Társalgó

Akarsz egy kőkemény,igazi túrakocsi bajnokságot? Téged vár az ingyenes rFactor2-vel futó BTCC sorozat, ahol 5 márka közül választhatsz. Gyere és nyerd meg a bajnokságot és legyen tiéd a nyeremény!

Moderátor: BT Tag

freakyo

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.11.09. 00:05

1. Donington kit érdekel? Ez Croft volt.
Valóságban, hogy mennek? Ha ezt vesszük alapul nem csodálkozom, hogy dodgemezés, kmről bevetodes történik. (Utóbbit megprobaltad, de latszott, hogy meggondoltad magad ebbe ne menjünk bele) és ezt mkst általánosan mondom.
Azért óvtam meg a szélesítést, mert rendszeres volt. nem személyes, óvtam mást is, ott voltál a közelemben. Ez elég indok, hogy ilyet óvjak.
Es pl az egyes kanyarnàl látszik, hogy szándékosan vágod át a jobb bal jobb kombinációból a balos kis törést. Senkit nem érdekel a bója, mások be tudták venni, kopott gumin is. Pl Bazsira is rá néztem szúró próba szerűen, érdekes ő be tudta venni illetve mögötte Pinczés is. Ők is BMWznek. Nehogy már meg legyen magyarázva egy egyertelmű Folyamatos(!) vágás, mert falra mászok :D Engem további kifogás nem érdekel.
2es
Nem néztem előtte körökben hol fekeztel. Olyan drasztikus ív váltást nem csináltam, de ha észre vetted volna igen mocorog fektavon a kocsi, 2x saját hibámból el is szálltam emiatt. Lehet ezt érzékelted. Vagy azt, hogy van ott egy balos törés :D Egyébként jobb oldalamon még volt hely, ha eléggé figyelsz be tudtad volna oda rakni, bár akkor rajtam fordultal volna el, ahogy Nagy csinálta Bazsival az akarhanyadik futamon.
És a legbelső íven ahol voltál vagy akar ahonnan be tudtad volna rakni, olyan mélyet nem tudtál volna fékezni, mint az idealis íveden ahol szoktál. Miért? Mert porban fekezel. Szűkebben kell kigyorsitsal ha tisztán akarod, felteve ha nem szoritod ki a masikat ahogy a valóságban szokták.
Plusz ha az állításod szerint bakra kormanyoztam akkor az csak neked lett volna jobb, szóval így bele gondolva kicsit bullshit :D
Egyébként meg röviden. Fektavon kiraktal ez is elég egyértelmű. Én ezeket így láttam és ezért óvtam meg. A többit a BT eldonti. Ezért van az óvás topik tudtommal.
Kiss Balázs

Benike777

HozzászólásSzerző: Benike777 » 2017.11.09. 00:22

freakyo írta:1. Donington kit érdekel? Ez Croft volt.
Valóságban, hogy mennek? Ha ezt vesszük alapul nem csodálkozom, hogy dodgemezés, kmről bevetodes történik. (Utóbbit megprobaltad, de latszott, hogy meggondoltad magad ebbe ne menjünk bele) és ezt mkst általánosan mondom.
Azért óvtam meg a szélesítést, mert rendszeres volt. nem személyes, óvtam mást is, ott voltál a közelemben. Ez elég indok, hogy ilyet óvjak.
Es pl az egyes kanyarnàl látszik, hogy szándékosan vágod át a jobb bal jobb kombinációból a balos kis törést. Senkit nem érdekel a bója, mások be tudták venni, kopott gumin is. Pl Bazsira is rá néztem szúró próba szerűen, érdekes ő be tudta venni illetve mögötte Pinczés is. Ők is BMWznek. Nehogy már meg legyen magyarázva egy egyertelmű Folyamatos(!) vágás, mert falra mászok :D Engem további kifogás nem érdekel.
2es
Nem néztem előtte körökben hol fekeztel. Olyan drasztikus ív váltást nem csináltam, de ha észre vetted volna igen mocorog fektavon a kocsi, 2x saját hibámból el is szálltam emiatt. Lehet ezt érzékelted. Vagy azt, hogy van ott egy balos törés :D Egyébként jobb oldalamon még volt hely, ha eléggé figyelsz be tudtad volna oda rakni, bár akkor rajtam fordultal volna el, ahogy Nagy csinálta Bazsival az akarhanyadik futamon.
És a legbelső íven ahol voltál vagy akar ahonnan be tudtad volna rakni, olyan mélyet nem tudtál volna fékezni, mint az idealis íveden ahol szoktál. Miért? Mert porban fekezel. Szűkebben kell kigyorsitsal ha tisztán akarod, felteve ha nem szoritod ki a masikat ahogy a valóságban szokták.
Plusz ha az állításod szerint bakra kormanyoztam akkor az csak neked lett volna jobb, szóval így bele gondolva kicsit bullshit :D
Egyébként meg röviden. Fektavon kiraktal ez is elég egyértelmű. Én ezeket így láttam és ezért óvtam meg. A többit a BT eldonti. Ezért van az óvás topik tudtommal.
Már akkor lezártam ezt a dolgot magamban, amikor válaszoltam az óvásra, leírva az én nézőpontomat, én hogyan láttam. Annak örülök, hogy személyeskedő szándék nélkül történt. És igen ott lesz a BT, majd Ők eldöntik. :D

Zippair
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Kökényesi Péter

HozzászólásSzerző: Zippair » 2017.11.11. 12:53

Zsoltika? Egy hétig vártàl az óvással, és az utolsó pillanatban küldted, nehogy én is óvjak? Jájj, de kis ügyes vagy :D :D :D Én egyébként sem akartam óvni, ezért kár volt taktikázni... :lol:

Limitbahn

HozzászólásSzerző: Limitbahn » 2017.11.12. 03:15

Egy, először is nem vagy a haverom akit becézgethetsz, úgyhogy ezt tedd meg azzal aki a világra szart te csicska.
Kettő , ha személyeskedni akarsz azt ne itt tedd, hanem személyesen, mert ezzel magadat járatod le.
Három, ha óvni akarsz azt megteheted megadott időn belül. (olyannal ne fáraszd itt a jó népet ami nem történt meg)
Négy , ki a faszom vagy te hogy megszabd nekem, hogy mikor óvhatok te majom?

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2017.11.12. 08:39

Ezzel remélem befejeztetétek. Ez nem a forumra való. Ha bajotok van egymással találkozzatok aztán rendezétek le, de a forumot hagyjátok "tisztán".

Előre is köszönöm. További értelmetlen szocsata törlésre kerül..
Galambos Péter

TCS #82

kissadamk
Teljes név: Kiss Adam

HozzászólásSzerző: kissadamk » 2017.11.12. 18:00

Kép

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2017.11.22. 00:07

Kar h kicsit kevesen voltunk, de nagyon elveztem.. vegre egy fordulo ami a foleg jo csatakrol szolt!
Elso futamon Fodor kollegaval kuzdottunk egy jott, kicsit arrol szolt h ki bir NEM hibazni par koron keresztul mikozben hataron megy.. Masodik futamon megint osszetalalkoztunk, ott sajnos kilokott, de nem hiszem direkt, gondolom kicsit elnezte a fektavot.. kar..
Harmadik futam pedig huh :D reg kellett igy megdolgoznom egy gyozelemert.. megint az utolso futamra sikerult ugy beallitani az autot ahogy szeretem, bar Bazsy meg igyis gyorsabb volt nalam, szerencsere megis kitudtam vedekezni 5-6 koron ot, cserebe oregedtem par evet :P :D

illetve koszi a masik Varga Peternek is 3dik futamon hogy nem huzta be elem az autot elso korbe.. picit bator elozes volt, es kellett hozza o is hozza h ne legyen baj..

sok csata elfeledtette velem h nagyon nem volt meg a tempom ezen a palyan.. fura hogy reg voltam ennyire lassu, es elveztem megis ennyire a dolgot.

pacsi a tobbieknek is akikkel csataztam :)
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Gabesz0322
Teljes név: Fodor Gábor

HozzászólásSzerző: Gabesz0322 » 2017.11.24. 19:51

oldman írta:Fodor kollegaval kuzdottunk egy jott, kicsit arrol szolt h ki bir NEM hibazni par koron keresztul mikozben hataron megy.. Masodik futamon megint osszetalalkoztunk, ott sajnos kilokott, de nem hiszem direkt, gondolom kicsit elnezte a fektavot.. kar..
Szerintem ha kicsit több helyet hagynál a másiknak - mondjuk amennyit kell -, akkor nem lennének ilyen "kilökések".
Az első futamon is többször szorítgattál lefelé, a másodikon is, ha nem figyelek már korábban baj lehetett volna, sajnos lett is.....
Ne értsük félre egymást, szeretek én is keményen megküzdeni a pozícióért, de vannak alapvető dolgok amik azért szükségesek a fair versenyzéshez. :!:

Ja, és lehet itt mindenki elkönyvelte (tbazsi és te biztos), hogy a bömösnél nem lehet rövidebbet fékezni FW-vel, de ha visszanézed a csatáinkat, nekem ez elég sokszor sikerült :D ;)
"Racing, competing is in my blood"

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2017.11.24. 22:32

Gabesz0322 írta:
2017.11.24. 19:51
Ja, és lehet itt mindenki elkönyvelte (tbazsi és te biztos), hogy a bömösnél nem lehet rövidebbet fékezni FW-vel, de ha visszanézed a csatáinkat, nekem ez elég sokszor sikerült :D ;)
Relatív, hogy mekkorát tud az ember fékezni. Én nem tudok róla, hogy elkönyveltem volna bármit is :D
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

oldman
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2017.11.25. 11:32

Gabesz0322 írta:
:) en konyveltem el, na de ha ezek szerint beleneztel a Bazsi streamjebe, akkor remelem az utolso 10 percet is vegignezted 3dik futambol, mutass nyugodtan olyat belole ahogy "szoritgattam lefele a masikat", ugy h nem volt meg 1 autonyi hely ... amikor te kiloktel, egyertelmuen a kocsim hatuljaba szalltal bele, szerintem ott nem kerdeses h ki hibazott ;). En annyiba hibaztam h nem ovtam meg , igerem nem fordul elo tobbet.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
sponsored by RuinLab.hu

Gabesz0322
Teljes név: Fodor Gábor

HozzászólásSzerző: Gabesz0322 » 2017.11.25. 15:52

oldman írta:
2017.11.25. 11:32
Gabesz0322 írta:
:) en konyveltem el, na de ha ezek szerint beleneztel a Bazsi streamjebe, akkor remelem az utolso 10 percet is vegignezted 3dik futambol, mutass nyugodtan olyat belole ahogy "szoritgattam lefele a masikat", ugy h nem volt meg 1 autonyi hely ... amikor te kiloktel, egyertelmuen a kocsim hatuljaba szalltal bele, szerintem ott nem kerdeses h ki hibazott ;). En annyiba hibaztam h nem ovtam meg , igerem nem fordul elo tobbet.
Ezek szerint máshogy versenyzel haverokkal és máshogy az igazi ellenfelekkel, korrekt.... :mrgreen:

Egyébként pedig ha már a kocsid hátulja mellett vagyok akkor már NEM terelhetsz le senkit a pályáról, ha ez neked ennyire nem tiszta, akkor javaslom nézz több autóversenyt vagy menj fifázni :lol:

A táblázatot nézve pedig fogunk még találkozni a pályán néhányszor, ha nem változtatsz a stílusodon fogsz még így járni párszor..... :arrow:
"Racing, competing is in my blood"

oldman
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2017.11.25. 22:39

hihetetlen, marmint, beirok tok pozitivan a futamrol, es a tobbiekrol.. h mennyire jo volt az egesz, de csak jonnie kell vkinek aki belekot.. nemtudom a streambe benne maradt-e.. de pont beszeltem arrol is h az ilyen trollok miatt mint te voltunk kevesen .. mert a szajkarate az nagyon megy.. el lehet engem kuldeni fifazni, talan meg szivemre is vennem ha vki olyan irta volna aki nyert akar 1 futamot is, vagy legalabb olyan szinten versenyzik ami emlitesre melto.. de aaa... mi lesz kovetkezo? h eddig minden futamomat tombolan nyertem?.. mielott belekotsz masikba inkabb watch and learn my friend
sponsored by RuinLab.hu

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.12.25. 20:53

Szerver újra fut. Megváltozott a TS IP

TS IP: virtualsimracing.ddns.net
jelszó: nincs

Leírás
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

dingo

HozzászólásSzerző: dingo » 2017.12.29. 20:21

Üdv,

nem szorosan ide kapcsolódik, de...
van már valami elképzelés / publikussá tehető infó arról, hogy mi lesz a folytatás?
(a mikor sem teljesen mindegy a meló miatt, de ez az én problémám. :) )

Köszi!
#809 Bela Prill

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2018.01.02. 22:53

Az R3-ért bocsánat srácok, ezt én rontottam el.
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2018.01.06. 11:01

R3 balesetért bocsi, ahogy nézem csak én estem jobban vissza. Benéztem, nem számoltam, hogy két ember van jobbra, azt htitem csak egy.
Molnár Dániel #99

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.01.12. 14:20

Sziasztok!

A szervergépet átköltöztetjük a hétvége folyamán, amit azt jelenti, hogy vasárnapig nem lesz szerver. Mivel jó lenne, ha tudnátok gyakorolni, ezért az utolsó forduló időpontját eltoljuk 1 héttel, hogy megfelelően fel tudjon készülni mindenki!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.01.19. 18:05

Sajnos a helyzet változatlan!

Ahova szerettünk volna költözni ott a portok kiengedésénél gond van. Nem jeleztünk az elmúlt napokban, mert megpróbáltuk megoldani a gondot, de a mai nap során 5 órás helyszini munka során kiderült, hogy ezt valószínűleg nem is fogjuk megoldani. Ezért egy másik szerverterembe fogunk átköltözni, ami így a hét vége előtt nehézkes, várhatóan csak vasárnap este fele fog megtörténni. A futamot meg lehetne rendezni így, de sok értelme nincs, hiszen nem tudtok gyakorolni eleget, szóval úgy döntöttünk, hogy eltoljuk még 1 héttel a futamot, vagyis ha az időpontokat nézzük, akkor az eredeti kerékvágásba kerül a bajnokság vége, vagyis ugyan úgy páratlan héten lesznek a futamok.

Sajnáljuk, nagyon reméljük, hogy több balszerencse nem sújt minket. Amint működik a rendszer, tájékoztatunk titeket.

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.01.21. 20:12

Szerver megy, TS ip frissítve, hotlap megy.

Köszönjük a türelmet!

Vissza: “rFactor2: VSR BTCC 2017 - ingyenes bajnokság”