HTCC 2011 - Társalgó!

Magyar túraautó bajnokság 2011. (race-on!)

Moderátor: BT Tag

Gordon24
VSR Szervertag 2018

Re: HTCC 2011 - Társalgó!

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.16. 20:43

martin írta:
Gordon24 írta:A kör zám szerintem nem jó::D Nem számoltam még ki::D
54000m/4909m=11,000203707476064371562436341414 kör

Thx!!
Galambos Péter

TCS #82

RS80

HozzászólásSzerző: RS80 » 2011.05.17. 13:15

Peti, majd csinálsz egy listát hogy melyik szeróra mehetek, mert ahogy látom elég csekély a nevezők száma és ugylátom beférek A szerverre.
Póczik Ákos

Team UNICORSE

Alfa Romeo 156 WTCC S2000

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.05.17. 19:32

valaki mondja már meg a vsr szero ip cimét.
ping tesztet akarok csinálni rajta
köszi
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

Daressz

HozzászólásSzerző: Daressz » 2011.05.17. 19:36

Bocs, hogy ilyen későn szólok, de mégsem tudok ma jönni.
Remélem nem okoztam ezzel problémát.
Egy amatőr autóversenyző

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.05.17. 21:37

Hát ez sajna nemjött össze. eszméletlen mennyire semmitérő netszolgáltatások vannak az UK-ban, az ember azt hinné, hogy egy ilyen fejlett országban alap a jó net, hát marhára nem... Sajnálom, mert szerettem volna egy jót versenyezni :evil: :cry:
Gabor Bernhardt

Kép

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.05.17. 22:12

Tequila írta:Hát ez sajna nemjött össze. eszméletlen mennyire semmitérő netszolgáltatások vannak az UK-ban, az ember azt hinné, hogy egy ilyen fejlett országban alap a jó net, hát marhára nem... Sajnálom, mert szerettem volna egy jót versenyezni :evil: :cry:
csatlakozom :(
kész ideg vagyok :oops:
Csorosz László

med33

HozzászólásSzerző: med33 » 2011.05.17. 22:18

Peti még egyszer bocsi, hogy bementem eléd.
A második verseny előtt, a steam az egész programból kidobott.
Ez nem az én napom volt. :(
Medveczki István

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.17. 22:32

vmi bibi nálam is volt, én el tudtam indulni, de mintha ott se lettem volna. alapból a mezőny után 20 méterrel dobottki, majd nem rajtoltatott el, nem számolt semmit. mind2 versenyen ez volt. és az fps-emről ne is beszéljük, bár az a végére helyre állt. 1 versenyen Viszneki mögött, 2 versenyen Méhes mögött értem be. nem tudlm ez hányadik hely lehetett.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.05.17. 22:33

ja és ugye egész versenyen a pofámban voltak a rajt lámpák, meg a qva nagy szöveg.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.05.17. 22:34

med33 írta:Peti még egyszer bocsi, hogy bementem eléd.

Az egy dolog de bazd amit le műveltél... Kilöktél kb 3 embert velem együtt Az egész crc csapat ment a susnyásba.. Nem értem komolyan.. ááá mindegy oké leszarom, de nem értem...
Galambos Péter

TCS #82

Dawe2
Teljes név: Lehoczky Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dawe2 » 2011.05.17. 22:37

Lalla írta:ja és ugye egész versenyen a pofámban voltak a rajt lámpák, meg a qva nagy szöveg.

ugyan ez volt nekem is
Lehoczky Dávid
https://www.g2a.com/r/daw302
A gumi kopjon,ne a lelked!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.05.17. 23:06

Ha akartok egy jó promo képet : második futam - második kör - az a buzi sikán ( Én vs Méhes Robi ) :D :D
Vagy ha nem is promo kép akkor Csorosz kolegát megkérném hogy csináljon róla 1-2 szép képet :)
Molnár Dániel #99

med33

HozzászólásSzerző: med33 » 2011.05.17. 23:29

Gordon24 írta:

Az egy dolog de bazd amit le műveltél... Kilöktél kb 3 embert velem együtt Az egész crc csapat ment a susnyásba.. Nem értem komolyan.. ááá mindegy oké leszarom, de nem értem...
Az a nagy helyzet, hogy én sem értem, hogy miért nem álltam meg, vagy néztem szét. Ilyet nem szoktam csinálni, mert senkinek sem szeretném tönkretenni a versenyét.
Medveczki István

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.05.17. 23:35

Lalla írta:ja és ugye egész versenyen a pofámban voltak a rajt lámpák, meg a qva nagy szöveg.
nálam ugyanez volt, csak én már nem birtam ideggel és nyomtam egy esc-et + meg is szakadt a net.
Csorosz László

Lui76
Teljes név: Papp Lajos

HozzászólásSzerző: Lui76 » 2011.05.18. 10:53

Sajnos tegnap telefon vonalam du elnémult , ma állt helyre .
Ezért nem tudtam jönni , jelentkezésem ellenére.
- Pedig Imola bejövős pálya. :(

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.05.18. 14:05

Lalla írta:
blase írta:
weres6 írta:
Somebody írta: nagyon sok vágást láttam. Nemhogy 1 versenyen 4 hanem volt hogy 1 körben is volt 4. Szóval azt még megértem hogy néha a heves üldözésben egy pár centit lecsúszik a kerékvetőről a maradék 2 kerék is, és úgy kerül a műfűre mind a 4 kerék. De akkor legalább a lehető legrövidebb idő alatt kellene visszajönni a pályára. Mert sajnos nem nagyon láttam a kiszélesítések után a hajlamot arra hogy: na akkor rögtön kormányozom is vissza az autót. Sőt inkább kint is maradt addig ameddig elfogyott a műfű és a rendes fű kezdődött.
pont erről volt szó qual előtt, azért írtam chatbe. a műfüvön közlekedve 2-3 mp az előny. félek nem lesz más választás, mint átnézni mindenki versenyét :?
Szabályzat: d,: Ha a fehér vonalon kívül aszfaltozott rész vagy műfű található és a pálya Tura autó versenyeknek otthont ad, akkor az adott túra autó sorozat, szabályai vonatkoznak erre a részre.. (pl Snettertonban BTCC kerül megrendezésre, ők is használják a fehér vonal mögötti részt versenyzésre.. Ilyen esetben mi is engedjük, természetesen minden versenyzőnek, és ez a verseny előtt tisztázva lesz!! Ha nem ad otthont Túra autó versenynek akkor az a, b, és c, pont szerint lehet CSAK versenyezni!)

Magyarul, két kerék a műfüvön.
Én úgy érzem, h itt magadnak mondasz ellent. Imolai versenykiírásnál sehol sem volt megemlítve olyan kanyar, ahol 4 kereékkel lehetne menni vmely bukótéren. Így marad a, b, c, azaz két keréknek maradni a kell a pályán(ahol van műfű, ott két keréknek még legalább a rázón kell lennie.). Jó lenne ezeket a dolgokat tisztázni, mert valóban nem fair, hogy vki emiatt előnyt szerez.
Kéretik ezt a témát itt folytatni, ne a nyilatkozatok topikot flameljük ezzel a témával tele. :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

med33

HozzászólásSzerző: med33 » 2011.05.18. 20:10

martin írta:
Gordon24 írta:

A R1 második körben az az én saram :oops:
Roli előttem szvsz. idejekorán fékezett én meglöktem a többi láncreakció :S :(
Én csak a 6. körben történtekért szánom bánom bűnömet.
A második körben történtekről nem tehetek. De nem is okolom a mögöttem lévőket sem, akik kiütötték a futóművemet. Ők sem tudtak olyan gyorsan megállni, ahogy láncreakcióban ütköztek az autók.
Medveczki István

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.18. 23:28

Sok gyakorlás van ebben a pályában a részemről.
Gyakorlások közben láttam, h a többiek mire képesek 0kg súllyal illetve megpakolva, itt éreztem h a top10be simán bejuthatok ha minden jól megy, mivel nem voltam súlyozva. Gyakorlatilag minden nap javítottam 1 tized másodpercet.

Qual: Megint melóból éppenhogy beesve megérkeztem. 1:52.8xxnél jobbat nem tudtam menni. 6 tized ott volt a körben, de ez van ha nincs 20 perc gyak az időmérő előtt.

R1: rajt a 2. helyről, előttem bmw, mögöttem bmwk illetve merdzsó. Akárhogy számoltam 4-5. hely jöhet szóba. 1xerűen mission impossible lerajtolni az RWDket.
3. körben a T1-nél külső íven akartam helyet adni Kovács Balázsnak, de rosszúl mértem fel a pálya szélességét és hamarabb húztam a kormányt balra így összeakadtam Balázzsal. Először nagy kő esett le a szívemről h nem ütöttem ki, utána meg izgulhattam h nehogy Wágner Tomit üssem ki ahogy keresztben csúszva térek vissza a pályára. Húztam is jobbra a verdát rimánkodtam is h betapadjon, de hála az égnek Tomi tisztán el tudott menni, illetve Béres Peti, majd Lengyel Ákos is. 4 körön keresztül próbáltam felvenni a tempót velük, majd Lengyel Ákos megcsúszott egy picit az első kanyarkombinációnál, így kigyorson el tudtam menni mellette. A 6. körtöl láttam h Yaka csúszkál a kritikusabb féktávokon, itt csillant meg a remény, h hátha hamarabb elfogynak a gumijai. A 8. körben szinten az első kanyarkombinációnál külső ívre kényszerültem, okulva a Blase féle esetből később húztam be a kocsit így tisztán el tudtam menni. Innentől már csak be kellett hozni a kocsit. A sikánt nagyon óvatosban kellett vennem, minden körben mert az első 2 kör alatt kaptam 2 figyelmeztetőt, a Blase miatti kakaskodásaim miatt. 4. Hely

R2: 5. helyről rajt. Jobb rajtot vettem mint race1ben (hála a váltó állításnak). De ez is kevés a bömbik ellen, nagyon szépen ment el al Henrik-Wágner duó. Igyekeztem az 1ik bömbi mögött menni, erre Lengyel Ákos berántja elém a kocsit, itt az ütő megállt bennem. A 2. körben volt 1 pici incidensem Henrikkel (akiről azt hittem h Tomusz, belülről nem láttam, h ki kicsoda), sorry próbáltam a tempót visszavenni de tényleg számítottam h 1 pici helyet hagysz, mint Blase race1ben. De szerencsére nem történt semmi. Tegnap ezért álltam értetlenül TSen melyik esetről van szó, kevertelek Tomival. A 3. körben a sikánnál baleset, megúszta mindenki, és ami itt jött a rivazza előtt... itt gurult el nálam a gyógyszer. Ákos ezt a "nem tudom eldönteni melyik ívet használjam dolog" ez komoly?! Henrik előtt is az a cikázás pár körrel korábban, aztán a rivazza kanyarban leszorítás a fűre, célegyenes előtti cikázás előttem, majd ez?! Féktávon és nem is kanyarívnél berántod a kocsit elém? Láttam a tükörben h Gyú elhibázza a féktávot lassítok is mint atom erre berántod a kocsid elejét elém. Visszanéztem az esetet, Gyú is vétkes, de ha rendesen folytatod a fékezést nem lett volna ekkora baj mert Gyula ment volna egyenesen kifelé, meg ez a pályára visszajövetel, Ádám versenytempóban jön, és szintén berántod elé a kocsit, nem hagyál helyet had menjen mert te jösz vissza a fűről és elég széles az a kanyar 2 kocsinál. Itt előztelek meg az első kanyarban, ott is szorítottál le a belső fűre hiába voltam belül. 7. kör Rivazza előtt már ráestem Gyúra majd belül sikerült is elmennem. Ezután a t1beli hibák sorozata jött amivel nehezítettem a versenyem :D 10. körben Henrik hibájából kifolyólag meglett az első dobogós helyem.

Összegezve nagyon jó futam volt élveztem végig, kivéve a race 2 első pár köre. Tudom, ha én meg lettem volna pakolva biztos h nehezebb futamom lett volna, de sajnos egész szezonban semmi se jött össze. Grat mindenkinek!

gondolom ezt a nyilatkozatok topikba szántad :D
Ákos bácsi

Manky956
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Manky956 » 2011.05.19. 18:13

Szia

semmi gond b4nshee , azt kell mondanom igazad van , de mit csináljak ha egyszerűen nem tudok elrajtolni a dieselel ?!?! engedjelek el benneteket ?! abban nincs verseny , nézd meg élőben is mennek a másik lökösén , és ha 3autó jön mögöttem akkor mind a 3elé kell állnom még normális módon vagy engedjek el 2őt , az nem én vagyok .

én így gondolom , még mastersen ilyeneket elengedtem ,de tudod ha versenyben van az ember megy első helyen és a nagy nevek végig lelökdösik a pályáról , nézd Masters barcelonai futam , vicc volt amit műveltek velem . (kitoltak a pályáról ,oldalról nekem jöttek és ott nem volt semmi cikázás semmi védelem , óvatosan mentem) ezen a futamon pld nézd Fekete Gyula féktávját! én is tudnék olyat , de tudom ,hogy nem jönne be vagy kicsit sok lenne és meglökném a másikat , ezért nem vállalok be ilyeneket.

és ezt a cikázást szerintem még ésszerű módon csináltam, nem lett belőle semmi baj , nem toltam le senkit.
Henrik előtt is azért cikáztam , mivel bmw baromi erős , hiába van rajta a 40kg , rajtam is volt 28kg , és tudom ha bejön mellém , kifog fékezni ez 100%! ezért nincs más választásom .

Bocsi Henrik ha ez neked gondot okozott.

Sztem az nem verseny ,hogy beengedem az embereket magam mellé, ha megtehetem ,hogy elé állok.
de lehet én vagyok a hülye.

bocsi ,ha valakit megbántottam , nekem ez a véleményem , végül is versenyzünk.

üdv mindenkinek.
Lengyel Ákos # 956

VSR-HTCC '11-6. Csapatbajnokság 2. Seat Leon TDI
VSR-BTCC '11- 5.
VSR-Cruze Cup'12- 1.
VSR-HTCC '12- 3.

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.05.19. 18:23

Manky956 írta:Szia

semmi gond b4nshee , azt kell mondanom igazad van , de mit csináljak ha egyszerűen nem tudok elrajtolni a dieselel ?!?! engedjelek el benneteket ?! abban nincs verseny , nézd meg élőben is mennek a másik lökösén , és ha 3autó jön mögöttem akkor mind a 3elé kell állnom még normális módon vagy engedjek el 2őt , az nem én vagyok .

én így gondolom , még mastersen ilyeneket elengedtem ,de tudod ha versenyben van az ember megy első helyen és a nagy nevek végig lelökdösik a pályáról , nézd Masters barcelonai futam , vicc volt amit műveltek velem . (kitoltak a pályáról ,oldalról nekem jöttek és ott nem volt semmi cikázás semmi védelem , óvatosan mentem) ezen a futamon pld nézd Fekete Gyula féktávját! én is tudnék olyat , de tudom ,hogy nem jönne be vagy kicsit sok lenne és meglökném a másikat , ezért nem vállalok be ilyeneket.

és ezt a cikázást szerintem még ésszerű módon csináltam, nem lett belőle semmi baj , nem toltam le senkit.
Henrik előtt is azért cikáztam , mivel bmw baromi erős , hiába van rajta a 40kg , rajtam is volt 28kg , és tudom ha bejön mellém , kifog fékezni ez 100%! ezért nincs más választásom .

Bocsi Henrik ha ez neked gondot okozott.

Sztem az nem verseny ,hogy beengedem az embereket magam mellé, ha megtehetem ,hogy elé állok.
de lehet én vagyok a hülye.

bocsi ,ha valakit megbántottam , nekem ez a véleményem , végül is versenyzünk.

üdv mindenkinek.

Ezt én is így gondolom! Ennyi! Ha nincs versenyszellem akkor halott az egész. Mi még csapaton belül is olyan brutal csatákat nyomtunk, hogy néha levert a víz Henriktől rendesen, főleg algarve maradt meg bennem, amikor 0.036 ezreddel vert meg, rémálom :F

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.05.22. 17:22

srácok, aki kiváncsi a futam képekre, az a steam profilomnál a képernyömentéseknél megnézheti, és onnan le is szedheti.
Ez inkább Ádámnak a cikkhez, ill Petykának a plakáthoz szól.
bocs csak meguntam a megaup feltöltögetést, és igy egyszerübb is nekem.
rem nem gond :)
fiokom: http://steamcommunity.com/profiles/76561197998636704
Csorosz László

Petykafiam

HozzászólásSzerző: Petykafiam » 2011.05.22. 20:56

Jó ötlet csoribácsi legalább egy helyen lesz minden. 8-)

Idei utolsó htcc plakát:
Kép

Ha még kell plakát szóljatok ;)
Szombati Péter | MOLSZ '08 Rookie Champion | RIP#58

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.05.22. 23:41

Király a kép, és nem magam miatt mondom.
Egyszerűen olasz pálya olasz verda, hmmm Cuore Sportivo :D

Tamas Wagner

HozzászólásSzerző: Tamas Wagner » 2011.05.23. 10:09

Olasz pálya, német autó! Freude am Fahren ! :D

RS80

HozzászólásSzerző: RS80 » 2011.05.23. 17:53

A plakát tényleg óriási, a baj csak tényleg annyi hogy az utolsó :D
Póczik Ákos

Team UNICORSE

Alfa Romeo 156 WTCC S2000