Saitek R440 pedál rugó

Mit vegyek ? Mi a baja ? Elszeretném adni ! Minden ami a hardware témában érdekes.

Moderátor: BT Tag

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

Saitek R440 pedál rugó

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 15:31

Jöhet Balázs ;)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

Balazsryche

Re: Saitek R440 pedál rugó

HozzászólásSzerző: Balazsryche » 2011.04.21. 15:44

Köszi Ádám! Majd küldök neked üzit az Önök kértékben!

Szörnyű élményem volt ma. Éppen fékezni próbáltam a Nordschleife Flugplatz végén egy Volvo 240T-vel (T a tankot jelenti), kisebb meglepetésemre azonban a fékpedál beragadt, én meg egyenesen a korlátba kötöttem ki. Gondoltam is még jó hogy épp egy Volvóban ültem, de azért a halálfélelem megvolt.
Gyorsan összekaptam magam, és utólagos vizsgálatok alapján fényt derítettem eme horrorisztikus baleset okára, ami nem volt más mint a fékpedál rugójának kettétörése. Próbáltam SuliFixszel meghegeszteni, de nem hagyja magát :)

Szóval ezúton is kérnék minden egyes kollégát, aki rendelkezik egy Saitek R440 típusú oldtimerrel elfekvőben, nagyinál a padláson, akárhol... Ne habozzon, és jelezze! Felvásárolnám alkatrésznek, de ha csak a két rugót küldi el nekem húsvét alkalmából, azt sem bánom.

Aki tud segíteni, annak előre is Köszönöm!

Békesség!
Tóth Balázs
Starts in VSR: 22 / Best qual.: 2nd / Best finish: 2nd

Tequila

Re: Saitek R440 pedál rugó

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.04.21. 16:23

Balazsryche írta:Köszi Ádám! Majd küldök neked üzit az Önök kértékben!

Szörnyű élményem volt ma. Éppen fékezni próbáltam a Nordschleife Flugplatz végén egy Volvo 240T-vel (T a tankot jelenti), kisebb meglepetésemre azonban a fékpedál beragadt, én meg egyenesen a korlátba kötöttem ki. Gondoltam is még jó hogy épp egy Volvóban ültem, de azért a halálfélelem megvolt.
Gyorsan összekaptam magam, és utólagos vizsgálatok alapján fényt derítettem eme horrorisztikus baleset okára, ami nem volt más mint a fékpedál rugójának kettétörése. Próbáltam SuliFixszel meghegeszteni, de nem hagyja magát :)

Szóval ezúton is kérnék minden egyes kollégát, aki rendelkezik egy Saitek R440 típusú oldtimerrel elfekvőben, nagyinál a padláson, akárhol... Ne habozzon, és jelezze! Felvásárolnám alkatrésznek, de ha csak a két rugót küldi el nekem húsvét alkalmából, azt sem bánom.

Aki tud segíteni, annak előre is Köszönöm!

Békesség!
Szegény régi kormányocskám :S Hihetetlen, hogy még egyben van/volt. Az a baj, hogy nem is emlékszem rá, hogy nagyon más használta volna, de majd ha hallok róla, szólok.
Gabor Bernhardt

Kép

Vissza: “Hardware részleg”