Társalgó

A Team VRS és a Virtual SimRacing folytatja a közösen indított nagy sikerű szimulátoros bajnokságot. Az Audi Sport TT Cupban olyan legendás pályákon versenyezhettek, mint Spa-Francorchamps, Monza, vagy Nürburgring. A november 16-án rajtoló 50 ezer forintos összdíjazású sorozat legjobbjai a pénzdíj mellet értékes kupákért és ajándékcsomagokért szállhatnak harcba.

Moderátor: BT Tag

Joky
Teljes név: Pénzes József

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Joky » 2017.11.27. 16:13

Sziasztok!

A pontverseny felöl érdeklődöm, hogy merre van kitéve? Mert nem látom sehol.
Az első versenyről a közvetítés elérhető már a youtube-on?
Köszi.

Atesz
Teljes név: Dencs Attila

HozzászólásSzerző: Atesz » 2017.11.27. 16:22

Joky írta:
2017.11.27. 16:13
Sziasztok!

Köszi.
Assetto Corsa: VSR Audi TT Cup 2017-en belül, a témáknál a Társalgó alatt találod a pontversenyt.
Biztos ami biztos, itt a linkje is: http://vsr.hu/vsrftp/eredmenyek/eredmen ... audiTT.jpg ;)
Itt pedig az 1. forduló közvetítése: https://www.youtube.com/watch?v=nvHfW5GU4Rs
Dencs Attila

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.28. 20:06

Skinpack frissítve. A szerveren hamarosan beállítjuk a skineket.
> Mega letöltés <> Google Drive letöltés <

A mappát a következő könyvtárba kell másolni: Steam\steamapps\common\assettocorsa
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.28. 20:08

Joky írta:
2017.11.27. 16:13
Sziasztok!

Köszi.
A: Fórumon van egy olyan topic, hogy Eredmények / Bírói döntések / Pontverseny. Ott van a hozzászólás alján a link.

B: A weboldalunkon megtalálható a bajnoskágok menüpontnál az Audi, a DiRT és a BTCC pontverseny egyaránt.

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.28. 20:29

patya írta:
2017.11.25. 17:39
Sziasztok!
Mivel az Eredmények / Óvás topik is zárva, így itt tenném meg a fellebbezésemet a büntetésem ellen.
A - R1 - 10:27 - Dóra Patrik és Katona Richárd: -5 pontos büntetés Dóra Patrik
Indok: Katona Richárdot támadva a Lesmo II előtt a belső ívre mozogtam és féktávon Richárd mellé értem. Az ív és a kanyar véleményem szerint már egyértelműen az enyém volt, mikor Richárd belémfordult, emiatt pedig mindketten pozíciót veszítettünk. Emiatt óvtam Richárdot.

https://youtu.be/s2IpmRRTS0c

Véleményem szerint a támadásom nem volt sem meggondolatlan, sem kirívóan kockázatos, mégis én kaptam büntetést és figyelmeztetést. Egyikkel sem értek egyet, főleg, hogy egy másik óvásomban egy nagyon hasonló esetben az ellenfelet büntette a BT.

Kérem a BT-t, hogy nézze meg újra az esetet, mert kizártnak tartom, hogy én okoztam volna balesetet, de ha mégis úgy gondolják, akkor szeretném tudni a miértjét, hogy a jövőben erre figyelhessek.

Köszönöm!
Kedves Patrik!

Először is, az esetre csak pont büntetést kaptál, ha figyelmesen elolvasod a Bírói döntéseket, láthatod, hogy a második futamban kaptad a figyelmeztetést.

A BT megnézte újra az esetet plusz tag bevonásával együtt és a döntésünk változatlan. Abban a kanyarban felesleges volt megpróbálni az előzést, mert kicsi az esély arra, hogy be tudod fejezni az előzést ütközés nélkül. A féktáv megkezdése pillanatában egyáltalán nem voltál Richárd mellett, az utolsó pillanatban estél be mellé. Az elől haladó választhat ívet, nem várható el tőle, hogy egy "Ricciardos próbálkozásnál" majd ő balra elrántja a kormányt, mert valaki bevetődik a semmiből.

A másik esettel pedig teljesen más, mivel ott egyértelműen mellette vagy már a féktáv megkezdése előtt is és nem az utolsó pillanatban vetődsz be a semmiből.

KRicsi90
Teljes név: Katona Richárd

HozzászólásSzerző: KRicsi90 » 2017.11.29. 09:39

Sziasztok. Továbbra is keresek csapattársat.

patya
Teljes név: D. P.

HozzászólásSzerző: patya » 2017.11.29. 10:45

Bírói testület írta:
2017.11.28. 20:29
patya írta:
2017.11.25. 17:39
Sziasztok!
Mivel az Eredmények / Óvás topik is zárva, így itt tenném meg a fellebbezésemet a büntetésem ellen.
A - R1 - 10:27 - Dóra Patrik és Katona Richárd: -5 pontos büntetés Dóra Patrik
Indok: Katona Richárdot támadva a Lesmo II előtt a belső ívre mozogtam és féktávon Richárd mellé értem. Az ív és a kanyar véleményem szerint már egyértelműen az enyém volt, mikor Richárd belémfordult, emiatt pedig mindketten pozíciót veszítettünk. Emiatt óvtam Richárdot.

https://youtu.be/s2IpmRRTS0c

Véleményem szerint a támadásom nem volt sem meggondolatlan, sem kirívóan kockázatos, mégis én kaptam büntetést és figyelmeztetést. Egyikkel sem értek egyet, főleg, hogy egy másik óvásomban egy nagyon hasonló esetben az ellenfelet büntette a BT.

Kérem a BT-t, hogy nézze meg újra az esetet, mert kizártnak tartom, hogy én okoztam volna balesetet, de ha mégis úgy gondolják, akkor szeretném tudni a miértjét, hogy a jövőben erre figyelhessek.

Köszönöm!
Kedves Patrik!

Először is, az esetre csak pont büntetést kaptál, ha figyelmesen elolvasod a Bírói döntéseket, láthatod, hogy a második futamban kaptad a figyelmeztetést.

A BT megnézte újra az esetet plusz tag bevonásával együtt és a döntésünk változatlan. Abban a kanyarban felesleges volt megpróbálni az előzést, mert kicsi az esély arra, hogy be tudod fejezni az előzést ütközés nélkül. A féktáv megkezdése pillanatában egyáltalán nem voltál Richárd mellett, az utolsó pillanatban estél be mellé. Az elől haladó választhat ívet, nem várható el tőle, hogy egy "Ricciardos próbálkozásnál" majd ő balra elrántja a kormányt, mert valaki bevetődik a semmiből.

A másik esettel pedig teljesen más, mivel ott egyértelműen mellette vagy már a féktáv megkezdése előtt is és nem az utolsó pillanatban vetődsz be a semmiből.

Értem, köszönöm a választ! Sajnos mindig elfelejtem, hogy túl felelőtlen és agresszív versenyző vagyok és ilyenek történnek. :(((

patya

HozzászólásSzerző: patya » 2017.11.30. 01:23

Sziasztok!

Esetleg másnál is előjött ez a probléma:
Hiába telepítem a pályapackot / vagy töltöm le külön az OSRW pályát, egyszerűen az AC azt írja, hogy nincs meg ez a content.

Hogyan tudnám orvosolni ezt? Újratelepítés?

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.30. 08:48

patya írta:
2017.11.30. 01:23
Sziasztok!

Esetleg másnál is előjött ez a probléma:
Hiába telepítem a pályapackot / vagy töltöm le külön az OSRW pályát, egyszerűen az AC azt írja, hogy nincs meg ez a content.

Hogyan tudnám orvosolni ezt? Újratelepítés?
Először próbálj egy fájlellenőrzést megcsinálni. Meg azt, hogy csak ez az 1 addon pálya legyen csak bent a gyáriak mellett, a többi ne.

rob.h
Teljes név: Horváth Róbert

HozzászólásSzerző: rob.h » 2017.11.30. 10:18

KRicsi90 írta:
2017.11.29. 09:39
hello!
ha megfelel, csapódnék.

KRicsi90
Teljes név: Katona Richárd

HozzászólásSzerző: KRicsi90 » 2017.11.30. 11:13

rob.h írta:
2017.11.30. 10:18
KRicsi90 írta:
2017.11.29. 09:39
hello!
ha megfelel, csapódnék.
Szia. Igen megfelel :) Írok privátban.

rob.h

HozzászólásSzerző: rob.h » 2017.11.30. 14:39

az adminokat kérdezem, hogy várható-e külön A és B szerver ma este, és ha igen, hányadik helyezettől lesz a váltás.
mert ahogy nézem pont a határon vagyok, nem lenne jó átcsúszni a B-be :D (természetesen pont akkor sikerült egy 34,8 mikor szerver restart volt :D )

köszi!

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.30. 19:18

rob.h írta:
2017.11.30. 14:39
az adminokat kérdezem, hogy várható-e külön A és B szerver ma este, és ha igen, hányadik helyezettől lesz a váltás.
mert ahogy nézem pont a határon vagyok, nem lenne jó átcsúszni a B-be :D (természetesen pont akkor sikerült egy 34,8 mikor szerver restart volt :D )

köszi!
Ki van írva minden pályára, hogy hány férőhelyes. Próbáljuk az A-t maxra tölteni. Donington (24) kivételével mindenhol a cél, hogy a top30 az A-n megy.

Atesz

HozzászólásSzerző: Atesz » 2017.11.30. 19:41

Letöltöttem a skinmappát és bemásoltam a megfelelő helyre. Az AC-ben is megtaláltam a saját #17-es festésemet, kiválasztom, viszont a VSR szerveren egy rajtszám nélküli festést kapok. Lehet valamit rosszul csináltam? :?
Ha így marad, akkor ezzel a rajtszám nélküli zöld festéssel mennék a versenyen ma este.
Dencs Attila

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.30. 19:55

Atesz írta:
2017.11.30. 19:41
Letöltöttem a skinmappát és bemásoltam a megfelelő helyre. Az AC-ben is megtaláltam a saját #17-es festésemet, kiválasztom, viszont a VSR szerveren egy rajtszám nélküli festést kapok. Lehet valamit rosszul csináltam? :?
Ha így marad, akkor ezzel a rajtszám nélküli zöld festéssel mennék a versenyen ma este.
Mi állítjuk be a festéseket. Steam id-hoz rendeljük a festést. Hiába állítod be játékba, az mindegy.

Atesz

HozzászólásSzerző: Atesz » 2017.11.30. 20:10

Bírói testület írta:
2017.11.30. 19:55
Atesz írta:
2017.11.30. 19:41
Mi állítjuk be a festéseket. Steam id-hoz rendeljük a festést. Hiába állítod be játékba, az mindegy.
Köszönöm, most már saját festéssel vagyok a pályán
Dencs Attila

rob.h

HozzászólásSzerző: rob.h » 2017.11.30. 20:12

frissült most valami? nem tudok belépni a szerverre

Donmartino24
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Barna Martin

HozzászólásSzerző: Donmartino24 » 2017.11.30. 21:17

Nagy taps nekem, elfelejtettem kinyomni hogy a játékok ne frissítsenek a háttérbe... r2 2kuka :shock:

yoyoyguy
Teljes név: Dobsa Richárd

HozzászólásSzerző: yoyoyguy » 2017.11.30. 23:51

Másnak esetleg van szintén olyan problémája hogy egyenesekben az előtte lévő autó métereket hátraesik majd előre húz? Már Monzában is megvolt ez nálam, elég nehéz így a közeli követéses dolgot csinálni, kibujni szélárnyékból, féktávot venni más mögött, stb. VPN-t használok kollégiumi korlátozások miatt, de ha emiatt lagg lenne az nem csak egyenesben jelentkezne és nem csak vertikális irányban pár métert szerintem. :?
Thrustmaster T300 RS GT+TM28
2012 óta idén először ismét az online versenyzés világában :twisted:

mici10
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Nagy Balázs

HozzászólásSzerző: mici10 » 2017.12.01. 07:26

Moznában és itt is volt ilyen problémám Ezért löktem ki Molnárt Monzában :( Valószínű hogy lagg miatt lehet mást nagyon nem tudok elképzelni.

patya

HozzászólásSzerző: patya » 2017.12.01. 10:18

yoyoyguy írta:
2017.11.30. 23:51
Másnak esetleg van szintén olyan problémája hogy egyenesekben az előtte lévő autó métereket hátraesik majd előre húz? Már Monzában is megvolt ez nálam, elég nehéz így a közeli követéses dolgot csinálni, kibujni szélárnyékból, féktávot venni más mögött, stb. VPN-t használok kollégiumi korlátozások miatt, de ha emiatt lagg lenne az nem csak egyenesben jelentkezne és nem csak vertikális irányban pár métert szerintem. :?
Egy srác volt, akinek az autója ezt csinálta, de rajta kívül mindenki rendben volt. Magas ping?

Adam Pinczes
Teljes név: Pinczés Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Pinczes » 2017.12.01. 14:52

yoyoyguy írta:
Nekem is hasonló problémák vannak már amióta elkezdtem AC-zni. Nem tudom miért csinálja. Januárba elvileg már jön nekem egy jobb net, aztán ha azzal se jó akkor valami nekem AC-n belül szar... :/

yoyoyguy
Teljes név: Dobsa Richárd

HozzászólásSzerző: yoyoyguy » 2017.12.01. 20:16

patya írta:
2017.12.01. 10:18
yoyoyguy írta:
Egy srác volt, akinek az autója ezt csinálta, de rajta kívül mindenki rendben volt. Magas ping?
Nem volt vészes, 30 körül volt végig a többiek 15 körüliéhez képest. Vpn miatt nyilván rosszabb mintha otthonról nyomnám, de nincs más lehetőségem :/
Thrustmaster T300 RS GT+TM28
2012 óta idén először ismét az online versenyzés világában :twisted:

banacory
Teljes név: Bana Kornél

HozzászólásSzerző: banacory » 2017.12.04. 22:02

Sziasztok,
Csak én nem tudom elindítani a poznani pályát?
Szerver mikor lesz?

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.12.05. 15:25

banacory írta:
2017.12.04. 22:02
Sziasztok,
Csak én nem tudom elindítani a poznani pályát?
Szerver mikor lesz?
Nekem a múltkor ment.

Most már fut.
Molnár Dániel #99

Vissza: “Assetto Corsa: VSR Audi TT Cup 2017”