Hardver kérdések/válaszok

Mit vegyek ? Mi a baja ? Elszeretném adni ! Minden ami a hardware témában érdekes.

Moderátor: BT Tag

Hezso

Re: Hardver kérdések/válaszok

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.25. 10:39

Sziasztok.

Tudom nagyon általános lehet a dolog, de ötlet kellene. Ma reggel a feleségem gépe azt játszotta el, hogy bekapcsolás után eljutott a sipolásig, egy pillanatra felvillant a képernyő, hogy kezd bebootolni az alaplap, majd minden elsötétült és utána a gép folyamatosan csak újraindul anélkül hogy bebootolna. A vinyókat már egyenként lehúztam, próbáltam úgy inditani, a dvd irót is lehúztam, anélkül is próbáltam inditani. A ramokat átraktam másik slotba, úgy is próbáltam. Egyedül a videókártyát nem tudom kipróbálni, mert nincs alaplapi videochip.

Esetleg valakinek valami ötlet, mielőtt felgyújtom az egészet????

Köszönöm.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2016.05.25. 14:50

Hezso írta:Sziasztok.

Tudom nagyon általános lehet a dolog, de ötlet kellene. Ma reggel a feleségem gépe azt játszotta el, hogy bekapcsolás után eljutott a sipolásig, egy pillanatra felvillant a képernyő, hogy kezd bebootolni az alaplap, majd minden elsötétült és utána a gép folyamatosan csak újraindul anélkül hogy bebootolna. A vinyókat már egyenként lehúztam, próbáltam úgy inditani, a dvd irót is lehúztam, anélkül is próbáltam inditani. A ramokat átraktam másik slotba, úgy is próbáltam. Egyedül a videókártyát nem tudom kipróbálni, mert nincs alaplapi videochip.

Esetleg valakinek valami ötlet, mielőtt felgyújtom az egészet????

Köszönöm.
CPU meghalt?

Nekem 2 éve volt valami hasonló jelenség, csak éppen egy zsír új procival. Bebootolás után 5 percen belül megfagyott a Windows. Utána egyre korábban fagyott meg, míg végül már a boot képernyőn kifagyott a cucc.

Én ezt mondanám elsőkörben, azért a VGA-t még próbáld meg áttenni a PCIe1x slotba, hátha.
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.05.27. 21:30

Köszönöm mindenkinek a segitséget, a táp volt a hunyó. De jól megszivtam hogy semmim nem volt itthon hogy teszteljek, a számitógép boltos 4.500.- ftos dijért tesztelte le a gépet és még utána közölte hogy tud adni új tápot, táp plusz szerelési dijért. Azért nyúlt az arca mikor közöltem vele, hogy köszönöm a hibamegállapitást, kifizetem a diját, de ha nem haragszik a tápot már beszerzem és kicserélem önállóan, nekem az ő áraira nincs pénzem. Végül is vettem egy vadonatúj állapotú Chieftec 700 wattos tápot 7.000 forintért és ingyen beraktam magamnak.....
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2016.05.29. 20:52

Sziasztok!

G27 kormányom rögzítője megadta magát. Valakinek van ötlete hol tudok ilyet beszerezni?
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Vissza: “Hardware részleg”