Nyilatkozatok

A szimulátorvilágban egyedülálló bajnokit indít a VSR. Január végén startol az Audi TT Kupa, melyet a Keszthelyi Vivien mögött álló Team VRS szponzorál. Izgalmas pályák, licenszelt autók, és értékes nyeremények.

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.01.26. 21:44

mehet
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.01.26. 21:52

1. forduló: Monza, A szerver

Hát kérem, ez K-Ő-K-E-M-É-N-Y volt!!! :D
Harc minden mennyiségben, egyszer a rallye-s fogásokra is szükségem volt, na de csak szép sorjában. :)

Q1 (SUPERPOLE): nem sikerült, P10. :roll:
R1: kemény csaták, test-test elleni meccsek, full izgalom, végén P7.

Q2: nem a legjobb, de már jónak mondható, P4. :)
R2: csatáztam én mindenkivel, párszor talán túl hevesen is (majd kiderül), a végén pedig P2P nélkül épphogy beértem P4-ben. :)
R3: ua. mint R2, itt volt az Ascari előtt, hogy meglöktek, én meg rallye-san keresztbe érkeztem (átvágtatva a köveságyon), és mint ha mi sem történt volna, haladtam tovább. :lol: Célba érés szintén szoros csatában, ismét P4. :)

Bíztam a jó kezdésben, a Q1 kicsit elbizonytalanított, de további jó eredmények reményében várom a következő versenyt. ;)
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.01.26. 23:50

Q1: Második szektorig az első sorra voltam esélyes,de az Ascari bejáratát elspóroltam. Végül asszem 7. hely.
R1: Végig a vonat végén mentem és spóroltam. Először Tibi aztán Atika hibázott és így előzés nélkül feljöttem a 3. helyre. Utána Ádámot utolértem és végül sikerült megelőzni. P2.
Q2: Andris mögött tudtam menni,de nem éltem a lehetőséggel és mind a 3 körben hibáztam ezért mért kör nélkül 15. hely.
R2: Volt itt minden,ment az adok kapok. Csőke Dezső volt az egyik akire emlékszem, talán Mézes Gyula is? Nekem belefért a túraautózásba ez,ha nektek nem akkor meg tudjuk beszélni illetve az óvást is megértem. Sikerült egy kilökés után visszajönnöm és feljönni a 8. helyig ami második sor volt az R3-ban.
R3: Köszönöm Dzsibi! Nem akadályozott,hagyott elmenni aztán védekezett a végsőkig. Márk kicsúszott az utolsó kanyarban, én félig követtem de nem buktam én helyet, csak Márk. Végén már nem tudott felállni a dobogóra,de szerintem így is a szopoágá ellenére jó eredményekkel zártunk. P1.

Tali 2 hét múlva.
Molnár Dániel #99

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2017.01.27. 09:00

Hát ez így visszatérve, kezdésnek elég gyengus lett, de élvezhető volt, és egyben teljesen más élményt nyújtott mint pl a Race07 (utoljára azt hiszem azzal mentem)...

A felkészülés alatt nem sikerült összetenni azt a bizonyos jó kört. Reális lett volna az 57-es idő, de nem adta magát.

Q1: P9 talán...
R1: P6, Füredi Zolival jókat vívtunk (kár az R3 megmozdulásért)
R2: P5, Ismét Zolit tudom kiemelni, éppen meglett neki a 4. hely.
R3: Zoli lenullázta sajnos a sztorit, gondolom nem volt szándékos, mivel menekülni se tudott hova... Jáger Tamás megmozdulását viszont nem értem... Folyamatosan vezet kifelé, már a gázt is felengedtem, majd magát -engem is megszivatva- beforgatva elém falhoz vágodunk... Tassi Ati meg telibevert engem. Máskérdés, hogy az már az én hibám, mert nem tudtam merre vagyok, és ész nélkül visszajöttem a gázon állva a pályára, forgásból... Élőben csúnya lett volna. Jönnek a "technikásabb" pályák. Meglátjuk!
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.01.27. 09:20

Dodi írta:Hát ez így visszatérve, kezdésnek elég gyengus lett, de élvezhető volt, és egyben teljesen más élményt nyújtott mint pl a Race07 (utoljára azt hiszem azzal mentem)...

A felkészülés alatt nem sikerült összetenni azt a bizonyos jó kört. Reális lett volna az 57-es idő, de nem adta magát.

Q1: P9 talán...
R1: P6, Füredi Zolival jókat vívtunk (kár az R3 megmozdulásért)
R2: P5, Ismét Zolit tudom kiemelni, éppen meglett neki a 4. hely.
R3: Zoli lenullázta sajnos a sztorit, gondolom nem volt szándékos, mivel menekülni se tudott hova... Jáger Tamás megmozdulását viszont nem értem... Folyamatosan vezet kifelé, már a gázt is felengedtem, majd magát -engem is megszivatva- beforgatva elém falhoz vágodunk... Tassi Ati meg telibevert engem. Máskérdés, hogy az már az én hibám, mert nem tudtam merre vagyok, és ész nélkül visszajöttem a gázon állva a pályára, forgásból... Élőben csúnya lett volna. Jönnek a "technikásabb" pályák. Meglátjuk!
Valóban jó volt a csata, tetszett, az R3-at pedig sajnálom... :roll: Rákerültem a kerékvetőre, ami megdobott, nem tudtam már mit csinálni... :(
A másik ilyen necces, amit a visszajátszásokban láttam, az R3 végén a Mándity-Füredi-Kis Tibi csata: szegény Istvánra Tibi rálökött féktávon a kettes Lesmo-ban, amitől ő kicsit lecsúszott a köveságyba, én meg elmentem mellette... Nem vagyok erre büszke, gondolkodtam, hogy visszaadom a helyet, de féltem Tibitől is, aki azért a célban fel is ért rám rendesen. :roll:
Füredi Zoltán

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.02.09. 22:53

2. forduló: Oschersleben, A szerver

Egy szóval tudom jellemezni a történteket: dodzsem... :roll:

Q1 (SUPERPOLE): nem sikerült jól a köröm, P12.
R1: ami a rajt utáni első kanyarban történt, az leírhatatlan... Visszanéztem a replay-t... Rossz ívre keveredtem a lökdösődésben, így kerülgettem a kilökötteket, majd próbáltam a saját tempómat felvenni, miközben időnként autókat láttam a köveságyban... :shock: Molnár Danival jót meccseltünk, nem sikerült megelőznöm, így P10 lett a befutó.

Q2: 3 tizedre voltam a pole-tól, ami a 9.-ik helyre volt elég. (engem ez sokkolt, nagyon sűrű volt az eleje)
R2: a rajtnál most a jó íven voltam, aminek köszönhetően (ismét a lökdösődés miatt) feljöttem 3.-iknak, amit sikerült is tartani egy ideig. Majd Nándori Márk megelőzött, Mézes Gyula mellé pedig az utolsó körben sikerült beszúrnom, amivel így ismét 3.-ik voltam, és célba is értem ebben a pozícióban, azaz ez AZ ELSŐ DOBOGÓM TÉTVERSENYEN A VSR-BEN! :D
R3: volt itt minden, időként megint rallye stílusban közlekedtem (mikor apró pöcik miatt az autóm hátulja tapadást vesztett), szegény Malm Balázst kiforgattam (illetve visszanézve Nagy Laci forgatta keresztbe, mert sikerült volna egyenesbe állnia Balázsnak, de az első lökés és mindennek az indítója az én vagyok), sajnáltam nagyon, próbáltam visszaengedni (ami miatt többen el is mentek mellettem), de nem jött. :(
A végén Kis Tibit kergettem, utolérni nem sikerült, így P8-lett a vége. :)
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.02.10. 00:50

Q1: Hibáztam párat,de annyit nem hagytam benne. Talán P7?
R1: Szar volt, végén Füredivel Zolival csatáztam. Nem élveztem a csatát,mert szenvedtem össze vissza és kb csak feltartottam. Mázli volt,hogy több p2p maradt nekem és így kihúztam a végéig. Talán P7?
Q2: Kevés maradt benne,nem voltam elégedetlen. Talán P7?
R2: Valahol a 7. hely környékén haladtam ,de aztán kiütöttek a gumifalig és motor tönkre ment. 0 pontos utam, bajnoki álmok pápá.
R3: Sajnos elnéztem és Lacinak nem hagytam elég helyet az egyik kanyarban, amit aztán én is megtapasztaltam a következő kettőben. A másodiknál már kimentünk a fűre aztán meguntam az egészet...
Kép
Molnár Dániel #99

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.02.23. 22:02

3. forduló: Zandvoort, A szerver

Úgy éreztem, hogy rendesen felkészültem + jó eredmények várhatók, amik adottak is lehettek volna, ha... :roll:

Q1: meglepő volt, hogy nem SUPERPOLE-al jött létre a rajtrács, emiatt nagy volt a forgalom a pályán, viszont így is sikerült bejönni P5-be. (köszönet érte csapattársamnak, Kenéz Sanyinak) ;)
R1: jól sikerült a rajt, feljöttem negyediknek (csatáztam a helyért Varga Dáviddal), majd Tassi Attilát kóstolgattam, de jól zárta az íveket, majd lemaradtam, így P4 lett a vége.

Q2: top időmérő, P3. :)
R2: ismét jó rajt, feljöttem másodiknak, majd Kesjár András előtt driftelve, inkább elengedtem, de meglepő módon, annyira nem húzott el. Majd Mézes Gyula is megelőzött, őt üldöztem egészen addig, míg T8-ban megcsíptem a pálya szélét és nem tudtam már megfogni... :( Visszaestem P7-re, ami a célba érés pozíciója is lett egyben. :roll:
R3: P4-ből először P3, majd P2 lett, előttem csapattársammal, Kenéz Sanyival... Nagy volt a dilemma, hogy mi legyen: megpróbáljuk behozni 1-2-be, vagy csata... Mivel gyorsabbnak tűntem, csatáztunk, rossz döntés volt... Felértek ránk a többiek, majd szépen bedarált tulajdonképpen mindenki. A végén Mézes Gyulát toltam le a pályáról, majd sikerült a nagy tömegben visszaengednem magam elé, aminek mínusz egy, majdnem mínusz két hely volt az ára... Végül P6 lett a befutó. :roll:

Csalódott vagyok, legfőképp magam miatt: ha nem hibázok R2-n, akkor fix 4.-ik, ha pedig R3-mon elfogadom a második pozíciót, akkor lehet, hogy összejött volna... Ha az a volna ott nem lett volna... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FuReady 2017.02.23. 22:33-kor.
Füredi Zoltán

rob.h
Teljes név: Horváth Róbert

HozzászólásSzerző: rob.h » 2017.02.23. 22:24

csak annyit: nagyon csalódott vagyok. kár, hogy sokaknak nem számít az, ha éppen vannak körülöttük mások, keresztül tökön-babon, tekintet nélkül.
én mindig próbálok figyelni az előttem/mellettem lévőre, és nem kilökni senkit. de az itteni 9 versenyemből csak egyen nem voltam mások által megszopatva, valami felelőtlen manőver miatt. nem kellene minden nem létező résbe bevetődni.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.03.09. 22:06

4. forduló: Brands Hatch

Hiába a hotlap gyorsaság, ha élesben az időmérőn nagyon nem jönnek azok az idők. :roll:

Q1 (SUPERPOLE): katasztrofálisan rossz kör, P11...
R1: a verseny közben potyogtak ki az ellenfelek, Pinczés Ádámmal meccseltem, majd miután sikerült megelőznöm, feljöttem Varga Dávidra, akit kergettem, amíg tudtam, majd jött a célbaérés, P6.

Q2: a hotlap gyakorlásokon lazán mentek a 48.4xx-es körök, most semmi, 48.6, P9...
R2: nem is nagyon emlékszem, mi volt (van egy olyan fura emlékképem, mintha Pinczés Ádámot láttam volna fejtetőn), mentem, ahogy tudtam, aztán ismét P6 lett a vége.
R3: 5.-ik helyről rajtolva, az első körben kóstolgattak a többiek, de sikerült mind a pályán, mind a pozícióban megmaradni, majd kergettem azt hiszem a Pinczés-Mézes-Mándity triót, mikor is Mándity-t Mézes Gyula... (nem írom le, amit láttam) Feljöttem negyediknek, mögöttem Varga Dávid jövögetett, majd időnként próbáltam támadni, nem sikerült, így védekezni kellett... Izgalmas volt, de nem tudtam magam áthámozni a srácokon, így P4 lett a befutó.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára FuReady 2017.03.10. 20:22-kor.
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.03.09. 22:14

Q1: Szinte hibátlan kör, P1
R1: Hibátlan vezetés, Andrissal az elején ellógtunk aztán csatáztunk a végéig. P1
Q2: Nem tudtam összerakni a kört, folyamat hibáztam. P7 talán
R2: Tehetetlen voltam, végül P5
R3: Naná,hogy kiütöttek az első körben. Útban voltam sajnos,mert az aszfalton mentem. P19-ről a végére P9.
Molnár Dániel #99

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.03.23. 23:12

5. forduló: Norisring

Igazából csak hoztam a szokásos formám, semmi extra... :)

Q1 (SUPERPOLE): hibás kör, P9.
R1: a rajt után sikerült pár helyet nyernem, majd kergettem az előttem autózókat... Később túl bátor voltam T1-be, beszúrtam Mándity mellé, de elmértem a féktávot, így szegény Molnár Dánielt kiforgattam. (utána pár másodpercig csak néztük egymást szemtől szembe) Szerencsére ez nem járt pozíció vesztéssel, mert a mögöttünk haladók így is tetemes hátránnyal követtek. A sors furcsa fintora, hogy később, a verseny vége felé sikerült megint utolérnem Danit, és meg is előztem, a végén még Mándity-ra is kezdtem feljönni, de vége lett a versenynek, P6.

Q2: sikerült javítanom, de a többieknek is, így P7.
R2: a rajt utáni első kanyarban majdnem megforgattak, bravúr kellett a pályán maradáshoz, majd mentem a többiek után. Sikerült pár jó előzést véghez vinnem, mikor a rajthoz hasonlóan ismét összejött a Füredi - Nagy Laci - Mándity trió, aminek újabb kilökés lett az eredménye. Ezután végig Mándity-t kergettem, majd mikor egy óriásit lagg-olt, elosontam mellette szépen csöndesen. Nem maradt más hátra, mint a célba érés, P5.

R3: P6-ból újabb jó rajt, majd a lökdösődést megúszva mentem a mezőnnyel: jó volt a csata, ismét sikeresen abszolváltam pár előzést, majd már Pinczés mögött haladtam P4-be, mikor megjelent Molnár Dani, és mivel gyorsabb volt, megelőzött. (azért küzdöttünk) :) Végig a nyomában maradtam, próbáltam párszor beszúrni mellé, de nem sikerült, így ismét P5 lett a vége. ;)
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.03.23. 23:20

SP: Talán 7. hely, nem tudom pontosan.
R1: Elején szépen jöttem felfele aztán elkezdtem vissza esni. Füredi Zolival balesetbe kerültem (amivel buktam amúgy,mert Stevo mögöttem volt az ütközésig), majd beértem a 7. helyen.
Időmérő: Márkkal sikerült összedolgozni, végül P3.
R2: Kicsit beragadtam,de nem volt vészes. Utána Ádámot megelőztem és sikerült ellógni. Márkkal 1-2.
R3: Első körbe csak szívtam. A 14. vagy 15. helyig estem vissza, onnan sikerült feljönnöm a 4. helyre.

Csapatban ellógtunk. Egyéni dobogó végleg elúszott. Ahogy nézem Füredi Zolival fogok csatázni az egyéni negyedik helyért. Ahányszor megtaláltuk egymást a bajnokság folyamán, szerintem jó lesz.

Futamom: https://youtu.be/8KMFpmAHBYQ
Molnár Dániel #99

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.04.06. 23:27

FINÁLÉ: Hockenheim GP

Felemásra sikeredett, de kezdjük az elején... :roll:

Q1 (SUPERPOLE): a korábbi időmérőkhöz képest jó kör, P5. :)
R1: a rajt problémamentesen zajlott, majd az 5-6.-ik helyen csatáztam a többiekkel, mikor Mándity István kocsijának a jobb sarkát eltaláltam hátulról T8-ban... Korábban fékezett, mint én, próbáltam berántani mellé jobbra, de nem sikerült és repültünk a pálya mellé... Még szerencse, hogy nem vittünk magunkkal senkit (bár én nekikoccantam Nagy Lacinak + István Pinczés Ádámnak ment neki), de összeszedve a kocsit, gondterhelten haladtam tovább... A verseny további részében Ádámmal elég nagy meccset vívtunk, sikerült megelőznie, de egészen a végéig a nyomában voltam, és P6-ban célba értem.

Q2: ismét jónak mondható időmérő, ismét P5.
R2: jól sikerült a rajt, eljöttem az elejével, a 4.-ik helyen haladtam, mikor talán L4-T12-ben, Molnár Dani mögött kisodródtam, mire Pinczés Ádám ismét megjelent mögöttem. :) Ezután újabb kökemény csata következett, az egyik körben teljesen fair körülmények között előzgettük oda-vissza egymást, de ismét jobb volt Ádám, így meg kellett elégednem P5-el a végén. (pedig próbáltam szorosan a nyomában maradni)
R3: a rajt utáni T6-ban egy ámokfutó magával rántott, beragadtam az autójába, amivel az egész mezőny elment mellettem... :( Ezután felzárkóztam ugyan (és olyan "tripla lutz rittberger"-eket láttam mind a pályán, mind a levegőben, hogy az ihaj), de Mézes Gyulát nem tudtam tartani, együtt eredtünk a többiek után, ami az utolsó körben kéznyújtásnyira volt, de vége lett a versenynek, P10-el. :roll:

Gratulálok a győztesnek (a nem hivatalos eredmények alapján Kesjár Andrásnak), eleinte lassú csigának éreztem az Audit, de valahogy így is sikerült ráéreznem, voltak jó eredményeim (és a közvetítések fantasztikusak voltak Hartge :D ), jó volt versenyezni és az eddigiekhez képest előrébb küzdeni, köszi. :)
Füredi Zoltán

Vissza: “Raceroom : VSR Audi TT Cup 2017”