Társalgó

Michelisz Norbert, Nagy Dániel, Ficza Ferenc! VSR Túraautó bajnokság a frissen megjelent RaceRoom Racing Experience féle WTCC 2016-al!

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.05.11. 22:45

kissadamk írta:Nem szoktam ide írni, meg ilyeneket írni, de!
Srácok, most őszintén, Ez Mi a F@sz....
Értem én, hogy virtuális verseny meg minden, de azért nem egy roncsderbin vagyunk...
Kezeljétek már úgy az autót, mintha a sajátotok lenne, és ki is kellene fizetni a kárt ami rajta keletkezett + amit másnak okoztatok...
Mert való életben így megy......
Úgy vetődtök be más mellé több méter távolságból, úgy használjátok a másikat fékezésre, mert majd biztos megtart kanyarban, ha már nem tudok megállni.... és ha már valakinek a versenyét tönkreteszed, ne azt lehessen látni, hogy 2 kör után kiáltok a pitbe, mert uncsi a végén menni...
VSR-Bajnokságon vagyunk, nem egy random eventen a Raceroom Raceway-en...

Sok mindenkinek tudnám ajánlani: https://forum.sector3studios.com/index. ... ny.2516%2F

Igazából ez nem kifejezetten csak erre a versenyre szól, hanem az eddigi összesre, audis - wtcc-s egyaránt.
Az hogy felnyomod kb a falra a gyereket, az se jobb: https://youtu.be/YNcOEbf4K0k?t=1h22m18s
Molnár Dániel #99

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.05.11. 23:09

Srácok!

Audi vége fele is voltak durva helyzetek,de ez a WTCC bajnokiban nagyon elmérgesedett és eddig 2/2 az olyan versenyhétvége, ahol a Bírói Testület is csak néz, hogy mi a fene van.

Tényleg annyira nehéz, megtisztelni a másikat annyival, hogy kap 1 autónyi helyet? Sőt.. Ez nem is tisztelet kérdése, mert ez nem a te jófejségeden múlik,hanem ALAPVETŐ DOLOG, SZABÁLY, hogy a másik kap egy autónyi helyet. Nem. Ehelyett ráhúzások vannak, 4 autó távolságból bevetődés. Komolyan úgy gondoljátok, hogy olyan távolságból, sikeres, kontakt mentes előzést lehet végrehajtani? Vajon miért vonatozás sok WTCC futam? Ráadásul főleg városi pályán. Mert nem egyszerű előzni,nagy leszorító erő van, rövid a féktáv. Valaki vesz egy rövid féktávot, azt ne akarjátok már überelni 4 autó távolságból. Azt mégis hogy? A 250+ km/h sebességről a 120 méteres féktávot vesz. Neked megy egy 100-ast, vagy mi?

Írunk ki tesztfutamokat,de nem jöttök. Láthatóan nagyon sokan az időmérőre készülnek és 0, de lassan már -50 kört mennek teli autóval. Aztán futamon megy a meglepődés, hogy jéé, hát itt teljesen más az autó, a féktáv a tapadás és minden. Onboard videó is van pl Molnár Dánieltől, de nem nagyon nézitek valószínűleg. Tökéletesen látni, hogy csatában balra-jobbra-hátra folyamat néz. És még azt se lehet mondani, hogy hátul megy, vagy, hogy nincs tapasztalata. Ti meg mentek mint a meszes... Olyan rohadt nehéz nézni a másikat? Ott van az a tetves csík is fent a kijelzőn. A 0,2 azt jelenti, hogy melletted van. Nem mögötted, melletted. Akkor miért úgy kell fordulni,mintha időmérőn egyedül mennél?

1, vagyis EGY darab óvás sem volt az előző futam után. Tökéletesen tudna működni a rendszer (számtalan példánk van rá), hogy akit szétóvnak és meg van pakolva büntetőponttal, az JÉÉÉ, hirtelen normálisan közlekedik. Hagy helyet, nem állatdokik, főleg nem az első körben, amikor 20-an vannak körülötte.

Komolyan... Mi a fenét tegyünk, hogy ez változzon? Mert ti jelen állás szerint semmit, de az ég világon semmit sem tesztek,változtok.

Ne mindig azt nézzétek az óvásnál, hogy jaaj hát abból nekem nincs több pontom. Nem a fenét nincs. A következő futamon nem lesz gyökér, és akkor nem lök ki téged újra. Több pontod lesz, ha következő futamon nem löknek ki? Igen. Tanul belőle ő is és nem következmény nélkül megy? Igen. Akkor meg? Mire vártok?

Kezdjük el mi, szabadidőnket nem kímélve szemezgetni a dolgokat? Megtehetjük, de akkor lehet kimarad valaki és jön a pampogás, hogy jaj de hát ő miért nem kapott semmit. Jogos lesz a baja, hiszen tényleg kimaradhat valaki, mivel senkinek sem a főállása a VSR. Nincs 300 óránk hetente erre nekünk se. Elkezdtek végre óvni? Szívesen megnéznünk, akár 30 esetet is. Nem baj, ha értelmetlen az óvás utólag, ha ebből tanultok, megtanuljátok, mi a túraautózás, mi a szabálytalan és mi nem. Nagyon szívesen megtesszük...

Ezeket a dolgokat még lehet húzni egy ideig, végig tud menni a bajnokság, de szeptembertől nem lesz sok értelme folytatni ezt, ha nem változtok semmit. Gondolkodjatok, mi itt vagyunk ,meghallgatunk mindenkit, amit tudunk megteszünk, segítünk, igyekszünk támogatni mindenkit.

VSR STAFF
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

ubipapa
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy Gábor

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2017.05.11. 23:17

Na, ezen a 3 versenyen szinte mindenkitől lehetne ilyen hibát mutatni. Elém állandóan bepörögtek, belökték egymást, vagy éppen féktávon megkoccoltak és aztán oldalról is megkoccolt. Pedig voltak türelmesek, akik 2-3 kört is jöttek mögöttem, mert tudták, hogy GNagy? Nem ismerős az elejéről, úgy is hibázik, és szépen tisztán megelőzött. Szóval a sokat szajkózott "lekörözöttek figyeljék a tükröt" mellé jöhet, hogy a gyorsak türelemmel, tisztán törjenek az élre. Persze akinek nem inge, ...

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

ubipapa
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy Gábor

HozzászólásSzerző: ubipapa » 2017.05.14. 01:04

Hát srácok, visszanéztem a 3 futamot. Nekem nagyon tetszettek a futamok, de tényleg voltak véleményes esetek. Amit viszont szerintem véglegesíteni lehetne, az a 3. futamos véletlen első hátra fuss verzió. Szerintem így sokkal izgalmasabb volt a futam és azt néztem, hogy zömében nem a lassabb versenyzők csinálták a katyvaszt. És hátha a következő ilyen helyzetben én sem rontom el az első kanyart ilyen jó rajt után :)

Közvetítés, ha jól gondolom, ezekből nem lesz mint az AUDI TT-ből.

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.05.15. 08:02

Bírói döntések, bajnoki állás kint

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.05.26. 09:38

A tegnapi harmadik futamért elnézést kérünk. Mindig két BT tag is átnézi a beállításokat, mielőtt indulna a szerver, de most mind a ketten átsiklottak felette. A jövőben kiemelten fogunk foglalkozni ezzel,hogy 100%-is jó legyen.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.05.30. 08:26

Van egy furcsaság, amit nem értek: a weblapon, az R3E Hotlap-nél, ha kiválasztom a WTCC16-ot és a mostani versenyt (EuroSpeedway Lausitz), 4 különböző csoportban vannak az idők: ennek mi az oka? :)
Füredi Zoltán

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.01. 12:19

Bírói döntések, bajnoki tabella kint

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.01. 18:12

A mai WTCC futam elmarad, ismételten a hulladék RaceRoom frissítés miatt. Ősszel keddenként volt a futam, de a 3 elmaradt hétvége (frissítés miatt) után átraktuk csütörtökre a futamainkat. Mostanában csütörtökönként teszik lehetetlenné a versenyzést.

Jelen állás szerint ez az utolsó RaceRoom bajnokságunk, ősszel nem szervezünk ezzel a szarral semmit. Őszi tervekről később tájékoztatunk benneteket!

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.08. 09:31

Jelentkezés első hozzászólás frissítve! Bekerültek a 2017-es autók is a jelentkezésbe,mivel csak festésben tér el a 2016-tól. Aki szeretne váltani,szabadon megteheti,de ezt egy új hozzászólásban tegye meg! Csapaton belül a márkának egyeznie kell,de az évjáratnak nem!

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.14. 23:19

Bírói döntések, bajnoki állás kint

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.15. 19:03

19:00 elmúlt. Aki nevezett az jöhet, valamint még lesz pár szabad hely estére. 18 főre lesz beállítva a szerver,aki jönne és nem nevezett, a társalgóba tegye meg.

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.20. 21:03

bajnoki tabella kint

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.06.22. 19:03

19:00 elmúlt. Aki nevezett az jöhet, valamint még lesz pár szabad hely estére. 18 főre lesz beállítva a szerver,aki jönne és nem nevezett, a társalgóba tegye meg.

Stevo
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Stevo » 2017.06.23. 08:40

FuReady írta:
...Nagy Balázs sportszerű volt, mikor visszaadta a helyet nekem és a többieknek is (átvágta a sikánt, ezzel jutott előnyhöz)...
Lehet, hogy így történt. Viszont sok esetben nem volt fair. És nem csak a mostani futamról beszélek. A pozícióért folytatott támadásokra és a védekezésekre gondolok legfőképp.
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2017.06.26. 11:36

A most kirakott eredmények sorrendjét aktualizáljátok légyszi, mert én pl. több ponttal csak a 6.-ik helyen vagyok. (szőrszálhasogatás ide vagy oda) :mrgreen:
Füredi Zoltán

Vissza: “Raceroom: VSR WTCC 2017”