Nyilatkozatok

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

Horváth Henrik
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2011.04.21. 15:39

Yaka, miez a faszom hangulat, mingyart letamadlak steamen es lepofozlak:D

riss

HozzászólásSzerző: riss » 2011.04.21. 15:53

arcsi írta: egyébként én ezt az egészet nem akartam így kihegyezni rád,mert ami még utána volt hogy Gajer úr 1 kör alatt 3szor lök meg,túr le....
Nem kötözködés, meg nem félm Arcsi, mert tisztellek becsüllek, mert jól mész. De én (ugyan még nem néztem a replay-t, meg a közvetítést vissza) csak 2 lökésre emlékszem. 1. a T1-ben, amit benéztem, mert be akartam szúrni belső ívre, ott kb 2-3 tizedet ha vesztettünk, és senki nem előzött meg. A 2. pedig a belső hajtűben (bár ebben nem vagyok biztos), ott is kb 2-3 tizedet vesztettünk, és senki nem ment el nekünk. Ezekért, meg Karskogáért szeretnék bocsánatot kérni. A második gyors sikánnál amikor levártad a sóderben ott nem voltam közel.
szerk 1: A 3. az utolsó jobbosban volt? Utána el is rontottam a sikánt, amikor közel is kerültél, és T1-ben nem is húztam, rád paraszt módon.

Üdv:
Andris

arcsi

HozzászólásSzerző: arcsi » 2011.04.21. 16:30

riss írta:
arcsi írta: egyébként én ezt az egészet nem akartam így kihegyezni rád,mert ami még utána volt hogy Gajer úr 1 kör alatt 3szor lök meg,túr le....
Nem kötözködés, meg nem félm Arcsi, mert tisztellek becsüllek, mert jól mész. De én (ugyan még nem néztem a replay-t, meg a közvetítést vissza) csak 2 lökésre emlékszem. 1. a T1-ben, amit benéztem, mert be akartam szúrni belső ívre, ott kb 2-3 tizedet ha vesztettünk, és senki nem előzött meg. A 2. pedig a belső hajtűben (bár ebben nem vagyok biztos), ott is kb 2-3 tizedet vesztettünk, és senki nem ment el nekünk. Ezekért, meg Karskogáért szeretnék bocsánatot kérni. A második gyors sikánnál amikor levártad a sóderben ott nem voltam közel.
szerk 1: A 3. az utolsó jobbosban volt? Utána el is rontottam a sikánt, amikor közel is kerültél, és T1-ben nem is húztam, rád paraszt módon.

Üdv:
Andris
jó,lehet csak 2 eset volt akkor sorry érte hogy elírtam ;)a 3-ik a sikán előtti jobbos de aztán visszamentem eléd meg talán az belefér!meg nem is óvlak mert nagy gond nem lett belőle viszont frusztláló ha 1kör alatt ennyi a kontakt ;)
azért meg ne tisztelj mert gyorsnak tartasz,azért tisztelj meg a többieket is mert lehet az az illető annyi vagy még több időt fektek a gyakorlásra hogy minél jobb erdmény elérjen ;)

arcsi

HozzászólásSzerző: arcsi » 2011.04.21. 16:47

Adam Jonas írta:
arcsi írta:
Adam Jonas írta:
arcsi írta:Ádám,visszanéztem a szitut és amit még észrevettem hogy belül simán elfordulhattál volna,de nem,rajtam sikerült csak!nem komoly a szitu,de óvni fogom mert poziciómba került!a másik legközelebb ne fűzd be nekem az oktató filmet,a hibádat nem másra kell ráverni.Köszi!
Ok, eszem ágában nem állt csak rád kenni, én még mindig tartom magam ahhoz, hogy Neked is volt részed benne, ennyi. Vállalom a felelősséget ;)
egyébként én ezt az egészet nem akartam így kihegyezni rád,mert ami még utána volt hogy Gajer úr 1 kör alatt 3szor lök meg,túr le....szal nem a te lökésed hanem a 1,5 kör ami miatt pozi.-kat vesztettem meg az hogy rögtön az elején durr bele közlekedik pár emberke!
viszont a másik dolog meg hogy nem értem miért is volt benne részem?
-kb -0.3-0.5 sec volt a difi közöttünk mikor elkezdünk fékezni,ezért nem gondoltam hogy ennyire berakod oda az autót,mivel normál esetben nem veszel ennyivel jobb féktávot,csak mi előtted figyeltünk egymásra te meg túl bátran beraktad oda,azért ha megnézed a velem való kontakt is sokat lassított az autódon és még így is szögletesen vetted a kanyart!
-ahogy Papa írta:...."első kör,hideg fék,hideg gumi"....
-simán elfordulhattál volna melletem belül
-mivel te voltál hátul és nem zártam rád így nem igazán érzem magam hibásnak
szal félre értés ne essék részemről nincs harag nem is volt főleg nem konkrétan rád,az a 1,5 tett be nekem!meg hát ez benne van én is löktem már ki mást :(!de az hogy egyből jöttél ezzel a-én is hibás meg hogy csak előre figyeltem(és ezt úgy mondod hogy most versenyzünk először együtt) ez nem tetszett!ennyi!de ebben a kinek mekkora felelősége van valszeg ebben nem fogunk egyetérteni!
Nézd meg Race2-n, hogy én hasonló szitukba mit meg hogyan csináltam. Nyilván nem vagyunk egyformák, azt se vártam/várom el senkitől se, hogy feladja a pozícióját. :) Nem kötekedni akartam, én így láttam az esetet, ahogy leírtam, Te meg úgy, ahogy Te leírtad, ennyi. :)

Egyébként én ott mindig olyan későn fékeztem, s mindig befértem. (Ha pedig az lett volna, amit írtál, hogy bentebb menjek, meg tudtam volna akkor is állni, akkor meg a rázó dobott volna meg úgy, hogy sztem nem csak Balázs, de még lehet, hogy akkor téged is kiütöttelek volna)
valahogy nagyon nem érted meg!de ott én is jóval később fékeztem egyébként de abban a szituban nem tehettem mert közvetlen közel voltak meg oké hogy te bejössz oda de rajtam fordulsz,az meg hogy akkor rázóra mentél volna...és?ez csak is a te hibád hogy rosszul méred fel a helyzetet!szal nem értem miről írogatunk?!

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 16:54

arcsi írta:
Adam Jonas írta:
arcsi írta:
Adam Jonas írta:
arcsi írta:Ádám,visszanéztem a szitut és amit még észrevettem hogy belül simán elfordulhattál volna,de nem,rajtam sikerült csak!nem komoly a szitu,de óvni fogom mert poziciómba került!a másik legközelebb ne fűzd be nekem az oktató filmet,a hibádat nem másra kell ráverni.Köszi!
Ok, eszem ágában nem állt csak rád kenni, én még mindig tartom magam ahhoz, hogy Neked is volt részed benne, ennyi. Vállalom a felelősséget ;)
egyébként én ezt az egészet nem akartam így kihegyezni rád,mert ami még utána volt hogy Gajer úr 1 kör alatt 3szor lök meg,túr le....szal nem a te lökésed hanem a 1,5 kör ami miatt pozi.-kat vesztettem meg az hogy rögtön az elején durr bele közlekedik pár emberke!
-kb -0.3-0.5 sec volt a difi közöttünk mikor elkezdünk fékezni,ezért nem gondoltam hogy ennyire berakod oda az autót,mivel normál esetben nem veszel ennyivel jobb féktávot,csak mi előtted figyeltünk egymásra te meg túl bátran beraktad oda,azért ha megnézed a velem való kontakt is sokat lassított az autódon és még így is szögletesen vetted a kanyart!
szal félre értés ne essék részemről nincs harag nem is volt főleg nem konkrétan rád,az a 1,5 tett be nekem!meg hát ez benne van én is löktem már ki mást :(!de az hogy egyből jöttél ezzel a-én is hibás meg hogy csak előre figyeltem(és ezt úgy mondod hogy most versenyzünk először együtt) ez nem tetszett!ennyi!de ebben a kinek mekkora felelősége van valszeg ebben nem fogunk egyetérteni!
Nézd meg Race2-n, hogy én hasonló szitukba mit meg hogyan csináltam. Nyilván nem vagyunk egyformák, azt se vártam/várom el senkitől se, hogy feladja a pozícióját. :) Nem kötekedni akartam, én így láttam az esetet, ahogy leírtam, Te meg úgy, ahogy Te leírtad, ennyi. :)

Egyébként én ott mindig olyan későn fékeztem, s mindig befértem. (Ha pedig az lett volna, amit írtál, hogy bentebb menjek, meg tudtam volna akkor is állni, akkor meg a rázó dobott volna meg úgy, hogy sztem nem csak Balázs, de még lehet, hogy akkor téged is kiütöttelek volna)
valahogy nagyon nem érted meg!de ott én is jóval később fékeztem egyébként de abban a szituban nem tehettem mert közvetlen közel voltak meg oké hogy te bejössz oda de rajtam fordulsz,az meg hogy akkor rázóra mentél volna...és?ez csak is a te hibád hogy rosszul méred fel a helyzetet!szal nem értem miről írogatunk?!
Úgy látom, félreértetted, amit írtam. :)

Azt, hogy én ott elég nagy rizikót vállaltam, nem tagadom. Állításod szerint belenéztél a tükörbe; nekem ebből az jött le, hogy akkor sejtetted, hogy melletted vagyok. Hasonló szituba Race 2-n én is félrerántottam a kormányt, amikor éreztem, hogy valaki van mellettem abban a kanyarban.

Nem azt mondom, hogy odébb kellett volna rántanod Neked is, csupán egy opciót mondtam. Nyilván az egész tőlem indult, nem állítottam ennek az ellenkezőjét.

Esetből a megfelelő tanulságot levontam, felelősséget vállalom. :)

Ui.: nyilván csalódott vagy az eset miatt, mert replay-t visszanézve láttam, hogy végül a tempóveszteség miatt pozíció(k)at is vesztettél. Továbbra is tartom, ha óvni akarsz, nyugodtan, nem fogok megsértődni rajta, mert lehet, hogy a helyedben én is csalódott lennék kicsit. :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

arcsi

HozzászólásSzerző: arcsi » 2011.04.21. 17:46

Adam Jonas írta:
arcsi írta:
Adam Jonas írta:
arcsi írta:
Adam Jonas írta:

Úgy látom, félreértetted, amit írtam. :)

Azt, hogy én ott elég nagy rizikót vállaltam, nem tagadom. Állításod szerint belenéztél a tükörbe; nekem ebből az jött le, hogy akkor sejtetted, hogy melletted vagyok. Hasonló szituba Race 2-n én is félrerántottam a kormányt, amikor éreztem, hogy valaki van mellettem abban a kanyarban.

Nem azt mondom, hogy odébb kellett volna rántanod Neked is, csupán egy opciót mondtam. Nyilván az egész tőlem indult, nem állítottam ennek az ellenkezőjét.

Esetből a megfelelő tanulságot levontam, felelősséget vállalom. :)

Ui.: nyilván csalódott vagy az eset miatt, mert replay-t visszanézve láttam, hogy végül a tempóveszteség miatt pozíció(k)at is vesztettél. Továbbra is tartom, ha óvni akarsz, nyugodtan, nem fogok megsértődni rajta, mert lehet, hogy a helyedben én is csalódott lennék kicsit. :)
no azért mikor én már fordultam akkor jelentél meg,meg elég nagy ívben fordultam ahoz hogy így is bőven elférj ;) szal tényleg,megoldhattad volna úgy is hogy nincs kontakt ;)de no problemo,csak látod utána elég szarul jöttem ki abból a 1,5 körből aztán emiatt el is dobtam a második sikánban,azután nyugottam le addig izzott az agyam :)
olyan dologért meg ne sértődj meg amiért te vagy a felelős ;)

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 19:38

?

Nem sértődtem meg most semmin. :)

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.04.21. 20:10

weres6 írta:Viszneki Zsoltinak meg bocsi, T1 nél egymás mellett, én kívül. Az ingó alfától félve kihúzódtam, füvet harapott a jobb hátsó és farral pöciztelek meg oldalba. :oops:
Ne viccelj, jó kis meccs volt. Keményen szorongattuk egymást, korrekten helyet hagytál, egymás mellett fordultunk, majd megcsúsztál. Így sikerült a pöccc. Ez benne van az autóversenyben, nem vagy hibás. Csak azt bántam, hogy nem volt még 2 kör, hogy folytassuk :-D
#44 - Viszneki Zsolt

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.21. 20:26

VZsolt273 írta:
weres6 írta:Viszneki Zsoltinak meg bocsi, T1 nél egymás mellett, én kívül. Az ingó alfától félve kihúzódtam, füvet harapott a jobb hátsó és farral pöciztelek meg oldalba. :oops:
Ne viccelj, jó kis meccs volt. Keményen szorongattuk egymást, korrekten helyet hagytál, egymás mellett fordultunk, majd megcsúsztál. Így sikerült a pöccc. Ez benne van az autóversenyben, nem vagy hibás. Csak azt bántam, hogy nem volt még 2 kör, hogy folytassuk :-D
:mrgreen: brutális csaták voltak Petyával 3asban
Veres Ákos

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.04.21. 20:36

"Azt, hogy én ott elég nagy rizikót vállaltam, nem tagadom. Állításod szerint belenéztél a tükörbe; nekem ebből az jött le, hogy akkor sejtetted, hogy melletted vagyok. Hasonló szituba Race 2-n én is félrerántottam a kormányt, amikor éreztem, hogy valaki van mellettem abban a kanyarban."

Én is néztem a tükröt race2-be mikor láttam hogy Gajer benézi a visszafordító féktávot. Még próbáltam is elhúzni késöbb kanyarodni, de hát baromira nem volt hova menni..... Pont azért kell nézni a tükröt hogy tudjál védekezni... nem azért hogy hagyjon neked helyet belső íven.
Arcsival legalább 20-30 futamot kentem én is...nem csak a tempójáért tisztelem hanem a korrekt versenyzői magatartásáért is, fejben ottvan a pályán és higgadt tud maradni. Ebből nekem is kéne tanulnom!

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 21:05

Tamas Wagner írta:"Azt, hogy én ott elég nagy rizikót vállaltam, nem tagadom. Állításod szerint belenéztél a tükörbe; nekem ebből az jött le, hogy akkor sejtetted, hogy melletted vagyok. Hasonló szituba Race 2-n én is félrerántottam a kormányt, amikor éreztem, hogy valaki van mellettem abban a kanyarban."

Én is néztem a tükröt race2-be mikor láttam hogy Gajer benézi a visszafordító féktávot. Még próbáltam is elhúzni késöbb kanyarodni, de hát baromira nem volt hova menni..... Pont azért kell nézni a tükröt hogy tudjál védekezni... nem azért hogy hagyjon neked helyet belső íven.
Arcsival legalább 20-30 futamot kentem én is...nem csak a tempójáért tisztelem hanem a korrekt versenyzői magatartásáért is, fejben ottvan a pályán és higgadt tud maradni. Ebből nekem is kéne tanulnom!
Most vonatkoztassunk el akkor az esetemtől, s beszéljünk most nagy általánosságba.

A tükör tény, hogy azért van, hogy tudj védekezni. De hogy csak erre, ez hülyeség. Ha eltűnik valaki a tükörben hirtelen, az 2 dolgot jelenthet: a) leszakadt rólad, kicsúszott b) bement melléd, s holtteredben van. Anno, amikor F1-be nyomtam, párszor beleestem abba a hibába, hogy csak 'szemből' versenyeztem: azaz csak előre néztem, illetve a tükröt. Az, hogy a holtterembe ki volt, nem nagyon foglalkoztam. Volt belőle nem is egy megpördülésem/ütközésem. Amikor áttértem RACE 07-re, itt is első 2-3 futamon beleestem ebbe a hibába, majd utána úgy döntöttem, hogy ideje akkor a megérzésre is hagyatkozni.

Ezzel mit akartam mondani: ezek szerint akkor, pl. Race2-n, amikor Petivel meccseltem, ő belül volt, én meg kívül a visszafordító előtt, de akkor nekem is be kellett volna nyesnem normálisan a kocsit az ideális íven? (Mert én akkor ha megnézed, picit darabosan vettem be a kanyart, nehogy Petivel véletlenül összeakadjunk). Őszintén szólva, ezt most azért kérdezem, mert az írásodból kb. ez jött le.

Ariel vs. én esetemre visszatérve: annyira nem is vettem észre, hogy Ariel elfékezte magát, mert én azt a kanyart mindig szélesebben vettem. Mint ahogy írtam, esetből tanultam, legközelebb inkább nem előzök.

Asszem most megyek gyakorolni kicsit Zolderbe, hogy legközelebb ilyen hibát ne kövessek el. :arrow:

arcsi

HozzászólásSzerző: arcsi » 2011.04.21. 21:33

Adam Jonas írta:
Tamas Wagner írta:"Azt, hogy én ott elég nagy rizikót vállaltam, nem tagadom. Állításod szerint belenéztél a tükörbe; nekem ebből az jött le, hogy akkor sejtetted, hogy melletted vagyok. Hasonló szituba Race 2-n én is félrerántottam a kormányt, amikor éreztem, hogy valaki van mellettem abban a kanyarban."

Most vonatkoztassunk el akkor az esetemtől, s beszéljünk most nagy általánosságba.

A tükör tény, hogy azért van, hogy tudj védekezni. De hogy csak erre, ez hülyeség. Ha eltűnik valaki a tükörben hirtelen, az 2 dolgot jelenthet: a) leszakadt rólad, kicsúszott b) bement melléd, s holtteredben van. Anno, amikor F1-be nyomtam, párszor beleestem abba a hibába, hogy csak 'szemből' versenyeztem: azaz csak előre néztem, illetve a tükröt. Az, hogy a holtterembe ki volt, nem nagyon foglalkoztam. Volt belőle nem is egy megpördülésem/ütközésem. Amikor áttértem RACE 07-re, itt is első 2-3 futamon beleestem ebbe a hibába, majd utána úgy döntöttem, hogy ideje akkor a megérzésre is hagyatkozni.

Ezzel mit akartam mondani: ezek szerint akkor, pl. Race2-n, amikor Petivel meccseltem, ő belül volt, én meg kívül a visszafordító előtt, de akkor nekem is be kellett volna nyesnem normálisan a kocsit az ideális íven? (Mert én akkor ha megnézed, picit darabosan vettem be a kanyart, nehogy Petivel véletlenül összeakadjunk). Őszintén szólva, ezt most azért kérdezem, mert az írásodból kb. ez jött le.

Ariel vs. én esetemre visszatérve: annyira nem is vettem észre, hogy Ariel elfékezte magát, mert én azt a kanyart mindig szélesebben vettem. Mint ahogy írtam, esetből tanultam, legközelebb inkább nem előzök.

Asszem most megyek gyakorolni kicsit Zolderbe, hogy legközelebb ilyen hibát ne kövessek el. :arrow:
"hogy Ariel elfékezte magát,"-öööö,nem fékeztem el magam ez most honnan jött?ne haragudj de elolvasod rendesen mit írok?
mint már írtam te kb +0.3-0.5 secel voltál mögöttem ekkor jött a féktáv,de te nem voltál mellettem féktávon meg nem mögülem bújtál ki féktáv előtt meg ilyen különbségnél nem tudsz ennyivel jobbat fékézni ez csak azért volt mert 2en voltak előttem nekem picit óvatosabban kellett fékeznem erre egyszer csak bevágódtál és addig míg nem jöttél nekem egyenes csúsztál ki a kanyarből szal volt benne diszkófék rendesen-szal benézted!és már megint jössz ilyen elfékezte dumával,nem tudom és nem akarlak megbántani mert nem tudom hány éves vagy de olyan mint ha egy makacs gyerekkel vitatkoznék!

Köszi Papa,ez jól esett ;)de ezek rád is igazak ;) és érdekes hogy tudunk menni qrva jó,szoros versenyeket!vagy talán csak szerencsénk van :?

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.04.21. 21:43

Arcsi egy kedvelt mondásom: Luck is a skill =) Mi mindig jókat csatázunk úgyhogy remélem még sokat fogjuk nyüstölni egymást :D

Jones ezek a tanító jellegű mondatok, nem is tudom... ha Henci mestertől hallanám azt mondom oké, de tőled cimbi... nincs még mögötted se annyi rutin, se annyi skill hogy ezekre lehessen apellálni. Arcsi nem az a flamer fickó akit könnyen ki lehet hozni a sodrából, de az ilyen kétes dolgoknál úgy is a versenybírók döntenek, azért vannak. puszi

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.04.21. 22:01

Ez az az eset amit mindenki másképpen lát, és ahogy nézem nem igen tudjátok meggyőzni egymást...:D

Nekem az a véleményem, hogy azok a pöckölések amik mondjuk egy előzés közben picit megtolom a másikat, és elfordulok beleférnek, mert nem puha pöcsű F1 es liga vagyunk..

Ugyan akkor a 20 méterről beesek féktávon blokkoló kerekekkel az nem fér bele.

Nem fér bele, az, ha valaki mellettem van rázárok aztán ha kirak rinyálok és óvok.

Nem fér bele az sem, hogy amikor 20 an szeretnénk elfordulni akkor egyes emberek mintha éppen superpolet futna, féktávot vesznek..

És az a baj ezzel, hogy hiába mondod, hiába történik bármi itt fejben kéne azoknak az embereknek rendet tenni akik ezt nem tudják betartani.

Amikor pl belső íven beszúr valaki, és van kívül egy autó, akkor nem lehet kiengedni.Akkor bent kell tartani a rázón..
Nekem is volt egy ilyen esetem valamelyik Alfával, vagy lehet Honda volt fene tudja, az ember beszúr én szépen tartom íven de úgy hogy tudom, hogy mellettem van tehát bőven hagytam neki helyet. De csak nem sikerült úgy befordulnia, hogy ne lökjön meg.

Persze egyszer én is eljátszottam Ákossal, de ott már nagyon a határon voltunk mind2-en.

Szóval nem tudom van egy két pilóta és én magamat is ide sorolom, akik elég szépen tudnak körökön keresztül akár egymás mellett kontakt nélkül autózni. De van olyan akivel egy kanyarba nem szívesen megyek be, mert úgyis tudom hogy baj lesz belőle...

Ezzel sajnos a világon semmit nem tudunk kezdeni, fejben kellene rendet tenni..
Galambos Péter

TCS #82

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.04.21. 22:09

"Ezzel sajnos a világon semmit nem tudunk kezdeni, fejben kellene rendet tenni.."

BRAIN IS THE WEAPON!!!!!!

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2011.04.21. 22:31

quali.gyakoroltam eleget de a CCCP technika nem tudott többet 47 elejénél de benne hagytam vagy 6tizedet.16 vagy 18.lettem.
race1.nah végre sikerült elég jól rajtolnom.uhh nagy csaták voltak élveztem a dolgot de rögtön a nagy hévvel be is nyaltam 2 figyut 2 kör alatt.puff neki végem van bakker.
elkezdtem sunnyogni óvatosba csak szépen úgyis kiesik egy pár ember.(be is jött)behoztam 16nak.
race 2.nah ez még jobban kezdödött.kis kocc kis piff puff repülés minden volt egyszer csak szembe találtam magam egy balesetes verdával.kanyar jobbra jött de mindenki arra huzta én meg balra el kenyába.buko vagy 6 pozicio.go bobi mondom magamnak.elkezdtem utolérni a többieket szépen ment a gép volt hogy 3mat jöttem fel 1 kanyar alatt.Ákos utolérem elmék jobbról erre a bmw előttünk keresztbe áll én megint el balra zambiába.megint ott voltam mint elötte-Ákos -2mp.áhh.kezd elöröl.köszi azért:-)
persze a 3.körben megint megvolt a 2. figyu mondjuk sok közöm nincs a sikánhoz vagy mifaszaz.vagy megdob vagy lassan mék bele mindegy 1mp vel lassabb körökkel behoztam.11nek.:-)else hiszem.Peti nincs mit az elengedésért.én mindig ha látom hogy valaki sokkal gyorsabb jön(vagy te:-))akkor szépen elengedem hagy menjen legalább én se izgulok hol jön belém vagy én belévagy csak megpöcköl mert ott tötyörgök.most is láttam jössz szépen elengedtelek jön Dani race 2.ben elengedem gondoltam aztán akkora kerülöt tettem alig találtam vissza az aszfaltra.hehe.nagyon jo verseny volt.élveztem.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 22:39

arcsi írta:
Adam Jonas írta:

"hogy Ariel elfékezte magát,"-öööö,nem fékeztem el magam ez most honnan jött?ne haragudj de elolvasod rendesen mit írok?
mint már írtam te kb +0.3-0.5 secel voltál mögöttem ekkor jött a féktáv,de te nem voltál mellettem féktávon meg nem mögülem bújtál ki féktáv előtt meg ilyen különbségnél nem tudsz ennyivel jobbat fékézni ez csak azért volt mert 2en voltak előttem nekem picit óvatosabban kellett fékeznem erre egyszer csak bevágódtál és addig míg nem jöttél nekem egyenes csúsztál ki a kanyarből szal volt benne diszkófék rendesen-szal benézted!és már megint jössz ilyen elfékezte dumával,nem tudom és nem akarlak megbántani mert nem tudom hány éves vagy de olyan mint ha egy makacs gyerekkel vitatkoznék!

Köszi Papa,ez jól esett ;)de ezek rád is igazak ;) és érdekes hogy tudunk menni qrva jó,szoros versenyeket!vagy talán csak szerencsénk van :?
Tehát én a magam lassan 20 évével csak egy hülye kis p*cs vagyok. Látod, ez az a dolog, amin megsértődök, de úgy döntöttem, hogy most nem fogok.

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 22:41

Tamas Wagner írta:Arcsi egy kedvelt mondásom: Luck is a skill =) Mi mindig jókat csatázunk úgyhogy remélem még sokat fogjuk nyüstölni egymást :D

Jones ezek a tanító jellegű mondatok, nem is tudom... ha Henci mestertől hallanám azt mondom oké, de tőled cimbi... nincs még mögötted se annyi rutin, se annyi skill hogy ezekre lehessen apellálni. Arcsi nem az a flamer fickó akit könnyen ki lehet hozni a sodrából, de az ilyen kétes dolgoknál úgy is a versenybírók döntenek, azért vannak. puszi
Akkor toljátok nyugodtan, én kimászok a képből ;) További jó körözgetést :)

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.21. 22:44

martin írta:Ádám!
gyakorolhatsz bármennyit nem azon múlik
A bajnokság negyvenakárhányadik helyezettjének (mindannyian tudjuk hogy a képességeid alapján top 10-ben lenne a helyed ) nem illik a tabella 9. helyezettjével (de még akár dobogóra is esélyes) szemben kétes kimenetelű akcióba kezdeni. Gyanítom ha nincs ott Ariel akkor Balázst pöckölöd s..-be ;)
Hiába óvna Arcsi, a Tőled levont 10 pontal kitörölheti a ... :idea: Neked pedig nyilván nem ez a néhány pont fog hiányozni
Nem tettem volna Balázst fenékbe, mert ha megnézed a km-órát, amikor Ariellel egymás mellé értünk, kőkemény 1 km/h volt a sebességkülönbség.

"A bajnokság negyvenakárhányadik helyezettjének (mindannyian tudjuk hogy a képességeid alapján top 10-ben lenne a helyed ) nem illik a tabella 9. helyezettjével (de még akár dobogóra is esélyes) szemben kétes kimenetelű akcióba kezdeni. "'

Igazad van, negyvenakárhanyadik helyemmel mit akarok én versenyezni egy olyan versenyző ellen, aki a tabella első 10-esébe van benne. :) ;)

Megbeszéltük. Hajrá mindenkinek!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.22. 08:21

Gordon24 írta: Nekem az a véleményem, hogy azok a pöckölések amik mondjuk egy előzés közben picit megtolom a másikat, és elfordulok beleférnek, mert nem puha pöcsű F1 es liga vagyunk..
Ugyan akkor a 20 méterről beesek féktávon blokkoló kerekekkel az nem fér bele.
Nem fér bele, az, ha valaki mellettem van rázárok aztán ha kirak rinyálok és óvok.
Nem fér bele az sem, hogy amikor 20 an szeretnénk elfordulni akkor egyes emberek mintha éppen superpolet futna, féktávot vesznek..
És az a baj ezzel, hogy hiába mondod, hiába történik bármi itt fejben kéne azoknak az embereknek rendet tenni akik ezt nem tudják betartani.
Amikor pl belső íven beszúr valaki, és van kívül egy autó, akkor nem lehet kiengedni.Akkor bent kell tartani a rázón..
Nekem is volt egy ilyen esetem valamelyik Alfával, vagy lehet Honda volt fene tudja, az ember beszúr én szépen tartom íven de úgy hogy tudom, hogy mellettem van tehát bőven hagytam neki helyet. De csak nem sikerült úgy befordulnia, hogy ne lökjön meg.
Persze egyszer én is eljátszottam Ákossal, de ott már nagyon a határon voltunk mind2-en.
Szóval nem tudom van egy két pilóta és én magamat is ide sorolom, akik elég szépen tudnak körökön keresztül akár egymás mellett kontakt nélkül autózni. De van olyan akivel egy kanyarba nem szívesen megyek be, mert úgyis tudom hogy baj lesz belőle...
Ezzel sajnos a világon semmit nem tudunk kezdeni, fejben kellene rendet tenni..
azt ott kicsit zokon vettem, de tudom, hogy a toledo csapat btcc-sen közlekedik :lol: , így csak felbaszott kicsit, de nem annyira, amikor Istit akartam kinyírni és Póczik Áki is útban volt. Idén csak akkor durrant el igazán az agyam, de hamar lenyugodtam. :oops: :mrgreen:
régen velem is sok gond volt és megtanultam, hogy a rázárástól csak én szopok, megtanultam fékezni, igaz néhe mm-eken múlik a pöci :lol: , és azt, hogy jobban figyeljek előre-hátra és ne rakjak ki senki a szevaszba. Sokszor van féktávon, bejön mellém, de utána kigyorsításom jobb lesz kívülről belülre, mint neki fordítva, türelem és okosság kell hozzá. ;) Valamint, nem feleslegesen támadgatni, mert azzal sokat bukunk és hamar utolérnek a zombik, akik 1 mp-vel gyorsabbak ép autóval. :mrgreen: :ugeek:
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.22. 08:28

Adam Jonas írta: Tehát én a magam lassan 20 évével csak egy hülye kis p*cs vagyok. Látod, ez az a dolog, amin megsértődök, de úgy döntöttem, hogy most nem fogok.
nyugi Ádibádi, 10 év múlva máshogy fogod látni ;)
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.22. 08:32

martin írta:
weres6 írta: tudom, hogy a toledo csapat btcc-sen közlekedik :lol: , így csak felbaszott kicsit, de nem annyira, amikor Istit akartam kinyírni és Póczik Áki is útban volt. Idén csak akkor durrant el igazán az agyam, de hamar lenyugodtam. :oops: :mrgreen:
:
Nem bánunk kesztyűs kézzel az ilyen étcsoki nyuszikkal
anyádat, azt :mrgreen:
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.22. 08:37

Ádám, mi wan weled? Mit sértődgetsz? :shock: :lol:
Szedd már össze magad! max 1 hsz-t kellett volna írnod ez ügyben a fórumra: very very big sorry :lol: . Erre itt leállsz vitatkozni egy fair bandával. :? Túl nagy lehet a bizonyítási vágy, vagy nemtom, ne akarj még első lenni, előbb Blase-nek kéne már nyernie, mielőtt megint kiég. :D :mrgreen:
Veres Ákos

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.04.22. 16:04

weres6 írta: tudom, hogy a toledo csapat btcc-sen közlekedik :lol: , így csak felbaszott kicsit, de nem annyira, amikor Istit akartam kinyírni és Póczik Áki is útban volt. Idén csak akkor durrant el igazán az agyam, de hamar lenyugodtam. :oops: :mrgreen:
:
Hát ez bizony így van::D Nem kiméljük a gépeket.. Azért vannak..:D

De mondjuk ott konkrétan alig bírtam befordulni... Szóval ha nem így akkor kb sehogy kategória volt..:D
Galambos Péter

TCS #82

arcsi

HozzászólásSzerző: arcsi » 2011.04.22. 16:11

Adam Jonas írta:
arcsi írta:
Adam Jonas írta:

Tehát én a magam lassan 20 évével csak egy hülye kis p*cs vagyok. Látod, ez az a dolog, amin megsértődök, de úgy döntöttem, hogy most nem fogok.
Ádám!egy,nem mondtam ezt a pöcs dolgot meg azt hogy hülye!!!kettő,amit írtam.hogy makacs gyerek,tudod ez abszolút nem azt jelenti! és igen makacs vagy de ez nem baj csak már mikor 20-ára is ua. a dolgot kell ellmagyarázni akkor mire gondoljak???meg tény hogy még gyerek vagy,ez az írásodból és a gondolkodásodból is látszik,DE EZZEL SINCS SEMII GOND NE ÉRTS FÉLRE!viszont szálj le a magas lóról mert onnan nagyot lehet esni ;)!
ha bármi gondod van velem ott leszek a ringen és 1 bambi mellett megbeszélhetjük ;)persze a bambit én állom!

Vissza: “HTCC '11”