Nyilatkozatok

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.22. 16:34

Akkor szeretnék ezúton elnézést kérni tőled Ariel. :)

Makacs vagyok most, igen. Mert mint mondtam, volt anno jópár ilyen esetem, amikor én voltam elől, azaz én voltam a szenvedő alany. Akkor szóvá tettem az illetőknek, s majdhogy nem ki lettem röhögve, hogy ilyet miért teszek szóvá. Ezért is értetlenkedtem, hogy most mi van. De most már világos minden.

Ne értsd félre, nincs bajom veled, csak ez a 'beszólásod' nem tetszett annyira, hogy gyerekes vagyok. :)

Mind1, bocsi még egyszer, most pedig go to Zolder :arrow: :!:
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.04.22. 17:02

Ez az srácok, végre enyhülést érzek :-D

Inkább dumáljunk arról, hogy ki akar kimenni a Hungaroringre a WTCC futamra?
Én valószínűleg megyek :D
#44 - Viszneki Zsolt

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.04.22. 17:20

Henci, Blase asszonyostúl, Veres fivérek , Arcsi, Szaby, papa eddig tuti. Én szerintem már szombaton is kint leszek. =)

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.22. 17:41

Tamas Wagner írta:Henci, Blase asszonyostúl, Veres fivérek , Arcsi, Szaby, papa eddig tuti. Én szerintem már szombaton is kint leszek. =)
vagy pénteken ;) :mrgreen:
Veres Ákos

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.04.22. 17:47

Én is majdnem 100..
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.04.22. 18:03

Tamas Wagner írta:Henci, Blase asszonyostúl, Veres fivérek , Arcsi, Szaby, papa eddig tuti. Én szerintem már szombaton is kint leszek. =)
TDI csapatból Lengyel Ákos-t nem tom,nem kérdeztem még... de a másik 3 olajkályhás is valószínű...:)
Molnár Dániel #99

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.04.22. 18:25

elvileg én is megyek majd csajommal+6fő :DD

apropó, nem tudtok a közelben valami értelmes szállást, kevés pénzért legalább 6 főnek?
- Debilon -
Radics István - Powered by Mazda6

riss

HozzászólásSzerző: riss » 2011.04.22. 21:31

Mi megyünk asszonnyal + 1 félgyerek :) Gondolom paddock jegyet vesztek ti is.

Belmej

HozzászólásSzerző: Belmej » 2011.04.22. 23:14

Csigi és Belme úr mennek a messzi Debrecenből ez már tutttti :)

Karloss

HozzászólásSzerző: Karloss » 2011.04.22. 23:29

héj, szintén debreceniek? :)

én biztosan megyek, intéznünk kell egyen-pólót is :D
Kajdy Károly
VSR WTCC '08 -4. VSR Mini '09 -4. VSR GT '09 -2. VSR/SIMCO DTM '09 -3. VSR HTCC '09-'10 -7. VSR HTCC87 '10 -2. VSR HTCC '11 -5. VSR BTCC '11 -9.
futamok:137, cél:129, győzelmek:5, leggyorsabb kör:2, dobogók:26, Top8-ban:70

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.04.22. 23:31

Karloss írta:héj, szintén debreceniek? :)

én biztosan megyek, intéznünk kell egyen-pólót is :D
Majd a helyszínen sztem, egy szép kis narancs-fekete, Zengő-Dension Team - Michelisz #5 feliratú pólót ;)

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.04.23. 10:32

Most látom, hogy race2ben milyen felhozatallal birkózott Hetesi Roli :shock: :mrgreen: , Blase, Lengyel Á, Yaka, Nándi :ugeek: . nagyon komolyan mögé gyűltetek, durva nézni, amit ott műveltek 5en 8-)
Veres Ákos

Manky956
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Manky956 » 2011.04.23. 23:08

weres6 írta:Most látom, hogy race2ben milyen felhozatallal birkózott Hetesi Roli :shock: :mrgreen: , Blase, Lengyel Á, Yaka, Nándi :ugeek: . nagyon komolyan mögé gyűltetek, durva nézni, amit ott műveltek 5en 8-)
Kemény volt , Roli jól védekezett :twisted: :shock:
Lengyel Ákos # 956

VSR-HTCC '11-6. Csapatbajnokság 2. Seat Leon TDI
VSR-BTCC '11- 5.
VSR-Cruze Cup'12- 1.
VSR-HTCC '12- 3.

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.03. 21:54

Zolder

Diginet :cry:
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.05.03. 22:35

Hát izé...:D
R1: Első 1 komolyabb hiba...azt hittam gumifal lesz...de valahogy összekapartam, Henrik el is ment...aztán csak küzdöttem a drift autóval.
R2: jó rajt....jól is mentem....de a gyors sikánnál 2x is rámszóltak....ez van...egyszerűen keresztbe áll az autó azon a részen és annyira nem lehet irányítani, hogy örültem ha átmegyek rajta....mindegy ez van. Gondoltam akkor most már visszaveszek...nem is nyomtam annyira, főleg a sikánokban.....aztán Papa egy picit keresztbe állt a kemény jobb-bal-jobb-nál....én meg nem láttam a rázót, hogy kb. hol is lehet...csak találomra.....naná hogy megkaptam a 3-ikat.....Stop&Go....bemegyek...sikeresen bementem 60-al...majd indulok és kikapcsolt a speed limiter...77-nél vettem észre....még egy Stop&Go.....

Itt már feladtam :(
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.05.03. 22:39

ahhoz képest, hogy nem készültem semmit, egész jó lett a 2 futam. p19 és p15. igyekeztem előzékeny lenni és nem kakaskodni, aki gyorsabb volt elengedtem. ennyi.
ui: race2 T1ben futómű elment, mert lassítani mertem az előttem keresztben álló autó miatt és jött turul.
Veres Ákos

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.03. 22:50

Q: majdnem sikerült bejutnom a top10be, 13. hely.

R1: Pici tülekedés a T1ben, de sikeresen vette mindenki (legalábbis elöl), aztán nagy csaták a 2 BMW-vel, nagy nehezen megelőzöm Tomuszt erre el is nézztem az éles jobbost ott visszament elém. Utána az utolsó előtti körben normálisan fékezünk Tomusszal, de valamiért megingot a bömös fara és nem akartam kiütni, erre Stop n Go!

R2: 16 rajthely hála a stop n go-nak. T1be Papp Laci bevágódik a tömegben akkor gyorsban elmondtam 1 miatyánkot h nem engem talált telibe :D 2 stop n go-t kaptam szintén azért mert nem akartam nagy kontaktot, és nem láttam rendesen a sikánt, majd 1 saját hibából kifolyólag megkaptam a 3.at is. a vége 16. hely.

A race1beni stop n go miatt melyik pontszámot fogom megkapni?

Javítva!

Bocsi nem Papp versenyző csinálta a galibát hanem Belme Józsi, ami elkerülhető volt, nem is lett volna nagy gond belőle ha 1 seatos kolléga nem ökleli fel szegény Héricset :( Belső szemszögből úgy tünt h Belme lökte fel Nándit. Bocsi Lali!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára b4nshee 2011.05.04. 01:21-kor.

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.03. 22:57

Ami a futam végi helyezésed. A stop&go jogos. Mert ha nagyot vágsz egyból adja.
Galambos Péter

TCS #82

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.03. 23:23

martin írta:
b4nshee írta:T1be Papp Laci bevágódik a tömegben akkor gyorsban elmondtam 1 miatyánkot h nem engem talált telibe
Tényleg örülhetsz hogy nem kaptál egyet tőle :mrgreen: Kép

:D:D:D Bocsi Papp Lajos :D Még nem ismerem annyira a társaságot és a szélvédőn csak Papp L. van írva :D

Amúgy igen örülök h nem az öregtől kaptam :D

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.05.03. 23:24

Papp Laci :D :D :D :D :D
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.05.03. 23:31

q1: csoda történt
q2: csoda történt,még ha a második mérő pont után 2 tizeddel vertem a "mercedest" :D
r1: sikeresen elcsesztem,majd sikerült 7.nek behozni,lassú és béna voltam
r2: hát ilyet még nem éltem át,maga volt a mennyország :D végig csata volt,minden egy ideig tök barátságos volt majd jöttek az indulatok :D :D
Balázs meglepődtem hogy kijáraton jóformán ennyire tehetetlen voltál a TDI-vel szembe... Tomit támadtuk de mindig egymásnak tettünk keresztbe szal túlélte... Utolsó kör első kanyarjába majdnem megelőztem de lenyomott a kanyarba :twisted:
Utolsó kanyarért bocs Peti még1szer,kicsit kemény volt de elvégre túrakocsi :D :D nem gondoltam hogy felhagyod a belső ív védését ezért is próbáltam meg. Ha nem dobogóért megyünk meg se próbálom ott már...
Molnár Dániel #99

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.05.03. 23:53

danikosz írta:Balázs meglepődtem hogy kijáraton jóformán ennyire tehetetlen voltál a TDI-vel szembe... Tomit támadtuk de mindig egymásnak tettünk keresztbe szal túlélte...
Utolsó 2 kanyar (sikán) nálam lutri volt.....örültem, ha ráléptem a gázra és nem akart keresztbe állni......jó meccsek voltak, remélem nem volt sok itt-ott.....nem éreztem úgy, hogy túl sok lett volna, izgalmas volt :)
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

Adam Jonas

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.05.03. 23:55

Q1: jól ment viszonylag, azonban történt egy dolog, amit nem akarok megóvni, mert végső soron nem tett keresztbe az eset, de eléggé csúnya volt. Szóval egyik kollega úr (direkt nem akarok nevet mondani) nagyon lassan ment előttem, én meg pont gyors körön voltam. Oké, hogy ő is azon lehetett, de talán ha jól láttam, hibázott, visszajött a pályára, én meg féktávon hiába villogtam neki, nem engedett el, nem sok hiányzott, hogy ütközzünk. Szóval annyit akarnék kihozni a történetből, hogy időmérőn figyeljünk már azért egymásra, hogyha nem muszáj, akkor ne idézzünk elő ilyen helyzeteket. 8-)

Q2: ez kajak vicces volt :D Futam előtt Csorosz Lacival dumáltunk, s írtam neki, hogy a sikánok miatt ultra biztonsági kört fogok menni, amire fel ő viccesen írta az 1:50-es időt. :D Nos, hát annyit a biztonsági körömről, hogy igen jó első szektort jöttem, első sikánt is tökkéletesen vettem be, s 100 körből 1-szer sikerült szűkebben venni a második sikánt, amit miért is ne a Q2-őn adtam volna elő?! :D No time, 9. hely végül.

R1: egész jó volt, Tomi megint nagyot rajtolt, aminek az lett az eredménye, hogy elém került, s nem bírtam megelőzni :lol: Próbáltam kívülről, belülről, de valahogy nem bírtam elmenni mellette. 3 körrel a vége előtt volt az, amikor meguntam, mondom első kanyarban kívülről megpróbálom. Annyiban sikerrel jártam, hogy side-by-side jöttünk ki a kanyarból, egy pillanatra előtte is voltam, de jött megint a kanyar. Majd jött Kóródi Isti, aki beszállt mellénk autókázni :D Végül én voltam a gyenge láncszem, s én dobtam el a következő körben :lol: :P Visszaestem a 13. hely környékére, ha jól rémlik. Megelőztem a végére Méhes Robit meg Kovács Petit, végül a 11. helyen futottam be azt hiszem. :)

R2: viszonylag jó rajt, nyertem vagy 2-3 helyet, amelyből egyet végül vissza kellett adnom, mert megint rossz helyre húzódtam. Dara Dani mellett sikerült elmennem valahogyan (asszem a T1-es adok-kapokba volt benne, s úgy tudtam elmenni mellette), majd pár kanyarral később...hát, hogy is mondjam... kicsit érdekesen előzött meg. :) Konkrétan fordultam volna rá a 2. sikánnal a balos ívre, amikor ő megjelent mellettem, s szó szerint átrakott a fekvőrendőrös részre. :? Ezen egy kicsit felszívtam magam, s vonatoztam a Fekete-Horváth-Dara trióval egyet. A verseny közepe táján sikerült azt megcsinálnom Danival szemben, amit Tomi ellen nem: T1-ben külső íven tudtam megelőzni Danit, egy helyet javítva. Henrik mögött megint beragadtam, egyszer side-by-side volt, de jött a sikán, úgyhogy korábban kellett fékeznem ahhoz, hogy Henrik is beférjen a kanyarba biztonságosan, így végül nem tudtam megelőzni. Majd jött egy hiba tőlem, Dara Dani elosont mellettem, vissza az eredeti pozíciómba. :P Aztán 2-3 körrel a vége előtt jött az az érdekes szitu. Annyit láttam, hogy Henrik és Gyula küzd egymás ellen, Henrik picikét megcsúszott, Dani mintha meglökte volna, én meg próbáltam lesatuzni, meg közbe valahogy úgy húzódni, hogy ki ne üssek valakit. Végső soron nem tudom, hogy mi történt, majd megnézem replayen. Végül a 7. helyen értem célba.

Grat mindenkinek, Dara Danitól meg bocsi az uccsó körös villogásért, azt hittem, hogy az a kör volt az utolsó. :?

Ui.: köszönöm mindenkinek az izgalmas csatát, akivel volt erre lehetőségem! 8-)

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.04. 01:17

Visszanézzve az ismétlést az utolsó körben az első sikánt 1értelműen elhibáztam. Ezt el is ismerem azzal szereztem a 2. figyelmeztetést, az elsőt passzolom h hol szereztem, annyira nem nézztem vissza a repit. Viszont a második sikánnál mind2en jó féktávot vettünk Tomuszal, csak a balos részét 1 hangyányival lassabban vette így rákényszerülök a fékezésre és behúzom a kocsi orrát balra szűken h ne telibe verjem a bmwt, mert ha azt megteszem akkor rám húzza a vizes lepedőt Tomusz. 1 BMW-t telibe pöckölni az egyenlő a kiforgással, és ezért megkaptam a 3. figyit ami 1ben a letöltendő... Magny Cour 2 eset, csak itt a különbség az h ezen a pályán nem lehet annyira látványosan vágni, ha meg véletlenül vagy baleset elkerülése véget vágsz akkor meg is büntet a progi. Sebaj folyt. köv...

Köszi Tomusz a fightot, ez eddig az 1 éves szimulátoros "pályafutásom" csúcsa volt a mai. Nagyon jó fightot toltunk, sajnálom h ez lett a vége :(

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.05.04. 14:25

Hát ez a futam... vmi kegyetlen volt. Ekkora küzdelmeket átélni.. már megérte. Race1 végén bedugtam a csap alá a fejem, annyira kivett a futam, folyamatosan támadtak, többet néztem hátra mint előre.
Qvalin nem volt semmi meglepetés csak a szokásos idegeskedés > 14 helyet sikerült csak megcsípni.
R1: Nagyon jól elkaptam a rajtot és a helyezkedés is szerencsésen jött ki, belül eltudtam fordulni és feljöttem 14 ről 7.re. Daresz hamar elhúzot a Peuval majd jött Danci is és a visszafordító jobbosba féktávon egy kis body check után elment. Nem örültem neki de nem volt mit tenni..kemény volt :D Utána pedig Jones jött akit fogtam és e-miatt megjött Korodi Pityu is aki elég betegül ment tegnap, nem nagyon kérdezett berakta egyből közénk az autót:D EZ volt az a rész, amikor már csak törölgettem a homlokom: jaj mi lesz itt:D

Race2: Rajt utani kakaskodást megúsztam a p1 miatt, haladtam a magam gyök2 tempójával , Karcsi hamar áthámozta magát rajtam, felesleges lett volna harcolnom vele, mostani hétvégén nagyon eltalált vmit ő is:) Utána dejavú jött mögöttem megint DAnikosz és megint a visszafordító jobbosba megintcsak kaptam 1-t féktávon hátulról. Kívülről akart meggyalázni :D :D de itt már én is kicsit bezombultam és szépen letereltem a gyepre. Bocs Danci de felhúztál rendesen és elgurult most nálam is a gyógyszer..ez gonosz volt tőlem, de hát annyit nyúztuk már egymást idén, elvártam volna egy tiszta előzést. Utána jött blase a drift autóval sokkal nagyobb tempóba, ha nem kapsz stop and go-t.. hát nemhiszem hogy sokáig tudtalak volna tartani drift autó ide vagy oda:P
Ekkora csatákat, VÉGIG védekeztem ettől kicsit kivagyok már, hogy mindenki megakar enni, de sajnos a köv futamon se leszek könnyebb, úgyhogy jó étvágyat előre is ! :D Písz

Vissza: “HTCC '11”