Nyilatkozatok

VSR Brit Túraautó bajnoksága

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.09.06. 21:45

Tessék
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.09.06. 21:46

HTCC-hez képest annyi változott hogy ilyen vidi karim lett :
http://www.digiarea51.hu/vga-kartya/ati ... 0?vmcchk=1

Akadt a játék 30 főnél,irányíthatatlan az egész. Lerajtolom a Fordot erre kék zászló és engedd vissza. Hát anyád...
Bocsánat Balázs :oops:
Molnár Dániel #99

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.09.06. 22:50

élvezetes volt, bár nem volt szerencsém egyik futamon se.
Q1: hatalmas nagy forgalom
R1: tök jó kis vonatozás
Q2: hiba
R2: jó csaták
R3: rajtnál sajnos teljesen vétlenül nekitoltak a falnak(nem tehetnek róla, versenybaleset volt), kocsi tropa, de azért próbálok vele feljönni, de kétszer is megpörgettek. hátul még mindig jobban kell figyelni gyerekek, inkább legyetek türelmesek.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

Manky956
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Manky956 » 2011.09.06. 22:51

üdv
R1
Hát , bocsi aki rám futott első futamon ,betettem az elejét a gépnek , és rám fordultál , nem tudok több helyet hagyni már majdnem a füvön mentem.
Rengeteged hibáztam ,nem érzem még ezt a kocsit ,de jó lesz , az a pálya sztem nem feküdt annyira neki.

R2
Itt is hibáztam , sajnálom Kajdyt kicsit megtoltam , olyan fps hiányban szenvedtem a visszafordító után ,hogy az hihetetlen , nem akartam elhinni 4890es radeonon és e8200 3.8 gigahercen és akad . Nagyon Sajnálom :(

R3
lassú voltam ,de nem volt vészes , szép volt Henrik gyors voltál!

köszönöm a versenyt!!
Lengyel Ákos # 956

VSR-HTCC '11-6. Csapatbajnokság 2. Seat Leon TDI
VSR-BTCC '11- 5.
VSR-Cruze Cup'12- 1.
VSR-HTCC '12- 3.

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.09.06. 23:01

Meglepődtem mind2 qualon, hogy ennyire elől végeztem.
Mind3 rajtom faja lett.
Race1en kaptam egy koccot, 2 hely minusz.
Race2n szerencsére egyedül köröztem kb.
Race3on belekerültem egy kis balszerencsébe, eleve fostam, hogy feltartom a rakétaseggűeket...meg is jártam, 7 hely minusz. aztán törött futóművel kitapostam a lacsi belét. bocs zsolti, uccsó kanyarban melletted voltam, igyekeztem belül lenni, de rám húztad és ....
többször is elvettem a gázt, ha olyan szitu volt, nehogy meglökjek valakit, hiába vesztett tempót, türelmes voltam. kemény pálya volt, sztem igazi btcc ment végig kb
Veres Ákos

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2011.09.06. 23:06

tök barom vagyok.ma jöttem rá illetve mikor beléptem hogy a verda 2008-as és nem 2007-es.pff.mindegy.setup betölt (persze a 07eset)jo az.ekkor nézem már megy az időmérő.hehe.én meg irogatok.:-)
tehát voltam vagy 34ik.ugy mentem mint 3alonso meg 2hamilton egyszerre.nagyon jol nem a gép.isteni volt vezetni.előzgettem ahogy birtam.10voltam mikor Radics ur nem akart félre állni a százhetvenedik helyről és buktam 1et,ppff neki.jo az 11.lettem
race 1:8.vagyok.rajtán megint buktam vagy 2helyet de visszavergödtem magam.6 vagyok megyek az élbollyal szépen vonatoztunk aztán látom lassul a dolog előttem.elkezdtem sporolni a gumikkal de jöttem a csapattal.kicsit jobban is mint kéne mert benéztem a célegyenes végét.pedig tuti beprobálkoztam volna mondjuk a 3.helyre.
race 2:31 vagy 32 vagyok.sokat kinlodtam mire elvergödtem a lassabbak mellett,nem tom mit kell erőlködni.én ugy megyek hogy figyelek a másikra nem lököm ki.következö kör ö beprobálkozik ugy hogy persze kirak mint a szar.elment még 1 hely.megint utolérem erre megint probálkozik.hmm.bocsi Pisti nem akartalak kilökni.hirtelen értelek utol.megint feljöttem 10.nek de zsir vagyok.de mindenki lassu volt elöttem.utolértem Ákost és Karcsit(köszi Föni :D )Karcsit kergettem egy pár kört de sinán eljöttem mellette is 8.lettem.31 ről.királyság.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.09.06. 23:33

fuvarosrobi írta:tök barom vagyok.ma jöttem rá illetve mikor beléptem hogy a verda 2008-as és nem 2007-es.pff.mindegy.setup betölt (persze a 07eset)jo az.ekkor nézem már megy az időmérő.hehe.én meg irogatok.:-)
tehát voltam vagy 34ik.ugy mentem mint 3alonso meg 2hamilton egyszerre.nagyon jol nem a gép.isteni volt vezetni.előzgettem ahogy birtam.10voltam mikor Radics ur nem akart félre állni a százhetvenedik helyről és buktam 1et,ppff neki.jo az 11.lettem
race 1:8.vagyok.rajtán megint buktam vagy 2helyet de visszavergödtem magam.6 vagyok megyek az élbollyal szépen vonatoztunk aztán látom lassul a dolog előttem.elkezdtem sporolni a gumikkal de jöttem a csapattal.kicsit jobban is mint kéne mert benéztem a célegyenes végét.pedig tuti beprobálkoztam volna mondjuk a 3.helyre.
race 2:31 vagy 32 vagyok.sokat kinlodtam mire elvergödtem a lassabbak mellett,nem tom mit kell erőlködni.én ugy megyek hogy figyelek a másikra nem lököm ki.következö kör ö beprobálkozik ugy hogy persze kirak mint a szar.elment még 1 hely.megint utolérem erre megint probálkozik.hmm.bocsi Pisti nem akartalak kilökni.hirtelen értelek utol.megint feljöttem 10.nek de zsir vagyok.de mindenki lassu volt elöttem.utolértem Ákost és Karcsit(köszi Föni :D )Karcsit kergettem egy pár kört de sinán eljöttem mellette is 8.lettem.31 ről.királyság.
űberbrutál voltál TUTU :mrgreen:
Veres Ákos

BugBeaR

HozzászólásSzerző: BugBeaR » 2011.09.06. 23:53

Először Top 10-t tűztem ki célul, ezt egészen jól sikerült - az időmérő nem sikerült rosszul és végül a Race 1-ben a 9. helyen zártam. A superpole-t nem láttam még a játékba, kimentem és nyomtam egy ESC-t mert rossz setupom volt és nem értettem hol van mindenki :)) hát ez egy utsó hely köszi. Race 2 aztán jól akakult, 12. hely és itt kérnék elnézést, ha bárkit megforgattam. Egyszerűen a játék néha megugrott és nálam a kocsi eleje konkrétan nem ütközhetett volna az ellenfelemmel. Direkt próbáltam mindenre figyelni, stabilan menni nem aggresszíven, mégis összejött egy-két versenybaleset.

R3 kezdés , 12. hely , oh yeah gondoltam na most megint betudok menni a Top10-be és készen is vagyunk. Hát nagyon rövid idő alatt kipörgette, visszajöttem, előzgetés - itt megint sikerült valakit meglöknöm - ezúttal viszont én is hibáztam a lendület miatt. Aztán sikerült mégegyszer telibe löknie valakinek hátulról.
Őszintén ezt már nem értettem, ha mellettem vagy, de nem tudsz pozit fogni, vedd el a gázt - szerintem.
Ezek után sikerült megint valakinek megtalálni, de itt elgurult már a gyógyszer, ellenben valakit megint eltaláltam - ő elvette a gázt én elvettem a gázt, a motorfék viszont ennyire nem volt jó. Bocsánat érte, nem akartam semmi galibát.

Végül 12 hely.

Összeségében jó futamok voltak, én nagyon élveztem az első igazi "versenyhétvégém". Köszönöm , várom a folytatást és mégegyszer, elnézést , máskor jobban figyelek én is. ;)
#77 Gáspár József

riss

HozzászólásSzerző: riss » 2011.09.07. 08:44

Most gondolkoztam el azon, hogy lehet jobb lenne tetrisezni... Az legalább nem hal el minidump-al.
FP1: vége, mondom megyek, ameddig nem vált qualira. Végeredmény minidump.
Q1: hátha visszaenged még a szeró. Visszamentem, megyek egy kört. Vált bemelegítésre (már a boxban vártam). Végeredmény: Minidump. Bemelgítésre már nem tudtam ugye visszamenni.
Q2: felmegyek, megfutom az egyéni legjobbamat, bemegyek a boxba és várok. Váltás. Végeredmény: minidump.
áj láááv júúú szimbin!
Ahelyett, hogy a mindenféle fos modot adják ki, inkább stabilra kéne megcsinálni ezt a fost. Érdekes módon a COD-ot, és a CS:S-t soha nem tudtam még megdögleszteni, de szerintem a kollégák az rF-et sem.

Üdv: Bandi

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2011.09.07. 09:28

Hát nehezen tudnám összefoglalni a tegnapi versenynapot, de megpróbálom röviden. Mivel én is most indultam itt először, ezért az első verseny után nem akarok senkiről se véleményt mondani, vagy kritizálni. Ez amúgy sem az én stílusom! A visszajátszások alapján lenne két óvásom, de lehet egyelőre még nem élek vele. Akkor a rövid bevezető után a versenyről:

Q1:tervem szerint a középmezőnybe végére vártam magam, ami teljesült is egy 21-dik hellyel, bár nem futottam meg a saját legjobb időmet.

R1:hát mit is mondjak nagy volt a tülekedés az első két kanyar után a harmadikban a két TDI egymást forgatta ki (csapatverseny rulez) és pont elém került az egyik amit szembe kaptam. futómű és jobb első defekt, amit a boxban rendbe hozattam majd végül 3 kör hátránnyal az ucsó helyen befejeztem a versenyt!

Q2:itt ugye a kidobálás áldozata lettem én is, mire visszajutottam már csak 4 perc volt hátra az edzésből, de futottam egy 20-dik helyre elegendő időt.

R2:na itt jön a fekete leves, végre normálisan eljött mindenki a rajtnál, de az első kanyar után hátulról belém szálltak, kilöktek vesztettem vagy két pozíciót miatta. A mezőny vége felé a 20-21-dik hely környékén autóztam amikor is jöttek az élen állók a lekörözésre, én a cél egyenes előtti kanyarban direkt félre álltam lassítottam, hogy az ideális íven tudjon kanyarodni az emberke, erre a mögöttem lévő (mármint pozícióban) gondolta kihasználja, hogy ilyen f*sz vagyok és lassítok és elengedek egy gyorsabb autót és hátulról belém szállt és kiforgatott. Aztán mint aki jól végezte dolgát tovább száguldott. Szándékosan nem írok neveket és autókat aki a szituációt felismeri az tudni fogja kiről írtam. Mondjuk a gyorsabb autóval versenyző emberkéről is írhatnék itt, aki a lekörözéskor a boxba betolt, mert nem tudott várni 2s percet, hogy legalább befordulhassak abba a kib*szot kanyarba, ráadásul akkor már rég nem az ideális íven autóztam. De hagyjuk, mazsolák vagyunk úgy kell bánni velünk, hogy puff ki a fűre azt kész! Na, visszatérve a versenyre végül így a 20-dik helyen befutottam, ahogy vártam ennél többre nem tellett.

R3:itt gyakorlatilag nem történ semmi érdemleges, kivételesen nem forgattak ki, volt egy saját hibás kicsúszás, majd végül az egyik cruzzal autóztam a verseny végéig együtt, de sajnos elfogytak a gumik és már nem bírtam meg előzni. Nem utolsó helyen, de befutottam itt is 18-diknak.hát ennyit a versenyekről, még pár gondolat és befejezem!

Szerény véleményem szerint ideálisabb lett volna két szerver, mert nagyon sokan voltunk és a lassabb autók (mint én) az edzésen és a versenyen is feltartották az élmezőnyt. Ráadásul, mivel rendkívül rövid pálya volt, ezért nem egyszer előfordult, hogy az éllovasok akár 2-3 kört is rávertek a lassabbakra. Nem tudom, mit csinált volna Henrik vagy Pisti, ha mondjuk egy mazsola miatt veszti el a futam győzelmét, mert az nem figyel és nem engedi el, vagy netalántán balesetet okozz. Én szerintem át kell gondolni a következő futamra, szükség van egy szerveres versenyre, én személy szerint jobban örülnék ha a "B" szerveren a hozzám hasonló lassabb autókkal versenyezhetnék.
Az én lelkiismeretem tiszta, ha esetlegesen feltartottam valakit, és ezzel időt és pozíciót vesztett attól BOCSÁNATOT kérek, ha gondolja akkor nyugodtan óvást is nyújthat be ellenem. Záró gondolatként, még leszögezném, hogy sajnos a kavicságyon és a füvön túlra már jobban én sem tudok lehúzódni, aki így nem tud megelőzni arra nem tudok mit mondani. Bocs a hosszúságért de ki kellett írnom magamból!

üdv:Vida Zoltán
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2011.09.07. 10:58

Nem volt semmi futam.. sajnos nalam vmi gond volt es nem csak arra gondolok hogy minidump miatt 2-3 szor kidobott a cucc hanem az hogy akadozott az egesz jatek.. hiaba vettem vissza a grafikat, nem segitett, razokoveken tenyleg mintha diavetitest neztem volna kb.. az aszfalton jobb volt a helyzet kb 40 fps korul lehet.. szoval meg vezetheto kategoria ezert is indultam el a futamokon

Q1: Grafikai szarakodas miatt 1 kort se gyakoroltam.. tenyleg idomeron tettem meg az elso koreimet.. nyomtam neki de sokszor a forgalom miatt lehetetlen volt javitani. 10dik hely.. ez van..

R1: Rajtnal lefulladt pillanatra az auto.. de ez volt a szerencsem mert igy az elso kanyaros verekedesbol kimaradtam es szuken egesz jol eljottem.. az elso korokbe eloztem parat.. majd csak arra figyeltem hogy 4dik helyre behozzam a bmw-t.

Q2: Kaptam vmi laggot.. ezert megint csak 9dik helyre tudtam kvalizni magam

R2: Jo rajt.. utana is lenduletbol elozgettem.. majd par korig nagyot vivtam a 2 focus-al :).. szerencsere sikerult oket megelozni.. es 3dik helyre behozni a bmw-t..

R3: Megint lefuladtam (meg ra kell jonnom miert tortenik ez.. ) probaltam helyezkedni kozepen de vki nagy lendulettel jott hatulrol es beforgatot a falba :/ az elso lokharuto ropult, kozbe hatulrol is megkoccoltak.. szoltak is radion hogy most mar a felfugesztesem is "b van allitva" Kellemes 24 dik helyre estem vissza.. innen kezdtem el nyomni neki elso lokharito nelkul kinszenvedesek volt a gyors kanyarok.. de igy is sikerult 10 helyet javitva vegul 13 dikkent befutni..
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.09.07. 19:34

Háát ez baromi jó verseny hétvége volt :-)

Q1-2: mindkét időmérőt eltoltam, meg sem tudtam közelíteni saját legjobb időmet, így a középmezőnyből rajtoltam. Sebaj gondoltam, legalább izgalmas lesz

Race: várakozásaimnak megfelelően mindhárom futam elég izgalmasra sikerült, jó csatákkal izgalmas üldözésekkel, előzésekkel. ( ami ez alól kivétel azt viszont láthatjátok az óvás topicban :-) )

Összességében nagyon élveztem bár egy kicsit a helyezéseim a saját elvárásaimat alulmúlták: 12, 16, 15
Ennek ellenére alig bírok magammal, legszívesebben most rögtön újra nyomnám a gázt

Személy szerint én örültem neki, hogy lettünk 30-an a szerveren, Zolinak csak annyit bátorításként, hogy ez volt a legrövidebb pálya. A többin nem lesz ennyi legkörözés és a mezőny is jobban szétszakad majd. De hát pont ez a szépsége az ilyen rövid pályáknak :-)

A szervezőknek pedig külön köszi a nagy hajtást, hogy el tudott indulni időben ez a jó kis bajnokság
#44 - Viszneki Zsolt

Horváth Henrik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2011.09.09. 09:01

hiho

En elegedett vagyok az elso hetvegevel. Ketszer fel ora keszules utan egyatalan nem ezt vartam egy ilyen palyan, foleg sulyal megpakolva. Kicsit meglepett Korodi es Beres ur teljesitmeny de mint utolag kiderult, keszeltuk ra rendesen. En a TDI-ket hianyoltam, tobbet vartam toluk ezen a palyan. Szaggatasrol meg annyit, szerintem egyertelmuen a custom skinek miatt van, ennyi ember ilyen rovid palyan, szerencsetlen gep allandoan dolgozott;)

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.09.10. 00:16

Én is meglepődtem a saját sebességemen, igen nyáron BMW-ztem, hogy ne zéró eséllyel és tapasztalattal induljak a BMW-s ufók ellen....a pályára nem sokat gyakoroltam, mert első próba után rájöttem, h ez nagy lutri pálya lesz bmw-vel , így pár teszt és csináltam vmi setupot.

Q1, jót meccseltünk Henrikkel az első helyért, csak századok , ezredek. A második hely bőven felül múlta a számításaimat.
R1, jól eljöttünk Henrikkel el is tudtunk szakadni , majd leautóztuk kb egy tempóba a versenyt, mondjuk előzésre nem sok esélyem volt ( csak ha hibázott volna vagy esetleg egy lekörözött bezavar ( de ez nem lett volna túl jó)), azért ez is meglepett , azt gondoltam, hogy súly nélkül versenyen azért el fog verni nagyon.
Na ennek örömére gyorsan kaptam +36 kilót , amit htccbe a hondával nagyon megéreztem, súlyozott bmw-vel még nem is mentem előtte , nem tudtam mi lesz , de gondoltam jól be fogok lassulni.
P2, mentem pár kört letesztelni a súly , meglepően jó kört lehetett menni, ez jó jel volt, sokkal rosszabbra számítottam.
Majd itt jött egy kifagyás.....
Q2, hát ezt sikerült elrontanom..két kanyar is elnéztem, súly miatt vagy amúgy nem tudom..11.hely
R2, na gondoltam top8-be talán felküzdőm magam, de hát elég nehézkes volt az előzés , rajtnál nyertem pár helyet , majd utána fordosokkal küzdöttem, de pl Méhes R is nagyon jól jött mögöttem egy darabig sehogy nem tudtam leszakítani.
A vége felé , már sikerült feljönnöm 5. helyre , és Csorit próbáltam leelőzni , amikor egy lekörözött bekavart kicsit amiből én húztam a rövidebbet és buktam egy helyet , meg leszakadtam, így már nem erőltettem, inkább egy biztos 6. hely , ez jó lesz legalább race3ra. :)
R3, 3 helyről rajtoltam, nagyon jól sikerült a rajtom ( ez közvetítő uraknak is tetszett), aztán szépen tudtam körönként adni 1-2 tizedet Lengyel Ákosnak , így kiépítettem egy 3mps előnyt verseny 2/3nál , ami elég volt , hogy a végén kopott gumival ne kelljen határon autózni , amúgy jó uncsi futam volt ..néha találkoztam egy-két lekörözöttel :D

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.09.10. 21:10

Most már én is nyilatkozok, eléggé elvette az időmet egy bizonyos dolog (lejjebb írom).

A várakozásaimat felülmúlta ez a futam, annyi h viszonylag sokat készültem a nyáron a BMW-vel, mert meg kell tanulnom RWD-t vezetni, de sajna versenykörülményeket csak publicon tudtam tesztelni, a többi kisebb ligában a munkém miatt nem tudtam indulni :(

Q1: 4. hely úgy h volt benne 2-3 tized. Így is örülök h sikerült beesnem az időmérőre.
R1: a pálya hihetetlenül meleg volt, nem hallgattam Yakára és csak picit vettem vissza a dőlésből.... meg is jártam 4-5 kör után 115 fok alá nem akart hűlni a bal első és hátsó :( Sikeresen dobtam 1 3. helyett, majd 4. és 5. helyet is. Végül a 7. helyen végeztem.
R2: Megint egy fulladós rajt úgy kellett rúgni a kuplungba :D Most sokkal jobb volt a pálya/levegő hőmérséklete, még jobban csökkentetem a dőlést h bírják a gumik, de nem eléggé. A verseny felétől Henrik mint egy rakéta közeledett felém 45Kg-al! Próbáltam full koncentrálva menni h ne hibázzak, de a T2-T3 és T5-ben nagyon jött rám. Sikerült behozni az első helyre a bömbit.
R3. Változatosság kedvéért megint fulladós rajt. Még jobban gumikímélősebbre vettem a dolgot, és okulva az előző versenyből visszább vettem az első 4 fokozatból, ami jól működött a T2-3 és T5ben de a T4ben sokat buktam a tiltás miatt, ha meg 5be felkapcsoltam akkor meg elég nyomaték nem volt h kanyarodjon a verda.... Mind1 behoztam az 5. helyre.

Összefoglalva sajnálom h voltak minidumpok, az fix h ha Kovács Balázs és persze a bajnokunk Tomusz nem esnek ki más lett volna a helyzet.
Grat mindenkinek h ennyien jelentünk meg, és főleg azért grat mert relatíve kevés baleset volt ezen a pici katlanban. Sokkal több crashre számoltunk. Külön grat Milbich Istvánnak, Veres Ákosnak, Méhes Robinak és id. Wágner Tominak mert eszement tempót mentek! Át kellene gondolni azt a pár TC nevezést :D

Visszatérve mi vette ki az időmet most így 3 napon keresztül? Megpróbáltam 1 BMW Williams Team videót összedobni, és igyekszem minden futamról csinálni, de eszméletlen nagy fába vágtam a fejszémet. Vegast nulláról kezdtem, talán a Vegas 2%-át ha kihasználtam az első versenyes videómban amit talán mire befejezem a nyilatkozatot feltölti addigra a tecsövedre :D Első bökkenő a nyers videók rögzítése frapsal.... Nincs 1 bika gépem de véleményem szerint több a gépem ehez a játékhoz mint kellene de a rögzítésnél nem ezt láttam. 1080pben kezdtem rögzíteni és a pálya T3tól a célig eléggé szaggatósra vette 17 fpsre esett le. Kipróbáltam 720pben illetve 1024x758ban is. Nem hogy 10-20 fpst nem nyertem vele de max 2-3 fpst.... itt szerintem a játékkal van a gond. A videón látni is h picit elmosott 1-2 gyorsabb rész :( Megpróbálom a köv futamra elkészíteni a race2-3-at is, illetve 1-1 man of the race videót. A videó(kkal)val kapcsolatban várom majd a tanácsokat/ötleteket, köszönöm.

Már felkerült 720p-ben: http://www.youtube.com/watch?v=sPe0R9XotIk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára b4nshee 2011.09.11. 01:55-kor.

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.09.10. 23:15

martin írta:
b4nshee írta: Már felkerült 720p-ben: http://www.youtube.com/watch?v=sPe0R9XotIk
:shock: Ez ultra professzionális munka :D :!:
nem emlékszem ennél jobb game videóra . Nagyon jók a név cimkék és a lassítások is. Irigylem a türelmedet. Én max 1 órát vagyok hajlandó egy vidi elkészítésére szánni.
Ha mindenáron akarod hogy a kákán is csomót keressünk legfeljebb annyi hogy a HUD látszik a jobb alsó sarokban, de ez egyáltalán nem zavaró sőt van aki kifejezetten szereti látni.
Tényleg csak gratulálni lehet. a A Jóisten tartsa meg ezt a szokásodat :)
Köszönöm! A Man of the Race rész tetszeni fog :D csak csinál ilyen bugokat a vegas, egész nap a rendereléssel szoptam, h a project windowban f*sza meg szép és jó a videó de mikor elkezdem lerenderelni néhány vágott rész fekete (nincs kép)... ilyenkor a vágot rész neve alapján a fájlból csinálok egy másolatot és azt a részletet újravágom utána újra render, és ha jól megy akkor nem másik részlet feketedik el... mert egész nap ezzel sz*patott.... Most is ezzel szívok és azt javítom, persze a render az majdnem 1 óra....

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2011.09.10. 23:21

Fain lett Isti, gratula! :)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.09.11. 00:12

szép munka Isti. neked aztán van türelmed :)
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.09.11. 01:19

Man of the Race! Videó is fent.

http://www.youtube.com/watch?v=LsA5KPpkPAQ

Sajna most dobott mailt a tecső:

"A(z) Brands hatch race1 című videódban olyan tartalom lehet, amelynek licencével vagy tulajdonjogával UMG & RamRecordsTV rendelkezik." :(

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.09.11. 09:21

b4nshee írta:Man of the Race! Videó is fent.

"A(z) Brands hatch race1 című videódban olyan tartalom lehet, amelynek licencével vagy tulajdonjogával UMG & RamRecordsTV rendelkezik." :(
Cool. 3. Futamon meg a másik Vectráé ez a szerep.
Nálad az egyik TDI gyári festéssel ment :o
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.09.11. 11:17

Jok a vidik! Gratula Isti..

Ezek mehetnek majd ki a VSR.hura srácok!!!!
Galambos Péter

TCS #82

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.09.11. 21:32

Tipikus versenybaleset volt, én azt hittem védekezésképpen húztad be. Egyből a Menu vs Muller jelenet ugrott be :D Keményen csaptátok, igazi BTCC volt. Ha ez élőben ment volna őrjöngött volna a tömeg h Show van! :D

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.09.11. 21:59

Cool. 3. Futamon meg a másik Vectráé ez a szerep.
Nálad az egyik TDI gyári festéssel ment :o
Mert a Milbich vidit már az új skinpackal rögzítettem és úgy néz ki h ott az az 1 Tádé nem egyezett meg, az előzővel. Mert mint láthatod a többi kocsi jó.

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.09.12. 09:41

martin írta:
b4nshee írta:Man of the Race! Videó is fent.

Ezt csak most tudtam megnézni. Egy cseppet meghatódtam... köszönöm.
De elkell mondanom hogy csalóka volt ez a néhány körös jó szereplés, aminek köszönhetően az 5-6. kör táján már nagyon elmelegedtek a gumik. Innentől kezdve elég kalandosra sikerült a Paddock Hill Bend abszolválása minden körben. Mint később kiderült ez lett a vesztem. Ahogy Krisztián utolért minden eszközt bevetett hogy megtudjon előzni,(néha tökön paszulyon keresztül vágva) de én sem adtam könnyen magam. Egyszer a Druids Bend-ben ki tolt a külső ívre gondoltam így mégse menjen el, jól berántottam elé de úgy voltam vele óvjon ha mer, ő kezdte. Egyszóval kemények voltunk mint a pénteki kenyér. A kiforgásról annyit hogy majdnem agyvérzést kaptam, utána gyorsan megnéztem a replayt és még idegesebb lettem (ha ez egy LAN verseny tutti megpofozom) Aztán a Race 3. után megnéztem az ő kocsijából is. Szóval úgy történt hogy a már említett P.H.B.-ben kicsit megcsúsztam , mire korrigáltam tempót vesztettem, nem vettem észre hogy Krisz autójának eleje belóg az enyém hátulja mellé. Ész nélkül igyekeztem volna vissza a belső ív felé, míg Ő padlógázon egyenesen haladt.Összeért a két autó, és így jártam, csak magam okolhatom
kemény csata volt vázé, nagy grat!
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

Horváth Henrik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2011.09.12. 21:23

Gratulalok a videokhoz, nagyon igenyesek, igy tovabb!:)

Vissza: “VSR BTCC '11”