Nyilatkozatok

DiRT Rally bajnokság a Codemasters féle játékkal. Több kategória is engedélyezve van. WRC, 70-es évek és Kitcar! Vannak ingyenes kategóriák is, ahol bárki elindulhat, nincs szükség szervertagságra! Az év végén nyereményekben részesülnek a kategória azon dobogósai, akik rendelkeznek VSR szervertagsággal!

Moderátor: BT Tag

Met
Teljes név: Bíró László

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Met » 2017.05.29. 12:13

Nem szeretem a görög szakaszokat. De nagyon nem.
Óvatos kezdés, nagyobb hibák nélkül mentem, inkább csak a hosszú szakaszokon rontottam de komoly hiba nem volt.
Amikor az utolsó 3 szakasznak álltam neki láttam hogy Gordon 3 mp-re van előttem, gondoltam megfogom (magyarul ront én meg begurulok :lol: ) sikerült az utolsó előtti szakaszon lerepülnöm az árokba, vissza is vergődtem az útra, viszont sikerült a túloldali partfalra vetődnöm és fennakadni egy sziklakupacon, kénytelen voltam levetetni az autót, ennyi...
Alt+F4=Cheat

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2017.05.29. 17:36

Komoly csata volt Met! Volt egy bukfenc nálam is, de szerncsére nem akadt meg és irányba állt :-) szóval nem buktam sokat vele. Jó volt! :-)
Galambos Péter

TCS #82

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2017.06.04. 13:18

Gratulálok az Alt+F4-es kollégának.... :roll:
Alt+F4=Cheat

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2017.06.04. 20:15

Met írta:Gratulálok az Alt+F4-es kollégának.... :roll:

? Ki az ? :-)
Galambos Péter

TCS #82

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.06.05. 20:34

4. forduló: Iseum Rallye

Kihasználva a Pünkösd hétfőt, leültem és lenyomtam a versenyt: voltak szakaszok, ahol óvatos voltam (főleg a finneken, ezeket inkább elféltem, mint áttoltam), majd az utolsó szakaszok egyikén (azt hiszem egy angol szakaszon, ahol este kellett menni), a cél előtt nem sokkal megforogtam, de szerencsésen sikerült még lendületből egyenesbe tennem, és haladnom tovább :)
A többi szakaszon a saját tempómban közlekedtem, és várom a kedves versenytársakat a célba. ;)
Füredi Zoltán

eckert
Teljes név: Eckert Balázs

HozzászólásSzerző: eckert » 2017.06.08. 20:46

Nektek is azt csinálja az iseum rally-n, hogy a szervízek között amikor ország váltás van, akkor visszaáll default-ra a setup? Nekem folyton ez történik és azzal az idióta váltóáttételezéssel egyszerűen nem lehet menni, főleg a finn pályákon... ennyi, én befejeztem. Kár érte, úgy érzem a dobogóért küzdhettem volna mind ezen a versenyen, mind a bajnokságban (70's). Sok sikert mindenkinek!

coletricklejr
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kőhegyi József

HozzászólásSzerző: coletricklejr » 2017.06.09. 07:15

eckert írta:Nektek is azt csinálja az iseum rally-n, hogy a szervízek között amikor ország váltás van, akkor visszaáll default-ra a setup? Nekem folyton ez történik és azzal az idióta váltóáttételezéssel egyszerűen nem lehet menni, főleg a finn pályákon... ennyi, én befejeztem. Kár érte, úgy érzem a dobogóért küzdhettem volna mind ezen a versenyen, mind a bajnokságban (70's). Sok sikert mindenkinek!
Én a (Ivysaur's GT/E Finn Készítette: RacingIvysaur) steam műhelyes beállításával mentem végig,6,7,8 as gyorson is ami angol pálya..próbáld ki hátha azzal jó lesz. Nekem is furcsa volt ,hogy ország váltás után másabb a viselkedése a kocsinak de én azt hittem biztos 2gyors utáni elhasználódástól volt:( Ne add fel nyomjad mert Veled mindig jó a mecs!

Tibibá
Teljes név: Molnár Tibor

HozzászólásSzerző: Tibibá » 2017.06.10. 17:17

Sikeresen letudtam ezt a szakaszt is. Nem mondom, ez a két nagyon eltérő pályatípus feladta a leckét, de jó volt, élveztem. Itt-ott volt egy két hiba, a 9. és a legutolsó szakaszon főleg. Az utóbbi bosszantott leginkább, egy ártalmatlan kis kocc után fennakadtam valami púpon az út szélén és csak kalimpáltam, az útra visszatetetni se bírtam magam. Végül megszánt a program és csak bedobta a lehetőséget, de ekkor már jó ideje gépészkedtem a levegőben forgó első kerekekkel. Összességében nagyobb ütközést nem csináltam, a pályák jó részét hoztam, ahogy tudtam. Az eddigi versenyek közül ezt sikerült a legkevesebb hibával teljesítenem, néhány szakaszon kimondottan jól ment (már a saját szintemen persze :) ). Gratulálok mindenkinek, aki már befejezte és drukkolok a többieknek, akik még nem.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.06.11. 16:24

Feladtam a futamot. A subaru motorikusan egy rakás szar. Az oké,hogy a Kitcar elver minket a finn szakaszokon,de a kadett is? Érdekes a wales-i szakaszokon simán verhető a kadett. És nem hiszem, hogy az van, hogy fossá hibázom én a finnt, a kadett a wales-t,hogy ez minden szakaszon kijön. Meg anno már az olyan német szakaszokon is ami nagyon tempós. Azt se értem,hogy olyan Fordos pilóták hogy tudnak verni, akik az elmúlt 2 évben nem voltam ennyire a seggemben. Semmi nem változott a felkészülésünkben és mégis. Ja de,értem. Egy rakás szar a subaru egyenesben. 198at nagy nehezen megy, nyilván nyomom mint az állat,mert hátrányban vagyok, utána kis sérülés és a sárga motor és hűtő jelzés után 170et alig megyek. Az kb tolatva a Stratos. Esélyünk sincs.
Molnár Dániel #99

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2017.06.11. 20:17

Letudva, óvatos kezdés, óvatos folytatás, óvatos befejezés, Alt+F4 nekem nem barátom....

Volt egy fejre állásom de talpra billent végül és egy fák közé csúszás de nem kaptam el fát és magamtól ki tudtam jönni.
Viszont a 13. szakaszon sikerült az orromon landolni és úgy is maradtam, itt segítség kellett.

Dani, érzem én is hogy gyengébb a Subaru de én úgy tudtam az élvezetért vezetjük nem a sebességéért :mrgreen:
Mondjuk a 14. szakaszon 27mp-el jobb voltam az elsőhöz képest, biztos kicsúszott..
Alt+F4=Cheat

Esattom
Teljes név: Szegedi Tamás

HozzászólásSzerző: Esattom » 2017.06.16. 16:02

Hát nem tudom ki hogy van vele és egybe szoktam lefutni mind a 15 pályát.... szombaton lenyomtam volt benne hiba de toltam ami a csövön kifért de valahogy mindig le voltam maradva 15-30 mp vel az élmezőnytől ( 70's kadettel ) lehet hogy valami jobb setupot kell kreálnom mert ez így nem nyerő :D

Biztos tudnak valamit ott elöl mert szoktam nyomni a napi eventeket és ott általában 100-200 helyezés környékén szoktam lenni és itt valahogy mindig lassabb vagyok lehet hogy azért mert nincs meg a fullos autó ..... de nem adom fel !

Remélem jó eredményem lett a 4. fordulón és várom az 5 .et ! Jó csapatást mindenkinek !

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.06.23. 20:09

5. forduló: Mecsek Rallye

A hazai versenyemen próbáltam minél jobban menni, de ez nem igazán sikerült... Voltak apró hibák, setup próbálkozások, de sehogysem akart gyorsulni a Subaru. (jó, mondjuk az csak álom marad, hogy Csincsik Marcelli szinteken repüljek, mint valami robot) :mrgreen:
Azért behoztam a célba a vasat, és ez a lényeg. :)

Nekem a Mecsek Rallye-val be is fejeződött a bajnokság, mivel Ózd Rallye idején nyaralni leszek. Meglepő eredményeket produkáltam a szezon során, köszönhető ez talán annak, hogy jó kategóriát választottam + lassan, de biztosan kezdem ismerni a pályákat. :)
Voltak jó meccsek, tetszett, hogy van verseny (persze nem az élmenőkkel), és izgatottan várom, hol fogok végezni a tabellán. ;)

Köszönöm a szervezőknek, és hajrá Molnár Dani + VSR BlueMotion Rally Team! :D
Füredi Zoltán

Tibibá

HozzászólásSzerző: Tibibá » 2017.06.25. 13:18

Ez jó menet volt! Sajnos ezúttal is a sor végén kullogok - akit megelőztem, menet közben kiesett. Vigyázzatok, rossz ómen, ha valaki mögém kerül! :D Volt egy két szakasz amit sikeresen elbarmoltam, viszont többször is az addigi legjobb időmet tudtam futni. Sajna ez még mindig kevés ahhoz, hogy igaziból versenybe legyek, de érzem magamon a javulást, és látom hol, miben kell fejlődnöm. Igyekszem ezeket a hiányosságokat pótolni. Kár, hogy már csak egy forduló van hátra, nagyon jó iskola ez egy olyan kezdő fotel-pilótának mint én. :)

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.06.26. 07:52

Egész jól sikerült. A monte szakaszokon jó volt az autó, a németen kevésbé. Legfőképp a végsebesség hiányzott. Picit állítottam a német szakaszokra,de annyival nem lett jobb,de elégedett vagyok. Zolival itt is csatáztunk egy jót, végül 2 másodperccel elvert. Grat mindenkinek!
Molnár Dániel #99

Met

HozzászólásSzerző: Met » 2017.07.07. 09:55

Elkezdem most mert még frissek az emlékek.

Első nap - nyugger tempo
SS1 - nyugis biztonsági autózás
SS2 - nyugis biztonsági autózás
SS3 - nyugis biztonsági autózás
Második nap - agyfasznap
SS4 - a hosszú dimbesdombos részen sikerült sikerült kipattognom a kerítésen túlra, autó vissza rakás, idegállpotba kerülés
SS5 - rontás rontás hátán, útszéli padka megdob, fejenpörgés de szerencsére négy kerékre érkeztem, az idegállapot még tart
SS6 - valamennyire sikerült lenyugodni de még nem 100%, rontani már nem rontottam
Harmadik nap - zabszemnap
SS7 - nyugis biztonsági autózás kicsit feszültebben tartva a rontástól ami szerencsére nem volt
SS8 - nyugis biztonsági autózás kicsit feszültebben tartva a rontástól ami szerencsére nem volt
SS9 - nyugis biztonsági autózás kicsit feszültebben tartva a rontástól ami szerencsére nem volt
Negyedik nap - a felesleges erőlködés napja
SS10 - nyugis biztonsági autózás helyett kicsit megpróbáltam odalépni neki hogy utolérjem tomilevi-t, 10 mp-et kaptam az elsőtől
SS11 - nyugis biztonsági autózás helyett kicsit megpróbáltam odalépni neki hogy utolérjem tomilevi-t, 19 mp-et (?) kaptam az elsőtől
SS12 - nyugis biztonsági autózás helyett kicsit megpróbáltam odalépni neki hogy utolérjem tomilevi-t, 3 mp-et kaptam az elsőtől
Ötödik nap - Csak érjek be nap
SS13-14-15 - csak annyi volt a célom hogy beérjek a célba, kisebb hibákkal de sikerült
Alt+F4=Cheat

Tibibá

HozzászólásSzerző: Tibibá » 2017.07.09. 20:22

Hát eljött a vége. Kicsit sajnálom, sokat tanultam, sokat fejlődtem az elmúlt időszakban (bár az időeredmények még nem feltétlen mutatják). De ha elárulom, hogy az elején még egy lájtos kormánnyal, gépi váltással gyári beállításokkal vágtam neki, míg a végére már sikerült bezsákolnom egy remek logitech kormányt, pályához állított autóval és manuális váltással futottam neki walesnek, azért van némi különbség. Sajnos majdnem az összes szakaszba belehibáztam, hol többet hol kevesebbet, legalább 5 percet belevertem a fennakadásokkal,keresztbe fordulásokkal stb. Némileg bosszantott is a dolog, de varázsütésre nem várhatom, hogy minden frankón menjen.
Köszönöm, hogy részt vehettem a versenyen, a magam részéről élveztem, amiért jöttem azt nagyjából meg is kaptam, remélem egy esetleges következőre már fejlődök annyit, hogy legalább a középmezőnyben csatázhassak.
Gratulálok a győzteseknek!

coletricklejr
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kőhegyi József

HozzászólásSzerző: coletricklejr » 2017.07.10. 17:23

Kedves Rendezők köszi a lehetőséget.

Nagyon jó volt ,hogy kiskategóriás autót is engedtetek a bajnokságba.Nagyon megkedveltem a Kadettot a végére.Természetesen az abszolúltba ez az autó kevés ,de nagy meglepetésemre nagyon tempós leválalós szakaszokon keveset kaptam vele.Most indulhattam volna én is focus wrc vel , vagy subaruval, az első hely ott már ki volt osztva:) Így legalább elvívogattunk a TomiLevivel végig:)az utolsó versenyen dőlt el az rwd .Balázst sajnálom ,hogy nem jött végig.

üdv Kőhegyi J

remélem a következő bajnokságba az m3 as bmwt is engeditek:)

Vissza: “DiRT Rally : VSR DiRT Rally bajnokság : '17 tavasz OB (április - július)”