Nyilatkozatok

A DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) egy német autóverseny-sorozat. Európa legnagyobb túraautó bajnoksága. VSR Túraautó Bajnokság! A bajnokság a Raceroom DTM 2013-al fut! Ingyenes! Az év végén a legjobban nyereményekben részesülnek.

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.10.18. 22:32

Q1 : Nem tudtam összerakni a kört.
R1 : Feljöttem a harmadik helyre,ennyi volt benne.
Q2 : Tűrhető.
R2 : Hibáztam, a második helyem bánta. Megint harmadik hely.
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.10.19. 18:04

Q1: Sajnos nem jött össze a jó kör. P2
R1: Sikerült a jó rajt, így megelőztem Bazsit. 16 percig tökéletes koncentráció, majd "unalmas" lett a futam, és apró hibák miatt Balázs megérkezett, majd megelőzött. Aztán jöttek a hibák, sikerült ellépnie 2,5 mp-re. Ezt csökkentettem a verseny végére, de maradt a P2.

Q2: Sokkal rosszabb kör. P4.
R2: Rajt ismét fenomenális volt, 2. helyen fordultam T1-ben, de Roland elnézte a féktávot, lesodródott és pályán kívülről mellém keveredett nagyobb tempóval, igyekeztem pályán tartani az autót, ezt nem hagyta, és a füvön ezekkel az autókkal élmény autózni, mert megy a piruett egyből. Utolsó hely, kb 4 mp lemaradás az utolsóhoz képest. Ezt sikerült néhány kör alatt ledolgozni, majd lépdeltem előre, hol a többiek hibája miatt, hol "kemény" előzésekkel. Aztán sajnos ismét jött a hideg zuhany, Füredi Zoli és Kenéz Sanyi nagy csatáját nézve későn tudtam lereagálni, hogy Sanyi szembe került velem. Ismét hatalmas lemaradással utolsó előtti helyre estem vissza. Sajnos a vége P6 lett.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.10.19. 22:51

Kép
VSR DTM | RaceRoom | R3 Eurospeedway Lausitzring | Balazs Toldi OnBoard

Q1: P1, jó volt
R1: A rajtot elrontottam, második helyen üldöztem Lacit, pont akkora távolságra követtem, hogy támadni tudjak, ha kell. A féltáv körül Laci hibázott, azonnal megpróbáltam ezt kihasználni és a célegyenesben egymás mellé kerültünk, az első néhány kanyarban sikerült az előzés és utána már csak biztonságit próbáltam autózni. P1
Q2: Benne maradt az időben, szerencsére nem volt rá szükség, P1
R2: P1, sikerült most nem elrontani a rajtot, utána már szintén biztonsági autózásra mentem.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.11.01. 22:20

4. forduló : Norisring, A szerver

Q1: sikerült egy jó kört összeraknom, de így is csak a 6.-ik helyre volt elég. :roll:
R1: a rajt utáni első kanyarban óvatos voltam, de Greg Hoss belső íven meglökött, ami miatt megforgattam Malm Balázst + jött még Kiss Tibi is hátulról, így kettejük és a fal közé szorultam. :( Miután Tibi végre kitolatott, én is egyenesbe tettem a kocsit, és folytattam a versenyt. A saját tempómmal haladva-csatázva szegény Balázst másodszor is megforgattam, ami után elég rosszul éreztem magam... A végére sikerült feljönni a 8.-ik helyre.

Q2: nem sikerült jól, így 7.-ik helyet szereztem meg.
R2: a rajt után itt is voltak tülekedések, de valahogy sikerült kikerülnöm a nagyobb bajokat, így harcoltam az 5-6.-ik helyen, Greg Hoss hibáit viszont nem sikerült kihasználnom + meg is forogtam, így visszaestem valahova a 8-9.-ik helyre. :roll: Majd páran összeakadtak előttem, Kenéz Sanyi és Pinczés Ádám csatájából is én jöttem ki jobban, de Ádámot nem tudtam tartani (pedig hosszú körökön át próbáltam). A verseny utolsó harmadában Ádámot követtem árnyékként, majd az utolsó kör utolsó kanyarjában, szintén kettő összeakadt versenytársból egyet megelőzve a 6.-ik helyen értem célba. :)
Füredi Zoltán

adfar94

HozzászólásSzerző: adfar94 » 2016.11.01. 22:59

"B" szerver

Q1 (P2): PB-t futottam, ami a második helyre volt elég.
R1 (P4): Az első kanyarhoz elsőként értem, de egy kicsit elmértem a féktávot... visszaestem a mezőny végére, innen a negyedik helyig sikerült felzárkóznom.

Q2 (P2): Hasonló időt mentem, mint az első időmérőn, ami szintén a második helyre volt elegendő.
R2 (P2): Most is elsőként értem az első kanyarhoz, de most sikerült is elfordulnom. Néhány körig vezettem is a futamot, próbáltam egy kis előnyt kiautózni, de a nagy igyekezetbe elrontottam a T2-t, sikeresen megforogtam, megint a mezőny végén találtam magam. A hajrá ismételten jól sikerült, a második helyig jutottam, így meglett a dobogó. :)

Ha nem hibázok mind a kettő futamon, akkor lehet jobb eredményeket érek el, de így se lehet panaszom, mert végig küzdős, izgalmas versenyeim voltak.
Amit még kiemelnék, az a hangulat, igazán remek volt, mind a TS-en, mind a pályán. Jó volt veletek versenyezni. :)
Fári Ádám Dániel #94

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.11.01. 23:07

Q1 : Jó kör,asszem P2.
R1 : Jó rajt, utána Bazsit kergettem és ment az első helyér a harc. Ide oda adtuk a tizedeket egymásnak,jó kis játék volt. Kb 5 perccel a vége előtt az utolsó kanyarba valaki szembe jött velem,szóval ott minden esélyem elszállt. Az autó nem sérült nagyon,behoztam második helyen.
Q2 : Nem tudtam elég jó kört összerakni,P4.
R2 : Jó rajt, sikerült kimaradni a kalandokból. Lacival ment a harc aki végén hibázott. P1.
Molnár Dániel #99

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.11.29. 22:13

5. forduló : Oschersleben

Szerettem volna 1:19-es kört menni, de sehogyse jött össze, hiába nyomtam neki, nem "adta ki". :roll:

Q1: hotlap kör, 7.-ik hely.
R1: már a rajt elég érdekesre sikeredett, ha jól emlékszem, akkor Toldi Balázs a P1-ről ragadt be, majd bele ment hátulról Kenéz Sanyi és Kis Tibi, én meg beléjük... Felocsúdva, próbáltam a mezőnybe beilleszkedni, de olyan volt, mint egy roncsderbi: hol lökögettek, hol leszorítottak, hol nem tudtam kikerülni az előttem pont a pályára visszatérőket (egyszer én is elég gyatrán jöttem vissza), így telibevertem őket + forogtam jobbra-balra. :evil: Vissza is estem szépen az utolsó helyre, onnan kezdtem meg a felzárkózást: volt pár nagyon korrekt versenytárs, akik a tempómat látva inkább elengedtek, voltak, akikkel jókat csatáztam, majd egy balesetet is sikerült kikerülnöm (végre, és nem beléjük menve), az utolsó körökben legyűrtem egy piros Audit is, és végül a rajtpozíciómnak megfelelően, a 7.-ik helyen futottam be. :D

Q2: ua., mint Q1 (hotlap kör, 7.ik hely)
R2: a rajtot sikerült jól elkapni + kikerülni a balhékat, feljöttem az 5.-ik helyre, majd megpróbáltam kergetni Kenéz Sanyit, aki viszont gyorsabbnak bizonyult, így légüres térben (mögöttem Erdélyi Dániel közlekedett, de nála sikerült gyorsabbnak lennem így elhúztam) sétakocsikáztam a célig, magamat szórakoztatva egy-egy lecsúszással vagy apró hibákkal. :lol:
Füredi Zoltán

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.11.29. 22:48

Q1: jó volt
R1: Sikerült találni egy bugot és sebességben nem indult el a kocsi, váltanom kellett még egyet. Brávó Sector3! Tizenxedik helyről vissza az elsőre.
Q2: Jó volt
R2: 25 percig sikerült Ádám támadását visszaverni, míg Korcsmáros György azt el nem vette tőlem. 2. hely

Kép
https://youtu.be/Fcmu1ZNxkZc
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2016.12.13. 22:15

6. forduló : Nürburgring

Csak a szokásos menetrend szerint zajlottak az események. :roll:

Q1: gyenge kör, nem tudtam átszellemülni, görcsösen vezettem, P9.
R1: sikerült egy fantasztikus rajtot vennem, amivel feljöttem az 5.-ik helyre. :shock: :D Mögöttem folyamatosan zajlottak az események, hol Kenéz Sanyi kergetett, hol pedig Mézes Gyula, de legjobban akkor éreztem magam, mikor egymásra találtak. :mrgreen: (bocsi)
Ezeket kihasználva + a viszonylag jó versenytempómnak köszönhetően, sikerült megtartanom a pozíciót és behoztam magam az 5.-ik helyen. :)

Q2: valamit gyorsultam, de nem eleget: az NGK sikánt hol így, hogy úgy vettem, mivel a versenyen azt vettem észre, hogy ott mindig rámesnek, azaz valamit nem csinálok jól. :roll: Szintén P9.
R2: jól sikerült a rajt, majd a Mercedes aréna kijáratánál bementem Kenéz Sanyi mellé, ahol fogalmam nincs mi történt, de megforogtam. :( Megvártam, míg a teljes mezőny (kivéve pár lemaradt versenyzőt) elmegy mellettem, majd jött a felzárkózás.
Malm Balázsig fel is jöttem, de ő közel olyan tempóban közlekedett, mint én, így beálltam mögé. Később sikerült egyre közelebb és közelebb kerülnöm hozzá, majd mikor azt hiszem Mézes Gyula hibázott, Balázs eltalálta, én meg elmentem mindkettőjük mellett. Ezután Balázs kergetett engem, végig a nyomomban volt, majd az utolsó előtti kör végén, az NGK sikánba beszúrt mellém, viszont lesodródott, így meg tudtam tartani a 7.-ik helyet. :)
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.12.13. 23:16

Ma mentem kb 10 mért kört a pályán majd jött az időmérő,szóval várható volt.
Időmérő: nem tudtam összrakni a kört,talán P8.
R1 : Jó rajt,aztn a visszafordítót elrontottam,szerencsére más nem szívta meg. Feljöttem egészen Malm Balázsig,akit a végén megkergettem de nem hibázott. P7-8?
Q2: Egy jó kört összeraktam,elég volt ez a 4. helyig.
R2 : Jó rajt, aztán párszor majdnem balesetbe kerültem,de meggúsztam. A Pinczés gyereket próbáltam tartani de nem sikerült,gyorsabb volt. P3.

Első futamot sajnálom,amúgy kimaxoltam a futamot ennyi felkészüléssel. Zandvoortra lesz időm, egy jó zárást szeretnék.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2016.12.16. 11:23

Q1: Elrontottam, kifutottam az időből, így az utolsó köröm, amiben javítottam, azt már nem vette figyelembe a RaceRoom :/ 2. hely
R1: 1. hely
Q2: Hotlap legjobb körömet is sikerült megjavítani kb. 2 tizeddel, így sima pole.

Kép
https://www.youtube.com/watch?v=I2XTJgkqYzo

R2: 1. hely
Átlagosnál kevesebb teszttel indultam el, szerencsére gyorsan sikerült ráérezni és beállítani az autót a pályára. Sikerült kihozni az ebben lévő kb. maxot.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.01.10. 21:52

7. forduló FINÁLÉ: Zandvoort

Először is gratulálok a Bajnoknak, Toldi Balázsnak és szeretném megköszönni mindenkinek az egész idényben kapott izgalmakat, élményeket. :)
Kicsit fáradtan ültem neki az utolsó fordulónak...

Q1: gyenge kör, nem sikerült még 1:31 alá sem bemennem, P7... :(
R1: nem sikerült jól a rajt, rossz helyre pozicionáltam magam, nehezen de azért megtartottam a helyem, majd az első kör vége felé a sikánban borzasztó dolog történt: keresztbe állt előttem az egyik Wacky Racers kocsi, próbáltam elmenni mellette de nem sikerült, így kiforgattam, erre egy másodperc sem telt el, a másik Wacky Racers kocsi került elém, amit szintén kiforgattam. :oops: :( Sajnálom, rosszkor voltam rossz helyen, ne haragudjatok Tibi és Sanyi. :roll:
Az 5.-ik helyen folytattam utam, mikor a verseny felénél összeakadt előttem a 4-3.-ik, én elkocsikáztam mellettük, így feljöttem 3.-iknak. Próbáltam tartani a tempót, ami sikerült is, egészen az egyik első kanyarig, ahol megforogtam, és visszaestem 5.-iknek. :( És ez is lett a vége, P5.

Q2: u.a, mint Q1, P7.
R2: valamivel jobb rajt, de nem tudtam előzni, próbáltam én már a füvön is, de nem ment... Majd sokáig Kenéz Sanyival meccseltem, jól védekezett, majd mikor Kis Tibi hibázott és utolértük, a kör középső felébe Sanyi esett le az útról, így tudtam feljönni Tibi mögé. Próbáltam utolérni, kevés sikerrel, majd megjelent előttünk Nagy Laci, akit Tibi megelőzött, én meg mivel megpusziltam a palánkot, lemaradtam. :( Ennyi volt benne, P6 lett a vége. :roll:
Füredi Zoltán

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2017.01.12. 23:15

Én is köszönöm mindenkinek a bajnokságban való részvételt és, hogy úgy gondolom sikerült korrekt és fairplay módon csatázni mindenkivel. Gratulálok mindenkinek! :)

Q1: 4 tizeddel jobb kört mentem mint a hotlapon, P1

Gyorskör onboard:
Kép

R1: P1
Q2 és R2: Itt inkább már elengedtem és lesz, ami lesz.

Verseny onboard
Kép
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

Vissza: “Raceroom : VSR DTM 2013 bajnokság”