Laci ívhasználatai néha igen érdekesek voltak, mert olyan volt, mintha elengedne aztán mégis bevágta elém, és ezt végig a felfelé, majd lefelé vezető fallal határolt részen. "Élveztem", mert totál kiszámíthatatlan volt, mikor merre megy. De a T2-ben megelőztem, mert elnézte a féktávot. Dani ekkor már 3 mp-re volt. Így a 4. helyről már le is tettem, aztán láttam, hogy körönként ~1 mp-et hozok Danin, akkor úgy voltam vele, hogy még a szemét is kinyomom a roncsnak. Ez sikerült is, mert utolértem, és tényleg a hibáját kihasználva mentem el mellette. Necces volt a szituáció, mert a tempóelőnyt ki akartam használni, de abban a helyzetben, olyan tempónál belefékeztem volna, hogy kicsit több hely legyen, mikor balra kanyarodok, akkor az autó hátulja ismét kitört volna, és még Danit is kiütöm. Így inkább, a számára agresszívebb megoldást választottam. Bármennyire tekertem a kormányt nem akart jobban kanyarodni, mert a tempó miatt fizikailag lehetetlen volt. Bocs Dani, hogy nem tudtam időben kellően lereagálni. Nem volt szándékos, de szerintem túl durva sem volt.

Gratulálok Kesjár Andrásnak a bajnoki címhez! Igaz matematikailag van még esélyem, de tudom, hogy ez már lehetetlen, főleg ha az egész szezonban nyújtott teljesítményét vesszük figyelembe.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.01.17. 21:54

10. forduló - FINÁLÉ : Hungaroring

Szerettem volna szépen zárni a bajnokságot, de nem sikerült... :evil:

Q1: 3 tizeddel elmaradtam a hotlap időmtől, P8.
R1: a verseny elején egy ideig a 6.-ik helyen mentem, majd megelőzött Mándity, és feljött rám Mézes Gyula... Direkt néztem a visszapillantót a 6-os kanyar előtt, hogy beférek-e elé, és a visszajátszásban be is fértem, de a Gyula nekem jött hátulról, én meg kiforogva mentem a bukótérbe... :( Ezután 12.-iknek álltam vissza a versenybe, majd feljöttem 10.-iknek, és a célegyenesig (az utolsó körben fej-fej mellett) próbáltam elmenni Jäger Tamás mellett, de ezredekkel ugyan kikaptam tőle, P10.

Q2 (SUPERPOLE): szokásos jó szereplés, P4.
R2: jól sikerült a rajt, és hatalmas meglepetésemre, még a bajnok Kesjár mellé is be tudtam szúrni. :mrgreen: Ezt követte a további meglepetés: P3 + tudtam tartani Kesjárt! :mrgreen: :mrgreen: Majd megelőzött, és felvettem az "utazó" tempót, hisz hosszú még a verseny, próbáltam óvni a gumikat. Közben Mézes Gyula ismét mögöttem loholt, Kenéz Sanyival csatázva. Később, mikor már nem tudtam rendesen tartani az íveket, Gyula elment mellettem, P5-nek is örültem volna, ha az a volna ott nem lett volna... Mert innentől jött a mélyrepülés... :cry:
Egyszerűen nem maradt gumim... Pedig direkt mentem több teszt versenyt, már a fékerőt is levettem 90%-ra, és jónak tűnt, végigment a teszten, hát itt nem. Folyamatosan jöttek fel rám a "gumigyárosok", ráadásul az utolsó fél kört defekttel hajtottam végre, és bementettem a roncsot a 8.-ik helyen. :( :(

Szerettem a Chevy-t, hiányozni fog a színe, de ezzel a gumikopással nem tudok kibékülni: csak azért nem tudtam célba érni a számomra idei top 4-5.-ik helyen, mert a tetves gumi elfogy... És én nem tudom azt, amit a többiek tudnak... (a DTM és ahogy érzem, az Audi TT is sokkal jobb gumikkal rendelkezik, hogy a WTCC-t miért kell elb.szni ilyennel... És ez lehangoló...) :(
Füredi Zoltán

Vissza: “Raceroom : VSR HTCC 2.0 bajnokság”