Nyilatkozatok

A legrégibb és legkedveltebb VSR Túraautó bajnokság! A bajnokság a Raceroom WTCC 2015-el fut! Ingyenes! Az év végén a legjobban nyereményekben részesülnek.

Moderátor: BT Tag

magisztibi
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kis Tibor

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: magisztibi » 2016.09.27. 23:42

driver3 írta:A szerver

Q1: Utolsó előtti hely azt hiszem
R1: Jó rajt fogtam egy pár helyet. A dombrol lefelé fékezve a visszafordító előtt elfékeztem és, hogy ne találjak el senkit kihúztam balra. ( Remélem értékelitek :D :D :D ) Innentől lejtmenet se tempó se tapadás.

Q2: 10. hely
R2: Jó rajt fogtam pár helyet de Kiss Tibi meglökött és belengett a hátulja innentől nem tudtam megfogni :oops: Egy kis tempót találtam és a gumikat is sikerült életben tartani a végig.

Gratulálok az élmenőknek, nem tudom, hogy hol találjátok ezt a tempót ezekkel az autókkal. :roll:

Továbbra sem szeretem ezt a módot, alulkormányzottság mindenfelé + tapadáshiány. Borzalmas....
Igen, replay-ből láttam, hogy úgy mozgott/reagált az autód, mintha megtoltam volna. Én futam közben ebből semmit sem érzékeltem, ill. az én replay-emben még maradt hely a két autó között: az alapján nem értünk össze. Kicsit furcsán kezeli a program az ilyesmit.
Mindettől függetlenül elnézést kérek, mert tényleg egyértelműen látszik az autód mozgásából, hogy tolás miatt lengett be.
Egyszerűen formula bajnokságnak kell felfogni, mert különben ilyenek történnek. Benne kell hagyni negyed autónyi távolságot...

driver3
Teljes név: X Y

HozzászólásSzerző: driver3 » 2016.09.27. 23:57

Semmi gond részemről nincs harag... de érdekes volt, hogy teljes gázon álltam és így sem húzta egyenesbe a hátulját hanem ez lett belőle :(
magisztibi írta:
driver3 írta:A szerver

Q1: Utolsó előtti hely azt hiszem
R1: Jó rajt fogtam egy pár helyet. A dombrol lefelé fékezve a visszafordító előtt elfékeztem és, hogy ne találjak el senkit kihúztam balra. ( Remélem értékelitek :D :D :D ) Innentől lejtmenet se tempó se tapadás.

Q2: 10. hely
R2: Jó rajt fogtam pár helyet de Kiss Tibi meglökött és belengett a hátulja innentől nem tudtam megfogni :oops: Egy kis tempót találtam és a gumikat is sikerült életben tartani a végig.

Gratulálok az élmenőknek, nem tudom, hogy hol találjátok ezt a tempót ezekkel az autókkal. :roll:

Továbbra sem szeretem ezt a módot, alulkormányzottság mindenfelé + tapadáshiány. Borzalmas....
Igen, replay-ből láttam, hogy úgy mozgott/reagált az autód, mintha megtoltam volna. Én futam közben ebből semmit sem érzékeltem, ill. az én replay-emben még maradt hely a két autó között: az alapján nem értünk össze. Kicsit furcsán kezeli a program az ilyesmit.
Mindettől függetlenül elnézést kérek, mert tényleg egyértelműen látszik az autód mozgásából, hogy tolás miatt lengett be.
Egyszerűen formula bajnokságnak kell felfogni, mert különben ilyenek történnek. Benne kell hagyni negyed autónyi távolságot...
Tamás Homoki

2015 HTCC - #30
2016 TCS - #30
2016 VSR - PSRL Endurance Summer Series #8
2016 VSR WTCC '15 - Summer Series

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.09.28. 00:30

A szerver:

Q1: Nem tudtam totál koncentrálni, így maradt benne 3-4 tized. P5 azt hiszem.
R1: Rajt jó volt. Kenéz Sanyi és Nándori Márk vívtak az 1. körben előttem és sajnos nem tudtam elmenni mellettük. Követtem Márkot és óvtam a gumikat amennyire csak lehet. Több kisebb hibája volt Márknak, amikor a kocsi orra már bent volt mellette, de annyira próbálta védeni a pozíciót, hogy ha erőszakosabb vagyok, lehet kilököm, amit nem akartam. Így tényleg csak arra vártam, hogy hibázzon akkorát, amivel elmehetek mellette. Ez meg is lett, így P2.

Q2: Rengeteg maradt benne, ismét P5 azt hiszem.
R2: A rajtot mostnában nagyon jól elkapom, ennek köszönhetően felértem a 3-4 helyre, közvetlen a Hondák lökösére, de a T1 előtt picit elvettem, nehogy para legyen. Lett is, mert András totál keresztbe állt. Egyszerre gyorsítottunk ki, és sajnos a T2-ben össze is értünk, mert nem látott András, de korrekt volt, mert érezte, hogy ott elmentem volna, így előzékeny volt T3-ban, ahol még mindig egymás mellett voltunk. Meglett az 1. hely, amit a végéig megőriztem. Sajnos a csapatunk nem nézte mennyi benzin kell, és 47Literrel mentünk ki a 2. futamra, ami a gumik kopásán, a féktávokon és főleg a kigyorsításon érezhető volt. 15Liter maradt is benne, de a bal elsőn gumi az nem maradt :D

Részben elégedett vagyok. Hatalmas Gratula Kesjár Andrásnak a Q1-es köréhez!!!
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2016.09.28. 10:37

C

Q1: gép restart után hangszórót-fülest cseréltem, elbasztam az időt....
R1: T1nél összeakadtam egy autóval, pont behúzta elém annyira miközben már fékeztem....sajnáltam, de visszanézve sem érzem magam hibásnak. Aztán mentem mendegéltem, néha találkoztam valakikkel :D

Q2: ahhoz képest, hogy superpole, hárman is 2 kört mentek és volt aki így javított is. Mindegy és mentem egy közepes időt.
R2: hát a rajtnál itt még több kóválygó volt. Nem értem miért kell ráhúzni a másikra meg összevissza helyezkedni, már bocsánat. Még így hogy el kellett vennem is bepattant elém a nyomuló és szépen visszaestem a végére.....
R2-re már ráéreztem a pályára, szép volt az az ötös fogat :) Viszont azt jó lenne hanyagolni, hogy a csiki csuki balos jobbosban az ideális íven várjuk be 20-al a kilököttet, feltartva és blokkolva ezzel az éppen érkezőt. Így mindenki kiesik a ritmusból is, amellett hogy relatíve unfair. Aztán meg korábban fékezünk, ráadásul féktávon húzódunk ki a másik elé az ideális ívre, aki versenytempóban érkezik, majd sóderbuli jön. Kár azért a 2-3 kanyarért......

Fú, hát ez a pálya elég beteg. Most sem éreztem rá, mondjuk eddig nem mentem rajta érdemben. Egyedül is veszélyes volt, nem hogy tömegben :mrgreen:
Veres Ákos

ikornel

HozzászólásSzerző: ikornel » 2016.09.28. 12:50

Gordon24 írta:Végreeeee! :-)

Qual. Hát nem volt valami acélos, de ez mindegy.

Race1: Igazából gyorsan feltudtam jönni a 4. hely környékére ott haladtam, majd Kozso Zoltán hibái miatt egymásra találtunk. Volt küzdelem, de sajnos Zoli újra hibázott így egyedül maradtam. 3. helyen autózgattam jó volt. Gumi rongyá kopott pedig csak 25 perc ugye.

Superpole: Elcsesztem, lecsúsztam a pályáról sóder amire kikecmeregtem.... Plusz a gép is elvette az időt.

Race2: utolsó hely. Jó rajt. Viszonylag hamar top5 aztán ott össze jött a vonat. Kornél István, Veres Ákos, Kozso Zoltán, Szente János. Gyerekek le a kalappal kurva jók vagytok :-) De tényleg. Nagyon jót nyomtunk így 5 en. Nekem volt egy tolásom sajna, amikor Szente Jánost előztük ketten Kornél Istvánnal, én is gyorsan aláfordultam, hogy meglegyen, de sajna megtoltam kicsit Istvánt. Ezúton is nagy elnézés érte. Aztán vissza előzött, de egy elrontott féktáv után eltünt. Jött az utolsó 5 perc. Kb felnin volt a gép. Nem is értem hogy bírta ki. Jöttek fel 5 másodperc előny eltűnt 2 kör alarr. Utolsó pár kanyarban még Kozso Zoli bepróbálkozott, de próbáltam zárni mindenhol. Szerencsére sikerült, így p4.

Nagyon örülök! És végre 2 futam a raceroommal amikor minden rendben volt.

És ennek az 5-ösnek akiket felsoroltam meg egy bazi nagy pacsi, kurva szép volt!
Köszönöm én is! Nagyon jó csaták voltak! Én is gratulálok Mindenkinek! :) Lökésért semmi gond! :) Nem tudtam ki volt, mert ahogy fordultam, már csúsztam is keresztbe... :) Jó csaták voltak! :) Sajnos R3E nekem még kicsit, vagyis inkább nagyon fura.... 2 literrel raktam kevesebbet bele, mint az első futamon. Az elsőn még nem jelzett a benzinért, mire célba értem, a 2. futamon viszont 3 kanyarral a cél előtt kifogyott a benga... :) Legközelebb inkább többet teszek bele. Még egy dolog. Maradhatok Kornél? :) Hallgatok mindkettőre, mert folyamatosan keverik, de jobban szeretem a Kornélt.. :) Köszönöm! :)
István Kornél

staaR
Teljes név: Erdélyi Dániel

HozzászólásSzerző: staaR » 2016.09.28. 13:30

B szerver

Q1 - Sikerült megfutnom a hotlap körüli időmet, így viszonylag elégedett voltam a rajthelyezésemmel, bár tartottam tőle kicsit mivel bekerültem így a mezőny közepébe a húsdarálóba ! :lol:

R1 - Rajtot közepesen sikerült elkapnom így tudtam haladni a mezőnnyel, aztán jött az első kanyar mindenki próbált pozíciót fogni :!: Az előző futamból tanulva inkább maradtam a pálya szélén nem helyezkedtem lesz ami lesz alapon a - 20 pont bőven elég nagy fájdalom volt nem akartam balhét, és itt meg is ragadnám az alkalmat hogy elnézést kérjek Gólya Gergőről az első kanyarba nem tudtam reagálni ahogy szélesíteni akarta az ívet és féktávon megpöccintettem, visszanéztem a replayt , de elképzelésem se lett volna mert se jobbra se balra nem tudtam menni és ahogy fékezve besorolt elém elég váratlanul ért ! Ha gondolod óvj meg Gergő bocsánat, de én nem érezném ezt hibámnak sajna így sikerült :oops: ettől eltekintve érdekes futam volt nem, volt akkora pofozkodás mint az előző futamon, úgy vettem észre jobban vigyázunk egymásra, én is próbáltam mindenkinek helyet hagyni, izgalmas volt !

Q2 - Nekem nagyon tetszik ez a SUPERPOLE, nyomást helyez az emberre van benne egy kis adrenalin növelő érzés, remek időt sikerült mennem így megint a középmezőny elejéről rajtoltam !

R2 - Jó rajtot követően, 2-3 körön keresztül csata a 4-3 helyen Erikkel ! Ő agresszív én passzív király volt ! Le a kalappal semmi kocc semmi nem bántottuk egymást úgy ahogy a könyvbe megvan írva ! Aztán meguntam Eriket és úgy gondoltam beugrok egy sóderpartyra ! :lol: így ugrott a jó kis helyezés, visszatérve mezőnyautózás majd a futam közepe felé Gólya Gergővel hatalmas csatázás, itt is meg kell említenem hogy semmi probléma nem történt, fej - fej mellett csatáztunk kanyarról kanyarra kigyorsításról kigyorsításra !! Köszi Gergő király volt, nagyon sportszerű és fair csata volt ! Ezek után sikerült stabilan autóznom, hullottak ki előlem a versenyzők, gumikat a többiekhez viszonyítva sikerült jobban megóvnom így az utolsó 3 körbe nagyon jöttem majd az utolsóba utolértem csapattársam Zsoltit és csapatrádión megbeszélve :lol: inkább a tutira utaztunk így a szintén rohamosan közeledő Pétery Zolira koncentráltam hogy ne előzzön be minket ! Jó futam volt, remélem a következő is ilyen jól sikerül ! :D

seldon
Teljes név: Szarka András

HozzászólásSzerző: seldon » 2016.09.28. 21:46

A szerver

Q1 - sikerült összerakni egy kört, 4. hely
R1 - jól sikerült rajt, első kör végén féktávon Kenéz rám csúszott, szerencsére csak éppen hogy megbillentett. Ő nem volt ennyire szerencsés.
Innen a 4. helyen haladva kb 1-2mp hátrányból néztem ahogy Nagy László üldözi Nándorit. De nem igazán tudtam közelebb kerülni hozzájuk. Miután megelőzte nekem is sikerül Nándori mögé érnem és T3-ban mellé beférni. 3-4 kanyaron át harcoltunk egymás mellett. ;) Végül meglett a 3. hely.

Q1 - 3L nem volt elég egy körre... :oops: Igy az utolsó 200-300 méteren csak bevitorláztam. Reálisan nézve is 3. rajthely helyett be kellett érnem a 7.-el.
R2 - Nagyon jól sikerült átfűznöm magam a rajt utáni csatákon. A 3. kanyarra a 7. helyről feljöttem a 3.-ra. Előttem Kesjár András és Nagy László harcolt. Kesjár a T2-ben egy kicsit Nagy László szélárnyékától lecsúszott az ívről és tempót vesztett. T3-ban kívülről sikerült körbe autózni őt és feljönni a 2. helyre. Innentől jött a melósabb rész. Folyamatosan előre hátra figyelve kellett mennem. Volt olyan szakasz amikor keményen védekeznem kellett Kesjárral szemben. Tudtam hogy gyorsabb, de próbáltam tartani amíg lehet. Majd kezdtem közeledni Nagy Lászlóra is. Végül aztán Kesjár a T3-ban befért és elment. Viszont a nagy csatában neki is rendesen elfogytak a gumijai, az utolsó kanyarban volt még egy halvány esélyem arra hogy vissza előzzem őt, de maradt a sorrend. P3.

Izgalmas és kifejezetten fair futamok voltak!

ubipapa
Teljes név: Nagy Gábor

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.09.28. 22:49

weres6 írta:C

Q1: gép restart után hangszórót-fülest cseréltem, elbasztam az időt....
R1: T1nél összeakadtam egy autóval, pont behúzta elém annyira miközben már fékeztem....sajnáltam, de visszanézve sem érzem magam hibásnak. Aztán mentem mendegéltem, néha találkoztam valakikkel :D

Q2: ahhoz képest, hogy superpole, hárman is 2 kört mentek és volt aki így javított is. Mindegy és mentem egy közepes időt.
R2: hát a rajtnál itt még több kóválygó volt. Nem értem miért kell ráhúzni a másikra meg összevissza helyezkedni, már bocsánat. Még így hogy el kellett vennem is bepattant elém a nyomuló és szépen visszaestem a végére.....
R2-re már ráéreztem a pályára, szép volt az az ötös fogat :) Viszont azt jó lenne hanyagolni, hogy a csiki csuki balos jobbosban az ideális íven várjuk be 20-al a kilököttet, feltartva és blokkolva ezzel az éppen érkezőt. Így mindenki kiesik a ritmusból is, amellett hogy relatíve unfair. Aztán meg korábban fékezünk, ráadásul féktávon húzódunk ki a másik elé az ideális ívre, aki versenytempóban érkezik, majd sóderbuli jön. Kár azért a 2-3 kanyarért......

Fú, hát ez a pálya elég beteg. Most sem éreztem rá, mondjuk eddig nem mentem rajta érdemben. Egyedül is veszélyes volt, nem hogy tömegben :mrgreen:
Szia Ákos!

Az R2-s kóválygó és legfőképp a bepattanós nyomuló jelzőkkel szerintem engem illettél. Többször is visszanéztem a rajt utáni eseményeket, amin jól látszik, hogy nem rajtoltál valami fényesen (és még enyhén fogalmaztam), ezért mellém és aztán mögém kerültél az első kanyarra. elötte tényleg volt egy jobbra mozgásom, de nem szándékosan. Aztán pedig a kanyar közepén nekem jöttél mint Björk Norbinak, emiatt sodródtál ki és estél vissza. Nem érzem magam hibásnak, sem nyomulónak. Bocs!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ubipapa 2016.09.28. 23:08-kor.

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.09.28. 23:07

C szerver

R1: Épp, hogy sikerült a qual utolsó másodperceire belépnem, így nem tudtam időmérős kört futni, pedig magamhoz képest sokat gyakoroltam és éreztem is a pályát. Aztán, hogy ne lépjem túl az előírt 50mp-t (bár, jó pár embert nem zavart), egyből pályára mentem, és mikor már rajtoltunk jöttem rá, hogy 5 körre elegendő üzemanyagom maradt. Ez meg is pecsételte a futamot. mikor már csak 1l benyám volt, kimentem tankolni, de valami nem tatszett a gépnek és áthajtásost kaptam, amit már csak akkor fogtam fel mikor fekete zászlóval kitett a boxba. Első futam fuccs!

R2: Qual egyáltalán nem jött össze, bénáztam össze-vissza. Inkább kimentem és megtankoltam :lol: A rajtom jól sikerült és feljöttem a 6-7 helyek valamelyikére, és a hátsó hosszú egyenesben már jól az előttem menő párosra értem, és itt külső körülmény miatt elöntötte a sz@r az agyamat, ami miatt elfelejtettem fékezni az utolsó kanyar előtt és sajmos kitessékeltem Murányi Lacit (akitől itt is elnézést kérek). Sajnos aztán ismét gibáztam, mert annyira ideges voltam, hogy kiléptem a szerverről is (ami büntetést von maga után). Szóval nem csak, hogy kuka ez a verseny, pedig nagyon jól éreztem magam az autóban és még beállítani is sikerült, de még büntetések sora is vár.

A következő pálya is izgalmas lesz a hosszú egyenes végi kisodródások miatt :)

Gilb3rto
Teljes név: Poszmik Gilbert

HozzászólásSzerző: Gilb3rto » 2016.09.29. 07:31

Q1 vége előtt 20mp-vel Raceroom crash... már nem értem vissza rajt elött így ez a "hétvége" kuka..
#29 Poszmik Gilbert

Tomek84
Teljes név: Jäger Tamás

HozzászólásSzerző: Tomek84 » 2016.09.29. 08:48

B szerver

Q1: Sikerült összeraknom egy színte tökéletes kört és a 2:02:2-es idővel teljesen elégedett voltam P1.
R1: Jó rajt után tartottam a pozíciómat és próbáltam diktálni a tempót, de nem sikerült ellépni az üldözőimtől bár igaz a csap.társam nagyban segített a P2 helyen. Az utolsó előtti körben már láttam, ha 1-1.5 mp-t lassulok akkor pont be tudom fejezni a kört az idő lejárta után, mert már kevés volt az üzemanyagom..... ez lett a vesztem Mánditi lecsapott és amint elvettem kicsit kiestem a ritmusból és oda lett a P1.
Q2: Jól sikerült a superpol is P1 igaz csak 3 ezreddel de meg lett.
R2: Megint jó volt a rajtom és Dezel sikerült 4-5mp előnyt kiautózni. Majd később a 4-es újra összeállt Csőke, Mammel, Mánditi és velem. Nagyon élveztem mind két versenyt és végre összejött a rajt-cél győzelem. A befutó nagyon izgalmas lett.... hála a csapat munkának ( köszi Dez). Grat mindenkinek,köszönöm a fair játékot remélem még sok ilyenben lesz részem.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.10.11. 21:00

Salzburgring

Q1 : Köszönöm Márk. P2.
R1 : Jó volt. Végén hibáztam és a falba kötöttem ki. Asszem P8.

Nem nekem való ez a bajnokság. Baromi jó csapatom volt. Remélem lesz még ebben szerencsém. Hajrá Ricerocket!
Molnár Dániel #99

adfar94

HozzászólásSzerző: adfar94 » 2016.10.11. 21:30

"B" szerver

Az autóm végig irányíthatatlan volt, normális féktávot nem tudtam venni, mert vagy nem állt meg vagy úgy elindult a hátulja, hogy esélyem se volt megfogni.
Az első futamot még befejeztem valahogy, de az utolsót már nem...

Gólya Gergőtől elnézést kérek az első futamos kilökésért, hiába fékeztem időben, az autóm nem állt meg... :(

Úgy érzem nekem is elég volt ebből a bajnokságból, ez a TC1 egyáltalán nem fekszik nekem (már most visszasírom a régi WTCC gépeket illetve a Race 07-et...).
Fári Ádám Dániel #94

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.10.11. 21:36

3. forduló : Salzburgring, A szerver

Pont a munkából hazaérve, a verseny előtt érkezett meg a Logitech Driving Force GT kormányom, így egyből bevethettem, bár jelenleg a mostaniak voltak a legrosszabb versenyeim. :roll:

Q1: sikerült a hotlap időmnél is jobbat menni, de így is csak a 10.-ik lettem.
R1: jópár lecsúszás után próbáltam felzárkózni, közben csatáztam is párat, végül 11.-ik lettem.

Q2 (SUPERPOLE): levágtam a sikánt, így nem futottam gyors kört. (DNQ)
R2: a rajt után, szintén a sikánba, magam sem tudom, mi történt, vagy rátoltak az előttem haladóra, vagy túl korán fékezett az előttem haladó, fogalmam nincs, de mindenki összeütközött tulajdonképpen mindenkivel körülöttem, meg is forogtam és egy kék Hondát én is megforgattam. (visszajátszást megnézve: Szarka András elkapta Vida Márk kocsijának a jobb hátsó sarkát, ettől bebicskáztak, én meg az Andrást találtam telibe) :(
Ezután ismét felzárkózás, majd Magyar Krisztiánt utolérve, miközben tereltem kifelé és próbáltam védeni a belső ívet, egyszerűen kilökött... Vissza megint 11.-iknek, majd Zelfel Tamást üldözve, ugyancsak az első sikánba, elkaptam a beton keménységű gumiakármit, amitől a bal első kerék elszállt és a motor megadta magát. (DNF) :(
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára FuReady 2016.10.26. 21:38-kor.
Füredi Zoltán

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.10.11. 21:49

B szerver
Első quali egész jó lett, valami hetedik hely környéke.
R1: Jó rajt, majd megelőzött Satzl Patrik és egy honda. Patrik nem tudom milyen okból kifolyólag, a hosszú jobbos közepén satuféket nyomott. Persze én is azonnal a fékre, nehogy hátúlról megtaláljam, emiatt már előzött is az autó fara, kipörögtem, oldalfal, vagy négyet forogtam mire vissza tudtam venni egyenesbe az autót, motor piros, váltó piros, minden minimumon és hogy teljes legyen az örömöm sikerült Tullner Atti elé visszakeverednem, aki hátúlról persze eltalált, ott az autó hátúlja is elment vadászni. Gyakorlatilag buktam vagy öt poziciót és az autó annyira lassú lett, hogy az egész mezőny szép lassan utolért, a vége valami tizedik hely. :-(

Második quali megint jó, hatodik hely talán.
R2: Megint jó rajt, sőt most nagyon jó, negyedik helyen találtam magam. Persze hogy az élet nem habostorta. Megjelent a szobánkban egy kedves fiatalember, aki úgy gondolta hogy a zene jó összpontositást jelent. Emiatt kétszáz decibeles hangerővel a fülünkbe nyomta a "jó kis cigányzenét" és közben kedvesen szólongatott engem, meg kérdezgette miért nem beszélgetek vele. ÁÁÁ dehogy is zökkentett ki, azonnal csúsztam ki a pályáról, forogtam meg és vesztettem három helyet. Utána még hogy jobban érezzem magam, még egy bóját is megfogtam, tizedik hely. Onnan jöttem szép lassan vissza, most hál istennek az autó legalább nem lett totálkáros, a végén talán hatodik hely.

Én is gondolkozom rajta hogy van-e kedvem ezek után folytatni ezt az egész bajnokságot.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

magisztibi
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kis Tibor

HozzászólásSzerző: magisztibi » 2016.10.11. 22:18

Megdupláztam a bajnoki pontjaim számát. Köszönöm.

ubipapa

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2016.10.11. 23:14

B szerver

Q1: nem sikerült megfutnom a TEST körömet, de legnagyobb meglepetésemre nem lettem utolsó (talán a 10. hely).
R1: Nem túl régóta álltam át az automata váltórol a manuálisra, a rajtnál meg is szívtam. Nem tettem egyesbe, csak nyomtam mint a barom a gázt :( Nesze neked időmérő, az utolsó helyen találtam magam. A versenyzőtársak mindig megoldották, hogy mögém kerüljenek, ezért mindig figyelnem kellett hátrafelé is, de a 9-ik körig sztenderd köröknek köszönhetően, nem szakadtam le nagyon. Aztán a célegyenes előtti sikánban korán fordultam és eltaláltam a beton bálát. Motor, és jobb első kerék OFF. Saját hülyeségből 0 pont :oops:

Q2: jól indult az eleje, kinézett egy jó idő, de a hosszú egyenes végén a visszafordítóban lecsúsztam. Nevetséges idő (+5mp a Q1-hez képest).
R2: A szuper időm ellenére középmezőny, Csomós nem futottak időt. A rajtot nagyon elóvatoskodtam, így megint a végére kerültem, de a versenytársak megint megoldották, hogy ne unatkozzak és ne legyek egyedül. Párszor nem értettük meg egymást az engem követővel és hiába húzódtam ki jobbra, nem ment el mellettem., de aztán a végén mindig megelőztek :) A végére a bal elsőm nagyon elfogyott, így Apjok Imi visszaelőzött, de én élveztem.

Én bízok benne, hogy nem csak én gondolom úgy, hogy nem az életem múlik ezen, és maradunk sokan. Első teljes bajnokságom, türelem legyen és térerő :)

Erikkonen
Teljes név: Mammel Erik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erikkonen » 2016.10.11. 23:47

B-szerver:

1.verseny - Rajt a 2. helyről, 2-3 pozíciót vesztettem, aztán meg vétettem 2-3 kis hibát az első körökben, így az eleje el tudott szakadni. Utána a mögöttem lévőket kicsit leszakítottam, de kb. arra volt elég a tempó, hogy a Ladákat kövessem. Néha Dezső és Tamás is izgalmassá tette a saját futamát, de csak a befutót tették szorosabbá. Nagyon gyorsak voltak a Ladák és ez a pálya nem ette a gumikat, így nem volt esélyem, de a 3. hely jó volt végül.

2. verseny - A 4. helyet megszereztem, majd nagyon óvatosan rajtolva buktam egy helyet, Hegyi Zsolt és Patrik is elment. Gondoltam, legalább mozizok, úgyis lesz köztük valami. A második körig kellett rá várnom, aztán a második visszafordítóban lett is némi gubanc, de még a Ladák is a sóderből kecmeregtek ki, így ölembe hullott a 2. hely Mándity István mögött. Hozzá nem volt közöm tempóban, de a második helyet meg lehetett volna tartani, ha nem bénázom el. Így Jager Tomi (tudom, umlauttal) elment nekem, maradt ismét egy 3. hely. A végén csak arra figyeltem, ne csináljak valami orbitális baromságot.

Tulajdonképpen viszonylag eseménytelen versenyeim voltak, csak magam fűszereztem kicsit őket itt-ott elfékezésekkel.
Mammel Erik

Mediakonig
Teljes név: Magyar Krisztián

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.10.12. 11:41

FuReady írta:3. forduló : Salzburgring, A szerver

Ezután ismét felzárkózás, majd Magyar Krisztiánt utolérve, miközben tereltem kifelé és próbáltam védeni a belső ívet, egyszerűen kilökött... (DNF) :(
Szerintem ezt nézd meg még egyszer-kétszer. Mert én azt látom, hogy először megtámaszkodsz rajtam mert nem tudod a belső íven tartani, ettől gondolom kibillent az egyensúlyból az autód és ezért újra megindulsz felém és nekem jössz, amitől kiforogsz. A részemről szándékos kilökés biztosan nem történt. Mert nem olyan fából faragtak!
Magyar Krisztián #42

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.10.12. 15:02

Mediakonig írta:
FuReady írta:3. forduló : Salzburgring, A szerver

Ezután ismét felzárkózás, majd Magyar Krisztiánt utolérve, miközben tereltem kifelé és próbáltam védeni a belső ívet, egyszerűen kilökött... (DNF) :(
Szerintem ezt nézd meg még egyszer-kétszer. Mert én azt látom, hogy először megtámaszkodsz rajtam mert nem tudod a belső íven tartani, ettől gondolom kibillent az egyensúlyból az autód és ezért újra megindulsz felém és nekem jössz, amitől kiforogsz. A részemről szándékos kilökés biztosan nem történt. Mert nem olyan fából faragtak!
Maga a kifejezés ("kilökés") elismerem: lehet erős volt, így ezért elnézésedet kérem, de valahogy csak nem maradtam az úton, és ez nem először fordul velem elő.
Lehet, hogy én hibáztam, bár nekem az rémlik, hogy fixen tartottam az ívet, centire mentünk egymástól a forgásig, támaszkodást nem láttam/éreztem, de majd a bírói testület eldönti. :roll:
Füredi Zoltán

Mediakonig

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.10.12. 15:47

FuReady írta: majd a bírói testület eldönti. :roll:
Sajnos túlbiztosítottam magam és 6-os szárnnyal mentem. Ezért az egyenesben mindenki megevett. A harmadik helyről az utolsóig estem vissza, és ott senkivel nem erősködtem. Mindenkinél elvettem a gázt, hogy beférjen. Nálad is úgy próbáltam menni, hogy még pont elférj és én se essek azért le a pályáról ( valljuk be az ott egy piszok gyors kanyar és még új gumikon se ott fordulsz mindig ahol akarsz, szélárnyékból kibújva is érdekes dolgok történnek ott, pláne, ha egy picit összeér két autó)
Magyar Krisztián #42

Ngtx
Teljes név: Schatzl Patrik

HozzászólásSzerző: Ngtx » 2016.10.12. 16:44

B szerver

R1: Klasszikusan szarul rajtolok WTCC autóval így az olyan volt amilyen,szerencsére kb egy színtű volt a mezőny így jó csaták voltak majdnem végig. Becsúszott pár fail is,de egyik sem volt végzetes. 6.helyen zártam ami megfelelő.

R2: Rajt szintén ugyan az,mint előtte viszont itt már jobb helyről indultam hála a 3. helynek a Superpole után.
Itt még több csata volt mint az első futamon így nem volt olyan unalmas.

Csőke Dezsővel találkoztam egyszer amikor rámhúzta az első kanyarnál és falnak csapódtunk mindketten,de ő szarabbul járt így nem óvok. Meg amúgy sem óvnék,mert azt csak a gyengék szoktak.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.10.12. 16:46

Ngtx írta: Meg amúgy sem óvnék,mert azt csak a gyengék szoktak.
Akik nem gyengék,azok mit tesznek?
Molnár Dániel #99

Ngtx
Teljes név: Schatzl Patrik

HozzászólásSzerző: Ngtx » 2016.10.12. 16:47

danikosz írta:
Ngtx írta: Meg amúgy sem óvnék,mert azt csak a gyengék szoktak.
Akik nem gyengék,azok mit tesznek?
Leszarják,mert ez csak egy játék.

Mediakonig

HozzászólásSzerző: Mediakonig » 2016.10.12. 16:52

Ngtx írta:B szerver

R1: Klasszikusan szarul rajtolok WTCC autóval[/b]
Adok tanácsot jó pénzért :D
Magyar Krisztián #42

Vissza: “Raceroom : VSR HTCC 2.0 bajnokság”