Indulási engedéllyel rendelkező versenyzők

Moderátor: BT Tag

Den

Re: Indulási engedéllyel rendelkező versenyzők

HozzászólásSzerző: Den » 2011.12.28. 22:18

Erre szeretnék jönni.

- 2011.01.04 18:00 - 19:20 / vizsgáztatás
- 2011.01.04 19:30 - 21:00 / Tesztfutam

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.12.29. 01:07

A mai tesztfutam elemzése. (Log fájlban rögzített ütközések alapján.

Race 1

3:41 Szilágyi Bence megforog féktávon és ütközik Petri Zsolttal.
3:57 Petri Zsolt sérült autóval nem figyel és ütközik Szilágyi Bencével.
8:05 Kettab Kerim kilöki Dani Bálintot az első kanyarban.
15:57 Steven Manod kilöki Spiczmüllert.
29:26 Spiczmüller a beérést követően összetöri az autóját.

* Petri Zsolt a teljes futamot első szárny nélkül teljesítette.

Race 2

7:46 Szabadi László elméri a féktávot és kilöki Bernhardtot.
11:08 Bordás elfékezi magát és koccen Roóssal.

leintés után:
Spicsmüller, Baski, Szilágyi és Paár is összetöri az autóját. Leintés után ez tilos!

Tóth Dávid, Bordás Szabolcs, Spiczmüller Richárd, Baski Dávid, Paár István, Szilágyi Bence és Petri Zsolt megkapta az indulási engedélyt.

Kettab Kerimnek, Viski Gábornak és Dalanics Jánosnak még egy tesztfutamot teljesíteniük kell.
Kép

Lui

HozzászólásSzerző: Lui » 2012.01.02. 11:51

Erre szeretnék jönni.

- 2011.01.04 18:00 - 19:20 / vizsgáztatás
- 2011.01.04 19:30 - 21:00 / Tesztfutam

Köszönöm !

Gilb3rto
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Poszmik Gilbert

HozzászólásSzerző: Gilb3rto » 2012.01.03. 10:37

tesztfutamra jövök szerdán!
#29 Poszmik Gilbert

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.05. 14:04

A tegnapi futam elemzése:

Race 1

3:25 - Holdampf Márk és Schmidt Lajos ütköznek, ami után Schmidt ütközik Bányikkal. Schmidt és Bányik autója sérül.
4:05 - Kóbori Zsolt az első helyről megforog és ütközik Kovács Ádámmal, Nagy Zsolttal, Czimer Gáborral, majd utána a törött autóval megforog és ütközik Fulmerrel.
4:05 - Fulmer Csaba megforog és ütközik Faragóval és Zsupanekkel.
6:10 - Deák Roland megforog és figyelmetlenül tér vissza a pályára, ami miatt ütközik Magyarral, akinek sérül az autója.
10:50 - Deák Roland megforog és ütközik Fulmerrel és Kováccsal.
15:04 - Fulmer Csaba kilöki Dalanics Jánost.
19:25 - Holdampf Márk megforog és miközben Magyar próbálja őt kikerülni ő is ütközik a fallal.
27:50 - 28:10 A Fulmer testvérek ugyanott hibáznak és összeütköznek, majd utána az egyenesben újra ütköznek a sérült autóval.

Vizsgázók:
Czimer Gábor - Az ütölső körben kicsúszik, de ezen kívűl hibátlan versenyt futott.
Faragó László - Az utolsó körben hibázik, de ezt leszámítva rendben teljesíti az első tesztfutamot.
Schmidt Lajos - Az első körben önhibáján kívűl ütközik, de utána nagyobb hiba nélkül teljesíti a tesztet.
Fulmer Csaba - Az első és az utolsó körben megforog, ebből az elsőnél okoz emiatt balesetet.
Fulmer Zoltán - A 14. körben a sikánban eldobja az autót, illetve az utolsó körben is megforog.
Deák Roland - Folyamatosan 107%-on kívűli időket autózott és több balesetben is benne volt.
Magyar László - Az első körben kétszer kicsúszik. A másodiknál veszélyesen tér vissza a pályára, de balesetet az egész futam alatt nem okoz és a lekörözőkre is figyel.
Holdampf Márk - Az első és a nyolcadik körben megforog, majd a 10. körben kicsúszik, a fallal ütközik és feladni kényszerül a futamot.

Race2

3:29 - Holdampf Márk, Deák Roland és Kóbori Zsolt is túl későn fékez az első kanyar előtt. Hármuk közül Deák és Holdampf okoz ebből balesetet.
3:33 - Varga Péter megforog az első kanyarban.
3:33 - Szabó Gábor kilöki Dalanics Jánost.
4:04 - Varga Péter meglöki Zsupaneket, aki nem tudja megfogni az autót és ütközik Bányikkal. Mindkettejük autója sérül.
4:18 - Faragó ütközik Baskival, majd figyelmetlenül tér vissza a pályára és ütközik Dibusszal, akinek emiatt letörik az első szárnya.
6:12 - Varga Péter megforog a sikán után és a keresztben álló autóját Bányik már nem tudja kikerülni.
7:05 - Dibusz az utolsó sikánban kilöki Holdampfot, akinek emiatt letörik a hátsó szárnya és feladja a futamot.
12:10 - Báldi Gegrgő megcsúszik a nyújtott jobbosban és ütközik Fulmer Csabával.
12:40 - Deák Roland figyelmetlenül tér vissza a pályára és ütközik Faragóval.

Vizsgázók:
Czimer Gábor - Baleset és nagyobb hiba nélkül teljesítette a tesztfutamot.
Faragó László - Az első körben figyelmetlenül tér vissza a pályára és balesetet okoz. Ezen kívűl az 5. és a 13. körben kicsúszik.
Fulmer Csaba - A 10. körben kilöki Dalanicsot, emellett többször megforog / kicsúszik.
Schmidt Lajos - A futamon háromszor kicsúszik, de balesetet nem okoz.
Fulmer Zoltán - Az utolsó előtti körben kicsúszik és letöri a hátsó szárnyát, majd az utolsó kört hátsó szárny nélkül teljesíti, azonban balesetet az egész futamon nem okoz.
Magyar László - A futamon balesetet nem okoz, azonban sokat hibázik és emiatt sokszor megforog / kicsúszik.
Deák Roland - Két balesetet is okoz, illetve többször hibázik is.
Holdampf Márk - A rajtnál balesetet okoz, a boxkijáratnál átlépi a fehér vonalat, illetve a chatstop ellenére ír, majd miután kilökték, ahelyett, hogy megjavítja az autót, kilép a versenyből.

Összesítve:
Czimer Gábor - Végig nagyon jól, szinte hibátlanul autózott, így természetesen megkapta az indulási engedélyt.
Schmidt Lajos - Balesetet nem okozott, de többször is hibázott, azonban úgy döntöttünk, hogy ennek ellenére megkapja az indulási engedélyt.
Fulmer Zoltán - Igaz mindkét futam végén összetörte az autóját, de ennek ellenére, mivel balesetet nem okozott és mindkét tesztfutamot teljesítette, ő is megkapta az indulási engedélyt.

Faragó László - A második futamon balesetet okozott, emiatt nem kapta meg az indulási engedélyt.
Magyar László - Igaz, hogy balesetet nem okozott, de túl sokat hibázott ahhoz, hogy megkapja az indulási engedélyt.
Fulmer Csaba - Bár mindkét futamot teljesítette, sajnos mindkettőn okozott balesetet is, így az indulási engedélyt még nem kapta meg.
Deák Roland - Több balesetet is okozott, így nem kapta meg az indulási engedélyt.
Holdampf Márk - A második futamon a rajtnál balesetet okozott és egyik versenyt sem fejezte be, így ő sem kapta meg az indulási engedélyt.

Emellett Dalanics János, Viski Gábor és Bányik János volt az, akiknek tesztfutamot kellett teljesíteniük, ezt baleset okozása nélkül megtették, így megkapták az indulási engedélyt.

Hétfőn lesz még lehetőség tesztfutamot teljesíteni, szóval akinek még nincs indulási engedélye, azt várjuk Hétfőn este!
Kép

Twister

HozzászólásSzerző: Twister » 2012.01.05. 14:17

Rövid "i"-vel írom a nevem, de nem veszünk össze rajta, ha így marad. :)
Köszi, ha javítjátok!

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.05. 14:25

Twister írta:Rövid "i"-vel írom a nevem, de nem veszünk össze rajta, ha így marad. :)
Köszi, ha javítjátok!
Elnézést, javítom :)
Kép

Den

HozzászólásSzerző: Den » 2012.01.05. 15:45

Hi!

Velem mi a helyzet ? jöhetek vagy sem ?

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.05. 15:51

Den írta:Hi!

Velem mi a helyzet ? jöhetek vagy sem ?

Mivel tegnap nem jöttél vizsgázni, csak tesztre, ezért nem tudtad megszerezni az indulási engedélyt. Sajnos a tesztfutam alapján sem tudnánk megadni, mivel az első versenyen folyamatosan 107%-on kívül autóztál, a második versenyen pedig 2 kör után kiestél.

Hétfőn van lehetőséged vizsgázni, illetve tesztfutamot teljesíteni. Ezeken megszerezheted az első futamhoz szükséges indulási engedélyt.
Kép

kiss péter

HozzászólásSzerző: kiss péter » 2012.01.05. 16:07

hétfőn jövök vizsgázni.

Cse

HozzászólásSzerző: Cse » 2012.01.05. 16:46

Mikor lehet újra megpróbálni a teszt futamot, mert a hétfő nekem tuti nem jó mert dolgozok!
Amúgy párszor engem is löktek és a körülmények áldozata lettem!
Kép

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2012.01.05. 16:50

Cse írta:Mikor lehet újra megpróbálni a teszt futamot, mert a hétfő nekem tuti nem jó mert dolgozok!
Hat.. az a baj hogy hetfon tartunk csak tesztfutamot.. de szerintem ha addig TS-en talalsz 1-2 admint, es meggyozod oket hogy szerveren megint bizonyits.. lehet megkapod az engedelyt.. vagy futam elott 1-2 oraval amikor sokan vannak a szerveren mar.. passz.. en meg nem neztem vissza a replayt de ha nem csinaltal orultsegeket szerintem biztos megoldjuk vhogy hogy indulhass.. csak keszulj rendesen Hockenheimra a setupod meg legyen inkabb stabil mint gyors :)
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Cse

HozzászólásSzerző: Cse » 2012.01.06. 17:01

oldman írta:
Cse írta:Mikor lehet újra megpróbálni a teszt futamot, mert a hétfő nekem tuti nem jó mert dolgozok!
Hat.. az a baj hogy hetfon tartunk csak tesztfutamot.. de szerintem ha addig TS-en talalsz 1-2 admint, es meggyozod oket hogy szerveren megint bizonyits.. lehet megkapod az engedelyt.. vagy futam elott 1-2 oraval amikor sokan vannak a szerveren mar.. passz.. en meg nem neztem vissza a replayt de ha nem csinaltal orultsegeket szerintem biztos megoldjuk vhogy hogy indulhass.. csak keszulj rendesen Hockenheimra a setupod meg legyen inkabb stabil mint gyors :)
Ok, akkor készölök!
Szerintem nagy hülyeség nem volt, de nem én döntök...
Kép

kiss péter

HozzászólásSzerző: kiss péter » 2012.01.07. 19:26

a hétfői vizsgán a tesztautóval menjek?

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.09. 21:19

A mai tesztfutam eredménye, illetve az, hogy kik kapták meg az indulási engedélyt holnap este lesz meg!
Kép

road runner

HozzászólásSzerző: road runner » 2012.01.10. 11:00

én sajnos tegnap nem tudtam jönni a tesztfutamra van vmi lehetőség vagy végérvényesen buktam az iundulási lehetőséget erre a bajnokságra?

piceey
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: piceey » 2012.01.10. 15:45

road runner írta:én sajnos tegnap nem tudtam jönni a tesztfutamra van vmi lehetőség vagy végérvényesen buktam az iundulási lehetőséget erre a bajnokságra?
Nem!A bajnokságra semmiképp,csak az első(2) versenyre...

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.10. 16:52

road runner írta:én sajnos tegnap nem tudtam jönni a tesztfutamra van vmi lehetőség vagy végérvényesen buktam az iundulási lehetőséget erre a bajnokságra?
Ma visszanézzük még egyszer a tesztfutamodat és lehet, hogy Fulmerhez hasonlóan te is kapsz ideiglenes indulási engedélyt. Legkésőbb este kiírjuk. ;)
Kép

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.10. 23:17

Csuti Zoltán és Jakab Sándor a tesztfutam alapján megszerezte az indulási engedélyt!

Faragó, Deák Holdampf és Poszmik ideiglenes indulási engedélyt kapnak. Ez annyit jelent, hogy az első futam után az ő versenyüket fokozott figyelemmel nézzük vissza és minden szabálytalanságot erősebben büntetünk. Kérünk titeket, hogy figyeljetek oda és a cél az legyen, hogy baleset és megforgás nélkül teljesítsétek a futamot.
Nem voltak nagy hibák nálatok, egyszerűen egy kicsivel több odafigyelés kell.

Dibusz jó pár balesetet okozott és meg is forgott nem egyszer, így ő nem kapja meg az indulási engedélyt.

Magyar László esetében úgy döntöttünk, hogy mivel azon a tesztfutamon, ahol indult, nem okozott balesetet, neki is ideiglenes indulási engedélyt adunk és rá is ugyanaz vonatkozik mint Faragóra, Deákra Holdampfra és Poszmikra.
Kép

Den

HozzászólásSzerző: Den » 2012.01.11. 14:49

Az LOL :D

Szerintem azért ennyire nem vagyok béna csak nem gyakoroltam semmit és a mod is új de hát ti tudjátok, én biztos ott lettem volna mindegyik futamon de majd ha csökken a létszám mint tavaly a VSR Formulában és csak 5-6 an lesztek akkor szívesen jövök :D

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.11. 14:55

Egy kérésünk volt, hogy baleset okozása nélkül teljesítsétek a tesztfutamot. Ezt nem sikerült teljesíteni. Ha jól emlékszem, csak tegnap 5 balesetet okoztál, ebből amit Bordással műveltetek már elég volt ahhoz, hogy ne kapj indulási engedélyt. (Ő sem ússza meg büntetés nélkül)

Az, hogy nem gyakoroltál semmit, arról mi nem tehetünk. Volt rá több mint 4 heted, hogy megszokd a modot és megszerezd az indulási engedélyt.

Sajnáljuk, hogy nem sikerült, de remélem megérted, hogy nem engedhetünk a tegnapi tesztfutam után indulni.
Kép

Den

HozzászólásSzerző: Den » 2012.01.11. 15:10

Nem volt kormányom sajnos így nem tudtam menni, ara meg mit mondjak hogy nem adtok elég lehetőséget nekem ? és mondjátok hogy béna vagyok ? biztos te is elsőre futamot nyertél hiba nélkül...

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.11. 15:13

Den írta:és mondjátok hogy béna vagyok ?
Ezt mikor írtuk?

Nem te vagy az első, akinek nem sikerült elsőre az indulási engedély, csak éppen mások elfogadták a döntésünket és megpróbálták a következő alkalommal.
Kép

Den

HozzászólásSzerző: Den » 2012.01.11. 15:25

És akkor most egész évbe itt vizsgázgassak mert egyszer elcsesztem ? a középmezőny szintjét bármikor hozom de ha megnézted a replayt akkor ezt láthattad is csak hát mint írtam elcsesztem.

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.01.11. 15:28

Den írta:És akkor most egész évbe itt vizsgázgassak mert egyszer elcsesztem ? a középmezőny szintjét bármikor hozom de ha megnézted a replayt akkor ezt láthattad is csak hát mint írtam elcsesztem.
Készülj fel kellően a következő tesztre. Gyere el tesztfutamra, teljesítsd baleset okozása nélkül és indulj a jövő szerdai futamon.
Kép

Vissza: “Formula 3 2012”