Nyilatkozatok

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.01.25. 22:43

mehet
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.01.25. 22:48

Első futamon a TDI-vel...
Futam előtt minden rossz volt és szenvedtem.Rajt nem nagyon megy ezzel még.
Race1: gumi nem volt jó,kocsi lassú volt
Race2: átállítottam hogy futamon jó legyen a kocsi,max ha elfogy a gumi akkor elfogy... tök jól bírta és a végén is jó volt,nem értem...

Nagyon jó volt élveztem a meccset Béres Petivel :) Remélem minden Fair volt...
Molnár Dániel #99

Atish

HozzászólásSzerző: Atish » 2011.01.25. 22:54

B szeró / TC / Virág Attila
Hol is kezdjem, sajna nem volt időm készülni, de az időmérőn meglepetésemre megszereztem az 5. helyet, igaz az elsőtől kb. 1 mp-re voltam... Jobban örültem volna egy esős futamnak, de száraz lett mindkettő, így szerintem még rosszabbak lettek az esélyeim.
Az első rajtomat nagyon elrontottam, de sztem mögöttem sokan mások is, ugyanis senki nem előzött meg. Az első körben aztán egy komoly ütközésben volt részem, mégpedig az első szektor végi jobbost sikerült egy hangyaf@sznyival elfékeznem, és Tullner Attila kocsijának jobb hátulját megpöcköltem, ő pedig meg is forgott. Nagyon sajnálom, mert tönkretettem ezzel a versenyét, bevártam meg minden, de nem hiszem hogy ez őt vigasztalja. Bocsi Ati! Aztán a mezőny végén kellett kocsikáznom, kicsit előre tudtam ugyan jönni, de végül 11. maradtam.
A második futamon ugyanezt az eredményt ismételtem meg, gyakorlatilag megtartottam a rajthelyemet. Komolyabb incidens itt nem is történt velem, az utolsó kanyarokban nem tudom ki előzött meg, de ő talán egy kicsit agresszívabb volt a kelleténél, mert egy csomó kanyarban az én Vectrámon fékezte le magát. :D De igazából nem volt vészes. Szóval gyenge lett ez a bemutatkozás, és az első simbin-es versenyem... Legközelebb megpróbálok (többet) készülni, remélem az időm is engedi. :P Grat mindenkinek srácok, és köszöntem a versenyt!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.25. 22:59

Q1 - első 10ben, na mondom lol 2.05ös idővel :mrgreen:
Q2 - 2.04.4 PB 8-) 3ik hely öcsém mögött, aki 2.03.7et ment :shock:

Race1 - Jó rajt, sokáig a 4ik helyen, aztán id Tomi feltartotta a Wereseket :mrgreen: én meg összeakadtam Csokóval az uccsó kanyarnál 3an egymás melletti mókában. Ő visszaesett hátra én meg bejöttem p2be id Tomi kifagyása után. :?

Race2 - Ismét jó rajt, aztán 2ik körben Tomi felborított izomból :( és végül törött autóval elhatároztam, hogy szétküldöm a gépet. 12ről 7ik lettem. ez is valami, míg Csokó közben megnyerte a futamot :shock: :mrgreen: elégtételt véve a sérelmein :lol: ;)
Veres Ákos

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.01.25. 23:02

Hát ez érdekes volt, rengeteget készültünk Zsoltival :D Csináltunk tiptop setupot minden, hatalmas 4.7et mentem kvalin, uccsó körömben kb fél secet javítottam volna, ha nem léptet a szeró...
19. helyről nagyon optimistán vártam a rajtot, mondom 5-6 kocsit fogok, erre 1 sikerült :D első körben megfagyott a játék, uccsó hely, majd előttem tömegbaleset, kerülök mindenkit jobbra bukótérbe, Stop and Go, mondom WTF???? Letöltöm, befutottam, ennyi.
Második futamom rajtja nagyon jól sikerült, 22-ről 14.ként fordultam, majd egy nagyon kemény izgalmas futamom volt, és asszem 13. lettem vagy vmi ilyesmi.

Na de a lényeg, Zsolteee mondja, második futamon gyári settel ment, előbb felmentem mondom kipróbálom, első kör 3.8, második 3.3, elkezdtem tépni a hajamat...Doningtonra nem setupolunk D:
Gabor Bernhardt

Kép

Manky956
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Manky956 » 2011.01.25. 23:04

Sziasztok!!

KÖSZÖNÖM a futamokat jók voltak ,

Q:Első 20perc , hát nem nagyon ment a gépezet :) vagy nem tudom mi volt, lényeg ,h első 10 be benne voltam.
Q2:Mentem egy gyors kört,kis hibával, csak csak néztem mikor kiírta 2:02:200 :O
R1:Rajtom szar, nem tudok rajtolni.Henrikkel nem bírtam , majd máskor , jól ment!! GRAT neki!!!2.lettem
R2: Rajt megint szokásos BMW-k csak röpködtek el mellettem :( , itt volt minden , adok kapok , kaptam én is ,de adtam is . Remélem bünti nem lesz! mert ez még véleményem szerint belefér egy ilyen futamon.Azért bocsánat annak aki úgy érzi h nem voltam vele korrekt,de sztem ilyen ember talán nincs.5.lettem

Első versenyem volt a VSR-en, köszönöm megint csak és nagyon tetszett!

jó8 mindenkinek!
Lengyel Ákos # 956

VSR-HTCC '11-6. Csapatbajnokság 2. Seat Leon TDI
VSR-BTCC '11- 5.
VSR-Cruze Cup'12- 1.
VSR-HTCC '12- 3.

Bozso

HozzászólásSzerző: Bozso » 2011.01.25. 23:15

B szerver

Audi A4 érdekes egy autó, orrtolós kipörgős nem nekem való. :(

Race 1. Egyébként úgy általában elég agresszív volt a mezőny kicsit csodálkoztam is, de aztán hamar fel vettem a box kesztyűt amiből egy egész jó kis verseny lett. Kösz mindenkinek szerintem jó verseny volt.
Pálfi József
BTCC '13 - Private
Honda Accord #75

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.01.25. 23:38

A szerver

Hát nekem bejövős ez a Vectra, bár sokat nem tudtam készülni.

Race1: Katasztrófa, első körben már roncstelep volt az autóm mint ahogy a társalgóban linkelt videóbol látható. Utána jót csatáztam Szijjárto kollégával, szerencsére nem tudott megelőzni, így bejöttem a zseniális 17. helyre

Race2: Ahonnan el is rajtoltam egész jól, páran kitették egymást az első kanyarban ami miatt előre tudtam jönni. Utána előztem kettőt hármat, aztán megérkeztem Fekete Gyula mögé aki mellett csak 2 körrel a vége előtt sikerült elmennem, azt is egy elég bátor manőverrel(ezért elnézést). Talán ha van még egy kör, akkor feljebb is léphettem volna, de a 17. helyről elégedett vagyok a 8. hellyel, és persze gratulálok a hótamatőr csapattársamnak Hatvani májsztrónak is.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.01.25. 23:41

Hát kezdésnek nem volt ez rossz!

Q1: 4 hely ...Q2 szintén uez a hely..szép volt a pole idő a TDivel Ákos!
Race1: Rajtot elrontottam ( befulladt) ..így buktam is egy poziciót ...majd Tomusz mögé kicsit beszorultam kb 5 kör kergetőztünk , aztán a hosszú egyenes végi féktávot benézem és mentem málnát szedni :) Buktam gyorsba 2 poziciót...így hetedik lettem..majd maradék körbe ledolgoztam a hátrányom de Daresz-t már nem tudtam leelőzni..az a pár tized/század a célegyenesbe :)
Race2: Na ez már kalandos volt.
2 helyről egész jól elrajtoltam, de Bálint én nem is értem, hogy került be elénk szép rajt lehetett ..aztán kanyarba Tomusz hátulja berepült elém( innen is bocsi kikerülni már esélyem se volt)...majd Danit elkezdetem üldözni( de ez a TDi kiborít, jobb kigyorsítás ,szélárnyék ..kibújok erre erőből elmegy) ..fogócskáztunk pár kört..majd utolértek a többiek ( Gazsó , Csorosz , Daresz) ..itt aztán volt móka..majd két körrel a vége előtt el tudtam tőlük lépni de addigra Dani már mesze volt ..maradék körbe ledolgoztam a hátrányt de leelőzni már nem volt esélyem, meg amúgy se :D Így maradt a dobogó alsó foka:)

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.01.25. 23:45

Yakamoto írta:majd Danit elkezdetem üldözni( de ez a TDi kiborít, jobb kigyorsítás ,szélárnyék ..kibújok erre erőből elmegy)
Végig úgy tűnt nekem hogy hiába van ez hogy gyors de nem éreztem. Első futamon Bálint a hátsó egyenesbe úgy vert el azzal a Vectrával ahogy kell... Mondom ez a TDI egy fos... :D Aztán ellenetek megjött az ereje és kicsit vigasztalt hogy legalább a Hondánál erősebb :D :D
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.01.25. 23:56

Jó a Vectra az egyenesben, mondjuk mikor ki volt törve félig az első futómű akkor nem adta ki annyira a végtempót de "sérületlenül" jó.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.26. 07:34

Bozso írta:
martin írta:Nem értek veled egyet[/color]
Nézd ha csak kilöktél volna nem óvom meg mert ilyen előfordul, de hogy tolsz magad előtt addig amíg el nem kerülök az utadból az már nem fér bele a fair versenyzésbe. :cry:

Ne vitatkozzatok!:D Majd megnézzük..
Galambos Péter

TCS #82

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.01.26. 10:25

B szerver

Qualy:
Eddig 3 versenyt toltam Race On-nal, mindet Clio kupában, és mindig esett. Felmentem tegnap a szerverre, hát meglepődve tapasztaltam, hogy esik:D Kezdeti nehézségek után sikerült egy jó beállítást találni, sikerült is benn lennem a top 10-ben, de ahogy száradt a pálya, egyre jobban szenvedtem. A superpoleban szerencsére sikerült 2:03.5-öt menni, ez egyéni legjobb volt, Veres D. majdnem elkapott, ha jól emlékesem 1 tized volt köztünk, de szerencsére meglett a pole.

Race1: Szar rajt, de sikerült elsőként elfordulni, innen nem volt nehéz dolgom, azaz mégis. Kevés benyát raktam a gépbe, nem tudom miért, de 9 körre készültem. Számolgattam, és rájöttem, hogy keményen spórolnom kell. Kb 1-2 másodpercet dobtam el emiatt körönként, de muszáj volt, épp hogy maradt a végén nafta.

Race2: 8. Helyről rajt, 7-ként fordultam, szép lassan tudtam előre haladni, próbáltam fair lenne, nem is volt nagyon kontakt. 3-ik helyen kicsit megtorpantam, elfogytak a gumik a sok harcban. Majd a vége felé Belme hibázott, ezért az enyém lett a második hely, Veres nagyon jól ment elől, már időm se lett volna befogni. Összességében jó volt a verseny, de a jövőben jobban oda kell figyelnem a versenytempóra, mert a gumik hamar kopnak.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.26. 10:49

B szeró

Mindenféle elfoglaltság miatt pár kör volt bennem ezen a pályán, ez keményen meglátszódott, aztán mikor láttam, hogy eső...no komment! Nem para!
Qualyn várható gyatra idővel uccsó hely, nem is erőltettem 3-4 kör után már.
R1: SZÁRAZ!! Ez meghozta a kedvem, még utolsóként is, mert szárazon lehet szépen előzgetni, így is indult, 3-4 helyet kb feljöttem, aztán a számomra szokásos dodgem, kitettek kicsit, de összeszedtem a gépet, nem vesztettem vele, majd 2 kanyarral arébb már nem volt szerencsém, így még senki se torpedózott meg, akkorát borultam, hogy "öröm" volt nézni, mire a game visszatett olyan 20 mp elveszett, becsületére legyen mondva Dawe barátomnak, bevárt a célegyenesbe. :lol:
Aztán eltűnt mindenki, vagyis leginkább én, szokásos kiválló Diginet szolgáltatás, max fél óra stabil internet kapcsolat. Előzményeket nézve nem idegelt fel.
Amúgy szerintem kicsit vigyázhatnánk egymásra, túl agrasszív volt a mezőny, persze kellenek a pontok meg minden, ezt értem én, de... :roll: :twisted:
Kép
Matejka Zoltán #32

Horváth Henrik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2011.01.26. 14:39

Amilyen jol indult az egesz, olyan pocsek lett. Megint szetfagyott ez a szar, masodik futam rogton a rajt utan. Szokasos technikai KO.

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.01.26. 15:52

Horváth Henrik írta:Amilyen jol indult az egesz, olyan pocsek lett. Megint szetfagyott ez a szar, masodik futam rogton a rajt utan. Szokasos technikai KO.
NálAd vmi nagyon nem oké basszus :(
Az a baj h evvel folyton csak eredményeket buksz , pedig mennyi melód volt ebbe az istambulba ....kár érte:(

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.26. 16:28

Megnéztem a ripléjt, kissé unreal volt a borulásom, de a lada ilyen, ha oldalról kapja a lököst. a race2-es befutónk meg nem volt szar Zeke Csabival :mrgreen: , 2 ezreddel kentem el a száját úgy, hogy jobb volt a kigyorsítása, mégis egymás mellett haladtunk. jó ez a lada 8-) .
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.26. 16:30

Horváth Henrik írta:Amilyen jol indult az egesz, olyan pocsek lett. Megint szetfagyott ez a szar, masodik futam rogton a rajt utan. Szokasos technikai KO.
akkor ezért lettél 10ik :?
valamit csinálj a géppel mielőtt megint kiégnél :roll:
már régóta szopod a virtuális kukit :!:
Veres Ákos

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.01.26. 16:46

VÍDIAAA RULEZ! :P
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

gazso020

HozzászólásSzerző: gazso020 » 2011.01.26. 18:29

"A" szerver
Q1: Nem nagyon erőltettem szerencsére be tudtam hozni 10. helyre.. Ez volt itt a fő cél. =)
Q2: Nagy szerencsémre tudtam futni egy egyéni rekord időt 2.03.0xx ez csak az 5. helyre volt elég.
Race 1: A rajtot jól el bírtam kapni. Tomi-t meg bírtam előzni így 3. helyet bírtam tartani. Szerencsémre védett hátulról.... =D De a végére eléggé el fogytak a gumik hozott Tomi a hátrányon.
Race 2: 6. rajtpozíció. Nah itt volt minden.... A rajt nem volt a legtökéletesebb a BMW-k szokás szerint hátulról lerajtoltak... 1 kanyarból szerencsésen jöttem ki azt hiszem 4-5. helyre. Volt olyan amikor vissza estem a 7. helyre de visszahoztam.. Béres Peti kolléga nagyon támadott sokáig bírtam tartani de el tudott menni elég szépen. =) Itt a cél az volt hogy az első futamon előttem lévőket most mögöttem tartsam. Szerencsére ez sikerült. Egy 4. hellyel lettem gazdagabb. =)))
GÁSPÁR ZSOLT
http://www.youtube.com/user/gazso020
ALFA 147 S2000

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.01.26. 18:52

gazso020 írta:"A" szerver
Béres Peti kolléga nagyon támadott sokáig bírtam tartani de el tudott menni elég szépen. =))
Zsolt, mi szinte minden versenyen megküzdünk (Clioba is volt pár csatánk) :D

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.01.26. 19:30

Futam végén nekem is akadt a játék... Kigyorsításon... Aztán leraktam tálcára amint beértem,már nem is tom mér... Aztán nem jött vissza tálcáról csak egy fekete kép és a kilométer órás cuccból láttam 6 színes csíkot meg volt a kép közepén egy háromszög...
Molnár Dániel #99

Petykafiam

HozzászólásSzerző: Petykafiam » 2011.01.26. 19:39

Q1: Majdnem a legjobb időmet futottam, 11. helyre volt elég
Q2: Nagyon jó volt, végig kényelmesen ültem a fotelben :lol:
R1: Egész jól alakult volt egy két előzés a "you have suspension problem"-ig amit saját csapattársam okozott utánna már csak kocsikáztam a 10. helyen.
R2: Nagyon élveztem, végig meccseltem mind a 10kört legtöbbet a kis pözsóval (Dara) és Lengyellel, végére elcsíptem a 6. helyet.
Találkozunk a Brit nagydíjon 8-)
Szombati Péter | MOLSZ '08 Rookie Champion | RIP#58

arcsi

HozzászólásSzerző: arcsi » 2011.01.27. 11:37

Nekem sajnos nem úgy sikerült az első versenyem itt,ahogy szerettem volna...
Istanbul-nagyon keveset mentem ezen a pályán,valahogy ezidáig kimaradt.
Q1-nem vártam sokat,a 10-be akartam bejutni ami sikerült is
Q2-elba....am
R1-már az első körben elment a futam,T1-ben egy TDI-s kolléga kiforgatott amitől beleálltam a falba-suspension-t off-olta is,aztán visszakászálódtam de még ebben a körben a 8-as kanyarban 4-en álltak keresztben előttem....így az aero-mnak is annyi lett :( ....
ezek után értékelhetetlen ez a két verseny!
megmondom őszintén hogy számomra aggreszív volt a hátsó emberkék versenyzése,ez nem versenyzés így ;)

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.27. 12:34

arcsi írta: megmondom őszintén hogy számomra aggreszív volt a hátsó emberkék versenyzése,ez nem versenyzés így ;)
sokan új tagok most a htccben, mi sem ismerünk mindenkit, de az elején minden 'újonc' bizonyítani akar, amitől lehet agresszív. a kis toli max belefér, de a durva belemenés már nem, sztem. fel a fejjel ;)
Veres Ákos

Vissza: “HTCC '11”