Nyilatkozatok

Ingyenes Assetto Corsa bajnokság, ami 2017-es mintára készült autókkal fut. Egyen autók, amik az idei évben látható festésekkel vannak ellátva + fantázia Manor + 2016-os Sauber. Így összesen 24 pilóta tud minden futamon rajthoz állni.

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.04.09. 21:03

mehet
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Bryan999
Teljes név: Gályár Balázs

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bryan999 » 2017.04.10. 07:30

Üdv!
Jó volt ismét versenyezni 3 év után, de nem gondoltam volna hogy a dobogós helyekért illetve a hibámig a győzelemért harcolok. Jó volt az időmérő teljesen rendbe volt még meg is lepett. A futam, rajt jól sikerült, de tudtam hogy Dávidka hamar ott lesz a nyakamba így próbáltam tartani ami ment is addig a pillanatig amíg a DRS nem viccelt meg, ezáltal át álltam 2 kiállásra és onnantól kezdve Szőkére figyeltem és igyekeztem behozni ami sikerült.
Jó volt élveztem.

Nso

HozzászólásSzerző: Nso » 2017.04.17. 21:24

Preview:

Néhány órával a rajt előtt tudtam meg, hogy elindulok a versenyen, ezért éppen hogy csak a pályát sikerült betanulni, és nagyjából a hibrid rendszert megérteni. Az autó alapértelmezett beállítással futott végig.

Qualify:

P15 - 1.35:234

Hálózati hiba miatt sajnos csak egy shakedownnak se nevezhető kört sikerült futni.

Race:

P11

A 15. helyről indulva nagyon jó rajtot sikerült fognom, 8-9 helyig feljöttem, de egy Mercedessel koccantam, majd kipördültem. Első szárnyam megsérült, az autó egyensúlyával ezért végig problémák voltak, főleg a stintek végén volt nagyon alulkormnyzott. A pályára visszatérve közel 50 mp lemaradást szedtem össze, és a tempó is rossz volt. Folyamatosan el kellett engednem az élmezőnyt, ezért további időt vesztettem. Lágy gumikon rajtoltam, egy kilállást terveztem, de idő közben a erős gumikopás miatt át kellett álnom a 2 kiállásos (lágy,lágy,közepes) taktikára.
Kovács Krisztián #77

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.05.01. 19:26

Hát ezért megérte sietnem haza. Nem tudom mi a büdös ....-ért nem lehet felemelni azt a tetves jobb lábat arról a kis pedálról,amivel gázt lehet adni. Neeem, nyomni kell mint egy majom és úgy eltalálni a másikat hátulról, hogy az pörögjön ki az anyjába.

Tényleg ennyire megéri kiverni a hotlapra,hogy utána a futamon egyből el lehessen kúrni a másik versenyét? Gratulálok!
Molnár Dániel #99

Vissza: “Assetto Corsa: Formula Hybrid Series 2017 ingyenes bajnokság”