HTCC 2011 - Festések

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

zolibphc

Re: HTCC 2011 - Festések

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.16. 22:57

Gordon24 írta:
Yakamoto írta:Nálam okésan megy a dolog , ez a helles dolog nálam is így van de az látom már javítva.
Amúgy ez nem lett külön mod mappába mint a clio? Mert nekem betette a gyári wtcc módba az autók közé.

Hát én nem tudom, hogy lehet-e:D

Tulajdonképpen ahogy most látod, ez a gyári mappák leutánozása. Azért pakolja a gyári wtcc-k mellé.. Ugyan azzal a rendszerrel van berakva mint a gyári autók.

Tehát Stcc-be wtcc stb stb.. Így elméletileg jobbnak kellene lennie.. De úgy látom mégsem.. Pont azért próbáltam ezt, mert így elvileg kevesebb hiba lehet minidump meg ilyesmi.. De már most van 2 emberke akinek nem megy... Hátt.. Lehet mégsem fog ez így menni..
Szerintem, ha egy teljesen különálló modként csinálod, akkor esélyesebb lehet! pl HTCC 2011 mod, avgy bmi, mindegy. Amúgy a legegyszerűbb talán a costum skins megoldás, bár valszeg akkor meg egyeseknek az lenne a para, hogy ha máshol is tapossák a pedált, úgy keveredhetnek a kocsik, nevek egymással. Főleg ha itt is, ott is azonos márkával mennek.
Kép
Matejka Zoltán #32

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.01.16. 23:00

Remélem azért fog ez műkődni, csak még vannak gyerekbetegségek.
Nálam modok mellett is megy , de hát van amikor finnyás a játék , nekem is volt már ilyen h vmi moddal akadt egy másik.
Nekem jó ez is hogy így vannak , csak ahogy clio külön volt az nekem jobban tetszett.

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.16. 23:02

zolibphc írta:
Gordon24 írta:
Yakamoto írta:Nálam okésan megy a dolog , ez a helles dolog nálam is így van de az látom már javítva.
Amúgy ez nem lett külön mod mappába mint a clio? Mert nekem betette a gyári wtcc módba az autók közé.

Tulajdonképpen ahogy most látod, ez a gyári mappák leutánozása. Azért pakolja a gyári wtcc-k mellé.. Ugyan azzal a rendszerrel van berakva mint a gyári autók.

Tehát Stcc-be wtcc stb stb.. Így elméletileg jobbnak kellene lennie.. De úgy látom mégsem.. Pont azért próbáltam ezt, mert így elvileg kevesebb hiba lehet minidump meg ilyesmi.. De már most van 2 emberke akinek nem megy... Hátt.. Lehet mégsem fog ez így menni..
Szerintem, ha egy teljesen különálló modként csinálod, akkor esélyesebb lehet! pl HTCC 2011 mod, avgy bmi, mindegy. Amúgy a legegyszerűbb talán a costum skins megoldás, bár valszeg akkor meg egyeseknek az lenne a para, hogy ha máshol is tapossák a pedált, úgy keveredhetnek a kocsik, nevek egymással. Főleg ha itt is, ott is azonos márkával mennek.

Igen csak az úgy nem tudom hogy mükszik.. Ahhoz kicsit jobban kellene vágni a dolgot.. Megmondom a frankót, hogy azt nem tudom, hogy lehet kivtelezni.. Lehet ebbe bele kellene vonni valakit.. Majd Blase-t megkérdezem esetleg.. De nem értem így miért nem megy.. Ha mondjuk 10-15 embernél ok.. nem értem másnál miért nem:D
Galambos Péter

TCS #82

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.16. 23:09

Gordon24 írta:
zolibphc írta:
Gordon24 írta:

Igen csak az úgy nem tudom hogy mükszik.. Ahhoz kicsit jobban kellene vágni a dolgot.. Megmondom a frankót, hogy azt nem tudom, hogy lehet kivtelezni.. Lehet ebbe bele kellene vonni valakit.. Majd Blase-t megkérdezem esetleg.. De nem értem így miért nem megy.. Ha mondjuk 10-15 embernél ok.. nem értem másnál miért nem:D
Fel kell mérni az arányokat, mert ha 50 embernél jó, 5-nél nem, akkor valahogy annál az 5-nél kell ugye kifilózni, mi lehet a para. Emlékszel, nálam a clio nem ment, fagyott mindig.
Hm, mi lehet!? Akadhat nevek miatt, vagy ha csak a .car fileokat nézzük, akkor még a rajtszámok miatt is akadhat, bár ha jól nézegettem, ott a vsr a file nevekben. Szükséges MOD-ok? Kb 100% h mindenkinek megvan a megfelelő, TDI+ Vectra. Talán egy törlés+minidump törlés+újrabemásolás segíthet.
Kép
Matejka Zoltán #32

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.16. 23:19

Meglátjuk..

Holnap megpróbálok beszélni Blassel. Hátha tud segíteni.

Ha nem akkor én megpróbálok valamit.. Ha az sem, és sok lesz a negatív visszajelzés.. Akkor szépen vissza custom skinezem őket:D

Mást sajnos akkor nem tudunk tenni.. Remélem nem lesz erre szükség mert sok meló van benne, és sajnálnám...
Galambos Péter

TCS #82

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.01.16. 23:47

én is le szedtem.
nekem elindult a game, csak azt a hibát véltem felfedezni hogy a Vlasics-Szombati skineknél valami nem franko.
ugyanis Szombati neve felett a Vlasics kocsija jelenik meg.
Utánnanéznétek,hogy nálatok is igy jelenik-e meg?
ha igen,akkor Gordon légyszi javitsd.
Köszi
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.16. 23:48

csori írta:én is le szedtem.
nekem elindult a game, csak azt a hibát véltem felfedezni hogy a Vlasics-Szombati skineknél valami nem franko.
ugyanis Szombati neve felett a Vlasics kocsija jelenik meg.
Utánnanéznétek,hogy nálatok is igy jelenik-e meg?
ha igen,akkor Gordon légyszi javitsd.
Köszi

Igen ezt ekurtam:D

Lehet még a régebbit szedted le.. Szedd le még egyszer..

Sorry.. Ott van egy kis kavar.. Ha újra leszeded jó lesz.. Nem kell kivenni, csak másold be újra!
Galambos Péter

TCS #82

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 09:05

én tegnap este feltettem, nem dobott ki, szeróra is fel tudtam menni minden probléma nélkül
- Debilon -
Radics István - Powered by Mazda6

Daressz

HozzászólásSzerző: Daressz » 2011.01.17. 13:48

Nekem még a játék sem indul el. Elindítom és 5-10 mp. múlva kiír valamit és a minidumpra hivatkozik, pedig kitöröltem azt a mappát, de mikor ezt csinálja újra ott lesz benne két fájlal.
Egy amatőr autóversenyző

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 13:53

szerintem nálad lehet valami gebasz.. hülye kérdés, és elnézést miatta, de Race On-od van?

lehúztam ma is az új pakkot, bemásoltam és minden hiba nélkül tudtam szeróra menni

steam kliensben, jobb klikk race on-on aztán properties-local files-verify integrity of game cache és az alatta levőt érdemes lefuttatni
- Debilon -

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 13:57

minidump "mindig" keletkezik, és célszerű kitörölni, és úgy újraindítani a játékot. én ma felmentem szeróra+másikra, ahol vagyok, illetve publicokra is beenged, full hibátlan minden, semmit se kavart meg a pack.
Kép
Matejka Zoltán #32

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.17. 14:03

este először nekem sem indult el a game sem, mert gamedata/teams-ben csináltam egy vsrhtcc11 mappát és oda toltam be a teams dolgokat, akkor el sem indult a game. ezután töröltem és csak simán áthúztam a teamsbe a teams-t és kicsit sűrű lett a mappa, de így üzemel. szóval lehet, akiknek nem megy, ők is próbálták átláthatóvá tenni és külön a többi dologtól, de ilyen szempontból szigorú a game.
Veres Ákos

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 14:07

zolibphc írta:minidump "mindig" keletkezik, és célszerű kitörölni, és úgy újraindítani a játékot. én ma felmentem szeróra+másikra, ahol vagyok, illetve publicokra is beenged, full hibátlan minden, semmit se kavart meg a pack.
dehogy keletkezik mindig minidump..az csak akkor, ha valami nem ok és hibával ell le valamelyik game vagy a kliens
utolsó minidumpom 2008-as..
- Debilon -

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 14:12

Debilon írta:
zolibphc írta:minidump "mindig" keletkezik, és célszerű kitörölni, és úgy újraindítani a játékot. én ma felmentem szeróra+másikra, ahol vagyok, illetve publicokra is beenged, full hibátlan minden, semmit se kavart meg a pack.
dehogy keletkezik mindig minidump..az csak akkor, ha valami nem ok és hibával ell le valamelyik game vagy a kliens
utolsó minidumpom 2008-as..
úgy értettem h hiba alkalmával, és csak törölni kell.
Kép
Matejka Zoltán #32

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 14:14

ja :D bocsánat :D
- Debilon -

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 14:19

Debilon írta:ja :D bocsánat :D
8-) no problemo!
Kép
Matejka Zoltán #32

Daressz

HozzászólásSzerző: Daressz » 2011.01.17. 16:57

Hát sajna még mindig nem indul a játék. Pedig csak simán kicsomagoltam a GameData mappába az egészet és minden a helyére került, de ugyan azt csinálja.
Az autók ide kerültek: C:\Program Files\Steam\steamapps\daradani\race 07\GameData\Teams mindegyik típus külön mappába.
A nevek meg ide: C:\Program Files\Steam\steamapps\daradani\race 07\GameData\Talent\VSRHTCC_11 Próbáltam úgy is hogy a neveket simán bemásoltam a Talent-be, de az se volt jó.
Ha meg az egészet kitörlöm hibátlanul fut minden.
Valakinek van ötlete?
Egy amatőr autóversenyző

Daressz

HozzászólásSzerző: Daressz » 2011.01.17. 17:17

Csak a Motorsport4all DGTC mod van fent.
Egy amatőr autóversenyző

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 17:45

Sajnálatosan mostmár csatlakoznom kell azok közé, akinek kifagyasztja a játékot, viszont szerintem azért, mert külön modként van megcsinálva, ám belekeveredik a gyárik közé. Nagyon nem ástam bele magam a file-okba, de úgy vettem észre, hogy a márkák, kategóriák nem passzolnak a gyáriként benne lévőkkel. Szóval, ha modként szeretnénk, hogy működjön, akkor valóban modként kell az egészet megcsinálni, különben kifagy, mert nem "szeretik egymáést" a gyárilag bentlévőkkel. Másik, ami valszeg tuti buktató: nekem volt vectra modom, viszont a htcc11-esbe is bele lett téve vectra mod külön, amely nem egyezik az enyémmel, és sztem sokan vagyunk úgy, h "innen-onnan" vannak a modjaink, amelyek amúgy működőképesek lennének, de így keverve már nem. Töröltem mindent, és így már okés, viszont így nem lesz HTCC'11...
Kép
Matejka Zoltán #32

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.01.17. 18:00

Nekem teljesen jól működik, nem tudom mi lehet nálad a gond. Mondjuk én mindent töröltem előtte a CustomSkins-ből. Azt még megpróbálhatod...
#44 - Viszneki Zsolt

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.01.17. 18:06

Daressz írta:Csak a Motorsport4all DGTC mod van fent.
Seat León TDI mod? 8-)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 18:15

zolibphc írta:Sajnálatosan mostmár csatlakoznom kell azok közé, akinek kifagyasztja a játékot, viszont szerintem azért, mert külön modként van megcsinálva, ám belekeveredik a gyárik közé. Nagyon nem ástam bele magam a file-okba, de úgy vettem észre, hogy a márkák, kategóriák nem passzolnak a gyáriként benne lévőkkel. Szóval, ha modként szeretnénk, hogy működjön, akkor valóban modként kell az egészet megcsinálni, különben kifagy, mert nem "szeretik egymáést" a gyárilag bentlévőkkel. Másik, ami valszeg tuti buktató: nekem volt vectra modom, viszont a htcc11-esbe is bele lett téve vectra mod külön, amely nem egyezik az enyémmel, és sztem sokan vagyunk úgy, h "innen-onnan" vannak a modjaink, amelyek amúgy működőképesek lennének, de így keverve már nem. Töröltem mindent, és így már okés, viszont így nem lesz HTCC'11...
milenne, ha miden más modot leszednél, meg ezt a skinpackot is... és előlről feltennéd csak a skinpackot?
aztán ha megy, utána mehetnének vissza a modok?

nálam és sok embernél sincs gond a skinapckal, úgyhogy majdnem 100% hogy nálatok van valami összeakadás más modokkal..
- Debilon -

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 18:15

Adam Jonas írta:
Daressz írta:Csak a Motorsport4all DGTC mod van fent.
Seat León TDI mod? 8-)
nem, GT mod, HROC-ban tesztelgeik és verseny is van/volt vele asszem
- Debilon -

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 18:18

Costum skins ha kitörlöm, akkor nem tudom menni Mastersen. Az itteni pack gyakorlás modban teljesen jó, kivéve ha vactrát választok, ami tudom miért ütközik, mert Peti beletett alapba vectra modot a csomagba, ami felesleges, mert sztem mindenkinek megvan már. Nekem pont bukó, mert nem az itt beletett nogripes modom van, ezért van pl h Giovanardi duplán van, miután beteszem a packot.
Kép
Matejka Zoltán #32

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 18:23

custon skinsbe nem is pakol a HTCC11-es skinpack

ebben a skinapckban csak skinek vannak, semmi plusz autó nincsen
- Debilon -

Vissza: “HTCC '11”