Társalgó

Akarsz egy kőkemény,igazi túrakocsi bajnokságot? Téged vár az ingyenes rFactor2-vel futó BTCC sorozat, ahol 5 márka közül választhatsz. Gyere és nyerd meg a bajnokságot és legyen tiéd a nyeremény!

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.10.09. 19:39

Varga Ákos írta:
Bírói testület írta:
Varga Ákos írta:Sziasztok!
Mikor frissül a hotlap?

Elvileg frissült, dolgozunk azon, hogy sűrűbben.

Most néztem meg a hotlapot, még mindig az 1.08.xx időm van fent, viszont tegnap javítottam 1.07.xx -re!

Én most futottam és folyamatosan minden javításomat mutatta a hotlap. Érdekes.
Molnár Dániel #99

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2017.10.09. 20:46

Nem tudok valamiért belépni.
Attemping server disconnect a hibaüzenet..... mi lehet ez?
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

Dez
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Csőke Dezső

HozzászólásSzerző: Dez » 2017.10.09. 23:37

Az nem lehet, hogy leestek a szerverről menet közbe és ezért nincs meg az idő?
Kép Csőke Dezső

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.10.10. 11:47

Dez írta:Az nem lehet, hogy leestek a szerverről menet közbe és ezért nincs meg az idő?

Valószínűleg az a hiba, hogy csak a szabadedzéses logokat olvassa be a progi és az időmérőst nem. Ha te ott javítasz, a hotlap nem jeleníti meg. Még nem értjük az okát.
Molnár Dániel #99

Aussie
Teljes név: Szalafai Fedor

HozzászólásSzerző: Aussie » 2017.10.10. 12:56

Néhány napja még nekem is volt fenn egy 1.07,9xx-es időm. Már nincs fenn.
Tegnap felmentem, tök motiválatlanul mentem egy 1.09, akármit, de az sincs fenn. Sima Practice volt.
Vagyis kvázi nincs időm a prekvalon.
Így motivációm sincs.
Azt hiszem kihagyom ezt a fordulót is.

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.10.10. 13:14

Aussie írta:Néhány napja még nekem is volt fenn egy 1.07,9xx-es időm. Már nincs fenn.
Tegnap felmentem, tök motiválatlanul mentem egy 1.09, akármit, de az sincs fenn. Sima Practice volt.
Vagyis kvázi nincs időm a prekvalon.
Így motivációm sincs.
Azt hiszem kihagyom ezt a fordulót is.

Fent van a 7,9xx-es időd, de ahogy érzed. Remélem a köv fordulóra több motivációd lesz.
Molnár Dániel #99

Varga Ákos
Teljes név: Varga Ákos

HozzászólásSzerző: Varga Ákos » 2017.10.10. 19:04

Helló! Még mindig nem frissült az időm! És csak most tudok fellépni a szeróra, de viszont már 19 óra elmúlt. Ilyenkor mi a helyzet?

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2017.10.10. 19:06

Nekem pedig tovbbra is hiba van a belépésnél, azt jelzi, hogy a server nem elérhető. Nem értem....
Varga Péter

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.10.10. 19:15

Varga Ákos írta:Helló! Még mindig nem frissült az időm! És csak most tudok fellépni a szeróra, de viszont már 19 óra elmúlt. Ilyenkor mi a helyzet?

Neveztél a futamra, így jöhetsz. Mivel 31 ember nevezett és nem kell nézni neked a jobb kört, ezért nem gond ez most, hogy frissült-e. Ha ilyen 30 körül lettél volna, akkor megnéztük volna és a jobb idődet vesszük számítsába.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2017.10.10. 19:22

Utólag jelezném, hogy nem tudok jönni Doningtonra. Sok sikert!
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Attis
Teljes név: Molnár Attila
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Attis » 2017.10.10. 19:22

Meló miatt kihagyom..
Molnár Attila

kicsihe
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Malm Balázs

HozzászólásSzerző: kicsihe » 2017.10.10. 19:56

Sajnos szórakozik a UPC...... ugyhogy ha a következő 5 percben nem javul meg sajnos kénytelen leszek kihagyni a versenyt. :evil:

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2017.10.10. 21:48

Hihetetlen, hogy nem lehet úgy 3 futamot teljesíteni, hogy az elején ne kerüljek balesetben. Jó lenne pár pilótának elgondolkozni, hogy mit csinál a rajt után, ráadásul hogy jön vissza a pályára, mert az nevetséges, amit ma a mezőny közepén, végén láttam
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

freakyo

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.10.11. 10:36

Ez a superpolezás sose lesz az erősségem.
Ezt a fordulót össze tudom foglalni egy mondatban. Egy gyenge kezdés után egy erős vissza esés.
Első versenyen sikerült feljönni az 5.ről a 2.-ra, de a bmwkkel nem tudtam mit kezdeni.

Második versenyen, fene tudja már hányadik helyen álltam, de szépen megdobbantott a sikánban a hurka, majd egy tripla leszúrt nézővel és Ritbergerrel kint landoltam a pályán kívül. Innen csókoltatom a pálya készítő anyukáját. Egyes kanyarig elbóklásztam ahol találtam egy szervíz utat be a pályára. Csak a nyitott kapu mégse volt nyitott, mert egy láthatatlan falat oda mindenképpen fel kellett húzni... DNF

Harmadik verseny mezőny végéről, konkrétan a darálóból indulva két verziót vázoltam fel magamnak előre. Vagy nagyon feljövök a crasheknél, vagy engem kennek fel folyamatosan. Utóbbi össze jött.

Azért az SC fázisban kiemelném Fülöp Dávidot, hogy te mi a fenét gondoltál miközben ki írta az rfactor marha nagy HUD-on, SÁrga meg zöld színekkel, hogy ki mögött legyél, és te ennek ellenére végig előztél jó pár embert, köztük engem is. Ember, láttál te már valaha versenyt? Ilyet nem csinálnak sehol se.
Csodálom, hogy nem kaptunk büntetést, igaz beragadt az SC fázis és a fene tudja mi okozhatta ezt.
Restart-
Daráló, crashő, rajtot vissza kell néznem. Lacsika lehet, hogy én pöcköltelek meg, ott a rajtnál, de engem is daráltak. Bocsi ha én voltam.

Valahol a 9. hely környékén jártam, ahol elkezdődött a bukdácsolás, és az eszetlen darálás. Először szintén Fülöp Dávidot találtam meg. Szépen védekeztél jó volt a csata, de nem értem miért kellett marha rövidet fékezzél az első mérőpont utáni jobbos féktávján. Háromnegyed autóval előtted voltam, és hagytam 2! autónyi helyet neked a belső íven.Szépen ki lettem baszarintva. Volt megforgásom is... megyünk tovább és Kökényesi Péter mellé mentem, az előbb említett jobbos kanyar után. Ott vagyok melletted és erre simán húzod felém. Miért? Remélem csodálkoztál, hogy miért értünk össze, és miért forgattalak meg egyenes szakaszon :lol: És persze te voltál kettőnk közül a makkerebb, mert te vissza csúsztál a pályára én meg ki mentem a kavics ágyba alukálni. Azért az nem igényel nagy tudást, hogy ha ott vannak az ember mellett ne húzzuk már felé a kocsit, hanem hagyjunk helyet egymásnak. Ha nem jössz nekem akkor elfordulunk ketten egymás mellett az egyenesre vezető jobbosnál... hihetetlen.
Kiss Balázs

Gabesz0322
Teljes név: Fodor Gábor

HozzászólásSzerző: Gabesz0322 » 2017.10.11. 18:30

Én első futamot még megúsztam, a másodikon már 3-an (!!!) húzták rám az autót az egyenesben, de nem tettem meg nekik azt a szívességet, hogy elveszem, így ők jártak rosszul. Aztán a harmadikon a kedves Mézes Gyula egyszerűen oldalról kib@szott a pályáról, nem feltételezek szándékosságot, de olyan amatőr volt, hogy szavak nincsenek rá. Lehet azt hitte, hogy a futam is 'privát'-ban megy.... :lol: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabesz0322 2017.10.20. 22:31-kor.
"Racing, competing is in my blood"

freakyo

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.10.12. 09:58

Én ezt az egyenesben ráhúzzuk a másikra storyt már csak azért se értem, mert ha az embert támadják ( vagy védekezik) és elkezdi előzni, vagy akár védekezni, be kerül a másik holt terében, akkor vajon hol a picsába lehet a másik, hát nem mellette? :D plusz van az autón 3 tükör, meg jobbra balra nézés is.
Az meg a másik, hogy te se egy camoflageos autóval vagy ahogy én se :D egy nagy zöldséges tankkal vagyok, nehéz nem észre venni.
Kiss Balázs

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2017.10.12. 17:45

freakyo írta:Én ezt az egyenesben ráhúzzuk a másikra storyt már csak azért se értem, mert ha az embert támadják ( vagy védekezik) és elkezdi előzni, vagy akár védekezni, be kerül a másik holt terében, akkor vajon hol a picsába lehet a másik, hát nem mellette? :D plusz van az autón 3 tükör, meg jobbra balra nézés is.
Az meg a másik, hogy te se egy camoflageos autóval vagy ahogy én se :D egy nagy zöldséges tankkal vagyok, nehéz nem észre venni.

Pont ezert beleolvadsz a fube :P

race1: danikosz kilokott elso korbe veletlenul.. 27 helyrol talan 16 -ig jottem fel.
race2: 16-rol mar elol jartam, talan 5 kornyeken amikor sikerult elbasznom, es kiforogtam.. aztan megint hatulrol jottem elore.. talan 11-ig
race3: 11-rol talan 7-dik lettem..

szoval felejtheto az egesz, nem volt jo a setup. 3x25 perc szenvedes volt... kuzdottem az autoval vegig.

Itt egyebkent nem is erdemes rahuzni a masikra, mert ez a mod vhogy erdekesen kezelni az osszeereseket, es aprob erintkezesbol lehet csinalni kiforgatasokat..

Amin en nagyon beragtam inkabb azaz hogy jonnek egyessek vissza a palyara.. tenyleg mintha csak ok leteznenek, vagy visszajon, latja hogy lenduletbol jon a masik mogotte, es csak azert is be akar meg ele vagni.. :(
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.10.12. 19:55

Nagyon sok mindent írhatnánk a futammal kapcsolatban, de csak két dolgot fogunk:

ÓVJATOK

Csak így tudjuk kiszűrni a szabálytalanságokat. Olvasta mindenki, szabályzatban ott van, hogy miként alakulnak a büntetések és mi a következménye. Nem kerülsz előrébb 1 hellyel, ha a kilökőt megóvod, de szépen gyűlik neki a büntetés és kapja a fokozatokat. Nem egy pilóta van, aki 1-2 forduló alatt gyökeresen megváltozott és utána kb hibátlanul ment végig a szezonban és semmilyen kontaktja nem volt.

TESZTFUTAM

Láttuk pár stream-et a futamról, pontosan megértjük a versenyző véleményét arról, hogy a büdös k anyánkat azért, mert egy számunka is ismeretlen pilóta, vagy egy olyan, aki baszott eljönni a tesztfutamra és csak hotlapozott az baleset csinál. Megértjük, hogy egy másik ligából jött ember ha bajt okoz, akkor mocskos VSR és rohadjunk meg. Ti meg azt értsétek meg, hogy ha nem jártok tesztfutamra, nem derülnek ki a dolgok. Honnan tudnánk, hogy az SC hogyan működik, hogy bugos a kijövetelt illetően, mert admin parancsra se jön ki, ha a 7 ember aki eljön nem csinál ekkora ökörséget, amit 30. Honnan tudjuk, hogy hogyan jönnek vissza a pályára az emberek, ha tojnak a fejünkre, ha segítséget kérünk, hogy nézzük meg a szervert, akkor csak röhögnek és nem jönnek.

Szóval: Járjatok tesztfutamokra és óvjatok. Nagyon hamar ki lesz szűrve az összes szabálytalan versenyző.

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2017.10.15. 18:41

SEGÍTSÉG KÉRÉSE!

Amikor a legutolsó frissítéseket le kellett töltenem, akkor a mod teljesen elment. Minden a helyén a leírtak szerint, de amikor belépek, akkor az ATTEMPIND DIRECT CONNECTION üzenet fogad és nem tudok belépni a szerverre.

Offline minden működik, látom az autókat, a pályákat és versenyezni is tudok.

Már le is töröltem és újra telepítettem mindent legalább kétszer, mégsem megy! Szeretnék versenyezni de nem tudom mi az oka, hogy ez a helyzet van?

Segítsetek!
Varga Péter

freakyo

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.10.17. 14:05

Bírói testület írta:Nagyon sok mindent írhatnánk a futammal kapcsolatban, de csak két dolgot fogunk:

ÓVJATOK

Csak így tudjuk kiszűrni a szabálytalanságokat. Olvasta mindenki, szabályzatban ott van, hogy miként alakulnak a büntetések és mi a következménye. Nem kerülsz előrébb 1 hellyel, ha a kilökőt megóvod, de szépen gyűlik neki a büntetés és kapja a fokozatokat. Nem egy pilóta van, aki 1-2 forduló alatt gyökeresen megváltozott és utána kb hibátlanul ment végig a szezonban és semmilyen kontaktja nem volt.

TESZTFUTAM

Láttuk pár stream-et a futamról, pontosan megértjük a versenyző véleményét arról, hogy a büdös k anyánkat azért, mert egy számunka is ismeretlen pilóta, vagy egy olyan, aki baszott eljönni a tesztfutamra és csak hotlapozott az baleset csinál. Megértjük, hogy egy másik ligából jött ember ha bajt okoz, akkor mocskos VSR és rohadjunk meg. Ti meg azt értsétek meg, hogy ha nem jártok tesztfutamra, nem derülnek ki a dolgok. Honnan tudnánk, hogy az SC hogyan működik, hogy bugos a kijövetelt illetően, mert admin parancsra se jön ki, ha a 7 ember aki eljön nem csinál ekkora ökörséget, amit 30. Honnan tudjuk, hogy hogyan jönnek vissza a pályára az emberek, ha tojnak a fejünkre, ha segítséget kérünk, hogy nézzük meg a szervert, akkor csak röhögnek és nem jönnek.

Szóval: Járjatok tesztfutamokra és óvjatok. Nagyon hamar ki lesz szűrve az összes szabálytalan versenyző.

Én nem értem, hogy ez a "mocskos VSR-es" szöveg honnan jött, kurva anyázás meg pláne nem volt. Senki nem írt ilyet.
Ha valaki nem tudja a safety car szabályát akkor nem olvasott szabályzatot, plusz nincs is képben, hogyan és miért is kellene így működnie.
Nem óvtam, mert nem volt semmi szabadidőm arra, hogy vissza nézzem. Volt sokkal fontosabb személyes elintézni valóm... Pedig nagyon szívesen beírtam volna a topicba. Tesztfutammal kapcsolatosan ugyanez. Plusz én voltam a legelső Doningtonin, Brands hatch teszten is. Plusz BH-n fent voltam tsen és amit tudtam adtam pár tippet.
Egy kicsit magamra veszem a fenti írást, mivel a Milánnal egyedül mi futunk "más liga" neve alatt, plusz én toltam tele a társalgót a futammal kapcsolatban.
Dáviddal például letisztáztuk privátban. Újonc, és ismerkedik a játékkal leginkább ez nyűg.
Kiss Balázs

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.10.17. 20:02

freakyo írta:
Bírói testület írta:Nagyon sok mindent írhatnánk a futammal kapcsolatban, de csak két dolgot fogunk:

ÓVJATOK

TESZTFUTAM

Én nem értem, hogy ez a "mocskos VSR-es" szöveg honnan jött, kurva anyázás meg pláne nem volt. Senki nem írt ilyet.
Ha valaki nem tudja a safety car szabályát akkor nem olvasott szabályzatot, plusz nincs is képben, hogyan és miért is kellene így működnie.
Nem óvtam, mert nem volt semmi szabadidőm arra, hogy vissza nézzem. Volt sokkal fontosabb személyes elintézni valóm... Pedig nagyon szívesen beírtam volna a topicba. Tesztfutammal kapcsolatosan ugyanez. Plusz én voltam a legelső Doningtonin, Brands hatch teszten is. Plusz BH-n fent voltam tsen és amit tudtam adtam pár tippet.
Egy kicsit magamra veszem a fenti írást, mivel a Milánnal egyedül mi futunk "más liga" neve alatt, plusz én toltam tele a társalgót a futammal kapcsolatban.
Dáviddal például letisztáztuk privátban. Újonc, és ismerkedik a játékkal leginkább ez nyűg.

Stream-ben volt. Egyáltalán nem tőletek volt. Sőt, tudjuk jól, hogy próbáltál segíteni BH-n a laggnál, hogy mi okozhatja. Volt olyan BT tag, aki megnézett pár esetet a logból, hogy mikor volt ütközés és azt megóvta, de több óvás nem jött senki részéről. Más is fut más ligából, nehogy magatokra vegyétek a dolgokat!:)

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.10.17. 20:03

Pedro Vargas írta:SEGÍTSÉG KÉRÉSE!

Amikor a legutolsó frissítéseket le kellett töltenem, akkor a mod teljesen elment. Minden a helyén a leírtak szerint, de amikor belépek, akkor az ATTEMPIND DIRECT CONNECTION üzenet fogad és nem tudok belépni a szerverre.

Offline minden működik, látom az autókat, a pályákat és versenyezni is tudok.

Már le is töröltem és újra telepítettem mindent legalább kétszer, mégsem megy! Szeretnék versenyezni de nem tudom mi az oka, hogy ez a helyzet van?

Segítsetek!

Na, ha minden igaz megoldódott! :)

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.10.19. 19:07

Bírói döntések kint, pontok hamarosan

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.10.22. 10:19

Dez
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Csőke Dezső

HozzászólásSzerző: Dez » 2017.10.24. 19:35

Elfelejtettem nevezni. Jöhetek még? :roll:
Kép Csőke Dezső

Vissza: “rFactor2: VSR BTCC 2017 - ingyenes bajnokság”