HTCC 2011 - Festések

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

Gordon24
VSR Szervertag 2018

Re: HTCC 2011 - Festések

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.17. 18:35

zolibphc írta:Costum skins ha kitörlöm, akkor nem tudom menni Mastersen. Az itteni pack gyakorlás modban teljesen jó, kivéve ha vactrát választok, ami tudom miért ütközik, mert Peti beletett alapba vectra modot a csomagba, ami felesleges, mert sztem mindenkinek megvan már. Nekem pont bukó, mert nem az itt beletett nogripes modom van, ezért van pl h Giovanardi duplán van, miután beteszem a packot.

Ez nem igaz Zoli.. A kocsik egy az egybe a gyári program másolataként vannak..

Van egy program amivel ki tudom csomagolni a steam által bemásolt filéket és egy az egybe az van megcsinálva.. Nekem is hibátlan a dolog..

De ha nem tudjátok megoldani.. Akkor holnap át inizem mennek custom skinsbe..

Mert ez így elvileg jobb lenne, több funkciót enged. De ennyit nem ér a felnik festése.

Ha nagyon sok embernek gondja van akkor mardjunk a hagyományos dolgoknál..
Galambos Péter

TCS #82

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 18:38

Gordon24 írta:
zolibphc írta:Costum skins ha kitörlöm, akkor nem tudom menni Mastersen. Az itteni pack gyakorlás modban teljesen jó, kivéve ha vactrát választok, ami tudom miért ütközik, mert Peti beletett alapba vectra modot a csomagba, ami felesleges, mert sztem mindenkinek megvan már. Nekem pont bukó, mert nem az itt beletett nogripes modom van, ezért van pl h Giovanardi duplán van, miután beteszem a packot.

Van egy program amivel ki tudom csomagolni a steam által bemásolt filéket és egy az egybe az van megcsinálva.. Nekem is hibátlan a dolog..

Mert ez így elvileg jobb lenne, több funkciót enged. De ennyit nem ér a felnik festése.

Nekem megoldotta a problémám, hogy töröltem ezt a packot, illetve a 2007 addon-ból a vectrát, és beletettem a nogripes vectra modot. így most minden oké, remélhetőleg véglegesen! :lol:
Kép
Matejka Zoltán #32

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.01.17. 18:41

Peti! Az egy modba csomagolás, mint a Clionál volt, az sem engedi a felniket? Mert az tényleg mindenkinek jól működött
Bár azzal is egyetértek, hogy valami azoknál az embereknél van, ahol nem megy, mert nekem pl minden rendben :-)
DE ha tényleg nem sikerül úrrá lenni rajta, akkor keressünk más megoldást... ha csak felni a gond akkor én támogatom a felni festés nélküléséget is, az én Alfámnak amúgy sem lehetett festeni a felnijét :-D
#44 - Viszneki Zsolt

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.01.17. 18:43

zolibphc írta:Nekem megoldotta a problémám, hogy töröltem ezt a packot, illetve a 2007 addon-ból a vectrát, és beletettem a nogripes vectra modot. így most minden oké, remélhetőleg véglegesen! :lol:
Nekem az a 2007-és Addon Vectrával (szumma 2 Vectrával) is teljesen rendben megy
#44 - Viszneki Zsolt

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.17. 18:44

VZsolt273 írta:Peti! Az egy modba csomagolás, mint a Clionál volt, az sem engedi a felniket? Mert az tényleg mindenkinek jól működött
Bár azzal is egyetértek, hogy valami azoknál az embereknél van, ahol nem megy, mert nekem pl minden rendben :-)
DE ha tényleg nem sikerül úrrá lenni rajta, akkor keressünk más megoldást... ha csak felni a gond akkor én támogatom a felni festés nélküléséget is, az én Alfámnak amúgy sem lehetett festeni a felnijét :-D

Beszélek majd mindjárt Zolival..

Megpróbáljuk egy modba betenni az egészet.. Ha az sem megy. Akkor marad a custom skins.

Csak ugye ezzel az a baj, hogy be szophat az, aki másik ligában versenyez. Mert ha a nev az inibe ugyan az és az autó is ugyan az, akkor nem tudsz választani, plusz minidumppal kivág.

Sokkal jobb lenne ha modként lenne berakva.. Ha megtudjuk oldani oké a probélma ha nem.... Akkor custom lesz úgyis..

Hát ez van...
Galambos Péter

TCS #82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.17. 18:46

VZsolt273 írta:
zolibphc írta:Nekem megoldotta a problémám, hogy töröltem ezt a packot, illetve a 2007 addon-ból a vectrát, és beletettem a nogripes vectra modot. így most minden oké, remélhetőleg véglegesen! :lol:
Nekem az a 2007-és Addon Vectrával (szumma 2 Vectrával) is teljesen rendben megy
Zolinak azért nem megy, mert nem a nogrippes ami fent van. Illetve az de régebbi a mi modunk.

A Nogrippen 1.8 vagy milyen van már fent a mienk az 1.6 os..

Mennie kellene azzal is... Ezzel amit csináltam semmi baj.. Csak valamivel akad nekik, viszont ha ez így van akkor nem jó:D

És ennyit nem ér egy akarat.. De egyébként ugyan ennyi hiba lesz a custom skines megoldással is:D
Galambos Péter

TCS #82

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.17. 19:02

zolibphc írta:
Gordon24 írta:

Nekem megoldotta a problémám, hogy töröltem ezt a packot, illetve a 2007 addon-ból a vectrát, és beletettem a nogripes vectra modot. így most minden oké, remélhetőleg véglegesen! :lol:
szeróra is feltudsz menni?
- Debilon -
Radics István - Powered by Mazda6

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.17. 19:08

Debilon írta:
zolibphc írta:
Gordon24 írta:

szeróra is feltudsz menni?
sajna nem!! toledoval igen (vsr-es gépem), de ha vectrára megyek kidob!
Petivel közben kimatekoltuk, hogy 99%, hogy a vectra teszi tacsra, mert amit itt tölthettek le, az az 1.61-es mod, akik meg a gtr-mastersen is vannak, ott másik verziósat használunk, és ez elég is h üssék egymást.
Kép
Matejka Zoltán #32

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.17. 19:10

Nahh kérem szépen!

A Bibi a következő valószínüleg..

A GTR masters az újabb vectrát használja mint mi. Ezért lehet hogy aki ott indul pl egyből minidumppal találkozik..

És vectrával nem tud csatizni a vsr szerverhez..

Ennek elkerülése érdekében mi is átváltunk akkor az 1.62 es vectrára...

Kérek szépen mindenkit, hogy töröljétek az egész mindent, Azt is amit csináltam, plsuz a vectrát is.. Tehát a modokat amik most fent vannak..

Nem sokára adok egy linket, de elöbb a szerveren cserélek és próbálom..
Szóval egy kis türelem addig delete!..
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.17. 22:06

Gordon24 írta: Megpróbáljuk egy modba betenni az egészet.. Ha az sem megy. Akkor marad a custom skins.

Csak ugye ezzel az a baj, hogy be szophat az, aki másik ligában versenyez. Mert ha a nev az inibe ugyan az és az autó is ugyan az, akkor nem tudsz választani, plusz minidumppal kivág.

Sokkal jobb lenne ha modként lenne berakva.. Ha megtudjuk oldani oké a probélma ha nem.... Akkor custom lesz úgyis..

Hát ez van...
sosem vágott ki ezért minidumppal, pedig 2 szkinem van ladából, de csak egyet választhatok :|
Veres Ákos

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.18. 08:38

Nahh most már akkor elkészültek a végleges festések!

A régit a mail alapján töröljétek!

Majd ezt másoljátok a C: Dokumentum&settings/név/Dokumentumok/Simbin/Race07/Custom skins.

Nem kell a mappát kinyitni!! Csomagold ki és a HTCC2011 es mappát húzd be a custom skinsbe!!

És a link:

http://www.gphungary.hu/downloads/vsr/S ... odok/HTCC/

Töltsétek ha bármi hiba van szólni!!!!
Galambos Péter

TCS #82

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.18. 09:07

Igen, de a Lada nem modként van benne, és sajnos a vectra mod verzió ütközése szerverenként kijöhet.

MOD-ként (mint a CLIO) meglehetne csinálni, csak idő nem nagyon van rá Petivel egyeztetve. Munka, elkészítés, letesztelés, és akkor még benne lehet, hogy van pár ember, akinek valami bibi van, újraátnézés, stb...nem fér 1 hétbe a kezdésig sajnos, pedig nyílván előnyösebb lenne.
Kép
Matejka Zoltán #32

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.18. 09:47

Well, köszönjük Petya a sok fáradozásodat és munkádat, sajnálom, hogy nem jött be a dolog. ;)
Veres Ákos

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.01.18. 12:31

Ha gondoljátok, szívesen megnézem, meg lehet-e csinálni mod-ként, kicsit más struktúra, mint a CLIO, mert ott ugye 1 autó volt, itt pedig sok féle, de szerintem megoldható. Kérdés, hogy kell-e még vagy marad a customskin?
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.18. 16:08

blase írta:Ha gondoljátok, szívesen megnézem, meg lehet-e csinálni mod-ként, kicsit más struktúra, mint a CLIO, mert ott ugye 1 autó volt, itt pedig sok féle, de szerintem megoldható. Kérdés, hogy kell-e még vagy marad a customskin?

Balázs ha megnéznéd annak nagyon örülnék. Mert attól függetlenül, hogy most a custom skins megvan ha esetleg modként összetudnád rakni, még cserélhetjük arra...

Én azért gondoltam, hogy talán nem lenne most érdemes ezzel foglalkozni mert ugye jövőhéten kedden verseny. Arra az időpontra nem tudom hogy olyan biztonsággal meg tudjuk-e csinálni, hogy a tv és mindenki le tudja tölteni..

De! Lesz még HTCC és lesz még wtcc autókkal verseny. Ebből a szempontból is jó lenne, ha az összes autót egy modba tudhatnánk..

Szóval mit gondolsz?
Galambos Péter

TCS #82

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.01.18. 16:16

Gordon24 írta: Balázs ha megnéznéd annak nagyon örülnék. Mert attól függetlenül, hogy most a custom skins megvan ha esetleg modként összetudnád rakni, még cserélhetjük arra...

Én azért gondoltam, hogy talán nem lenne most érdemes ezzel foglalkozni mert ugye jövőhéten kedden verseny. Arra az időpontra nem tudom hogy olyan biztonsággal meg tudjuk-e csinálni, hogy a tv és mindenki le tudja tölteni..

De! Lesz még HTCC és lesz még wtcc autókkal verseny. Ebből a szempontból is jó lenne, ha az összes autót egy modba tudhatnánk..

Szóval mit gondolsz?
Nekem mindegy, annyi, hogy most betegen vagyok itthon, (egész héten) holnaptól már talán beszámítható is leszek :)
Megnézem, hogy egyáltalán megy-e és szólok, hogy mi újság.

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.01.18. 16:27

blase írta:Nekem mindegy, annyi, hogy most betegen vagyok itthon, (egész héten) holnaptól már talán beszámítható is leszek :)
Megnézem, hogy egyáltalán megy-e és szólok, hogy mi újság.
Kéne nekem az a ZIP a moddal.

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.01.18. 16:45

Mérnökök nélkül mi lenne velünk:P

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.01.18. 22:39

No srácok a custom skines verziót azért szedjétek ha akarjátok, de lehet mégsem az a végleges:DDD

Még jó hogy nem írtam arról is mailt:DDD
Galambos Péter

TCS #82

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.19. 11:32

mondjuk nem most kéne ezzel keverni..szerintem.. mert ezzel csak mégtöbb hiba lesz generálva már látom előre
- Debilon -

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.01.19. 13:46

Debilon írta:mondjuk nem most kéne ezzel keverni..szerintem.. mert ezzel csak mégtöbb hiba lesz generálva már látom előre
Hát ha így állunk hozzá, akkor biztos tele lesz hibával és nem fog menni soha.
Gondoltam segítek, mert Gordon szeretné ha MOD-ként menne, ennyi.
Amúgy a CLIO MOD is 4 nappal a start előtt lett kész és ha jól tudom elég jól lement vele a bajnokság.

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.01.19. 14:19

blase írta:
Amúgy a CLIO MOD is 4 nappal a start előtt lett kész és ha jól tudom elég jól lement vele a bajnokság.
én bízom benned papi :mrgreen:
Veres Ákos

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2011.01.19. 15:41

blase írta:
Debilon írta:mondjuk nem most kéne ezzel keverni..szerintem.. mert ezzel csak mégtöbb hiba lesz generálva már látom előre
Egy próbát megér, max ott van s.o.s. a costum skins verzió!
Kép
Matejka Zoltán #32

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2011.01.19. 17:35

blase írta:
NEMNEMNEM :mrgreen:

ne értsd félre, értékelem én is a segítségedet, és remélem sikerül, mert nekem is szimpatikusabb a Clio féle pakk :)
márcsak azért is mert nem abba a docu&sett-ben levő elcseszett simbin mappába kellene pakolni
- Debilon -

Vissza: “HTCC '11”