Társalgó

A DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) egy német autóverseny-sorozat. Európa legnagyobb túraautó bajnoksága. VSR Túraautó Bajnokság! A bajnokság a Raceroom DTM 2013-al fut! Ingyenes! Az év végén a legjobban nyereményekben részesülnek.

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.09.08. 07:59

Korábban az is felmerült,hogy várunk x másodpercig és ha azt elérjük akkor go. De ezeknek a rendszereknek az ellenőrzése zavaró legfőképp. Valaki kiugrik, akkor mihez viszonyítunk? Hogyan ellenőrzöm én a B szerót. A-ra még emlékszem nagyjából meg megvan. De azt se emlékezetből kéne büntetni ha valaki hibázott. Nem látom a beírt feliratokat. Ki lenne centizve. Pár méterre van az első a vonaltól a második már kb nyomni fogja? Kb most van a vonalnál most jönne a start,na nyomom. Plusz az első itt nagyobb előnyhöz juthat szerintem. Ha az első írja be,hogy rajt (2 méterrel a vonal előtt mondjuk), akkor egyszerre nyom padlót és üti le az entert. Mire te észreveszed a feliratot, amit vársz,ő már a következő fokozatban van. Végképp előnyben van. Így legalább még kicsit kiszámítható mert tudod,hogy mindjárt indul és már csak őt figyeled nem a monitor tetejét,nem a vonalat amit majd elér, nem a pontot ahonnan te is nyomhatod. Egyedül balra kell figyelned,hogy az első mikor kezd megindulni.

Alapvetően nem igényelne sok odafigyelést szerintem ez a rajt se. 80-al mész. A pálya vége fele amikor pl 1 autó hátrányod van akkor kinyomod a limitert,beállsz a másik seggébe,bekapcsolod. Jön a felirat,és figyeled az elsőt,ha pedig hátrébb vagy akkor az előtted lévőt. A baj tényleg azzal volt,hogy ezt nem tartották be, amit Zsolt is írt. Előzgettek,fékteszt stb. Egy felvezető kört sem tudtak magyarul megcsinálni. Ez egyik felvezető körös rendszernél se lett volna tökéletes akkor. Ez a lemaradok és majd felzárkózok dolog meg azért rossz,mert a hungaroringi utolsó nyári WTCC futamon valaki a kb 10. helyen benyomta a limitert az utolsó kanyarokba. Nem ért fel az előtte lévőkre. Úgy volt a rajt,mint egy WEC futamon. LMP1 elmegy,rá x mp-re a GT.

Visszanézem majd a "B" rajtot , de az "A" szeró második és harmadik rajtja szerintem normális volt. Legalábbis én az első helyről nem láttam gondot és a hátrébbról rajtoló Toldi Bazsi se mondott semmit TS-en,hogy gond lenne. De majd pár "A" szerós adjon véleményt arról,amikor én voltam az első. Voltak-e lemaradások,volt-e harmonika stb
Molnár Dániel #99

kenezs01
Teljes név: Kenéz Sándor

HozzászólásSzerző: kenezs01 » 2016.09.08. 11:45

Lacsika írta:Varga Dávid:

Részben igazad van, hogy ne az utolsó kanyarba lassítson le az első, de már az utolsó előttiben is lassabban mentem, és egyenletesen tartottam a tempót, majd egy picit még lassítottam. Nem hirtelen vettem vissza 80-ról 30-ra. Erre jött a Kenéz Sándor aki gondolt egyet és rajtolt, kitolt mindenkit szó nélkül. Ez például Toldi Balázs onboard videóján teljesen tisztán látszódik.
Ebből tanultam, hogy nem fog izgatni a mezőny második fele, csinálom a dolgom, ha lesz még egy olyan szerencsém, hogy a polet megszerzem.

A többieket pedig mint BT kérem, hogy olvassák már el rendesen a szabályzatot, mert sok embernek lövése nincs, hogy mit kellene tenni, vagy miről is szól egy autóverseny.
Sziasztok!

Azért, hogy teljes képet kapjunk leírom én is a saját szemszögemből. Azzal, hogy a mezőny visszalassult nem lett volna problémám, a gond, csak annyi volt, hogy ebből nem láttam semmit. Az utolsó előtti kanyarba érve kb 1-1,5 másodpercre az összes autó eltűnt előttem és mögöttem is. Az utolsó kanyarban ez újra megismétlődött, viszont nagyjából 4-5 másodpercig tartott, hogy senkit nem láttam a pályán. Nem rajtoltam el, az addigi tempómat tartva mentem tovább egyenesen mivel még nem lett beírva a ready, arra viszont nem számítottam, hogy ilyen hosszú időre eltűnik mindenki, illetve hogy belassul a mezőny előttem. A legelső ember a csapattársam volt, akit kiforgattam, Ő szólt azonnal TS-en, ekkor lehúzódtam és a pálya mellett megálltam.

Ez volt a 2. futamom a Raceroommal, az első a Zandvoorti tesztfutam volt, akkor észrevettem, hogy vannak LAG problémáim, végig olvastam a LAG megelőzésről szóló írást, ellenőríztem a benne leírtakat, a problémát úgy tudtam megoldani, hogy visszavettem a grafikát Medium-ra. A tesztfutamon ezután semmi problámát nem érzékeltem.

Visszatérve az első fordulóhoz, ahogy beléptem a szerverre, az volt az első dolgom, hogy megkértem a csapattársamat, hogy nézze meg nem laggolok-e. Azt mondta, hogy nem, illetve én sem láttam semmi problémát. Aztán ami a felvezető körben történt, már fent leírtam. A szerver restart-ot követően a grafikát visszavettem Low-ra, így szerencsére már a további futamokon nem tapasztaltam hasonló problémát.

Bocsánatot kérek mindenkitől, akinek ezzel kellemetlenséget okoztam!
Kenéz Sándor #88

driver3
Teljes név: X Y

HozzászólásSzerző: driver3 » 2016.09.09. 11:54

Egy kis észrevétel tőlem:

Nálam is volt ilyen autó eltűnős laggolási probléma nálam a videókártya driver okozta a problémát (AMD Radeon) próbáld meg lefrissíteni a legújabbra, ha neked is ilyen karid van. Nálam megoldotta a problémát és az fps szám is a kártyától elvárt szintet hozza azóta. ;)
kenezs01 írta:
Lacsika írta:Varga Dávid:

Részben igazad van, hogy ne az utolsó kanyarba lassítson le az első, de már az utolsó előttiben is lassabban mentem, és egyenletesen tartottam a tempót, majd egy picit még lassítottam. Nem hirtelen vettem vissza 80-ról 30-ra. Erre jött a Kenéz Sándor aki gondolt egyet és rajtolt, kitolt mindenkit szó nélkül. Ez például Toldi Balázs onboard videóján teljesen tisztán látszódik.
Ebből tanultam, hogy nem fog izgatni a mezőny második fele, csinálom a dolgom, ha lesz még egy olyan szerencsém, hogy a polet megszerzem.

A többieket pedig mint BT kérem, hogy olvassák már el rendesen a szabályzatot, mert sok embernek lövése nincs, hogy mit kellene tenni, vagy miről is szól egy autóverseny.
Sziasztok!

Azért, hogy teljes képet kapjunk leírom én is a saját szemszögemből. Azzal, hogy a mezőny visszalassult nem lett volna problémám, a gond, csak annyi volt, hogy ebből nem láttam semmit. Az utolsó előtti kanyarba érve kb 1-1,5 másodpercre az összes autó eltűnt előttem és mögöttem is. Az utolsó kanyarban ez újra megismétlődött, viszont nagyjából 4-5 másodpercig tartott, hogy senkit nem láttam a pályán. Nem rajtoltam el, az addigi tempómat tartva mentem tovább egyenesen mivel még nem lett beírva a ready, arra viszont nem számítottam, hogy ilyen hosszú időre eltűnik mindenki, illetve hogy belassul a mezőny előttem. A legelső ember a csapattársam volt, akit kiforgattam, Ő szólt azonnal TS-en, ekkor lehúzódtam és a pálya mellett megálltam.

Ez volt a 2. futamom a Raceroommal, az első a Zandvoorti tesztfutam volt, akkor észrevettem, hogy vannak LAG problémáim, végig olvastam a LAG megelőzésről szóló írást, ellenőríztem a benne leírtakat, a problémát úgy tudtam megoldani, hogy visszavettem a grafikát Medium-ra. A tesztfutamon ezután semmi problámát nem érzékeltem.

Visszatérve az első fordulóhoz, ahogy beléptem a szerverre, az volt az első dolgom, hogy megkértem a csapattársamat, hogy nézze meg nem laggolok-e. Azt mondta, hogy nem, illetve én sem láttam semmi problémát. Aztán ami a felvezető körben történt, már fent leírtam. A szerver restart-ot követően a grafikát visszavettem Low-ra, így szerencsére már a további futamokon nem tapasztaltam hasonló problémát.

Bocsánatot kérek mindenkitől, akinek ezzel kellemetlenséget okoztam!
Tamás Homoki

2015 HTCC - #30
2016 TCS - #30
2016 VSR - PSRL Endurance Summer Series #8
2016 VSR WTCC '15 - Summer Series

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.09.09. 12:40

driver3 írta:Egy kis észrevétel tőlem:

Nálam is volt ilyen autó eltűnős laggolási probléma nálam a videókártya driver okozta a problémát (AMD Radeon) próbáld meg lefrissíteni a legújabbra, ha neked is ilyen karid van. Nálam megoldotta a problémát és az fps szám is a kártyától elvárt szintet hozza azóta. ;)
György Gábornak konkrétan a pálya esett darabokra amikor többen voltak fent. Ott is frissítettük és úgy tudom hogy jobb lett. Legalábbis nem írt nekem azóta,hogy még mindig rossz. Nvidia.
Molnár Dániel #99

kenezs01
Teljes név: Kenéz Sándor

HozzászólásSzerző: kenezs01 » 2016.09.09. 14:09

Nekem is AMD Radeon van és valóban van hozzá frissebb driver. Köszi a tippet! :)
driver3 írta:Egy kis észrevétel tőlem:

Kenéz Sándor #88

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.09.15. 21:59

Bírói döntések kint! Pontverseny kint!
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.09.18. 22:57

A repülőrajt eltűnik (ha mindenki a tervek szerint cselekszik) és visszatér az állórajt. Úgy döntött a DTM vezetősége,hogy ez a kevésbé rossz. Viszont ehhez,maximálisan be kell tartani a lentebb látható dolgokat :

- Az időmérőn 00:00-kor lezárul. Sok játékban ha lejár az idő, utána is még elmenti a futott kört,de a Raceroom nem. Ha 100%-ig tudod,hogy nem tudod befejezni a mért kört,akkor menj vissza a boxba és készülj a futamra!
- A futamra váltásnál ad a játék 60 másodpercet,hogy kilépj a pályára. Maximum 10 másodpercet tölts a boxban (nem kell kivárni,minél hamarabb be van töltve a race setup,annál hamarabb lépj ki a rajtrácsra), és amikor fent 50-et mutat akkor kattints a verseny gombra legkésőbb!

Amennyiben ez csúszik,akkor a replay első szakasza használhatatlan. Ha kilöknek téged az első kanyarban és azért nincs meg a replay, mert te későn léptél ki a rajtrácsra,az egy kellemetlen dolog. Megkérünk mindenkit hogy a saját,a versenytársai és a Bírói Testület dolgát könnyítse meg és segítse a munkánkat.

Kép
Fent látható a visszaszámláló. Legkésőbb ekkor, 50 mp-nél lépj ki a pályára. De jobb ha hamarabb

Gondok amik felmerülhetnek a versenyre váltáskor : Néha van olyan szituáció,hogy váltáskor a pályára vagy a boxba dob be a játék. Ekkor gyorsan nyomd le az ESC-et és menj viszsa a menübe. Utána ott rá tudsz nyomni a Race gombra.

Érdemes készíteni egy versenybeállítást ami fel van tankolva a versenytávra. Ezt gyorsan be tudod tölteni és nem kell átállítani,feltankolni az autót abban a 10 másodpercben!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.09.20. 19:47

A Raceroom gondok miatt a mai futam elmarad. Infók később jönnek,hogy 2 hét múlva melyik pályán lesz futam.

Aussie
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Szalafai Fedor

HozzászólásSzerző: Aussie » 2016.09.25. 19:51

Mi lesz a sorsa a Red Bull Ring-i futamnak? Azt látom, hogy van fenn a hotlapon frissebb idő, mint szeptember 20.
Szóval újra nyílt a hotlap? Lesz itt verseny?

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.09.25. 20:20

Aussie írta:Mi lesz a sorsa a Red Bull Ring-i futamnak? Azt látom, hogy van fenn a hotlapon frissebb idő, mint szeptember 20.
Szóval újra nyílt a hotlap? Lesz itt verseny?
Igen,Red Bull Ring lesz 2 hét múlva. A weboldalon is frissítjük majd,csak az automatikusan az előre beállított naptárat mutatja amit még nem módosítottunk. Folytatódik a hotlap rá. A keddig futott idők is beszámítanak a hotlapba.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.10.04. 22:21

VSR DTM | RaceRoom | R2 Red Bull Ring | Balazs Toldi OnBoard
https://www.youtube.com/watch?v=B91XvF4En78
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.10.07. 15:16

Molnár Dániel, szeretném elkérni tőled saját redbullring r2 replayedet.
Juhász Csaba #258

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.10.07. 17:16

Mivel óvásokat szoktam nézni,nem tartok meg minden replayt. Csak az adott forduló van letöltve a tárhelyről. Kell valamelyik?

Kép
Molnár Dániel #99

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2016.10.07. 17:36

mivel ez nem a Te replayed, nem tudom megnézni, hogy a megforgatásom szándékos, vagy sem. Toldi Balázs rply nem érek semmit.
Juhász Csaba #258

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.10.18. 18:20

Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

magisztibi
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kis Tibor

HozzászólásSzerző: magisztibi » 2016.10.18. 21:58

Elnézést Füredi Zoli R1 ~2/3 távján történt kavicsba pöckölésért. Egy darabig vágtam, hogy balra a holt teremben vagy mellettem, de mivel csak nyikorogtak és nyikorogtak az abroncsaid, én azt hittem, hogy már kiforogtál. Ezért nem hagytam elég helyet köv. kanyar bejáratának külső ívén. :/ Tudtam volna fél autónyival bentebb fordulni.
Amúgy elektromos a gép? :P :) (pedig felvettem az ellenfelek hangját, saját motor hangot pedig lehalkítottam)

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.10.18. 22:10

magisztibi írta:Elnézést Füredi Zoli R1 ~2/3 távján történt kavicsba pöckölésért. Egy darabig vágtam, hogy balra a holt teremben vagy mellettem, de mivel csak nyikorogtak és nyikorogtak az abroncsaid, én azt hittem, hogy már kiforogtál. Ezért nem hagytam elég helyet köv. kanyar bejáratának külső ívén. :/ Tudtam volna fél autónyival bentebb fordulni.
Amúgy elektromos a gép? :P :) (pedig felvettem az ellenfelek hangját, saját motor hangot pedig lehalkítottam)
Tudod ez a legújabb fejlesztés, BMW iM3 DTM! :mrgreen:
Amúgy észre sem vettem a dolgot, azt hittem, tapadást vesztettem, és emiatt megyek a kavicságyba, egyszerűen nem akart befordulni.
Aztán mikor utolértelek, és elengedtél, akkor kezdtem gyanakodni, hogy valami történhetett: hatalmas RESPECT, köszi. :)
Füredi Zoltán

magisztibi
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kis Tibor

HozzászólásSzerző: magisztibi » 2016.10.18. 22:21

FuReady írta:
magisztibi írta:Elnézést Füredi Zoli R1 ~2/3 távján történt kavicsba pöckölésért. Egy darabig vágtam, hogy balra a holt teremben vagy mellettem, de mivel csak nyikorogtak és nyikorogtak az abroncsaid, én azt hittem, hogy már kiforogtál. Ezért nem hagytam elég helyet köv. kanyar bejáratának külső ívén. :/ Tudtam volna fél autónyival bentebb fordulni.
Tudod ez a legújabb fejlesztés, BMW iM3 DTM! :mrgreen:
Amúgy észre sem vettem a dolgot, azt hittem, tapadást vesztettem, és emiatt megyek a kavicságyba, egyszerűen nem akart befordulni.
Aztán mikor utolértelek, és elengedtél, akkor kezdtem gyanakodni, hogy valami történhetett: hatalmas RESPECT, köszi. :)

De de, összeértünk egy picit. Éreztem. De nem volt vészes, csak már nagyon a pálya szélén történt, és szerintem emiatt megcsípted a füvet, az meg gondolom kirántott a kavicságyba.

ikornel

HozzászólásSzerző: ikornel » 2016.10.19. 14:45

Szeretnék Mindenkitől bocsánatot kérni, akit esetleg akadályoztam, meglöktem, megforgásommal zavartam-löktem... A kevés gyakorlás, és a "nem az én napom" esete sajnos elég durva kombinációt eredményezett! :( Még egyszer bocsánat! :(
István Kornél

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.10.22. 21:42

Bírói döntések kint! Bajnoki pontok kint!

Figyelem : Csak érvényes óvást fogunk a későbbiekben vizsgálni. Most egyik esetnél sem volt leadva a kör szám. Facebook-on körbement a Nagy Lászlós eset,azt tudtuk mikor van. A másik óvásnál megnéztük az első kört,hogy ott van-e. Ha igen megnézzük,ha nem,akkor nem. A későbbiekben ennyit SEM fog megtenni a Bírói Testület. Sherlock Holmes nem a BT tagja. Nem fogjuk keresgélni az egész futamon a történést. Nem sok szabályt kérünk,legalább ezt tartsátok be.

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.11.06. 13:07

Bírói döntések kint. Pontverseny kint. Olvassa el mindenki és ha probléma van időben itt jelezze,ne a következő futam után értetlenkedjen a Facebook csoportban

efroland
Teljes név: Fehér Roland

HozzászólásSzerző: efroland » 2016.11.06. 15:01

Sziasztok!

Kérném a Tisztelt Bírói Testületet a felülvizsgálatra, mert mind a kettő Toldi Balázzsal kapcsolatos esetnél mértéktelenül sok büntetést kaptam. Az első esetnél hozzáértem a rajz után Balázshoz, és mínusz öt pont, plusz figyelmeztetés, Greg Hosszu pedig megpörgette, és ugyanúgy öt minusz pont??? Illetve a megtolásos esetnél ha állok a féken is megpördül Balázs mert elkezdte pumpálni a gázt, és elment az autó hátulja, nem kellettem és hozzá, hogy megpördüljön, ahogyan máshol is belehibázott, úgy itt is, csak én ott voltam, de nem érzem magam hibásnak ilyen mértékben, max egy figyelmeztetés amit - ha más csinálja - akkor adnék.

Tisztelettel:

Fehér Roland

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.11.11. 08:40

efroland írta:Sziasztok!

Kérném a Tisztelt Bírói Testületet a felülvizsgálatra, mert mind a kettő Toldi Balázzsal kapcsolatos esetnél mértéktelenül sok büntetést kaptam. Az első esetnél hozzáértem a rajz után Balázshoz, és mínusz öt pont, plusz figyelmeztetés, Greg Hosszu pedig megpörgette, és ugyanúgy öt minusz pont??? Illetve a megtolásos esetnél ha állok a féken is megpördül Balázs mert elkezdte pumpálni a gázt, és elment az autó hátulja, nem kellettem és hozzá, hogy megpördüljön, ahogyan máshol is belehibázott, úgy itt is, csak én ott voltam, de nem érzem magam hibásnak ilyen mértékben, max egy figyelmeztetés amit - ha más csinálja - akkor adnék.

Tisztelettel:

Fehér Roland
A - R2 - L1 - rajt után - T1 előtt - Toldi Balázs - Fehér Roland :
Az első körös eseteket, főleg az első kanyar és előtte történt dolgokat kiemelt felügyelettel nézi meg a Bírói Testület. Nem ritka,hogy ilyenkor egy extra figyelmeztetést kap a pilóta, hiszen direkt,nyomatékosítva,mindenhol jelezzük,hogy óvatosan,ne az első körbe nyerjük meg a verseny. 100%-ig elkerülhető kontakt lett volna,szóval a figyelmeztetés jár. A pont büntetés pedig a pozíció veszés miatt van. Az elfékezést leszámítva is megelőzte Molnár Dániel, így legalább 1 pozíciót veszített volna Balázs. Lehet Gergő csak -5 pontos büntetést kapott, de ott nem történt pozíció csere. Balázs és te nem buktatok helyet,egyedül max Gergő. A kiszabott büntetés marad.

A - R2 - L2 - T4 - Toldi Balázs - Fehér Roland :
A pozíció veszést okozó lökést, jelen esetben 10 helyről beszélhetünk, a szabályzatban leírtak szerint -10 pontos büntetéssel jutalmaztuk. A Bírói Testület szerint a hátulról történő tolás volt az oka a pördülésnek,amúgy nem történt volna ilyen. Az más,amikor valaki előtted kb már keresztbe van és nem lehet elkerülni az ütközést. Akkor nincs büntetés,de az elkerülhető baleset okozásánál eddig is volt és ezután is lesz. A kiszabott büntetés marad.

Fontos megjegyezni : Az időmérős és a box áthajtásos büntetés nem a fent említett 2 esetnek szól. Az az eddigi "pályafutásnak". Halmozódik a büntetés, számon tartjuk, amit mindenki láthat az eredmények topicban. Aki elér egy bizonyos szintet, az büntetésben részesül, lásd szabályzat.

efroland
Teljes név: Fehér Roland

HozzászólásSzerző: efroland » 2016.11.11. 16:19

Köszönöm, hogy újra átnéztétek a versenyben történteket!

A továbbiakban nem kívánok résztvenni a bajnokság többi futamán, mert a BT jelen döntéseivel nem értek egyet.

A bajnokság fennmaradó részében sok sikert kívánok mindenkinek, külön kiemelném Nagy Lászlót, akinek ezúton üzenem, hogy baromira drukkolok neki! HAJRÁ!

Tisztelettel:
Fehér Roland

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.11.15. 16:32

Nem tudjuk még,hogy mikor lesz újra játék. Egy biztos, a Raceroom frissítés miatt ma nem nagyon tudott senki készülni,ezért a hotlapozást kitoljuk 19:00-ig.
A futam megrendezésével kapcsolatban később döntünk annak függvényében,hogy mikor lesz újra használható a játék. Amennyiben kevés időnk lenne 20:00-ig, a DTM bajnokság ismét tolódik.
Aki jön,az jelentkezzen a futamra azért,biztos ami biztos.

Vissza: “Raceroom : VSR DTM 2013 bajnokság”