Társalgó

A VSR Formula E bajnokságában az rFactor2 gyári modjával városi pályákon versenyezhettek elektromos formula autókkal. Év végén díjazás, serlegek, érmek és egyéb nyeremények!

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Társalgó

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.02.07. 15:11

mehet
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

rob.h
Teljes név: Horváth Róbert

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: rob.h » 2018.02.09. 10:07

Ez érdekesnek tűnik! :)
(a hongkongi pálya is elkészült egyébként, és nem kizárt, hogy van pár másik is - igaz, sajnos pénzbe kerülnek)

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.02.09. 12:13

rob.h írta:
2018.02.09. 10:07
(a hongkongi pálya is elkészült egyébként, és nem kizárt, hogy van pár másik is - igaz, sajnos pénzbe kerülnek)
Összesen 3 van jelenleg. Long Beach van valahol (road to vegasban használt) de azt sehol se találtuk. Ezen kívül Berlin és Hong Kong. Néztük az utóbbit, de az a nyomvonal néhol nagyon szűk. Nem akarjuk megvetetni 5 euróért azt a pályát, annyit nem ér.

rob.h
Teljes név: Horváth Róbert

HozzászólásSzerző: rob.h » 2018.02.10. 14:32

Bírói testület írta:
2018.02.09. 12:13
rob.h írta:
2018.02.09. 10:07
Összesen 3 van jelenleg. Long Beach van valahol (road to vegasban használt) de azt sehol se találtuk. Ezen kívül Berlin és Hong Kong. Néztük az utóbbit, de az a nyomvonal néhol nagyon szűk. Nem akarjuk megvetetni 5 euróért azt a pályát, annyit nem ér.
igen, a hongkongit megvettem, elég brutális tényleg. a berlinit meg próbáltam tavaly Berlinben :D az egész jó, nem olyan szemét pálya mint a Formula E-sek általában.
én egyébként azt vártam, hogy ahogy a bajnokság halad, szépen sorban jönnek ki az aktuális pályák is...

Atesz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Dencs Attila

HozzászólásSzerző: Atesz » 2018.02.27. 14:23

Sziasztok!

Meglepődve látom, hogy elég alacsony az érdeklődés a verseny iránt, ergó alig vannak indulók.
Tulajdonképpen ez nem is nevezhető igazi versenynek, hogy csak 6-an neveztek. Minél több résztvevő, annál élvezetesebb futamok lehetnének.
Érdemes lenne megvizsgálni, hogy mi az oka ilyen kis létszámú jelentkezésnek egy élvezetesnek tűnő szériában, ahol még díjakat is adtok.
Lehetséges, hogy az időpont nem jó másnak sem, akárcsak nekem?
Igaz, engem már elutasítottatok (BT), amikor azt jeleztem, hogy a kedd nem jó időpont és esetleg másnak sem.
Szerintem célszerű lenne megtudakolni, hogy a leendő versenyzők mely időpontokat tartanák megfelelőnek a versenyzéshez.
Úgy látom, hogy a megszokott időpontok itt nem dominálnak, vannak frissen regisztráltak (mint én is), akiknek lehet más időpontok lennének kedvezők.

Ui.: Nem veszekedni akarok, csak elég alacsony a jelentkezés, és én is nagyon szeretnék indulni, ha nem kedden esténként lennének...
Dencs Attila

Aussie
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Szalafai Fedor

HozzászólásSzerző: Aussie » 2018.02.27. 23:09

Atesz írta:
2018.02.27. 14:23
Lehetséges, hogy az időpont nem jó másnak sem, akárcsak nekem?
Nem nagyon akartam korábban előhozakodni ezzel, mert amikor azt látom, hogy egy "bejáratott" időpont van beállítva kezdésnek, akkor nem látom értelmét, hogy felhozzak ilyesmit.
Nekem nem a nap (mondjuk a hétvége biztosan nem), hanem a kezdési időpont, mint óra nem jó. Emiatt, bár szeretnék, de tulajdonképpen hónapok óta nem indultam pályaversenyen. Nem hiszem, hogy egyedül lennék azzal a problémával, hogy csak relatív nyugalomban tudok odaülni egy normális versenyhez, és más is van rajtam kívül, akinek gyerekei vannak, akik este nyolckor, negyed kilenckor bizony még nincsenek ágyban. Este nyolc helyett a kilenc órás kezdés viszont megfelelő lenne. De sajnos se itt, se a TT Cup-nál nem úgy van. Igazából egy verseny után a BTCC-t is azért hagytam abba, mert lehetetlen volt 8-ra gép elé ülnöm.
Szóval nekem csak ennyi a gondom. Igazából emiatt - kényszerűségből - álltam át a rally-ra.

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.03.01. 15:10

Nyugodtan jelezzetek minden gondot, próbálunk alakítani az igényeknek megfelelően, amennyire a körülmények engedik, de sok mindenben azért nekünk is meg van kötve a kezünk. Nem szeretnénk senkinek sem nekimenni, hogy akkor mi is szervezünk vasárnap bajnokságot. Egy kis közösség a szimes réteg, nem akarunk darabolni. Van, aki akar és szokott és nem érdekli, hogy aznap vagy azzal a moddal van bajnokság máshol, mi próbálunk erre tekintettel lenni. Tudjuk a hétfvége milyen, a szervezők sem érnek rá sokszor hétvégén. Nem azért utasítottuk el Dencs Attila ötleteit, mert nem érdekel a véleménye, hanem mert kivitelezhetetlen a péntek-szombat délután, kora este, este. Azt lehet alakítani max, hogy mi legyen kedden - talán néha néha szerdán és csütörtökönként. De kb ennyi, mert vannak fix napok.

Hétfő: simco bajnokságok
kedd: vsr
szerda: két hetente r3e masters
csüt: vsr
Péntek és szombat: Nem szervezünk semmit, nagyon sok embernek programja van
vasárnap: masers

A későbbi kezdést pedig meggondoljuk. Régen volt, hogy 9 körül kezdtünk, de aztán sokszor volt az, hogy nem csak 1 órás eseményt toltunk le, hanem 1,5-2 órást, ami meg pont a fiataloknak nem jó, ha 9kor kezdünk és 11kor van vége. De ami rövidebb, 1 futamos 40-50-60 perces esemény, azt lehet el fogjuk tolni későbbre majd.

Jött egy esetleges támogató, akikkel leülünk tárgyalni és ennek kapcsán alakulhatna is a VSR, ezért sem írjuk ki a többi bajnokságot (és módosítjuk ennek az időpontjait), mert először legyen meg az új irány, új vsr forma és utána majd kiírjunk a bajnokságokat amik júniusig mennek.

Vissza: “rFactor2: VSR Formula E 2018 - ingyenes bajnokság (jelenleg nem fut)”