Nyilatkozatok

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

Yakamoto

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.05.18. 16:31

Gordon24 írta:
blase írta:
weres6 írta:
blase írta:
Nem értem mi a probléma ezzel, ha nagyon lementél a műfűről, akkor azonnal beszólt a játék....azért van ott a műfű, mert használják élőben is

http://www.youtube.com/watch?v=DaQMOLWtDyI
oké, én vágom, de...
1 körben van 3 olyan hely, ahol ki lehet használni a műfüvet 4kerékkel, mert nem szól érte a game. az kicsit sok, körönként 1-2 mp, 20 perc alatt fél perc. én igyekeztem bent tartani, hogy 2 rázón legyen. ennyi. qual előtt fel is hívtam rá a figyelmet cseten, miután egyeztettem Petyával.
ui: van olyan liga, ahol úgy versenyeznek, amit a pálya enged, hát nem sok köze van a túraautózáshoz, el is voltam képedve rendesen, amikor szembesültem ezzel a ténnyel. mi sztem nem szeretnénk olyanok lenni.

Akkor rosszul egyeztettél Petyával, mert Petya TS-en ezt mondta: 2 kerék a műfüvön kell hogy legyen. (Igennel válaszolt erre a mondatomra)

egyébként azt vágjátok hogy ugyan arról beszéltek??:D

Ha 2 kerék a rázón van ahogy Ákos mondja akkor 2 a müfüvön::D Vagy azokat hova teszed?:D

Ugyan arról beszéltek aztán vitáztok itt:D

Magyarul ezen a pályán az volt a szabály, hogy a müfűre mindenhol 2 kerékkel lelóghattál. Hiszen minden fehér vonal mögött, minden rázókő mögött van műfü..
Inkább azon van a téma, hogy jó néhányan 4 kerékkel használták a műfűvet és nem hagytak kettőt a rázón.

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.05.18. 19:02

Gordon24 írta:egyébként azt vágjátok hogy ugyan arról beszéltek??:D

Ha 2 kerék a rázón van ahogy Ákos mondja akkor 2 a müfüvön::D Vagy azokat hova teszed?:D

Magyarul ezen a pályán az volt a szabály, hogy a müfűre mindenhol 2 kerékkel lelóghattál. Hiszen minden fehér vonal mögött, minden rázókő mögött van műfü..
Szerintem nem ugyanarról beszélünk, ugyanis egy olyan műfüves rész volt, ahol 4 kerékkel lehetett menni, viszont nem volt rázókő....csak fehér vonal. Erre írtam azt, hogy 2 kerék a műfüvön....tehát a fehér vonalon túl.....mivel nincs rázókő. Végülis mindegy, de én így ért(ett)em a szabályzatot és amit beszéltünk.
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.18. 21:51

Gondolom a Piratella, Acque Minerale, Varienta Alta triórol van szó. Sokat gyaktam a pályán, nem kevés replayt néztem, így leírom a véleményem.
Kezdjük azzal h az elején én is kiszélesítettem a pályát értsd 4 kerék a műfüvön így ment az 1.52:7-8xx-es stabil kör. Sok kör megtételével ha a Piratellát és az Acque Minerale kanyarnál picivel hamarabb fékez az ember és beteszi a belső rázókőre a kocsit, kigyorson padlógázzal a legrosszabb esetben is 2 kerék lóg le a műfűre. Illetve a 3. rész a sikán, szintén hamarabb fék és nyíl egyenesen átdobod a kocsit úgy h födetérésnél nincs elfordítva a kerék bizony nem kevés időt nyersz és nem mész le a műfűről. A gyors kör vége 1:52.268. 0 kg súlybüntivel persze. Próbáljátok ki. Ha meg ezen problémáztok h műfű, biztos meg volt az oka h oda olyan széles műfüvet raktak. Tehettek volna oda sóderágyat, nem is mennének így az emberek. Nem kevés előzés van abban a 2 kanyarban illetve sikánnál (valszeg ezért van így kiszélesítve).

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.19. 16:11

blase írta:
Gordon24 írta:egyébként azt vágjátok hogy ugyan arról beszéltek??:D

Szerintem nem ugyanarról beszélünk, ugyanis egy olyan műfüves rész volt, ahol 4 kerékkel lehetett menni, viszont nem volt rázókő....csak fehér vonal. Erre írtam azt, hogy 2 kerék a műfüvön....tehát a fehér vonalon túl.....mivel nincs rázókő. Végülis mindegy, de én így ért(ett)em a szabályzatot és amit beszéltünk.

Ezt értem, de ugye Ákos is azt írja, hogy 2 kerékkel játszik a müfű, meg te is. Tehát ahol nincs ráző ott 2 kerék fehér vonalon belül, ahol van rázó és mögötte fű mehet 2 kerékkel a rázó (azaz 4 kerékkel a fehér vonalon kívül)

De 4 kerékkel a müfű, vagy a soder, vagy a sima fű sehol semmilyen körülmények között nem játszik, az vágás, és büntetendő..

Én is vágtam sajnos, szóval ha megnézitek főleg a felső sikánnál nekem is simán megvan a 4, de ott az másképp nem megy.. De a többi kanyarnál én pl mindig betartottam ezt..
Galambos Péter

TCS #82

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.05.19. 16:49

Gordon24 írta:Ezt értem, de ugye Ákos is azt írja, hogy 2 kerékkel játszik a müfű, meg te is. Tehát ahol nincs ráző ott 2 kerék fehér vonalon belül, ahol van rázó és mögötte fű mehet 2 kerékkel a rázó (azaz 4 kerékkel a fehér vonalon kívül)

De 4 kerékkel a müfű, vagy a soder, vagy a sima fű sehol semmilyen körülmények között nem játszik, az vágás, és büntetendő..

Én is vágtam sajnos, szóval ha megnézitek főleg a felső sikánnál nekem is simán megvan a 4, de ott az másképp nem megy.. De a többi kanyarnál én pl mindig betartottam ezt..
Hát akkor kioszthattok úgy 300 büntető pontot az egész mezőnynek, de amúgy nem értem....élőben is használják 4 kerékkel, meg a játék is engedi.

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.19. 17:08

blase írta:
Gordon24 írta:Ezt értem, de ugye Ákos is azt írja, hogy 2 kerékkel játszik a müfű, meg te is. Tehát ahol nincs ráző ott 2 kerék fehér vonalon belül, ahol van rázó és mögötte fű mehet 2 kerékkel a rázó (azaz 4 kerékkel a fehér vonalon kívül)

Hát akkor kioszthattok úgy 300 büntető pontot az egész mezőnynek, de amúgy nem értem....élőben is használják 4 kerékkel, meg a játék is engedi.

Hát nem mindenhol:D Sok helyen igen, de nem mindenhol engedik.. Általában kiraknak gumi bálát.

Ezt a szabályt azért kell ennyire szigorúan alkalmazni, mert tisztelet a kivételnek, de a mezőny zöme, ha nem lenne ilyen szigor úgy menne, hogy kb mindenhol a füvön.

Eddig úgy volt, amit a pálya enged, csak ugye amikor ez volt akkor pl Zolder régi pályán 200 millóval vette mindenki a sikánt nem hogy 4 kerékkel, hanem 14 kerékkel a füvön..

És ezért lett ennyire szigorítva. Sajnálom, mert a tura autózásban is csapkodnak, csak sajnos a szimulátorozásban, kicsit sokszor agy baj, van és mível a program nem bassza szét az autót egy ilyen vágásnál, ezért itt megteheti. Előben kihullana alóla a futómű, vagy elrepülne mint Muller Zolderben ...
Galambos Péter

TCS #82

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.20. 08:33

blase írta:

a szabályban kerek-perec le volt írva minden. és szerintem érthető módon...
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.05.20. 08:57

Lalla írta:a szabályban kerek-perec le volt írva minden. és szerintem érthető módon...
Túraautó sorozatban használt pálya Imola...ezért mentek sokan 4 kerékkel a műfüvön....lásd élő videó amit linkeltem.
Amúgy meg tök mindegy.....feleslegesen írkálok ide....büntessetek meg 20 embert azt jóvan....ezen hőbölögni, hogy most ennyit vágott meg annyit...meg 2-3 mp ide meg oda....változtat a helyzeten?

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.05.20. 10:06

martin írta:Jajaj Gyerekek!
Mi lesz így az utolsó fordulóban?
Én már Most ;) félek :roll:
nyugi, nem lesz semmi gáz
remélem mindenki figyel majd és világbéke lesz ;)
Veres Ákos

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.20. 14:57

blase írta:
Lalla írta:a szabályban kerek-perec le volt írva minden. és szerintem érthető módon...
Túraautó sorozatban használt pálya Imola...ezért mentek sokan 4 kerékkel a műfüvön....lásd élő videó amit linkeltem.
Amúgy meg tök mindegy.....feleslegesen írkálok ide....büntessetek meg 20 embert azt jóvan....ezen hőbölögni, hogy most ennyit vágott meg annyit...meg 2-3 mp ide meg oda....változtat a helyzeten?
a szabályban le van írva, ha túra autós a pálya, akkor a verseny előtt tisztázva lesznek azon kanyarok, ahol lehet 4 kerékkel használni a műfüvet, bukóteret. ez nem történt meg. nem kötelessége senkinek tudni, hogy 19xx-ben imolában volt egyszer túraverseny, vagy h 1936-ban volt az első magyar nagydíj a népligetben(ezért nem is bringázok a füvön errefelé :geek: ).

nem szeretném én se, ha az imolában résztvevők 80%-át megb*nák 10 büntiponttal emiatt. azért csináljuk, h a jövőben ne legyenek ilyen félreértések, ezt próbáld megérteni. mert egy ilyen verseny után savanyú a szőlő, nem is kicsit.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.05.20. 15:31

Lalla írta:
blase írta:
a szabályban le van írva, ha túra autós a pálya, akkor a verseny előtt tisztázva lesznek azon kanyarok, ahol lehet 4 kerékkel használni a műfüvet, bukóteret. ez nem történt meg. nem kötelessége senkinek tudni, hogy 19xx-ben imolában volt egyszer túraverseny, vagy h 1936-ban volt az első magyar nagydíj a népligetben(ezért nem is bringázok a füvön errefelé :geek: ).

nem szeretném én se, ha az imolában résztvevők 80%-át megb*nák 10 büntiponttal emiatt. azért csináljuk, h a jövőben ne legyenek ilyen félreértések, ezt próbáld megérteni. mert egy ilyen verseny után savanyú a szőlő, nem is kicsit.
Aha értem.....ennyire savanyú a szőlő? Vagy most mi? Nem értelek benneteket...úgy csináltok, mintha ez lenne a legnagyobb bűn...holott 10x annyi adok kapok volt, ahol szanaszét repült mindenki.....majd az óvások után, 5 ember fog kapni -5 pontot.....majd ha valaki eléri a 40-et, akkor kap még 1 esélyt.....mivan ?
Úgy hőbölögtök, mintha amiatt a sikán miatt 15 helyet buktatok volna, mert körönként rátok vertek a "csalók" 3 mp-et.

Ugyanmár, hagyjuk ezt. Tudom, megint én leszek az ellenség....de már megszoktam.... Olyan dolgokon akadtok ki, amelyek eltörpülnek a fontosabb dolgok mellett, lásd István féle videók. Kugli, meg 10 autó a salakban...stb, sorolhatnám, de kb. minden futam után volt egy olyan videó, amit rossz volt nézni. Én is szerepeltem már ilyen videóban és igenis, hogy próbálok belőle okulni, de ilyen hülyeségekre koncentrálni, hogy most 2 kerék lecsúszott 30 cm-el a fehér vonalon kívülre.....hát húha....

Amúgy meg, ha ez a szabály, hogy fehér vonalon belül, akkor igenis, hogy osszátok ki azokat a büntipontokat, legyen akár fejenként 40 pont, de akkor tartsátok be, mert ha ennyire kemények a szabályok, akkor be is kéne őket tartani, nem pedig utólag "savanyú a szőlő" dolgokat mondogatni, meg utolsó esélyeket osztogatni.

Na peace.

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.20. 16:31

Nem hőbölgünk. Van egy könnyen félreértelmezhető szabály, amit tisztazni kell, mégha eltörpül egy sokkal nagyobb mellett, akkor is.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.05.20. 22:00

blase írta:
Lalla írta:
blase írta:

Aha értem.....ennyire savanyú a szőlő? Vagy most mi? Nem értelek benneteket...úgy csináltok, mintha ez lenne a legnagyobb bűn...holott 10x annyi adok kapok volt, ahol szanaszét repült mindenki.....majd az óvások után, 5 ember fog kapni -5 pontot.....majd ha valaki eléri a 40-et, akkor kap még 1 esélyt.....mivan ?
Úgy hőbölögtök, mintha amiatt a sikán miatt 15 helyet buktatok volna, mert körönként rátok vertek a "csalók" 3 mp-et.

Ugyanmár, hagyjuk ezt. Tudom, megint én leszek az ellenség....de már megszoktam.... Olyan dolgokon akadtok ki, amelyek eltörpülnek a fontosabb dolgok mellett, lásd István féle videók. Kugli, meg 10 autó a salakban...stb, sorolhatnám, de kb. minden futam után volt egy olyan videó, amit rossz volt nézni. Én is szerepeltem már ilyen videóban és igenis, hogy próbálok belőle okulni, de ilyen hülyeségekre koncentrálni, hogy most 2 kerék lecsúszott 30 cm-el a fehér vonalon kívülre.....hát húha....

Amúgy meg, ha ez a szabály, hogy fehér vonalon belül, akkor igenis, hogy osszátok ki azokat a büntipontokat, legyen akár fejenként 40 pont, de akkor tartsátok be, mert ha ennyire kemények a szabályok, akkor be is kéne őket tartani, nem pedig utólag "savanyú a szőlő" dolgokat mondogatni, meg utolsó esélyeket osztogatni.

Na peace.
Én mostanában nem nagyon írok ide, de most muszáj voltam.
És azért mert szinte mindenben igazat kell adjak Balázsnak! Engem is lehet leugatni nem zavar :)
De tényleg ne most kezdjünk már annyira a szabályokon lovagolni mikor idáig se voltak igazán betartatva. Ezt szerintem év elején el kellett volna kezdeni , keményen nézni a dolgokat (mindenki odafigyelni kit hogy lök meg , hogy vágja a pályát ..meg lehet egy-két ember kipontozódott volna de ez benne van, így legalább lett volna példa értéke ).
Vágásért már sok helyen lehetett volna szerintem büntetni ( Donington, Zolder , Imola , stb) ..de így , hogy idáig se volt senki megbüntetve a BT által, ne is várjuk , hogy mindenki olyan komolyan veszi.
Mert vannak nagyon jó kis vágási szabályok , de szerintem nem nagyon van nézve ( persze értem én sok meló a replayeket végignézni ), inkább van az emberek becsületére bízva ki hol megy .

Béke és free tibet!

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.21. 22:13

Yaka nincs igazad Kajdy kapott érte büntit.. Csak ugye benne van az is hogy óvható. Ha nem óvjátok...

A többibe egyet értek veletek.Majd kitalálunk valamit a következő bajnokságra
Galambos Péter

TCS #82

Karloss

HozzászólásSzerző: Karloss » 2011.05.22. 00:41

"ne most kezdjünk már annyira a szabályokon lovagolni" xD

fúrcsa h nem emlékszel, pont te mószeroltál be Yaka! :P
Kajdy Károly
VSR WTCC '08 -4. VSR Mini '09 -4. VSR GT '09 -2. VSR/SIMCO DTM '09 -3. VSR HTCC '09-'10 -7. VSR HTCC87 '10 -2. VSR HTCC '11 -5. VSR BTCC '11 -9.
futamok:137, cél:129, győzelmek:5, leggyorsabb kör:2, dobogók:26, Top8-ban:70

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.05.22. 11:52

Gordon24 írta:Yaka nincs igazad Kajdy kapott érte büntit.. Csak ugye benne van az is hogy óvható. Ha nem óvjátok...

Tudtam, hogy ez egyből visszajön, de úgy értettem, hogy ti önszántatokból senkit nem büntetettek meg pedig lehetett volna , pedig Clio utolsó fordulókon elég rendesen figyeltétek.
Az meg egy külön történet , hogy én ezért óvtam..ill h kit miért óvok meg.

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.05.22. 11:54

Karloss írta:"ne most kezdjünk már annyira a szabályokon lovagolni" xD

fúrcsa h nem emlékszel, pont te mószeroltál be Yaka! :P

Sorry , Karcsi de nem érted ennek a mondatomnak a lényegét ahogy látom de mindegy is, amúgy meg ilyen bemószerolós vagyok igen.
Egyébként meg emlékszem ne izgulj ;)

Bocsi , free Tibet!!

RS80

HozzászólásSzerző: RS80 » 2011.05.22. 12:55

Nem tudom kinek volt még ilyen eset de nekem kedden már az időmérőn elmentek az idők, nem láttam a chat-et. Jött a verseny kiadta a rajtlámpákat de nem is akart felvillanni, tehát úgy rajtoltam hogy néztem a többieket mikor indulnak el. Na a rajtlámpa az ott maradt egész verseny közben kicsit zavart is a kilátásban, de nem mutatta hogy hányadik vagyok, se azt hogy hány kör van még hátra. Elég érdekes helyzet.
Második verseny rajt ugyan ez, állok a rajtrácson és kidobott a játékból.
Póczik Ákos

Team UNICORSE

Alfa Romeo 156 WTCC S2000

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.23. 16:23

RS80 írta:Nem tudom kinek volt még ilyen eset de nekem kedden már az időmérőn elmentek az idők, nem láttam a chat-et. Jött a verseny kiadta a rajtlámpákat de nem is akart felvillanni, tehát úgy rajtoltam hogy néztem a többieket mikor indulnak el. Na a rajtlámpa az ott maradt egész verseny közben kicsit zavart is a kilátásban, de nem mutatta hogy hányadik vagyok, se azt hogy hány kör van még hátra. Elég érdekes helyzet.

Meg fogom nézni..

Sajnos ez Bug szar fos bugos race07..

Az első versenyért te és Lajos is megkapjátok a pontokat.

Mivel te nem fejezted be a másodikat azért sajna nem, de Lajosnak arra is megadjuk.

Ez van Simbinnek mehet a reklamáció.:D
Galambos Péter

TCS #82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.23. 16:30

Yakamoto írta:
Gordon24 írta:Yaka nincs igazad Kajdy kapott érte büntit.. Csak ugye benne van az is hogy óvható. Ha nem óvjátok...

Tudtam, hogy ez egyből visszajön, de úgy értettem, hogy ti önszántatokból senkit nem büntetettek meg pedig lehetett volna , pedig Clio utolsó fordulókon elég rendesen figyeltétek.
Az meg egy külön történet , hogy én ezért óvtam..ill h kit miért óvok meg.

Értem amit írsz, de értsétek meg a mi helyzetünket.

Jelenleg 30-35 fő/ verseny az a szám amivel számolnunk kell, de volt 50 fö/ verseny.

Nahh most ~25 perc egy futam. 25x35 ember.. Az azt jelenti, 875 percnyi anyagot kellene, minden egyes verseny után megnézni.. Jahh bocsi 2x 875 percnyi anyagot.. Szóval ezek után gondolom érted, miért nem nézzük.. Ki van írva egy szabály amit be kell tartani, ha valaki nézi, illetve az előtte lévő versenyző folyamatosan sérti ezt a szabályt meg kell óvni, és kivizsgálás után megkapja a büntetést.

Nem kell sokszor higgyétek el nekem, meg óvtok 3 ilyen embert születik 2 kizárás, és a 3.dik versenytől mindenki úgy fog menni, mint a kis angyal.

Aki meg itt mószerolással vádolja az embereket, az meg gondoljon abba bele, hogy a te versenyedet is ezzel cseszik el.. Nem vádaskodni kell, hanem óvni, mert csak így tudunk büntetni.

Nem tudjuk azt megtenni, hogy minden versenyzőt egyesével megnézünk semmilyen szinten..

A következő bajnokságra (nem a BMW ről beszélek) de a szeptembertől induló Btcc(majd kiderül::D)-re majd kitalálunk valami más rendszert..

De nem olyan egyszerű ám ez..
Galambos Péter

TCS #82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.23. 16:37

Blase felvetésére meg annyit reagálnék csak,hogy:

Azért vannak enyhített büntetések, és azért van az, hogy nem zártunk ki senkit, mert nem úgy működik a rendszer ahogy szeretném..

Ha úgy lenne a rendszer, hogy valóban mindenki belátná már azt, hogy a saját és a mi érdekünk az, hogy óvjatok, akkor meg lehetne oldani..

De jelenleg úgy néz ki a helyzet hogy van 2-3 ember aki minden futamon óv, és ráadásul van aki bosszúból, sértettségből, egy ember ellen.
Van aki néha néha megteszi, de van aki abszolút nem foglalkozik vele.

Na most egy ilyen szituációban szerintetek jogos kizárni egy olyan embert, aki mondjuk pont rosszkor van rossz helyen, és mindig mindenki megóvja. Ugyanakkor van másik 10 aki ugyan annyi szart csinál de sosincs?

De egyébként szeretnélek kérni titeket, ha van olyan ötlet, amivel kivitelezhető bármilyen ilyen dolog írjátok le! Az hogy mi 3-an vagyunk a "szervezők" abszolút nem jelent semmi, ha nem tetszik valami, a rendszerben a szabályokban bármiben írjátok, mert csak és kizárólag így fogjuk tudni a zavaró hibákat kijavítani.

Szóval hajrá...
Galambos Péter

TCS #82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.23. 16:37

Óvásokat holnap nézem, és majd írom a döntést!
Galambos Péter

TCS #82

RS80

HozzászólásSzerző: RS80 » 2011.05.23. 17:48

Gordon24 írta:
RS80 írta:Nem tudom kinek volt még ilyen eset de nekem kedden már az időmérőn elmentek az idők, nem láttam a chat-et. Jött a verseny kiadta a rajtlámpákat de nem is akart felvillanni, tehát úgy rajtoltam hogy néztem a többieket mikor indulnak el. Na a rajtlámpa az ott maradt egész verseny közben kicsit zavart is a kilátásban, de nem mutatta hogy hányadik vagyok, se azt hogy hány kör van még hátra. Elég érdekes helyzet.

Meg fogom nézni..

Sajnos ez Bug szar fos bugos race07..

Az első versenyért te és Lajos is megkapjátok a pontokat.

Mivel te nem fejezted be a másodikat azért sajna nem, de Lajosnak arra is megadjuk.

Ez van Simbinnek mehet a reklamáció.:D
Hát igen sajnos vannak ilyen dolgai a játéknak és ki is lehetne javítani de hát ba...nak rá. Végül is azért írtam le a sztorit hogy ne kapjak azért büntetést mert "kiléptem" a szerverről!
Póczik Ákos

Team UNICORSE

Alfa Romeo 156 WTCC S2000

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.24. 14:43

köszi Gordon! már kicsit parában voltam, h nem kapok semmit, ráadásul megőrültem volna, ha a plusz 20 kilómat megint átviszem a kövi versenyre önhibán kívül.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.31. 22:34

Most Chikane

Először is elnézést szeretnék Kérni Wágner Tomitol a Race2ben történtek miatt. Sajna fűre futott a jobb első kerék emiatt nekicsúsztam Gyúnak és így a bömbibe :(

Quali: Eszembe nem jutott a pole, 18 kilóval végig szenvedtem az edzéseken 1:41.1xx alá 2x tudtam bemenni.

Race2 egy TDI féktávon hirtelen jelent meg nálam a tükörben ezért is rántottam vissza a kocsit, ő meg belerongyolt a tömegbe. Uccsó helyen meg nem Milbich Istvánnal volt kontaktom, Hetesi Roland tolt meg nem picit. Onnan már nem volt kedvem folytatni.

Race1: Elhibáztam, a guminyomást és a hátsó szárnyat. Minden kanyar szenvedés volt a 6. körig tudtam is tartani... hibáztam. Utána Molnár Dani furakodott be mellém a T1 után, és a T2ben hagytam is helyet vissza is vettem a tempót de ő csak nekem jött és kicsúsztam. A gyors jobbos kanyar után felfele a dombon volt 1 iszonyatosan nagy lag, hírtelen feltűnt Henrik ott tovább is csúsztam. Béres Peti és Wágner Tomi is elment. Itt race1ben külön köszönet Vlasicsnak, nagyon fairül jött asszem 1x kaptam tőle de ott én hibáztam talán csúszkáltam. Köszi Lali!

Race2: no comment, replay mindent elárul.

Vissza: “HTCC '11”