Nyilatkozatok

A VSR a race07 egyik utódaként tekint az Assetto Corsára. Könnyen vezethető hátsó kerekes márka kupa a japán pack Mazda MX5 autójával. A bajnokság Ingyenes!

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.03.21. 21:29

mehet
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.03.21. 21:37

Vallelunga

Q1: Nem sokat készültem, a P5 meglepetés volt.
R1: Kicsit uncsi volt, becsorogtam a 3. helyen.
Q2: Kb legjobb köröm volt, P5.
R2: Kibaszott jó volt. Török Árpáddal és Kéri Szabolccsal baromi jót csatáztunk a dobogós helyezésekért. Figyeltünk egymásra, centiztük, kanyarokon keresztül egymás mellett. Remélem máskor is hasonlót művelünk!

Stream a futamaimról: https://www.youtube.com/watch?v=MaTZ3xJyO8o
Molnár Dániel #99

Jimmy
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Csontos Imre

HozzászólásSzerző: Jimmy » 2017.03.22. 14:37

Tegnap én voltam a futamok Maldonadója. Az első futamon jött a kiugró eredmény, sikerült komolyabb hiba nélkül végigmenni, megtartottam az időmérős 2. helyet. Egyáltalán nem számítottam ilyen eredményre, kellemesen unalmas volt.
A második futam sajnos balhésabbra sikeredett. A rajt utáni első féktávon Homoki Csabába csúsztam bele, a futám második felében pedig a 11-es kanyarban Bíró Lászlót pördítettem ki. Csúnyán túlvállaltam magam, mindkettőjüktől elnézést kérek!
Emellett volt pár jó csatám a középmezőnyben is, azokat nagyon élveztem.

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.04.04. 21:28

Időmérő: Volt még benne,de jobb helyen nem végezhettem volna.
R1: Unalmas volt, de sikerült a második helyet megszerezni aminek örülök.
R2: Elején balesetbe kerültem majd a 10. helyről jöttem fel. Amikor Patrikot megelőztem mondtam is TS-en, hogy poén lenne ha az 1-2 össze menne, erre 3 mp-vel később sárga mögém jöttek vissza. Tullner Attila nagyon gyors volt, nem volt könnyű utolérni. Aztán sikerült de Andrist nem tudtam tartani és elment. Máskor szerintem ne próbálkozz tök felesleges az előzéssel, ha te vagy a leggyorsabb a brigádból és épp érkezünk rá tök jó lendülettel az előttünk lévőre. Simán beszophattuk volna és akkor pápá győzelmi esélyek. Bőven elég lett volna az utolsó 2 körben megmérkőzni,addig meg összefogva, gondolkodva utolérni az elsőt. Na mindegy... Végül P2.

Onboárd: https://www.youtube.com/watch?v=p1b5nh9HYH8
Molnár Dániel #99

sipi_d
Teljes név: Sipos Dániel

HozzászólásSzerző: sipi_d » 2017.04.05. 09:29

Spielberg
Kvali P2 kicsivel lemaradva, erre számítottam.
Rajtnál sikerült amatőr hibát vétenem, kiugrottam. A boxos kényszerpálya után talán 7. helyre visszajöttem, végül 3. lettem. Na gondoltam majd R2-n megmutatom a világnak...
Már az első kanyar előtt órási tömegkarambol, grat, mehetett a felzárkózás a végéről. Volt pár előzésem, meg többnyire hibáztak, karamboloztak előttem, újra 3. lettem. Sajnos a nagy igyekezetben én is kiforgattam valakit, elnézést kérek! Remélem Kanadában tisztább verseny lesz és meg tudom szorongatni Andrást. :)
Egyébként a versenyen lévő 100-as pingek miatt kissé ugrálnak a kocsik, kiszámíthatatlan. Nem lehet ezen valahogy javítani?

patya
VSR Szervertag 2017
Teljes név: D. P.

HozzászólásSzerző: patya » 2017.04.19. 14:53

Kanada, Montreal:
Előzmény:
A húsvét miatt keveset készültem, mint amúgy szoktam, nem is éreztem a pályát. Míg a jobbak az 1:58 alá kerülésért küzdöttek, én csak a verseny előtti napon tudtam 2 perc alá jutni.
Kvali: Personal best, 1:58:4, ötödik hely! Nagyon boldog voltam! Annyira, hogy úgy döntöttem elküldöm a kollégámnak a youtube-közvetítés linkjét, ezért letettem a tálcára az AC-t és MEGLEPETÉS, lefagyott.
Sajnos nem tudtam egyáltalán visszalépni. Bazsi és Dani próbált segíteni, de nem lehetett. Azért köszönöm nekik! :(

Egy improvement idea az ilyen esetek elkerülésére:
Ha lehet kérni, a jövőben NE legyen teljesen zárt a szerver. Van egy beállítás, ami zárva tartja a szervert, de fel lehet lépni egészen a rajt előtti 20. másodpercig. Csekkolhatnánk a következő tesztfutamon.

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.04.19. 15:59

Vallelunga:
Teszt: Annyit készültem,mint szoktam,de nem ment. Egyáltalán nem értettem, miért kapo kegy csomót. Tiszta kör sose volt,mindig hibáztam.
Időmérő: Nem hiszem, hogy jobban tapadt,kiadta a kör. Majdnem leggyorsabb a szerveren.
R1: Nem volt semmi extra. Nem volt meg a győzelemhez elég tempóm. Tökéletes eredmény volt a második hely.
R2: Túléltem a baleseteket. Második helyért mentem, aztán hibáztam. Vissza P4-re. Utána körönként kb 1 mp-t hoztam az első kettőn. A végén megint megvolt a 2. hely de kijáraton elrontottam. Utána pedig.. ott a stream.

Szerettem volna dobogóval zárni az R2őt is, Sipos Dani ellen csak így van esélyem. Majd meglátjuk,mire lesz ez elég...

https://youtu.be/7EiPwtQskDE
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.05.02. 21:23

Donington Park

Q: Lassú voltam, kb ennyi volt benne. P6
R1: Sikerült egy jó rajtot csinálni,aztán mentem az első kettő után. Esélyem nem volt, lepattanóra vártam. Dani elszámolta magát így meg tudtam előzni és csökkenteni a hátrányom a bajnokiban.
R2: Danin hozhattam volna,aztán megint kilöktek. Én nem tudom mi van, mit csináltam. Ha ezen múlik, ajánlok én több sört,ha nyugi van... Na mindegy, kezd elúszni így a bajnokság, hogy a lepattanókat nem tudom behúzni,hanem szívok.

Stream: https://www.youtube.com/watch?v=fIf6RJ0FnRQ
Molnár Dániel #99

sipi_d
Teljes név: Sipos Dániel

HozzászólásSzerző: sipi_d » 2017.05.02. 21:46

Időmérőn Jani gyorsabbnak bizonyult de a végére sikerült megelőznöm. Erre 20m-el a cél előtt kifogyott a benzinem... 1.05 litert írt nekem körönként így 16 liternek elégnek kellett volna lennie. Vagy szarul kalkulált (bár pár versenyt mentem már de ilyen még nem volt), vagy a baleset amibe beleszaladtam utáni állóról gyorsítás ennyit kivett...
2. versenyen előttem lévő kolléga teljesen kitekert kormánnyal áll a rajtrácson... Szerencsére láttam és nem lett baj de visszaestem jópár helyet, innen sikerült 3.nak bejönni, ezzel így elégedett lehetek.
Remélem a következő versenyen nagyobb szerencsénk lesz (és +10 literrel indulok :D )

patya
VSR Szervertag 2017
Teljes név: D. P.

HozzászólásSzerző: patya » 2017.05.03. 10:09

Donington:
Úgy éreztem, hogy minél többet körözök, annál lassabb vagyok. Hétfőn 18.0-át is futottam , kedd délután 18.3, időmérő előtt 19.0, majd időmérő elején 19-20... :D
Q: Aztán végül megmagyarázhatatlanul begyorsultam és sikerült 18.4-es körrel a P5.
R1: Meglepően tiszta, rajt, és unalmasabb, de kellemes futam. Ódor Lóránd próbált meg nyomást helyezni, de kihasználva Homoki Csaba és Sipos Dani bukását meglett a P5.
R2: Szintén baleset nélkül eljöttünk, második helyen fordultam, de aztán a gyorsabb versenyzők végül mind megelőztek. Fehér Jánost egyszer kitereltem a sikán kijáratában, tőle elnézést kérek. Az utolsó körökben Kéri Attila támadott. A sikán előtt ért utol mindig, de ott nem tudott előzni. Korrekt volt, mert nem próbált meg kamikaze módon támadni. Végül P6, és vele együtt a szezon legeredményesebb futama számomra.

Várom a szezonzárót. --> Vagy várjunk, lesz Adeilade is? :D

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.05.31. 10:08

Adelaide
Q: Legjobbamat sikerült megautózni és úgy érzem,hogy a T1 full szabályos volt.
R1: Elején hibáztam, mire feljöttem a második helyre. Danit már nem tudtam utolérni,pedig nyomtam mint az állat.
R1: 50 pont hátrányom volt így vagy győzelem vagy nincs esély a bajnoki címre. T1 bejáratát megúsztam, aztán Horváth Ádám úgy leszarta,hogy mellette vannak mások is,ahogy azt kell. Kb utolsó helyig vissza estem. Utána jöttem fel,kimaradtam a bulikból. Üldöztem Kéri Szabolcsot,de úgy nehéz valakit utolérni, ha folyamat átvágja a T1-et. Annyira felidegesített ez,hogy belementem egy tök felesleges előzési próbálkozásba amiben a csapó és a tesója, Attila volt aki rosszul jött ki belőle. Bocsánat Attila,hülye voltam ott. Utána nem tudom hányadik helyen haladtam,de Szabolcs már gáz elvétel nélkül vette az első kanyar,hátha utolér ezáltal. Sikerült is,de amekkora talent, az utolsó kanyar kijáratát elrontotta, így lényegében tök felesleges volt így "versenyezni?" vagy akármit csinálnia, 1 métert nem nyert vele, csak szánalmat és együttérzést.

Stream: https://youtu.be/F9Dgin9yC9Q

Gratulálok Dani, egész évben jobb teljesítményt nyújtottál!
Molnár Dániel #99

nagi

HozzászólásSzerző: nagi » 2017.05.31. 22:03

Nagyon szeretem és vártam ezt a pályát amit nagyon sajnálok, hogy a vágások miatt kikerül szinte minden bajnokságból, és ez tegnap se ment másként. :(
Készülni nem nagyon tudtam, de azért a közép mezőnyben el tudtam vegetálni. A fordított rajt rács előre rakott, de az örömöm csak a T3ig tartott. Nem értettem ezt a manővert Homoki Csabitól. Amilyen szépen és tisztán előztél meg az R1en a hosszú egyenes utáni kanyarkombinációban ez annyira értelmetlen volt itt, rövid féktávot venni két autó mellé a T3ban az első körben. Szerintem abból a szögből kanyar kijáraton egy autónak se tudtál volna helyet hagyni nem hogy kettőnek.
Horváth Ádám mögött mentem pár kört és annyira felhúztam magam azon ahogy a T1ben közlekedett, hogy visszanéztem a replayt. R1en egyetlen egyszer sem sikerült szabályosan vennie a kanyart, R2n talán 2szer vagy háromszor a rázókőhöz ért a kereke. Nem értem miért kell ezt így csinálni.

Köszi a szervezést, jó móka volt!
Nagy Zsolt - #120

CsabaH
Teljes név: Homoki-Szabó Csaba

HozzászólásSzerző: CsabaH » 2017.05.31. 22:30

nagi írta:Nagyon szeretem és vártam ezt a pályát amit nagyon sajnálok, hogy a vágások miatt kikerül szinte minden bajnokságból, és ez tegnap se ment másként. :(
Készülni nem nagyon tudtam, de azért a közép mezőnyben el tudtam vegetálni. A fordított rajt rács előre rakott, de az örömöm csak a T3ig tartott. Nem értettem ezt a manővert Homoki Csabitól. Amilyen szépen és tisztán előztél meg az R1en a hosszú egyenes utáni kanyarkombinációban ez annyira értelmetlen volt itt, rövid féktávot venni két autó mellé a T3ban az első körben. Szerintem abból a szögből kanyar kijáraton egy autónak se tudtál volna helyet hagyni nem hogy kettőnek.
Horváth Ádám mögött mentem pár kört és annyira felhúztam magam azon ahogy a T1ben közlekedett, hogy visszanéztem a replayt. R1en egyetlen egyszer sem sikerült szabályosan vennie a kanyart, R2n talán 2szer vagy háromszor a rázókőhöz ért a kereke. Nem értem miért kell ezt így csinálni.

Köszi a szervezést, jó móka volt!
Egy ilyen városi pályán sajnos ott kell előzni ahol lukat találunk. Védekezőkent pedig számítani kell erre. Egy koccra emlékszem, megpordulest biztosan nem okoztam, ennek bele kell férnie. Az a kanyar egy előzési pont, ki kell használni ha haladni akarsz.
Malm kollégát felkentem a falra a gyors jobbosban, na azzal nem is próbálkoztam újra. Neki valóban elnézés keressel tartozom.

Üdv

nagi

HozzászólásSzerző: nagi » 2017.06.02. 23:04

CsabaH írta: Egy ilyen városi pályán sajnos ott kell előzni ahol lukat találunk. Védekezőkent pedig számítani kell erre. Egy koccra emlékszem, megpordulest biztosan nem okoztam, ennek bele kell férnie. Az a kanyar egy előzési pont, ki kell használni ha haladni akarsz.
Malm kollégát felkentem a falra a gyors jobbosban, na azzal nem is próbálkoztam újra. Neki valóban elnézés keressel tartozom.

Üdv
Hát ebben nagyon nem értünk egyet. Pont azért mert városi pálya komolyabban kéne venni és nem vállalni fölösleges kockázatot főleg nem az első körben a mezőny legelején. Nézd meg a replayt. Hátulról jöttél ezért láttad, hogy ketten vagyunk egymás mellett, ehhez képest vettél egy rövid féktávot, bejöttél mellénk és abból a szögből szerintem, ha csak egy autó van melletted azt is a falnak szorítottad volna. Az, hogy senki nem pördült meg nem rajtad állt, de ha ez megtörténik egy városi pályán a mezőny elött akkor jónéhány ember versenyét tönkre tehetted volna...
Szerintem mindenki azért, jön hogy egy jót versenyezzen és nem hiszem hogy ez a minden áron előzni kell mert én vagyok a legjobb hozzá állás ide való lenne.
Nagy Zsolt - #120

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2017.06.04. 08:04

Nagy Zsolttal értek egyet. Egy városi pályán 1,2 nagyon max 3 előzési pont van. Kb ezen helyek kivétel máshol megpróbálni sen illendő ( lásd Button monaco ).

Szóval egy városi pályán fokozott figyelem és óvatosság kell, nem szabad belemenni mindenhol mindenbe. Ha az ember előzni akar azt fel kell építeni. Ki kell tapasztalni az előzendö pilóta gyenge pontjait szektorair és ott kell megpróbálni.
Galambos Péter

TCS #82

Vissza: “Assetto Corsa: Mazda MX5 Cup ingyenes bajnokság”