Társalgó

DiRT Rally bajnokság a Codemasters féle játékkal. Csak egy kategória van engedélyezve! Az év végén nyereményekben részesülnek a kategória dobogósai!

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.11.13. 21:52

Bozso írta:
danikosz írta:4 ember összeül és egymás után lefut szakaszokat ugyan azon a gépen? Custom eventen vagy valami ilyesmin biztos lehet csinálni a játékban. Nem szoktam ilyeneket nézni játékon belül. De ilyen Custam race,event ilyesmi lesz szerintem. Beállítasz egymás után 10 szakaszt és ugyan olyanra állítod.
Igen általában max 4 játékost lehet kiválasztani, aztán a kiválasztás sorrendjében lehet menni a szakaszokon.
Próbáltam de ott csak simán azt a szakaszt lehet kiválasztani amin menni szeretnénk, semmi egyéb beállítás nincs a többjátékos módra.
Szerintem ilyen nincs benne,amit ti szeretnétek. Ha egyesével mentek egy gépen,akkor használjatok egy profilt és írjátok külön hogy ki mennyit ment. Jobbat nem tudok.
Molnár Dániel #99

Met
Teljes név: Bíró László

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.22. 19:56

Volna egy kis problémám.
Lefutottam ma az első 3 szakaszt, az elsőn és a harmadikon egy pillanatra elment a kép, nem lefagyott mert berregett közben meg haladtam, replayt visszanézve látszik hogy a falon pattogok. A második alkalommal rögtön escape-et nyomtam, de mire rá tudtam csapni már megint volt kép.
Valaki találkozott már ilyennel?
Nem telepítettem semmit és a svéd rally-n is párszor már végigmentem.
Alt+F4=Cheat

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.11.22. 20:13

Met írta:Volna egy kis problémám.
Lefutottam ma az első 3 szakaszt, az elsőn és a harmadikon egy pillanatra elment a kép, nem lefagyott mert berregett közben meg haladtam, replayt visszanézve látszik hogy a falon pattogok. A második alkalommal rögtön escape-et nyomtam, de mire rá tudtam csapni már megint volt kép.
Valaki találkozott már ilyennel?
Nem telepítettem semmit és a svéd rally-n is párszor már végigmentem.
Nézd meg nincs -e kilazulva a monitorkábel. Lehet ahogy rángattad a kormányt.. Videokari driverét nézd meg,legfrissebb-e.
Molnár Dániel #99

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.22. 20:22

A kábelt nem tudom kirángatni mert hozzá van csavarozva az asztal a falhoz :lol: De azért benyomkodom holnap mielőtt bekapcsolom a gépet.
VGA driver biztos hogy nem friss, win telepítés után szoktam a frisset felrakni és utána nem nyúlok hozzá, 3 éves a win, gondolod most jönne ki ez a hiba?
Lefuttattam most kétszer a Unigine Heaven bench-et, nem sötétedett el a kép. Tehát elvileg nem a terhelés miatt volt, bár a Dirt nem arról híres hogy eszi a VGA-t, az Armored warfare jobban dolgoztatja.
Néztem hogy nem-e rám írt valaki steam-en és a felugró ablak miatt, de az sem.
Alt+F4=Cheat

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.23. 18:14

Benyomkodtam a kábeleket (nem vettem észre hogy valamelyik ki lenne lazulva), a játék bench-ét kétszer lefuttattam és mentem 3 szakaszt Németben.
Szerintetek neki merjek állni a bajnokinak? :?
Alt+F4=Cheat

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.11.23. 19:50

Met írta:Benyomkodtam a kábeleket (nem vettem észre hogy valamelyik ki lenne lazulva), a játék bench-ét kétszer lefuttattam és mentem 3 szakaszt Németben.

Hát figyu végül is, ha nyomsz egy resetet, (ha nincs képed) vagy ha leesel az útról stb miatta, max ctrl alt dellel kilépsz. Akkor visszarak annak az etapnak az elejére.

Szóval ha ne adja isten, de elmegy a kép van lehetőséged visszatérni. legrosszabb esetben 3 szakaszt újra le kell tolnod.
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.11.23. 20:08

Met írta:A kábelt nem tudom kirángatni mert hozzá van csavarozva az asztal a falhoz :lol: De azért benyomkodom holnap mielőtt bekapcsolom a gépet.
VGA driver biztos hogy nem friss, win telepítés után szoktam a frisset felrakni és utána nem nyúlok hozzá, 3 éves a win, gondolod most jönne ki ez a hiba?
Lefuttattam most kétszer a Unigine Heaven bench-et, nem sötétedett el a kép. Tehát elvileg nem a terhelés miatt volt, bár a Dirt nem arról híres hogy eszi a VGA-t, az Armored warfare jobban dolgoztatja.
Néztem hogy nem-e rám írt valaki steam-en és a felugró ablak miatt, de az sem.
Nem rémlik,hogy mostanában jött volna ki patch a DiRT-höz, de semmiből nem tart frissíteni. Az sosem árthat.
Molnár Dániel #99

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.23. 21:30

Gordon24 írta:
Met írta:Benyomkodtam a kábeleket (nem vettem észre hogy valamelyik ki lenne lazulva), a játék bench-ét kétszer lefuttattam és mentem 3 szakaszt Németben.

Hát figyu végül is, ha nyomsz egy resetet, (ha nincs képed) vagy ha leesel az útról stb miatta, max ctrl alt dellel kilépsz. Akkor visszarak annak az etapnak az elejére.

Szóval ha ne adja isten, de elmegy a kép van lehetőséged visszatérni. legrosszabb esetben 3 szakaszt újra le kell tolnod.
Sötét a kép, reset, ctrlaltdel, steam kilő, újraindítom és a szakasz elejétől tudom újrakezdeni?
Nem szeretném ha kellene használni mert a gépem állapotáért én felelek, meg akkor már fennáll a gyanú hogy biztos máskor is használtam, azért kerültem a top 3-ba mert így jól begyakoroltam a pályát :mrgreen:
Most csináltam egy játék épség ellenőrzést.
A vga drivert nem biztos hogy akarom frissíteni csak ha nincs más lehetőség.
Alt+F4=Cheat

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.11.23. 22:59

Met írta:
Gordon24 írta:

Sötét a kép, reset, ctrlaltdel, steam kilő, újraindítom és a szakasz elejétől tudom újrakezdeni?
Nem szeretném ha kellene használni mert a gépem állapotáért én felelek, meg akkor már fennáll a gyanú hogy biztos máskor is használtam, azért kerültem a top 3-ba mert így jól begyakoroltam a pályát :mrgreen:
Nem a szakasz elejéről. Ugynevzett chekpointok vannak. Tehat 3 szakszt mindenféleképpen egyben kell lenyomnod. Ha e közben történik egy áram szünet, vagy mint nekem a multkor a gyerek megnyomja a reset gombot. :-) akkor nem esel ki, hanem a 3 szakasz elejére dob. Onnan tudod folytatni. Nyilvan van ennek hátránya, mert ha pl töröd az autót ugyan ezt megtudod tenni. Itt lelki ismeretre van ez a része bízva. A dolog lényege tényleg annyi, hogyha bármi technikai gond van pl most Neked, ne ezért kelljen feladnod a rallyt. 3 szakaszonként van ilyen lehetőség. Tehát ha a 3. Gyorson történik ilyen akkor újra le kell nyomni az 1,2 és a 3. Gyorsot.
Galambos Péter

TCS #82

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.24. 18:16

Gordon24 írta:
Met írta:
Gordon24 írta:

Nem a szakasz elejéről. Ugynevzett chekpointok vannak. Tehat 3 szakszt mindenféleképpen egyben kell lenyomnod. Ha e közben történik egy áram szünet, vagy mint nekem a multkor a gyerek megnyomja a reset gombot. :-) akkor nem esel ki, hanem a 3 szakasz elejére dob. Onnan tudod folytatni. Nyilvan van ennek hátránya, mert ha pl töröd az autót ugyan ezt megtudod tenni. Itt lelki ismeretre van ez a része bízva. A dolog lényege tényleg annyi, hogyha bármi technikai gond van pl most Neked, ne ezért kelljen feladnod a rallyt. 3 szakaszonként van ilyen lehetőség. Tehát ha a 3. Gyorson történik ilyen akkor újra le kell nyomni az 1,2 és a 3. Gyorsot.
Lefutottam a mai három szakaszt, nem volt hiba. Remélem így is marad:)
Alt+F4=Cheat

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.26. 17:43

Replay felvételére fraps vagy valami másik képrögzítő program kell?
Nem lehet a játékból lementeni közvetlen ugye?
Alt+F4=Cheat

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.11.26. 20:58

Met írta:Replay felvételére fraps vagy valami másik képrögzítő program kell?
Én a plays.tv progit használom.
Norbert Leitner

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.11.26. 22:18

Norbi írta:
Met írta:Replay felvételére fraps vagy valami másik képrögzítő program kell?
Én a plays.tv progit használom.
Megnézem, eszi a gépet rögzítés közben vagy nem lehet észrevenni?
Alt+F4=Cheat

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.12.03. 10:38

Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.12.03. 18:32

Ez a plays.tv replay-t nem tud felvenni?
Átraktam manual-ra az indítást (Ctrl+F3), replay elején megnyomtam és a végén is nem vette fel.
Mentem egy szakaszt, Ctrl+F3 előtte a végén megint, azt sem vette fel.

Szóval most nem tudom mi van:)
Replay-t jobb lenne ha fel tudná venni.
Alt+F4=Cheat

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.12.03. 22:41

Met írta:Ez a plays.tv replay-t nem tud felvenni?
Átraktam manual-ra az indítást (Ctrl+F3), replay elején megnyomtam és a végén is nem vette fel.

Nekem automata a felvétel.
Nem eszi a gépet. Open Broadcaster nekem rosszabb minőségbe vesz fel és jobban akad is a felvétel pl Dirt Rallyba.
Norbert Leitner

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.12.04. 14:11

Norbi írta:
Met írta:Ez a plays.tv replay-t nem tud felvenni?

Nekem automata a felvétel.
Nem eszi a gépet. Open Broadcaster nekem rosszabb minőségbe vesz fel és jobban akad is a felvétel pl Dirt Rallyba.
Rájöttem hogy rossz gombot nyomkodtam a felvételhez :mrgreen:
Sikerült a replay-t felvenni, viszont mintha szaggatna, itt a link http://plays.tv/video/584412b4b05aee25d3/subaru-germany (nem reklám:D)
Segít rajta ha lejjebb veszem a részletességet? Plays-ben médium, játékban ultra, 2560x1080-as felbontás mellett.
Alt+F4=Cheat

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.12.04. 16:16

Levettem low-ra de úgy nagyon kockás teljes képernyőn.
Alt+F4=Cheat

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.12.04. 20:19

Met írta: Rájöttem hogy rossz gombot nyomkodtam a felvételhez :mrgreen:
Sikerült a replay-t felvenni, viszont mintha szaggatna, itt a link http://plays.tv/video/584412b4b05aee25d3/subaru-germany (nem reklám:D)
Segít rajta ha lejjebb veszem a részletességet? Plays-ben médium, játékban ultra, 2560x1080-as felbontás mellett.
Nekem se jobb (videó ITT), de csak Dirt Rallyba ilyen.
GTA5 pl nem akad (videó ITT)
Norbert Leitner

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.12.25. 14:34

Mi lesz ha ma sem javítják meg a szervert?
Gondolom a meglévő event határidejét nem lehet hosszabbítani?
Alt+F4=Cheat

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2016.12.25. 15:35

Met írta:Mi lesz ha ma sem javítják meg a szervert?
Gondolom a meglévő event határidejét nem lehet hosszabbítani?

Belenyúlni a meglévő eventbe nem tudunk. Max újra indítani.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.12.25. 16:41

A Codemasters FB oldlaán tegnap reggeli az első poszt emiatt, reakció semmi.
Gondolom ott is tolják be a pulykát az arcukba :D
Alt+F4=Cheat

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2016.12.25. 22:23

Esetleg a FB oldalukra valaki nem írná be hogy a ligás eventek lejáratát nem-e tudják meghosszabbítani annyival amennyit állt a szerver?
Beírnám én de az angol írásomat jobbára csak én értem :D
Alt+F4=Cheat

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.12.25. 22:40

Met írta:Esetleg a FB oldalukra valaki nem írná be hogy a ligás eventek lejáratát nem-e tudják meghosszabbítani annyival amennyit állt a szerver?
Beírnám én de az angol írásomat jobbára csak én értem :D
Újra lesz futva a rally.
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.12.26. 10:45

Figyelem!

Az utolsó forduló meg lesz tartva,amint jó lesz a játék. Ugyan úgy állítjuk be a szakaszokat. Ha nem törlődik az eredmény és látjuk az időt, aki akarja annak beírjuk azt, de újra is lehet futni. Szólunk ha elérhetőek az idők és akkor az érintettek jelezzék,hogy mit szeretnének. Küldünk mail-t,amint megy újra a játék.
Molnár Dániel #99

Vissza: “VSR DiRT Rally bajnokság : '16 ősz”