Társalgó

DiRT Rally bajnokság a Codemasters féle játékkal. Több kategória is engedélyezve van. WRC, és 80-as évek! Van ingyenes kategória is, ahol bárki elindulhat, nincs szükség szervertagságra! Az év végén nyereményekben részesülnek a kategória azon dobogósai, akik rendelkeznek VSR szervertagsággal!

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.11.05. 20:56

Met írta:Szerintem maradjon minden így csak minden szakasz után legyen setup+garázs.
Az Alt+F4 miatt igazából nem nagyon számít szerintem...
Igen, ez a megoldás lesz most alkalmazva. Megtartjuk a random szakasz koncepciót és megnézzük mizu. Minden véleményt szívesen fogadok továbbra is, a forduló után is. Jó-e, picit változtassuk ezt, azt stb.

A teljes koncepciót nem akarom megváltoztatni a bajnokság felénél, ez a kevert tuti végig megy és ha nagyon mindenki azt mondja, hogy kevesebb keverés, max 2-3 ország/rally akkor a januári olyan lesz. Szerintem nyugodtan elkezdhetjük egyúttal arra is az ötleteket összeszedni, mert láttam jöttek már javaslatok azzal kapcsolatban. Én azt terveztem, hogy nyomjunk egy pikes peak-et ha ennek vége és akkor utána jöhet újra a rally.
Molnár Dániel #99

coletricklejr
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Kőhegyi József

HozzászólásSzerző: coletricklejr » 2017.11.06. 17:51

aaattihun
Teljes név: Misik Attila

HozzászólásSzerző: aaattihun » 2017.11.07. 08:31

Most, hogy sikeresen dűlőre jutottunk, a kormányom ezt figyelembe se véve, ismét betérdelt. Szóval ez a kör is kimarad nekem...

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2017.11.07. 08:59

aaattihun írta:Most, hogy sikeresen dűlőre jutottunk, a kormányom ezt figyelembe se véve, ismét betérdelt. Szóval ez a kör is kimarad nekem...
Oh bazd. Mi a baja?
Molnár Dániel #99

Gogistar
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Egervári Gergely

HozzászólásSzerző: Gogistar » 2017.11.08. 15:25

Nyah végeztem a fordulóval, azt kell mondjam, hogy ez így rendben volt! Mondjuk kellett pár alt+f4-et alkalmazni, sajnos az az 1 év még mindig látszik, alig ismerem ki magam a pályákon. Köszönöm, hogy tudtam setupolni, sokkal kellemesebb volt így menni! Támogatom hogy maradjon most jelen formában, ugyanis az ellenörzőpontok megléte miatt, benne maradnak a szakaszokban a hibák, és az ember nem lesz hajlandó min. 15 percet kidobni az ablakon 10 másodpercért (1 14 seces büntim, fordulgatásaim, és pálya mellé tévedéseim voltam, kb 2 perc maradt a fordulóban nekem hibákból), szóval nekem tetszett, kellően nehéz volt, és az autót is úgy vezethettem, ahogy szerettem volna. Várom az 5-ket! :D

repules74
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Szőcs Attila

HozzászólásSzerző: repules74 » 2017.11.09. 16:53

A 3. fordulót ki kellett hagynom, nem voltam itthon, a mostanira sincs sok időm. Meg is látszik, nagyon nem tudok gyorsan menni. A német szakaszokon Füredi Zoliék nagyon elmentek, gondoltam, az angol szakaszokon behozom. :) Hát nem sikerült, viszont egy kiadós TK-t sikerült! Majd defekttel a fél szakaszt! :D
Az utolsó napot majd még lenyomom, amint lesz időm...

Gogistar
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Egervári Gergely

HozzászólásSzerző: Gogistar » 2017.11.09. 21:25

Ha esetleg... Kifizetem azt a csekély második féléves szerver tagságot. A jelentkezés posztban autót cserélhetnék? Letoltam privát még egyszer a 4. fordulót.. És hát igen... Azt hittem szörnyen nehéz lesz WRC-t vezetni, de setupokkal mintha sínautó lenne :D Szóval... Pénz megy, akkor mehetek én is WRC-be? :D (hozzátartozik, hogy soha a büdös életben nem entem wrc-vel de valami eszméletlenül lehet vele tolni, 1500-at megér egy kis majomkodás, meg az egyéb featureök :D

Bírói testület
VSR Szervertag 2017
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2017.11.10. 08:37

Gogistar írta:Ha esetleg... Kifizetem azt a csekély második féléves szerver tagságot. A jelentkezés posztban autót cserélhetnék? Letoltam privát még egyszer a 4. fordulót.. És hát igen... Azt hittem szörnyen nehéz lesz WRC-t vezetni, de setupokkal mintha sínautó lenne :D Szóval... Pénz megy, akkor mehetek én is WRC-be? :D (hozzátartozik, hogy soha a büdös életben nem entem wrc-vel de valami eszméletlenül lehet vele tolni, 1500-at megér egy kis majomkodás, meg az egyéb featureök :D
Persze, át tudsz jönni bármikor.
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

aaattihun
Teljes név: Misik Attila

HozzászólásSzerző: aaattihun » 2017.11.12. 15:59

@danikosz : A jobb oldali shifter betérdelt (megint). Azóta kész lett, most az összeszerelésnél hibáztak, szóval megint megy vissza...

benny
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Benkő Sándor

HozzászólásSzerző: benny » 2017.12.03. 10:32

coletricklejr írta:
2017.11.06. 17:51
https://www.youtube.com/watch?v=di47eiYPccc

ismerős szakasz ? ?
Wow, nagyon király :)
Üdv,
Benny

Dirt Rally: M(óka)-Sport / Ford
Versenyzői oldalam: https://www.facebook.com/BennyOnlineRally
Élő Rally Napló (futamközvetítés): http://bit.ly/2kWt1QG
Ralis narrációim (csak WRC): https://www.youtube.com/channel/UC8QK3C ... N4jnWNy99Q

Vissza: “DiRT Rally: VSR DiRT Rally Challenge”