Társalgó

Akarsz egy kőkemény,igazi túrakocsi bajnokságot? Téged vár az ingyenes rFactor2-vel futó BTCC sorozat, ahol 5 márka közül választhatsz. Gyere és nyerd meg a bajnokságot és legyen tiéd a nyeremény!

Moderátor: BT Tag

freakyo

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.11.09. 00:05

1. Donington kit érdekel? Ez Croft volt.
Valóságban, hogy mennek? Ha ezt vesszük alapul nem csodálkozom, hogy dodgemezés, kmről bevetodes történik. (Utóbbit megprobaltad, de latszott, hogy meggondoltad magad ebbe ne menjünk bele) és ezt mkst általánosan mondom.
Azért óvtam meg a szélesítést, mert rendszeres volt. nem személyes, óvtam mást is, ott voltál a közelemben. Ez elég indok, hogy ilyet óvjak.
Es pl az egyes kanyarnàl látszik, hogy szándékosan vágod át a jobb bal jobb kombinációból a balos kis törést. Senkit nem érdekel a bója, mások be tudták venni, kopott gumin is. Pl Bazsira is rá néztem szúró próba szerűen, érdekes ő be tudta venni illetve mögötte Pinczés is. Ők is BMWznek. Nehogy már meg legyen magyarázva egy egyertelmű Folyamatos(!) vágás, mert falra mászok :D Engem további kifogás nem érdekel.
2es
Nem néztem előtte körökben hol fekeztel. Olyan drasztikus ív váltást nem csináltam, de ha észre vetted volna igen mocorog fektavon a kocsi, 2x saját hibámból el is szálltam emiatt. Lehet ezt érzékelted. Vagy azt, hogy van ott egy balos törés :D Egyébként jobb oldalamon még volt hely, ha eléggé figyelsz be tudtad volna oda rakni, bár akkor rajtam fordultal volna el, ahogy Nagy csinálta Bazsival az akarhanyadik futamon.
És a legbelső íven ahol voltál vagy akar ahonnan be tudtad volna rakni, olyan mélyet nem tudtál volna fékezni, mint az idealis íveden ahol szoktál. Miért? Mert porban fekezel. Szűkebben kell kigyorsitsal ha tisztán akarod, felteve ha nem szoritod ki a masikat ahogy a valóságban szokták.
Plusz ha az állításod szerint bakra kormanyoztam akkor az csak neked lett volna jobb, szóval így bele gondolva kicsit bullshit :D
Egyébként meg röviden. Fektavon kiraktal ez is elég egyértelmű. Én ezeket így láttam és ezért óvtam meg. A többit a BT eldonti. Ezért van az óvás topik tudtommal.
Kiss Balázs

Benike777

HozzászólásSzerző: Benike777 » 2017.11.09. 00:22

freakyo írta:1. Donington kit érdekel? Ez Croft volt.
Valóságban, hogy mennek? Ha ezt vesszük alapul nem csodálkozom, hogy dodgemezés, kmről bevetodes történik. (Utóbbit megprobaltad, de latszott, hogy meggondoltad magad ebbe ne menjünk bele) és ezt mkst általánosan mondom.
Azért óvtam meg a szélesítést, mert rendszeres volt. nem személyes, óvtam mást is, ott voltál a közelemben. Ez elég indok, hogy ilyet óvjak.
Es pl az egyes kanyarnàl látszik, hogy szándékosan vágod át a jobb bal jobb kombinációból a balos kis törést. Senkit nem érdekel a bója, mások be tudták venni, kopott gumin is. Pl Bazsira is rá néztem szúró próba szerűen, érdekes ő be tudta venni illetve mögötte Pinczés is. Ők is BMWznek. Nehogy már meg legyen magyarázva egy egyertelmű Folyamatos(!) vágás, mert falra mászok :D Engem további kifogás nem érdekel.
2es
Nem néztem előtte körökben hol fekeztel. Olyan drasztikus ív váltást nem csináltam, de ha észre vetted volna igen mocorog fektavon a kocsi, 2x saját hibámból el is szálltam emiatt. Lehet ezt érzékelted. Vagy azt, hogy van ott egy balos törés :D Egyébként jobb oldalamon még volt hely, ha eléggé figyelsz be tudtad volna oda rakni, bár akkor rajtam fordultal volna el, ahogy Nagy csinálta Bazsival az akarhanyadik futamon.
És a legbelső íven ahol voltál vagy akar ahonnan be tudtad volna rakni, olyan mélyet nem tudtál volna fékezni, mint az idealis íveden ahol szoktál. Miért? Mert porban fekezel. Szűkebben kell kigyorsitsal ha tisztán akarod, felteve ha nem szoritod ki a masikat ahogy a valóságban szokták.
Plusz ha az állításod szerint bakra kormanyoztam akkor az csak neked lett volna jobb, szóval így bele gondolva kicsit bullshit :D
Egyébként meg röviden. Fektavon kiraktal ez is elég egyértelmű. Én ezeket így láttam és ezért óvtam meg. A többit a BT eldonti. Ezért van az óvás topik tudtommal.

Már akkor lezártam ezt a dolgot magamban, amikor válaszoltam az óvásra, leírva az én nézőpontomat, én hogyan láttam. Annak örülök, hogy személyeskedő szándék nélkül történt. És igen ott lesz a BT, majd Ők eldöntik. :D

Zippair
Teljes név: Kökényesi Péter

HozzászólásSzerző: Zippair » 2017.11.11. 12:53

Zsoltika? Egy hétig vártàl az óvással, és az utolsó pillanatban küldted, nehogy én is óvjak? Jájj, de kis ügyes vagy :D :D :D Én egyébként sem akartam óvni, ezért kár volt taktikázni... :lol:

Limitbahn
Teljes név: Somogyi Zsolt

HozzászólásSzerző: Limitbahn » 2017.11.12. 03:15

Egy, először is nem vagy a haverom akit becézgethetsz, úgyhogy ezt tedd meg azzal aki a világra szart te csicska.
Kettő , ha személyeskedni akarsz azt ne itt tedd, hanem személyesen, mert ezzel magadat járatod le.
Három, ha óvni akarsz azt megteheted megadott időn belül. (olyannal ne fáraszd itt a jó népet ami nem történt meg)
Négy , ki a faszom vagy te hogy megszabd nekem, hogy mikor óvhatok te majom?

Gordon24
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2017.11.12. 08:39

Ezzel remélem befejeztetétek. Ez nem a forumra való. Ha bajotok van egymással találkozzatok aztán rendezétek le, de a forumot hagyjátok "tisztán".

Előre is köszönöm. További értelmetlen szocsata törlésre kerül..
Galambos Péter

TCS #82

kissadamk
Teljes név: Kiss Adam

HozzászólásSzerző: kissadamk » 2017.11.12. 18:00

Kép

Vissza: “rFactor2: VSR BTCC 2017 - ingyenes bajnokság”