Nyilatkozatok

Idei első AC bajnokságunk az Audi TT RS Cup lesz. A bajnokságban 40 perces futamok lesznek, ahol 1 kiállás kötelező. Elhagyjuk az öreg kontinenst, hiszen lesz ázsiai és amerikai forduló is. A bajnokokat az év végén serlegekkel és egyéb ajándékokkal díjazzuk.

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.03.23. 09:57

mehet
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

FuReady
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Füredi Zoltán
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: FuReady » 2018.03.23. 10:10

1. forduló | 2018.03.22. - Sepang

Rengeteget gyakoroltam, setup-okat próbálgattam és ismerkedtem a kocsival a verseny előtt, több-kevesebb sikerrel.

Qualy: valahogy le voltam tompulva, nem tudtam éles kört menni, P8.

Race: a rajt után óvatosan abszolváltam a kanyarokat, de nem figyeltem: az egyik sok lett, így pozícióvesztéssel hátrább kerültem. Ezután Dencs Attilát kergettem, nagyon fair és szép csatát vívtunk körökön keresztül, remek volt. :)
Majd elkezdtem a saját tempóban autózni a légüres térben, egészen a boxkiállásig, ahol nagy meglepetésemre egyszerre mentünk be Nagy Balázzsal (ő ment elöl), pont előtte volt az én boxom, de nekem gyorsabban tankoltak, mint neki, így a boxban előztem meg. Ezután kezdtem feljönni a Nándori-Molnár duóra, akik előttem csatáztak: furcsa volt látni és tapasztalni, hogy mennyire könnyedén mentem el mellettük... :mrgreen: A végén nem hittem a saját szememnek, hogy hova keveredtem: P4-el a célban. :D

Rosszabbra számítottam, de egy ilyen verseny után bizakodva várom a következőt. (ami nagy valószínűséggel nem Bahrain lesz) :(
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2018.03.23. 10:25

Qual: Volt benne egy pici, de az 5. hely jó.

Race: Megpróbáltam a közepes gumival végig menni, ami végül nem jött be, mert a végére elkopott és nagyon belassult. Nem jött be. Végül P5. A TT Cup után bíztató eredmény.
Molnár Dániel #99

Atesz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Dencs Attila

HozzászólásSzerző: Atesz » 2018.03.23. 13:11

Kvali: Sajnos maradt benne, csak egy 10. hely jött össze.

Futam: A rajtnál jól látszott, hogy mindenki próbált figyelni a másikra. 1. körben sikerült 2 pozíciót javítanom, aztán Füredi Zoli szépen ráakaszkodott a hátsó lökhárítomra. :D :roll:
4 körön keresztül tartottam, aztán fair csatában sajnos elment. Utána Mándity Istvánnal is csatáztam egyet, ami szintén fair play volt, de sikerült előtte maradnom. Boxkiállás előtt és után volt néhány sima köröm egyedül.
Vége előtt 6-7 körrel Mándity Istvánnal 2. felvonásos csatát vívtunk, amikor Nyilas Laci egy az egyben becsatlakozott hozzánk a boxból kiérkezve. Így 3-an fordultunk az 1. kanyarban, de szépen elfértünk. :D
Végül a 8. helyet nagy védekezések árán, de mégtartottam Nyilas Lacival szemben.

Setup téren van még mit csiszolni, de ettől függetlenül egy élvezetes futam volt.
Dencs Attila

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2018.03.23. 15:35

Szezzonyitó - Sepang

Munka és a folyamatos túlóra kapcsán, illetve az autó festése miatt lényegében Szerda este tudtam először élesben tesztelni. Ennek megfelelően üres tankos autóval és lágyabb gumikkal Csütörtök este próbálkoztam első alkalommal. Ennek fényében úgy érzem, hogy a megszerzett 10. rajthely elfogadhatónak mondható. (A féksúlyon és a fékerőn dolgozni kell. Ez lesz az első dolog a következő futam felkészülési időszakában)

Áttérve a futamra, a rajt után óvatosan próbáltam helyezkedni, nem szerettem volna semmit sem túlerőltetni. Igaz a versenytempó nem volt az igazi, de a jelenlegi körülményeket tekintve, nem volt rossz. A futam során tapasztaltam, hogy az egyenesekben picit lassú voltam Füredi Zoli és Nyilasi Lacihoz képest, igyekeztem a kigyorsításokra ügyelni, de ez sem volt elég.

A kiállás rendben lezajlott, Dencs Ati és Nyilas Laci 'közé' érkeztem vissza. Az előbb említett dolog miatt, 2-3 kör után Laci az egyenes szakaszon elment mellettem, próbáltam visszatámadni, de nem tudtam mit tenni.

Szerintem jó volt a szezonnyitó futam! Picit szokni kell hogy nincs kettő futam egy este, viszont a tankolás hoz egy extra izgalmat. Gratulálok mindenkinek!

Kesjár András csapattársamnak is gratulálok a futam győzelem kapcsán. Szépen ment, jó taktikát használt a futam alatt.
Valamint jóleső látvány volt saját festésű autót áthaladni elsőként a célvonalon. :)

Jó felkészülést mindenkinek a következő futamra!
;)
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

banacory
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Bana Kornél

HozzászólásSzerző: banacory » 2018.03.23. 17:51

Qualy: forgalmas volt a pálya, így nem volt igazán tiszta köröm, az elején sikerült egy jó kör, de akkor r még nem kaptam el a fonalat.
Futam: a rajtot kikéstem picit, vagy nem tudom, de a csapattársam mellém ért Nándori személyében. Az első kanyarokban vigyáztunk egymásra, így ő lett előrébb. Mentünk Kesjár után, Márknak nem volt előzése, és az egyik körben hibázott, ekkor mellé értem, de a dupla jobbost nem tudtuk kontakt nélkül megoldani,azt a kört végig csatáztuk. Majd a hátsó egyenesben mellé értem, és kifékeztem, de ő ki is ment a boxba, gondolom, hogy a csatázással ne vesszen időt. Ezután elindultam Kesjár után, sikerült lassan faragnom a távolságot. A kiállás után lekörözöttek mögé érkeztem vissza. Akik a saját csatájuttal voltak elfoglalva. Itt nagyon sok idő elment mire biztonságosan el tudtam menni mellettük, ekkor az 1. már 6mp fölött volt. Innen már csak haza akartam hozni a gépet.
Gratulálok mindenkinek, nem volt nagy baleset.

UI: srácok a kék zászlót vegyük már komolyan.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2018.04.05. 22:52

Bahrain

Kvali: Jobb lett,mint vártam. Végre sikerült olyan köröket menni, amiben úgy éreztem, hogy kb a max van ennyi készüléssel.
Race: Jó rajt, meglepően jó első kör. Utána hibáztam a hideg keményen. Az a balos lejtős kanyar nagyon rossz volt ezzel a keverékkel, néha nem sok kellett ahhoz, hogy elrepüljek. Aztán Kornéllal csata körökön át, majd egy hiba a boxban, azon el is ment a második hely. Kornél elé visszajöttem volna és sztem csata lett volna a vonalig, ez van. A TT után egy dobogó nagyon jó, mondjuk a mezőny is más kicsit.
Molnár Dániel #99

ZoCi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: ZoCi » 2018.04.06. 10:10

Továbbra is a visszaszokáson vagyok a sok rally és kamion miatt...így a hotlap helyett a stabil körökre gyakoroltam.
A setup majdnem jól sikerült de a lassú kanyarokban továbbra is alul kormányzott volt a kocsi.

Qualin próbáltam jó időt futni, talán p15.

A verseny 1-2 köre igazán izgalmas volt, tényleg azt láttam, hogy fair play volt mindenki. 1-2 kontakt bőven elfért és nem lett nagy baj belőle.
Kiálláskor egy korábbi rossz tankolás volt beállítva +10 L helyett + 25 lett tankolva így jóval nehezebb lett a kocsi.

Ács Atissal jót meccseltünk, de a vége előtt az egyenesben hamar rám húzta és emiatt el is vesztette a pozit.
Bocs Atis.

Összegezve van még mit tanulni az ufóktól :D
Kép

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2018.04.19. 22:06

3. forduló | 2018.04.19. - Nürburgring

Minden szuperül ment a boxkiállásig, ahol magamat szívattam meg... :evil:

Qualy: jól sikerült, lehetett volna jobb is, de hoztam a hotlap időmet, én elégedett voltam, P8.

Race: jó rajt, jó tempó, mentem Pinczés Ádám mögött, boldog voltam, hogy tudom tartani, a boxkiállás előtt még közel is kerültem hozzá... Aztán gondoltam egyet, hogy a beállított előtt 2 körrel bemegyek, hogy légüres térbe, ha sikerül gyors köröket mennem, hátha elé ugrok... Nos, bementem a boxba, az AC rátöltötte a beállított 11 litert, és 2 KÖRREL KEVESEBB BENZINNEL JÖTTEM KI, MERT NEM TUDOK SZÁMOLNI!! Így Nándori Márk mögött be kellett mennem egy plusz boxkiállásra azért, hogy egyáltalán célba érjek. (kiábrándító P12) :(

Matekból sosem voltam jó, szóval nem akarom a fáradtságra sem fogni, igazából ezt benéztem, erre legközelebb jobban kell figyelnem. :roll:
Füredi Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2018.04.19. 22:45

Edzés: nagyjából megvolt a setup, csak kellett egy jó kör, hogy kiautózzam ami benne van
Quali előtt: sikerült megautózni, nagoyn jó volt a setup
Quali: rohadtul nem úgy viselkedett az autó, ahogy 5 perccel korábban, kb P7
Race: néha jó tempót mentem, néha rosszat, hibáztam, végül P2, de ez most nem úgy ment, ahogy quali előtt vártam
Molnár Dániel #99

banacory
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Bana Kornél

HozzászólásSzerző: banacory » 2018.04.20. 09:56

Most egészen volt időm gyakorolgatni, a kormányszögemet nagyobbra vettem és sikerült megszokni. Dani ment egy meglepő időt az időmérő előtt, gondoltam, ha megint beragadok mögé, mint az előző futamon, az nem lesz jó. Ezen kellően felspanoltam magam.
Qualy: Nem sikerült kiautózni, ami a hotlapon megvolt, de így is meg lett a pole.
Race: Nem igazán érzem ezeket az automata kuplungos rajtokat, de most valahogy sikerült elkapni, elfordultam elsőként, aztán tudtam növelni végig az előnyömet. A boxkiállás után szerencsére nem ragadtam be. Vártam végre egy jó csatát Kesjárral, de most neki nem jött ki a lépés. Na majd legközelebb ;)

Nyil
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Nyilas László

HozzászólásSzerző: Nyil » 2018.04.20. 10:06

Időmérőn legjobb eddigi idővel p2! Remek jelek a futamra nézve.
Futamon a rajtot egészen jól sikerült elkapni. Aztán az első néhány kört túlzottan el óvatoskodtam. Buktam pár helyet.
Aztán jó ideig autozgatas jött, közben a kiállást számolgattam.
Boxban sikerült túl csúszni, kis tolatás miatt időt veszítettem, de így is nyertem pozíciót a kiállási előtti állapothoz képest.
Végén Dencs Attival sikerült csataznom, meg tartanom a 4. helyet.
Összességében jó kis futam volt, kellett küzdeni benne.
Köszi!

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2018.04.20. 10:25

Időmérős taktika bejött, tizedik hely. Nem autóztam ki a maximálisat az üres tankos beállításból, mivel tudtam, hogy áthajtásos büntetésre ki kell jönnöm az első öt kör valamelyikében, így ha jobb időt is autózom nem sokkal lettem volna előrébb a pályán az első körben.

Így rögtön az első kör végén ki is jöttem letölteni a büntetést (taktikai okokból), így nyugodtan és légmentes térben autózhattam a saját tempómat. A nyolcadik kör végére már a 12-13. helyért harcoltam, de jobbnak láttam kijönni, mert ha kint maradok akkor sok időt fogok elbukni. A tankolás után újfent gyakorlatilag légüres térben autóztam egészen a leintésig.
A Hard gumi szándékos választás volt a futamra nézve, nem bántam meg. Komfortosabban éreztem magam, mint a Mediummal.

Futam előtt a 10. hely volt a kitűzés, végül a 11. helyen sikerült a befejezni a futamot, így nem vagyok maradéktalanul elégedett.
A mostani időket/ tempót nézve, a futamon az 5-6. hely reális volt. Jól éreztem magam az autóban és a pályán is.
Sebaj, ez most így alakult.

Gratulálok a dobogós helyezetteknek valamint minden célba érkezőnek. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stevo 2018.04.20. 18:55-kor.
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Atesz
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Atesz » 2018.04.20. 14:35

Kvali: Kis késéssel tudtam csak pályára gurulni, viszont elég jól összeálltak a dolgok, p4 lett :)

Futam: Rajtnál megőriztem a 4. helyemet, utána körökben sikerült 2 pozíciót is javítanom, így a 7-8. kör magasságában a 2. helyen találtam magamat.
Jó kis fair csatát vívtam Lacival is és Márkkal is.
Aztán a boxxal vette kezdetét a dobogóm elengedése. :cry: Taktikám miatt több időt töltöttem a boxban, a kivezető körön forgalomba kerültem, aztán kissé be is szorultam. Ezek miatt végül csak egy p5 jött össze, ami lehetett volna jobb is... :roll:
Dencs Attila

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2018.05.03. 22:47

4. forduló | 2018.05.03. - Hockenheimring

Nem sok időm volt gyakorolni, de a verseny előtt biztatóak voltak az eredmények...

Qualy: természetesen nem sikerült jó kört futnom, de a hotlap időmmel is csak egy helyet tudtam volna javítani, emiatt P5.

Race: jól sikerült a rajt, majd próbáltam az előttem menőkkel haladni. Később Nagy Balázzsal meccseltem, voltak jó kis oda-vissza előzgetések, előttünk valaki megforgott, így feljöttem P4-be, majd Balázs is beállt a boxba, így egyedül maradtam. Később a futamot nyerő Nyilas Laci mögém jött vissza a boxból, pár kör erejéig sikerült tartanom, majd mikor megelőzött, jött az én boxkiállásom. P5-be jöttem vissza Barna Martin és Nagy Balázs közé, próbáltam Martinra közeledni, de az utolsó pár körben ez csak minimálisan sikerült (+ én is hibáztam), így végül P5 lett a vége.

Sokan az élmezőnyből nem voltak a pályán, úgy látszik ez volt az úgynevezett eldobós futam? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FuReady 2018.05.05. 08:47-kor.
Füredi Zoltán

kride81
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Jákói Kristóf

HozzászólásSzerző: kride81 » 2018.05.04. 17:51

Hockenheim futam

Deák Levente bocsi a tegnapi összeakadásért. Még nem néztem a replayt, de a kifékezéses előzési kísérletből fakadó rövid féktávon beszitált a kocsi. Még nem néztem vissza de tuti összeértünk, mert utána láttam is, hogy lemaradtál. Sajnálom. Sima előzés lehetett volna de valamiért blokkoltak a kerekek és pont feléd tört ki a kocsi.

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2018.05.17. 22:13

5. forduló | 2018.05.17. - Spa-Francorchamps

Felvillanyozva vártam a versenyt, mert biztatóak voltak a practice eredmények. :)

Qualy: szokásos, nem állt össze a kör, P6.

Race: a jó rajtommal fogtam pár helyet, majd a tömörülésben próbáltam pozíciót fogni, és a kör végén brutálisan elmértem a célegyenesre vezető féktávot, szóval köszi Dani, hogy figyeltél a bolond lényemre, és sajnálom, hogy magammal rántottalak a pálya szélére... :roll: Ezután valahogy visszakecmeregtem, próbáltam a többieket elkerülni, nehogy megint valami galibát okozzak, majd beálltam a Dani és Barna Martin mögé harmadiknak. (P6) Később beindult a csata előttem, Martin kicsit lecsúszott az ívről, így sikerült elé kerülnöm, Dani meg a boxba vette az irányt, így ezután csak arra koncentráltam, hogy gyors és hibamentes köröket fussak, hátha sikerül a srácok elé vágni, Pinczés Ádámmal a seggemben. :D Ez ment is nagyjából, majd mikor kiálltam a boxba, nagy örömömre láttam, hogy Dani elég messze van tőlem + Ádámot is sikerült mögöttem tartani, így figyelve persze a pontos vezetésre az utolsó körökben is, bejöttem negyediknek. (és látótávolságra volt Dencs Attila is) :shock: :)

Szeretem Spa-t, jó volt a kocsi, jó volt a tempó, jó volt a setup, minden jól alakult. :D
Füredi Zoltán

Atesz
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Atesz » 2018.05.18. 10:40

Kvali: P5, nagyjából sikerült egy elfogadható kört összeraknom :)

Futam: Rajtnál az Eau Rougeban közvetlenül előttem történt egy kis bunyó, amiből szerencsésen kimaradtam. Kis szélárnyékkal végül a hosszú egyenes féktávján már 2.-ként fordultam.
Innentől ügyeltem, hogy erős körökkel tudjak menni Bana Kornéllal és Nyilas Lacit magam mögött tartsam. Sajnos a gumik nem így gondolták... :roll:
Futam felénél néhány alkalommal összecsaptam Lacival, ekkor már éreztem, hogy kezdenek fogyni a gumik és végül el is ment mellettem.
Innentől beosztottam a viszonylag nagy előnyömet és a hibátlan box után sikerült visszajönnöm Füredi Zoli elé, bár a végén már nagyon visszalassultam a gumikopás miatt.
Végre egy hétvége, amikor nem csúszott be hiba és meglett az 1. VSR-es dobogóm (aminek nagyon örültem) :D
Dencs Attila

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2018.05.31. 21:57

6. forduló | 2018.05.31. - Shanghai

Újra visszajöttek a gumimelegítési problémáim, de majd a végén részletezem.

Qualy: most ennyi volt benne, a gumik elmelegedtek, nem volt tapadás, P8.

Race: az elején eljöttem a többiekkel, majd egy csapat mögött ólálkodtam, néha támadtam, de inkább csak haladtam velük. Majd egy apró kavicságyba kerülés után úgy gondoltam, bemegyek a boxba már az elején, hátha jó a versenytempóm. Nándori is így gondolta mögöttem egy körrel korábban, így mögé értem vissza a boxból. És a tempóm sem lett jobb, mert a k.rva mediumok elmelegedtek. A végén Nagy Balázzsal vívtunk csatát a 7.-ik helyért, a célegyenesre ráfordulva sikerült előtte maradnom, így P7.

A múlt hét végén futottam a hotlap időmet + kedden végigcsináltam egy 19 körös medium gumis verseny szimulációt a szerveren, és minden jó volt... Majd jön a mai nap, és az egész felkészülés megy a kukába, mert a MEDIUM-OK MÁR A KÖR KÖZEPÉN PIROSAK!!! És próbálkozom, esküszöm, mindenhova tekerem a kib.szott gombokat, de nem, a medium elmelegedik, és már nincs időm reagálni, pl. átállni hard-ra. :evil: :(
Füredi Zoltán

Atesz
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Atesz » 2018.06.01. 10:30

Kvali: P7, elfogadható körrel, bár az utolsó köröm 1,5 tizeddel jobb lett volna, ha az utolsó kanyarban nem sodródok le...

Verseny: Nehéz mit mondanom. Sajnos szinte ugyanaz, mint Spa-ban. Verseny első felében jó a tempóm, nagynehezen felkapaszkodtam az 5. helyre, szépen tartom magamat jó tempóval, majd 9.-10. kör magasságától kezdenek elfogyni a gumik, a tempóm kezd visszaesni és még el is melegednek a gumik... :(
Nagy Balázzsal nagyon jól "elszórakoztattuk" egymást, sokszor kilincs a kilincsen, bár a verseny tempón nem sokat segített :roll:
Nyomtam ahogy tudtam, viszonylag konstansan lassuló köröket, ami a boxkiállásnál 3 hely bukását jelentette végül. :(
Szenvedős körözgetés után csak egy P9-re futotta...
Kielemezve a tegnapi köridejeit több embernek egyszerűen nem értem, hogy miért esek vissza annyira tempóban, míg sokan közel azonos köridőket futnak a verseny végén a verseny elejéhez viszonyítva.
Dencs Attila

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2018.06.01. 17:11

Qual: ennyi volt benne
Race: Jó rajt, sikerült előre mennem, majd 4,5 mp-s előnynél elment a tapadás. Buktam hirtelen 2 mp-t. Kimentem a pitbe, sikeres tankolás és go tovább. Mivel a legelején voltam ezért én sokkal lassabban mentem be, mint Ádám és el is buktam a 2,5 mp előnyöm. Utána már nem tudtam előzni.

Eddig egy második és egy első hely ment el a buzi AC miatt, szal rohadj meg digókám.
Molnár Dániel #99

FuReady
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FuReady » 2018.06.14. 22:15

FINÁLÉ | 2018.06.14. - Laguna Seca

The end, túl sok mindent nem tudok elmondani.

Qualy: gyenge kör, tompa voltam, P8.

Race: jó rajt, majd hiba-hiba, voltak csaták is, majd ismét hiba, és egyedül maradtam. A boxkiállás után valahogyan Nyilas Laci elé kerültem, akit sikerült kivédekeznem, így P7-el a célban.

Dekoncentrált voltam ezen a versenyen, valahogy a pályát sem éreztem úgy, ahogy kellett volna. Mindenesetre köszönöm a bajnokságot, voltak jó és rossz pillanatok, de összességében tetszett, akadtak jó csaták + tanultam sokat, úgyhogy köszi. :)

P.S: jah, és GRATULA A BAJNOKNAK, A DOBOGÓSOKNAK ÉS MINDENKINEK, aki részt vett eme két hetente esedékes körözgetésben. ;)
Füredi Zoltán

Nyil
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Nyilas László

HozzászólásSzerző: Nyil » 2018.06.18. 19:59

Utolsó futam, Laguna Seca...
Úgy éreztem egész jól sikerült felkészülni a futamra. Ezt az időmérőn elért második hely is igazolni látszott.
Rajtot követően harmadik helyen voltam, kényelmes tempóban tudtam követni a másodikat mindaddig ameddig nem hibáztam a gyors balosban. Ugyanis ramentem a belső íven a huplira. Olyan jól sikerült hogy egész a Hawai homokos tengerpartig repültem a kis ttvel!! A homok belement a szemembe, ami miatt elkezdtem a lazulást. Tisztára nyaralós hangulatba kerültem, jöttem mentem a pályán. Innentől kezdve nem sikerült meg találnom újra a jó köridőket.
Próbáltam visszatérni de a hullámok magukkal ragadtak. Végül megláttam a kockás zászlót, bontottam egy italt és ittam erre a jó kis szezonra, társakra, ellenfelekre.
Gratulálok a szervezőknek, versenyzőknek!!

Tapatalk

Vissza: “Assetto Corsa: Audi TT RS Cup '18”