Társalgó

2017-es szervertagságról itt minden információt megtalálsz!
Pilótabemutatkozásokat,facebook,TS elérés és minden egyéb hasznos infót.

Moderátor: BT Tag

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Dodi » 2016.09.12. 20:07

Korábban a TS használata nagyon népszerű volt, idővel viszont mindez megrekedt, visszaesett. Ahogy "felhígult" a mezőny, sok embernek elment a kedve az egésztől... Egyesek unfair módon oldották meg a nézeteltéréseiket, valamint nehéz volt adott esetben sok embert kontrollálni, ha szóhoz akartál jutni. Át kell beszélniük szerintem a srácoknak ezt az egészet, hogy milyen megkötések mellett lehet alkalmazni... PL: Az itt elkövetett vétségeket is büntetni, összekötve a versenyzés alatt történt szabálytalanságokkal. Az nem feltétlen baj, ha csak hallod a másikat, az e féle apróságokat egyszerűen meglehet oldani.

Daniék gondolom már rögzítették az igényt és hamarosan leírják az álláspontjukat. ;)
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

atosz

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: atosz » 2016.09.15. 18:00

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Újratelepítettem az egész rendszert a gépemen, letöltöttem a Race 07-et, azóta nem bírom elindítani. A képen látható hibaüzenet jelenik meg:

Kép

Nem találtam sehol utalást vagy megoldást a problémára. Ha esetleg lenne bármi tippetek, ötletetek, azt szívesen fogadom :) Köszi!
Pőthe Attila

Vissza: “VSR szervertagság / információk / elérhetőségek / felhívások stb”