Pilóta bemutatkozások!

2017-es szervertagságról itt minden információt megtalálsz!
Pilótabemutatkozásokat,facebook,TS elérés és minden egyéb hasznos infót.

Moderátor: BT Tag

morfi
Kapcsolat:

Pilóta bemutatkozások!

HozzászólásSzerző: morfi » 2009.11.07. 23:25

Mivel elég sok új arc érkezett a VSR-be örülnénk neki, ha néhány mondatot írnátok magatokról ha lehet a következő formátumban.

Teljes Név:
Nicknév:
Életkor:
E-mail:
Msn(Ez már nem aktuális, lehet Facebook helyette, de nem kötelező):
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?:
Eddigi bajnokságok/eredmények:
Kedvenc pilóta a valóságban:
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban:Nem kötelező
Pár szó a magánéletedről:(suli, lakhely, hobby, bankszámlaszám( :D ) stb.) :)

Persze a régi tagoktól is várjuk szeretettel a bemutatkozásokat!
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Pilóta bemutatkozások!

HozzászólásSzerző: danikosz » 2009.11.07. 23:32

Csókolom!
Molnár Dániel vagyok!18éves budapesti lakos!
12.es vagyok (érettségi... :S ) Hobbym.: VÍVÁS,zene,film,versenyzés és még egyéb kikapcsolódás...
Sokan mondják vicces kisfiú vagyok :roll: hát majd megláthatod hogy igen vagy nem.... ;)
Komolyabban a szimulátoros versenyzést 2008 decembere körül kezdtem el.
Elötte F1 Challenge-el és bill-el,majd rfactorral,race07el kormánnyal próbálkoztam.
VSR életébe janur körül körül csöppentem bele a MINI Challenge bajnokságba.Sokat törtem a kocsit főként mások jártak rosszúl vele... Most már nem töröm úgy :)
Aztán jött a Super Leauge,Nascar majd most a Clio..
Sokan mondják hogy kacsa (Aaaflaaac) ez a Nascaros "pályafutásom" következménye amikor tollakat szabadíottam a pályára....
Gépen nem csak vezetek ááám,szoktam a FIFA nevü vackot szidni valamint a kempereket a COD folyamán...
Kedvenceim.: F1et már kedzem utálni de go McLaren.Régen Coulthard,Hakkinen,McLarenes Kimi és Montoya.
DTM:Garry Paffet,Wtcc:Andy Priaulx,WRC:Petter Solberg,MotoGp:TALMA és a Doktor
Amerikai autóverseny amit még szeretek (Indy,Nascar) Indybe Gooo Penske,Nascarban Gooo Carl Edwards (aflac) #99 és Montoya #42
Szerveren,map-on,pályán,MSN-en,páston megtalálsz és autogrammot is adog ha a manager-em is engedi.Ebéd is belefér ha van hely a naptáramban...

Kvak Kvak
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára danikosz 2009.11.08. 10:52-kor.
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2009.11.07. 23:39

Teljes Név: Roós András
Nicknév: morfi
Életkor: 18
E-mail: morfi@gphungary.hu
Msn: :oops:
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Minden ami szembejön, főleg a jövő Márciusi f1-et várom nagyon! :)
Eddigi bajnokságok/eredmények: Hótamatőr kiskezdő vagyok :) Legbüszkébb a két SL bajnoki címmemre vagyok, illetve arra hogy részt vehettem az LFS vs rFactor küzdelmein
Kedvenc pilóta a valóságban: Kimi Raikkonen, Jimmie Johnson(Nascar), A Doktor úr,
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Horváth Attila legeslegelső sorban...aztán: Kiss Norbi, Michelisz Norbi, Tim Gabi, Zsulteeee, Puma meg hát még sorolhatnám most csak a nagy tiszteletnek örvendőket írtam :)
Pár szó a magánéletedről:A BKF-re járok de már nem sokáig jövőre valszeg átiratkozomm egy másik oskolába :) Szeretem az amerikai sportokat(kivéve a baseball-t ahhoz túl hülye vagyok :)). Amugy a budapesti lakosok elit táborába tartozom.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2009.11.07. 23:44

- Viski Gábor Albert
- G-BoR vagy DzSiBi, (CS Sourceba mostanába H1N1 néven írtom a népet :D)
- 22 múltam az idén
- Hát jelenleg inaktív vagyok a VSR.be és minden más szimulátoros bajnokságba is, jelenleg sehol nem versenyzek, de a Race07-es túraautós bajnokságok és a kisebb formula autók érdekelnek pl F3
- Huh sok van 2005 óta a VSRbe versenyzek :D
- M. Schumacher még mindenig a nagy kedvenc :D na de akkor vegyük sorba a többieket :D Danica Patrick a második kedvenc pilótám, a többieket szeretem, de nem tudnám őket rangsorolni: Vettel, Massa, Glock, Sutil, Kobayasi, Mark Martin, Stéphane Peterhansel, Marc Coma, Cyril Despres, Casey Stoner, és a végére de nem utolsó sorba, Michelisz Norbi!!!
- nincs :D
- hát pont ezért magánélet :D
NASCAR Everything Else Is Just A Game

Genius
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Genius » 2009.11.08. 00:11

Teljes Név: Rózsa Norbert
Nicknév: Genius
Életkor: dec. 4.-én töltöm be a 18. életkoromat -> Akkortól lehetek csak büntethető,szóval addig szembe megyek a pályákon ;) :)
E-mail: norba17@ovi.com
Msn: :lol:
Milyen bajnokságokban szeretnél indulni a VSR-ben?: RoC, meg amire lesz időm...
Eddigi bajnokságok/eredmények: Hát itt VSR-be semmit nem tettem le az "asztalra"... ott kezdődik a probléma,hogy a gépemen az rFactor nem szaggat,csak bizonyos időközönként beáll a kép 1mp-re kb. és a kocsi megy tovább,de én azt se tudom merre vagyok... Szóval így sokszor hibázok,persze magamtól is,de addig nem vonulok vissza amíg nincs egy bajnoki címem itt. ;)
Kedvenc pilóta a valóságban: Lewis Hamilton, Valentino Rossi, Ben Spies, Paul di Resta
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Roós Andris, Nagy Zsolti, Csanálosi Józsi, Varjú Norbi, Ryczek Ákos és még sorolhatnám...
Pár szó a magánéletedről: Schulek Frigyes Kéttannyelvű Építőipari Műszaki Szki tanulója vagyok. Szeretek motorozni,bulizni és focizni. Utóbbit rendszeresen "űzöm".
Persze szeretek szimulátorozni is és sok barátot szereztem magamnak és biztosan sok ellenséget is. De hát nincs olyan ember akit mindenki szeretne... Szeretem a jó nőket ezt tudjátok,szóval privibe jöhetnek a "sunáznám" képek! ;) 8-)

Köbö. ennyit magamról.

Na Sziasztok!
Rózsa Norbert

VSR F1'11 Coming soon.... :)

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2009.11.08. 00:34

Teljes Név: Jónás Attila Ádám
Nicknév: van (szekto), de nem igazán használom, helyette az angolosított nevemmel szoktam futamokon részt venni. :)
E-mail: hf1tl.admin@gmail.com
Msn: Vácc disz? :P (ha szükséged lenne rá, írj PÜ-t ;) )
Milyen bajnokságokban szeretnél indulni a VSR-ben?: Ami hétvégén van, mert arra fel tudok készülni. :D :P
Eddigi bajnokságok/eredmények: Sok bajnokságban részt vettem, néhány futam erejéig, de teljes szezont csak tavaly tudtam menni. Nem tartom magamat valami fantasztikusan nagy kiemelkedő tehetségnek, bár azért magamba érzek egy bajnoki címet, csak ahhoz sokat kellene gyakorolnom, no meg nem ingázni a ligák között. :P
Borovi F1 (5 futam után): Egyéni 4. hely, Csapat 2. hely
PilotesOnline 2008: Egyéni 5. hely, Csapat 1. hely
VSR GT 2009: Egyéni 15. hely, Csapat 4. hely
Kedvenc pilóta a valóságban: Sebastian Vettel, Nico Hülkenberg, Augusto Farfus jr., Andy Priaulx, Mikko Hirvonen, Sebastien Loeb
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Michelisz Norbi, no meg azokra az egyénekre, akik segítettek "pályafutásom" során (pl. Teqi bá' ;) ), de vannak még jó néhányan, pl. itt a fél VSR. :) )
Pár szó a magánéletedről: Mit is mondhatnék? Debrecenben élek és a Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskolába járok gépész tagozatra, idén leszek végzős. Célom felvételt nyerni a BME-re, gépészmérnöki szakra. :) Szeretek a haverokkal lógni szabadidőben, focizni, jégkorizni, kosarazni, zenét hallgatni, TV-t nézni, újságot olvasni, no meg szimulátorozni is. :) Sajnos egyik rossz tulajdonságom, hogy elég könnyű felbosszantani, akkor aztán ihajcsuhaj mindennek és mindenkinek. :P Jó társaságban hamar ki szoktam nyílni, röviden és tömören ennyi. :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

Mico

HozzászólásSzerző: Mico » 2009.11.08. 08:48

Na most én jövök! :P

Teljes Név:Micheller Dávid
Nicknév:Micó (nekérdezdd honnan kaptam)
Életkor:14
E-mail:micodavid@freemail.hu
Msn:nemmondommeg :P
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?:Főleg túraautós bajnokságokban, vagy olyasmikben, mint a Superleague, vagy RoC.
Eddigi bajnokságok/eredmények:hát, őő, OSR V8-Egyéni 1. hely, OSR Seat Leon Supercupa-Egyéni 1. hely, na meg itt egy statisztika: http://www.onlinesimracing.eu/Result/CH ... eller.html :D
Kedvenc pilóta a valóságban:Augusto Farfus Jr., Michelisz Norbi, Kiss Norbi, Sumi, Senna :D
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban:Tim Gabi, Roós Andris, Teqi, na meg a többiek :)
Pár szó a magánéletedről: Taksonyban lakok(Pest megye), az erzsébeti Eötvös Loránd Szki. Informatika szakának 1.-s tanulója vagyok, kb. 1 éve szimulátorozok online, előtte Race 07, LFS... Egyszer ha nagy leszek, szeretnék én is a valóságban is versenyezni, majd valamikor talán egyszer ha,... :) kb. ennyi :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mico 2009.11.12. 18:20-kor.
Micó

Gerrard

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2009.11.08. 09:50

Teljes Név: Kovács Gábor
Nicknév: Gerrard
Életkor: 16
E-mail: gabre[kukac]fibermail.hu
Msn: :twisted: (kérd el hogy ha kell valami)
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: hát a HTCC-t szeretném tisztességesen befejezni, illetve a RoC-on is szeretnék egy tűrhető eredményt elérni, emellett favorizálok a GP2-vel is
Eddigi bajnokságok/eredmények: VSR-ben nincsen eredményem, HRC-ben a V8 bajnokságot sikerült megnyernem, illetve 2x lettem 3. az indycar bajnokságokban
Kedvenc pilóta a valóságban: Michelisz Norbert ,Tony Stewart, Augusto Farfus Jr, Bruno Spengler, Kimi Raikkonen, Adrian Valles, illetve Michael Schumacher
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Tequila, Balázsryche, Dietrich, Ginger17, Danik0sz, Leitner Norbi, Tóth Gábor
Pár szó a magánéletedről: Kecskeméten az ÁFEOSZ Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskolájának harmadéves tanulója vagyok közgazdaságtan szakon. Szabadidőmben szeretek futni, illetve haverokkal járkálni ide-oda a városban.
Kovács Gábor

Kép

Bonfire

HozzászólásSzerző: Bonfire » 2009.11.08. 14:47

Teljes Név: Kun Ádám
Nicknév: Bonfire
Életkor: 23
E-mail: bonfire206@gmail.com
MSN: Akinek kell, úgyis meg tudja szerezni, vagy PÜ :roll:
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Szinte bármelyik bajnokságban szívesen elindulnék, de most egy Formula2 Bajnokság nagyon tetszene
Eddigi bajnokságok/eredmények: Ide félve írom le, mert nagy pff és jajj ne reakciók lesznek...Sok Sok éven át a sokak által ismert Daemon féle ligákba mentem, F1CB-KF1L-Kf1RL-HSRL. 3 Egyéni Bajnoki címet szereztem F1 ben...
Tavaly a HDTM Bajnokságban Egyéni 2. hely és Csapat Bajnoki címet szereztem. Továbbá megfordultam az iNDEX ligában, SimCo nyílt versenyeken és mostantól VSR Bajnokságban is.
Kedvenc pilóták a valóságban: Michael Schumacher, Ayrton Senna, Sebastian Vettel, Richard Burns, Gabriele Tarquini, Andy Priaulx
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Konkrét nevet írhatnék, de nem szeretnék, mivel szerintem nem csak a legjobbakra lehetne kiemelni. Felnézek minden szimulátorosra aki valamennyit hozzátesz egy ligához a pályán, és azon kívül is, akivel korrekt módon lehet csatázni, azokra akik szívesen meghallgatják a jó tanácsokat, és képesek alkalmazni, és fejlődni.
Pár szó a magánéletedről: Budapesten lakom, Idén fejeztem be a sulit, Rendszerinformatikus szakmát végeztem el. Jelenleg még nincs munkám, ezért otthonülő naplopó vagyok:) Barátokat fontosnak tartom, szeretek Velük lenni. Nem könnyű engem felidegesíteni, nyugodt embernek tartom magam. Állítólag sokat kötekszem, de valójában nem annak szánom, szóval rossz stílusba adom elő, egyik nagy hibám:D Szeretem magam elfoglalni a számítógép előtt. Photoshop, honlapkészítés, mostanság egy kis 3D, és hasonlók. 4-5 éve szimulátorozom online. Azért is jöttem a VSR-be, hogy tovább tudjak fejlődni, és egy összetettben elért dobogós helyezés a cél.
VSR PCC 2010 - Mau Racing - [Adam Kun | Egyéni: 3.hely]

Belmej

HozzászólásSzerző: Belmej » 2009.11.08. 16:17

Teljes Név: Belme József Balázs
Nicknév: Belmej
Életkor: 17
E-mail: Nem szeretnék spameket :D
Msn: u.a mint e-mail
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Minden ami megtetszik majd.
Eddigi bajnokságok/eredmények: 2009-es F1DT szezon egyéni 2. hely(legtöbb pole, legtöbb győzelem, legtöbb vezetett kör)
2009-es F1DT szezon csapatbajnoki cím
Kedvenc pilóta a valóságban:Bruno Senna, Felipe Massa, Valentino Rossi, Tonio Liuzzi, Robert Dahlgren, stb.
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Csiga sokat segített és Zsolteeetól is kaptam sok jó tanácsot.
Pár szó a magánéletedről:
Debrecenben a Brassai Sámuel Gimnáziumba járok. Hobbym a motorsport és minden ami
benzinszagot áraszt. Motorozom, gokartozom bár leginkább csak keresztbe mint időre(bár így sem megyek rossz időt azt mondják) Régen motoroztam versenyszerűen(drag junior kategória), ma már csak hobby szinten.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Belmej 2009.11.08. 19:21-kor.

Madox

HozzászólásSzerző: Madox » 2009.11.08. 17:29

Teljes Név: Hrk János
Nicknév: Madox(eddig sKeezo volt, de cseréltem)
E-mail: madox@pofa.be :lol:
MSN: Akinek kell, kérje el
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Jelenleg a gp2-ben

Eddigi bajnokságok/eredmények: Januárban kezdtem komolyabban szimulátorozni, a HRC V8 bajnokságban. Mivel előtte f1-el játszottam segítségekkel, így kellett egy kis idő mire megtanultam segítségek nélkül menni egy ilyen mondban, mint a v8 supercars. A bajnokság végére elég jól belejöttem, és futamokat is tudtam nyerni, de egyéni bajnokságban csak 7. lettem.
Most a HRC Bmw bajnokságban versenyzek, most 3. helyen állok egyéniben.

Kedvenc pilóták a valóságban: Kimi Raikkonen

Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Taky, Puma, Dietrich

Pár szó a magánéletedről: Üllőn lakok, Ybl Miklós építőipari szakképző suliba járok, festő leszek :D (látom itt mindenki gimibe meg szakközépbe jár :) 1 évig jártam gimibe, de aztán rájöttem hogy én szakmát akarok... :lol: )

kiki888

HozzászólásSzerző: kiki888 » 2009.11.08. 22:30

Teljes Név: Varga Kristóf
nick: a SimsportTV-ről már a jól megszokott kiki888 de inkább a Boss nevet szeretem :)
Életkor: 15 :oops:
e-mail: kiki888@freemail.hu ; boss@pofa.be ; boss@f1hrl.hu - válassz :)
MSN: privátba megkapható, nomeg a LIDL-be a hűtő részlegen :)
Bajnokság a VSR-ben: most a VSR F1 volt, de a GP2-ben is kipróbálnám magam :)
Eddigi bajnokságok: hááát annó F1C-vel kezdtem de aztán megtaláltam az rFactor nevű csodát, azóta is ezt nyúzom (L), első komolyabb bajnokság talán az OSR - Online Sim Racing volt, aztán jött egy F1ROL nevű, ez a mai napig tart F1HRL néven, majd jött az F1RFT, 2009 elején, azóta ott vagyok, aztán a VSR F1 ahol most a szezonzárón végre egy 2. helyet szereztem hála a kevés létszámnak :)
Kedvenc pilóták a valóságban: Kimi Raikkonen, Adrian Sutil
Pilóták akikre felnézek a szimulátorozásban: hááát Kiss Norbi, Zsolteee, Genius, Morfi, Ryczek Ákos, stb...szval elég sokan vannak :)
Magánélet: I live in Sárvár és Szombathelyen a Savaria szakközépben tanulok a 10.A osztályban - azt mondják nem egy jó osztály...
- ennyi lenne: Boss - kiki888 - Varga Kristóf - the god - the pro - the best - stb...

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2009.11.08. 22:40

Teljes Név: Gályár Balázs
Nicknév: Bryan(Miért pont Bryan? Hát ezt a bátyám haverjaitól kérdezzétek..)
E-mail: balu666@vipmail.hu
Msn: talán..
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Gondolkodok a GP2-es szérián illetve a következő f1-es szériába szeretnék elindulni.
Eddigi bajnokságok/eredmények: MRFTF1 S2 VB 2.hely(ez még a kezdő korszakom volt), VSRF1 09 10. hely
Kedvenc pilóta a valóságban: M.Schumacher az isten de most Kiminek drukkolok.
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Megmondom az őszintét nem tudok konkrétat mondani mert elég sok jó versenyző van.
Pár szó a magánéletedről: Hol is kezdjem? Talán az elején. :) Szóval 18 éves vagyok amint már leírtam. Pécsen lakom és a Simonyi Károlyba járok infószakra. Körülbelül intenzíven fél éve versenyzek. Nem vagyok valami jó versenyző de általába mindent megteszek. Sokat kell még tanulnom hogy jó legyek de persze nem ez a fő élet célom. Jobban a VSR-be fejlődtem a legtöbbet de persze jó pár kisebb ligába megfordultam. Elég sokat járok el bulizzni meg ha tehetem akkor haverokkal elmegyünk időnként focizni. Sok jó embert ismertem meg a VSR-be illetve más ligákba is persze 1-2 embert nem csipázok de az most mindegy, igaz azt nem tudom hogy ők hogy vélelkednek rólam de érzésem szerint rossz benyomást nem tettem.
Hát ez lennék én dióhéjba. Majd duma...
Ahoy ALL!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bryan666 2009.11.17. 20:42-kor.
Kép
Kép

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2009.11.09. 13:44

Teljes Név: Szűcs Máté
Nicknév: MetaC
E-mail: metacc@gmail.com
Msn: -
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Amihez lesz kedvem.
Eddigi bajnokságok/eredmények: Bonfire mellett én is szerepeltem KF1L 2007es ligában, ahol a bajnokságot megnyertem, csak nem én kaptam érte a díjat :)
VSRben GP2, F3as bajnokságokkal kezdtem, kisebb-nagyobb sikerrel, inkább tanulás céljából volt jó ez a két bajnokság. Később Tropieval az SLben elég jól mentünk...
az FHUN-ban pedig az élen voltam, de a végén csak 4. lettem.
Kedvenc pilóta a valóságban: Michael Schumacher (Mikor elkezdtem nézni az F1et, már akkor ő volt a kedvence, és ez nem változott)
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: zsolteee (segítőkész, jó pilóta, hamar tud alkalmazkodni a pályákhoz)
Pár szó a magánéletedről: Miskolcon lakom, Bláthy Ottó szki-ba járok...
Kép

GETT

HozzászólásSzerző: GETT » 2009.11.09. 14:02

Teljes Név:Véhmann Antal
Nicknév:GETT
Életkor:25
E-mail:gett@t-online.hu
Msn:gettpapa@msn.com
Milyen bajnokságokban szeretnél indulni a VSR-ben?:Bármibe ami indulni fog.
Eddigi bajnokságok/eredmények:Mivel most kezdtem el ismerkedni magával az rFactorral így rF ligában még nem voltam.Eddig Chellenge alapú barátságos ligákban indultam amiket meg is nyertem.
Kedvenc pilóta a valóságban:Kedvenc... Nehéz kérdés mivel amióta az eszemet tudom mindig Michael Schumacher-nek szurkoltam.Mivel ö már nincs, így csak az izgat,hogy a Ferrari jól szerepeljen.
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban:Nincs különösebben senki se.Sok jó versenyző van nem akarok neveket említeni ha nem baj. :D
Pár szó a magánéletedről:Én egy 25 éves fiatalember vagyok aki szereti az autósportot különösen az F1-et.Baján lakok egy szép kis városban.Régóta szimulátorozok lassan 11 éve.A sulit már elvégeztem,most dolgozok egy számítógépes boltban mint rendszergazda.Nagyából ennyi lenne.

Axol

HozzászólásSzerző: Axol » 2009.11.09. 15:43

Teljes Név: Juhász László
Nicknév: Axol, de kikéne már találni valami újat. :D
Életkor: 14
E-mail: axol14@freemail.hu
Msn: a.xol@hotmail.com
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Vsr Gp2, Vsr F1, ha lenne F3, meg majd ami jön és tetszik :)
Eddigi bajnokságok/eredmények: Hát... Halál amatör 5 futam :D Vsr f1 3 futam 2 db 6. hely és egy 4. + 1 pole
Kedvenc pilóta a valóságban: Hát ki is lenne :P ! Kimi Räikonen, Vettel & Sutil
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban:Mihelisz, Kiss, Bika, A két főnököm :) Nagy és Roós Illetve két ember aki sokat segített nekem Rózsa Norbert és Csanálosi József.
Pár szó a magánéletedről: Nyíregyházi pulya vagyok :P Az Évisz becenévre halgató Építőipra, Vízügyi, és Környezetvédelmi Szakközépiskola 9-es tanulója vagyok, magas építész szakon. Szeretem a focit, az autó sportokat, illetve hűn szeretett bringámmal tekerni. A bankszámlaszámot pü-ben XD ...
Vsr F1 -> Force India -> #20 Juhász László ; #21 Géczi András ; Tp Perger Balázs
Vsr gp2 Winter cup: Juhász László-Matyi Ádám Supernova <- Csapatbajnoki cím

Boldinho

Boldinho

HozzászólásSzerző: Boldinho » 2009.11.11. 16:06

Szevasztok
Teljes Név:Baksi Boldizsár
Nicknév:Boldinho
Életkor:13
E-mail:chelseaakiraly@citromail.hu
Msn:vettelespato@fogd.be
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?:Renault Clio Cup 2008
Eddigi bajnokságok/eredmények:VSR-be még nem indultam
Kedvenc pilóta a valóságban:Sebastian Vettel and Kimi Raikkonen
Pár szó a magánéletedről:Forrói(az egy falu csak h nehogy férre értsétekxD) srác vok.Sokak szerint vicces sokak szerint idegesítő vagyok én nem tudom.Sokat szeretnék még tanulni az rfactorba mer nem a legtehetségesebbek közé tartozom:D.Szeretem a Focit,F1,DTM,WTCC meg minden amihez autó fűződik na persze és a Számítógépezést,Görkori,Cangizást.

Aidonia

HozzászólásSzerző: Aidonia » 2009.11.11. 23:48

Teljes Név: Matyi Ádám
Nicknév: Aidonia
Életkor: 19
E-mail: matadam@citromail.hu
Msn: matyiadam@hotmail.com
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Pillanatnyilag a téli GP2-ben. A tavasz még messze van..
Eddigi bajnokságok/eredmények: Sörliga 2008 és 2009 első helyezettje, HOPTO Sörliga V3 listavezetője.
Kedvenc pilóta a valóságban: Juan Pablo Montoya
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Mindenkire felnézek aki gyorsabb nálam, de nem nézem le azt aki lassabb.
Pár szó a magánéletedről: Gyáli lakos vagyok, a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem hallgatója. Kedvenc sportom a labdarúgás, minden nap űzöm, többnyire fotelból (PES2010). Nemrég rávettek hogy próbáljam ki a kínai kaját, nos, azon kívül mindent megeszek, kedvencem a török konyha, sok hússal (a kínaiba mindenféle fura íztelen növények vannak és úgy csíp hogy az ajkam bezsibbad). Ha akad szabadidőm akkor azt a barátnőmmel töltöm aki mellesleg ugyanott tanul mint a Roós.

IronG

HozzászólásSzerző: IronG » 2009.11.12. 00:35

Teljes név: Vass Gábor
Nicknév: IRONG
Életkor: 29
E-mail:gaborvass@hotmail.com
Msn: kérd el....
Milyen bajnokságban szeretnél indulni a VSR-ben?: CLIO, GP2, FIFA10, F1, kipróbálnék egy rallyt is(" Richard Burns a legnagyobb" )
Eddigi Bajnokságok/eredmények: FIFA10 ( 5-ik. de inkább ne beszéljünk róla) F1 :az első majdnem teljes évem, hááttt "mondjuk tanuló év volt"
Kedvenc pilóta: L Hamilton, S Wettel, S Loeb, V Rossi, (" in memory of Colin Mcrae and Richard Burns" )
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: sokan vannak
Pár szó a magánéletedről: Debrecenben élek, építőiparban tevékenykedem, szeretem a focit, motorozást, pokert, meg a szimulátorozást (rFactor,Richard Burns) jah és FIFA!! Arsenal

Röviden ennyi

Sziasztok

RS80

HozzászólásSzerző: RS80 » 2009.11.12. 21:51

Teljes Név:Póczik Ákos
Nicknév:NTech
Életkor:15
Msn:kérdd el :D
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?:Legfőképpen Túra autó
Eddigi bajnokságok/eredmények:Clio kupa 2009-2010
Kedvenc pilóta a valóságban:James Thompson,Valentino Rossi
Pár szó a magánéletedről:Én egy Szekszárdi lakos vagyok, a magyar gyorsasági ob UNICORSE Team csapattagja vagyok és jövőre szeretnék elindulni versenyeken.Nekem elég benzingőzös a fejem szeretek motorozni és ki szeretném magam próbálni a VSR-ben is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RS80 2010.02.22. 23:05-kor.
Póczik Ákos

Team UNICORSE

Alfa Romeo 156 WTCC S2000

Bika

HozzászólásSzerző: Bika » 2009.11.17. 17:52

Hát én is megteszem ;)

Teljes Név: Tim Gábor
Nicknév: Bika
Életkor: 18 múlt
E-mail: bika405@vipmail.hu
Msn: bika405@hotmail.com
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: Amin tudok :twisted:
Eddigi bajnokságok/eredmények: VSR PCC 08: 3. hely; VSR GP2 08. 1. hely; SL 08: 4.
Kedvenc pilóta a valóságban: Michael Schumacher; andy Priaulx; Yvan Müller; Richard Burns; Colin McRae; Tommy Mäkkinen
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: sok mindenki
Pár szó a magánéletedről: Nógrád megyében élek, Pesten járok autószerelői suliba, a Fáy András szki-ba! A valós életben is versenyzek, idén fejeztem be 7 éves gokart pályafutásomat, amely időszakban sikerült Magyar Bajnoknak lennem, idén 3. hely sikerült, ami elég volt ahhoz hogy feljebb lépjek!
Szeretek bulizni,ökörködni,vezetni és sportolni!
Hát ennyi lennék!
"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít!" - Ayrton Senna da Silva
Nissan Competition Evernally!

http://www.gabor-tim.com

VSR F3: MEB Racing Team - Mark Ferencz/Gabor Tim
VSR F1: Vodafone McLaren Mercedes - Mark Ferencz/Gabor Tim

csoki

HozzászólásSzerző: csoki » 2009.11.17. 23:05

Maximális Tisztelet!

Teljes Név:Árgyelán Csaba
Nicknév:Csoki
Életkor:16
E-mail:
Msn: qaquca14@hotmail.com
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: VSR F-1
Eddigi bajnokságok/eredmények: nuku
Kedvenc pilóta a valóságban: Kimi Raikkonen
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: sok mindenki
Pár szó a magánéletedről: Ady-Bay Gimibe járok Sarkadra, Méhkeréken lakok, nagyon szeretek Focizni, röpizni, na meg F1-ni, a bankszámlaszámot nem adom meg mert nincs, de ha gonodoljátok felvesztek msn-re és megadom, aztán jöhet a lövé a zsebembe :twisted: :D

Simon

HozzászólásSzerző: Simon » 2009.11.18. 19:00

Teljes Név:Simon Krisztián
Nicknév:Simon
Életkor:18
E-mail:simon.krisz@hotmail.com
Msn:simon.krisz@hotmail.com
Eddigi bajnokságok/eredmények:2006 ban kezdtem a versenyzést még egérrel az LFS-ben és egészen nyárig versenyeztem LFS-ben. Kezdtem megunni és mivel kormányom is meglett igy rFactorral probálkoztam azon belül is a kasznis autok világában.Jelengleg az OSR WTCC-ben versenyzem ez az elsö rfactoros bajnokságom ahoz képest jol megy.
Kedvenc pilóta a valóságban:S.Vettel,V.Rossi,A.Farcus,Kiss Norbert,Michelisz Norbert stb
Pár szó a magánéletedről:Egerben a Neumann János középiskola és kollégiumba járok.11. évfolyamon tanulok azon belül az infos szakágon:D Probálok nem cyborg lenni és élni az életem.

AdamSafian

HozzászólásSzerző: AdamSafian » 2009.11.24. 11:47

Teljes név : Safián Ádám
Nicknév: Cr4Zy
E-mail: krezi@f1hrl.hu
Msn: akinek kell elkérheti
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: A jovő évi f1 érdekel, máson még nem igen gondolkodtam.
Eddigi bajnokságok/eredmények: F1hrl liga, 3 szezont nyomtam már le ott, jópár futam győzelemmel. Első szezon csapat vb, és egyéni 2. , második szezon egyéni 3. , a harmadik szezont inkább haggyuk... :D
Kedvenc pilóta a valóságban: Kimi Raikkonen, Miko Hirvonen
Pilóta akire felnézel a szimulátorozásban: Felnézek én mindenkire, aki tud szabályosan versenyezni.

Vérbeli pesti gyerek vagyok, Közlekedési szakon vagyok egy középsuliban. Szeretek pókerezni a neten, illetve haverokkal össze gyűlünk néha napján... :D Imádom az f1-et és a rally-t.
Kép
Kép
Kép

szucsa

HozzászólásSzerző: szucsa » 2009.11.25. 18:54

Teljes Név: Szűcs Ádám
Nicknév: szucsa
Életkor: 14
E-mail: adam.szucs@citromail.hu
Msn: adam.szucs@windowslive.com
Milyen bajnokságoban szeretnél indulni a VSR-ben?: főleg túraautós bajnokságokban
Eddigi bajnokságok/eredmények: A HSC (http://hungariansc.atw.hu/) ligába kezdtem az online versenyeket ahol a középmezőny elején végeztem. 2 éve ismerkedtem meg az rFactor-ral az előtt az F1 Challege és az F1 2002-es f1-es játékokkal játszottam. A HSC liga után pár kissebb ligákba versenyeztem. Utána jelentkeztem a PilotesOnline-ba ahol mindössze 5 pontot szereztem.
Kedvenc pilóta a valóságban:M.Schumacher, Vettel
Pár szó a magánéletedről:1995 Március 15.-én születtem Miskolcon, az iskolába 8.-os vagyok és a Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolába szeretnék továbbtanulni. A hobbiaim szimulátor, labdarúgás, kézilabda. röviden ennyi.

Vissza: “VSR szervertagság / információk / elérhetőségek / felhívások stb”