Nyilatkozatok

VSR Brit Túraautó bajnoksága

Moderátor: BT Tag

Yakamoto

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.10.05. 22:47

Truxton

Q1: hát ezt sikerült elb*szn*m

R1: 12. rajthely - T1 9. hely - BOMB by Lengyel N 17. hely - innen fellépcsőztem 5. helyre - jött az martin-féle blokkolás , így Tomusz szépen leelőztem (asszem Tomusz jössz egy sörrel Martinnak :D ) 6. hely - majd Tomusz utolsó körbe leesett a második gyors jobbosba így 5. hely

Q2: uaz mint Q1

R2: 12. rajthely - T1 9. hely - CHAOS (Wágner fater kicsit rám zár így lepattantam, majd Hetesi kiforgat) 21. hely - nagy csata Wágner faterral ( nem voltál unfair csak egyszer zártál rám) 11. hely - majd felértem 7.-8. helyre ( kezdtem örülni , hogy R3 első sor meglehet) - BOMB by Csorosz L 13. hely - és sikerült is ebben a pozícióban beérnem.

R3: 13. rajthely ( esőgumi) - első pár kanyar után 10. hely - BOMB by Wágner T (Tomusz beúszott a slicken sajnos kikerülni már nem tudtam így sajnos vitt magával = fal , futómű kuka) 24. hely - lépegettem fel de néha nagy ürességben mentem , majd verseny vége felé felértem egy bolyra 11. hely - még egy merészebb előzéssel 10. hely ( bocs Zsolt kissé agresszív voltam, de már elöntött a lila köd)

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.10.06. 08:45

Yakamoto írta:majd felértem 7.-8. helyre ( kezdtem örülni , hogy R3 első sor meglehet) - BOMB by Csorosz L 13. hely - és sikerült is ebben a pozícióban beérnem.
az kemény volt Yaka :? premier plánban láttam, hisz mögötted voltam, Csori meg mellettem-mögöttem. én éreztem egyből, hogy ott nem fog tudni beférne, elég genya volt az a kanyar amúgy is. :oops:
Veres Ákos

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.10.06. 08:59

Yakamoto írta:10. hely ( bocs Zsolt kissé agresszív voltam, de már elöntött a lila köd)
Semmi gond, agresszív voltál, de szabályos. Én túl sok kört mentem azzal a bollyal, így teljesen szétkoptak az esőgumijaim. Próbáltam visszatámadni, de ahhoz már nem volt elég tapadásom.
Láttam, hogy nagyon gyors vagy. Számítottam rá, hogy meg fogsz érkezni valahol. Nyitva hagytam a sikán bejáratát, Te pedig kihasználtad. Kemény, de szép előzés volt. (Ennyi keménység szerintem bele kell férjen az autósportba) Gratula, szép volt.
#44 - Viszneki Zsolt

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2011.10.06. 10:33

weres6 írta:
Yakamoto írta:majd felértem 7.-8. helyre ( kezdtem örülni , hogy R3 első sor meglehet) - BOMB by Csorosz L 13. hely - és sikerült is ebben a pozícióban beérnem.
az kemény volt Yaka :? premier plánban láttam, hisz mögötted voltam, Csori meg mellettem-mögöttem. én éreztem egyből, hogy ott nem fog tudni beférne, elég genya volt az a kanyar amúgy is. :oops:
Igen, sajnos ott telibe kaptam Yakát, bocsánat is érte,de fényévnyivel korábban fékezett ott mindenki, mint én, igy már tehetetlen voltam vele szemben. sajnálom. persze az én hibám volt ,és vállalom is érte a feleöséget :(
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.10.06. 12:34

csori írta:
weres6 írta:
Igen, sajnos ott telibe kaptam Yakát, bocsánat is érte,de fényévnyivel korábban fékezett ott mindenki, mint én, igy már tehetetlen voltam vele szemben. sajnálom. persze az én hibám volt ,és vállalom is érte a feleöséget :(
Ez mind szépés jó hogy rövidebbet tudtál ott fékezni , de kb annál az esetnél 4-en voltunk szinte egymás mellett-mögött, de én már kibújtam előzni , szóval mellém nem fértél volna be .... már láttam a tükörből hogy meg leszek b*szva , de mivel körbe voltam véve autóval ezért menekülni se tudtam, csak puccsítani :D
Igazából nincs harag benne van a játékba ( de azért ha előtted mellett vannak ne próbáld a szokásos időmérős féktávot bepróbálni , légyszi :D ) , csak a 8. hely miatt voltam kicsit durci ahova nagy nehezen felkapartam magam a kezdeti káosz után...

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.10.06. 14:17

Most, hogy végignéztem a replayeket...
Először is elnézést kérnék V. Zsoltitól a race1beni dologért, másodszor Sz. Krisztől a race2 végén történtekért. Szerencsére egyikőtök sem bukott helyet a kocc miatt. :oops: :|
Race2ben együtt jöttünk fel Yakával, nagy móka volt végig mögötted haladni pajti :lol: :mrgreen: , párszor el kellett vennem, nehogy kirakjalak a tempókülönbség miatt. remélem bíztál bennem. :D ;)
Veres Ákos

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.10.06. 14:53

weres6 írta: Race2ben együtt jöttünk fel Yakával, nagy móka volt végig mögötted haladni pajti :lol: :mrgreen: , párszor el kellett vennem, nehogy kirakjalak a tempókülönbség miatt. remélem bíztál bennem. :D ;)
Abszolút frankó volt , inkább más zavart meg 1-2x ..meg már amúgy is kicsit lila ködbe úsztam :D
Jól Need for Speedeztél mögöttem, láttam néha mikor benyomtad a nitrot ..lol

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.10.07. 21:04

Én csak annyit nyilatkoznék h no comment, így pár nap és egy szülinap után is lila ködben úszik az agyam, és még annyira se tudommagam rávenni h a replayeket megnézzem és megóvjam az eseteket....

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2011.10.07. 23:16

Hát más a lacetti mint a lada.egy pöttyet jobban fexik bár pablikon mindig ezzel megyek.végre azt hozom amit tudok.gondolom én:-).vagy ennyivel jobb a ladánál.nah mindegy.
quali1.gyakoroltam meg brutál jo setuppot sikerált összeraknom.azt hittem leesek a székről mikor mentem egy polet.volt még 30mp mikor Lajos úr megelözött bár szerintem meglett volna de ugy remegtem nem tudtam még egy kört összerakni.volt hogy az első szektorban 4tizeddel jobbat mentem de belebakiztam az idegtől.2.lettem.:-)
race 1:rajt kaki.nem tudok rajtolni.de elég jol eljöttem azért Henrik elment de rajta voltam egyből.3.voltam kezdett is verni a víz hogy feltart de gyorsan hibázott és sikerült elmennem.egyből hiba remegtem mint a kocsonya el is fékeztem magam.nem akart lassulni a vas.tudtam ha a sikán előtt falat fogok annyi meg egy bambi.van ott egy kiállo rész az egyből kinyir.elsikerült kerülnöm meg az egész sikánt is.kerestem is Henrikéket merre vannak nehogy kilökjem őket.sorry ha durva volt.hehe.tartottam Henriket egy darabig de leszakadt én meg mentem Lajossal.1.4-1.5 volt végig köztünk.nem erőltettem a dolgot mentem nyugiban vártam a végét bár agyaltam hogy azért csak beprobálkozok mert tudtam volna gyorsabban menni.utolértük a Fábián urat aki nem akart félre állni.jókat nevettem ez az én emberem.majd most elkapom Lajost.volt még 4kör.nagynehezen elment de engem is meg szivatott egy kicsit de nem volt vészes.néztem hátra hol van mögöttem erre ugy keresztbe álltam hogy .......nem tom hogy de 200nál elmentem kacsáé.palánk puff eleje oda.elparáztam megint.de jár a motor 4.vagyok uccu csak bemék.volt 15mp elönyöm.köv kör megint fal.alig megy az auto de megy.bevánszorogtam 4.nek.
quali2.megint 2.vagyok.fasza.
race 2:megint sikerült eljönnöm 3.nak de hátulról toltak lefele.sikerült felvennem a tempót a bmw-k mögött.bár Vágner Tomi jött egy darabig de aztán leszakadt.vártam a soromra aztán a bömbi kiforgott elöttem.Henrik meg elment.nyugisan behoztam 2.nak.most sikerült nem elqrni.
race3:7poz.slikkel a marha.mintha azt olvastam volna hogy nedves.de kb 5mp alatt rájöttem hogy balfasz vagyok.ugy ment el mindenki mellettem mintha más kategoriában lennék.nah mindegy küzdöttem vagy 3körig aztán feladtam egy gumicsere után.
zártam a hétvégét egy 4. egy 2.és egy 22 hellyel.nem gondoltam volna hogy ilyen jól sikerül.élveztem nagyon.grat a nyerteseknek.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.10.19. 00:23

Q1: 3. hely 4 tizedet simán benne hagytam ez van :(
R1: Próbáltam tartani a tempót Kovács Balázsékkal, de Balázs már dimenzióban versenyzett, így a le-le maradozó Lengyel Ákossal kezdett kiéleződni a pozícióharc.
A 12-13. körben meg is sikerült előzni a visszafordítóban, itt meg is köszönöm h nem zárt rám! Köszi Ákos! P2! Nyereményem 36Kg
Q2: 12. hely
R2: Szíjjártó 2 körben a gyors jobbosban eldobta a gépet, de úgy sikerült megfognia h behúzta még a belső ívre ahova fékezéssel "korrigálással" menekültem, de csak telibe sikerült vernem, bal első futómű kuka, defekt.... Replayen látni h miylen csáré a kerék a bömbin :( P26!
R3: 26. helyről jó sz*r rajt, 5. körben már a 11. helyen vagyok mikor T1ben Dani bálint megpöcköl, ez semmiség volt ezt még megfogtam, de sajna Veres úr is telibe kapta Bálintot aki továbbadta az energyt nekem így kiforgattak.... Aki nézi a repyt érdemes nézni tovább az eseményeket Bálinttal. TV nézetből :D Ilyet még nem láttam :D

Bálint pár tanács, ne akkor fékezz mikor az előtted lévőnek kigyullad a féklámpája, hanem már hamarabb! Szegény Wágner Papá-t így kitenni az első körben a sikánnál... Minden versenyen még az F1ben is ezért nézegetnek ki a másik mögül, h felmérjék a távolságot a kanyarig (szegény Palik mindig kész eufóriában volt mikor meglátta h XY most kinéz megpróbálja?! Nem próbálja.).

Újabb versenyhétvége ment a kukába :(

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2011.10.19. 00:34

q1: vmit felreolvastam Gordon-tol azthittem hogy 30perces az idomero.. nyugodtan korozgettem kopott gumikon :D.. 7dik hely.. elmegy
R1: Rajtot jol elkaptam.. 4dik helyen voltam mar Henriket probaltam elozni amikor sajnos kb 4 auto tavolsagbol egy szurke agyugolyo kiszedett a bulibol a visszaforditoban :/ hatso felfugesztes tropa lett.. minden kigyorsitason ellenkormanyzasni kellett :/ I.Wagner csataztam meg jot az elso futamon.. sry amiert egyszer oldalrol belementem.. a razoko nagyon megdobott nemtudtam megfogni :(
q2: eloszor.. KOSZONOM HOGY MEGVARTATOK ! kicsit igy a semmibol kellett viszont gyorkort futnom ami nem lett az igazi.. megint 6dik hely..
R2: rajt jol sikerult .. Henrik moge felzarkoztam.. majd nyomtuk ahogy birtuk .. sajnos ugynezz ki Henrik nemtud hibazni :/ vegig 25-os koroket jottem de keves volt.
R3: Na ez izgalmas volt.. bar feljottem par helyett utana hibaztam.. es megint Henrik moge ragadtam be.. az utolso korben megprobaltam megelozni amikor egy aprot hibazott, de tul optimista voltam, ezert fuvon talaltam magam.. Lengyel lenduletbol arrebb tett igy meg plussz helyett is vesztettem :( vegul 7dik lettem.. elmegy.. de lehetet volna sokkal jobb ezert sajnalom..

osszesegeben.. 3-bol legalabb 1 futam jol sikerult.. probalok erre koncentralni.. es jokedvel idnulni majd a kovektezo futamon..
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2011.10.19. 08:27

Nem lett volna rossz ha nem bénázom el és egy kis szerence is mellém áll.

Időmérőkön sosem vagyok jó::D Így ez most sem lepett meg.

Race1 rajt első kanyarban mentem füvet nyírni mert láttam hogy baj lesz kb 23 dik hely elkezdtem felzárkózni azt hiszem 19 dik helyig sikerült amikor az egyik huplin Honda popója el.. Seggel bele a falba. Felfüggesztés kuka. De még egy két poz sikerült 20 dik hely kb.

Race2 17 dik helyig feljöttem majd felborítottam magam::D Autó kuka 22 dik hely.

Race3.. 16 dik helyig fel majd újra elbasztam...D Féktávon popó megindult piruett. Szerencsére nem történt bajuk a többieknek.. Majd 2x dik hely és jött Isti::D Majd felborultam, stop&go...D

Nem akarok róla beszélni...)))))
Galambos Péter

TCS #82

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2011.10.19. 09:44

No, hát nem számítottam ilyen jó eredményekre.

R1: Mentem egy tempót, vártam, hogy valaki jöjjön még, de nem jöttek.

R2: Megkaptam a 45 kilót, kicsit sírva is fakadtam, azonnal 1 mp +. Hát mondom mindegy, lesz ami lesz, körözünk. Szépen tartottam is magam, egy ideig. Csak aztán jött 2 honda. Az egyik keresztbe állít a T1-ben, akkorát mentettem, mint még soha. Utána szétestem, majd következő körben megjött a másik Honda, szépen elfordult rajtam én meg mehettem füvet vágni. Nem gáz ez, mert lassabb voltam a 45 kiló miatt, de azért lehet máshol is előzni, tisztán is.

R3: Hát ennyi volt a kocsiban, fránya kilók, utsó körökre a súly miatt teljesen elfogytak a gumik, ráadásul bármennyire is nyomtam neki, a gyors kanyarokban képtelen voltam tartani a tempót, Méhes Robi úgy jött rám, mint egy rakéta. Ez van, szép volt Robi, gratula, próbáltalak tartani, de nem lehetett, úgyhogy inkább nem is erölködtem :)

Összeségében örülök, bár R2 lehetett volna jobb is. ;)
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.10.19. 13:13

Wágner Tamástól elnézést kérek nálam nem haladt finoman se folyamatosan (laggolt) messze volt és amikor visszajött már nem tudtam elrántani nagyon sajnálom tényleg ://
ettől függetlenül jókat csatáztam csak hát egy két hiba és máris oda 2-3 pozíció..
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.10.19. 13:36

kisrafa írta:Wágner Tamástól elnézést kérek nálam nem haladt finoman se folyamatosan (laggolt) messze volt és amikor visszajött már nem tudtam elrántani nagyon sajnálom tényleg ://
ettől függetlenül jókat csatáztam csak hát egy két hiba és máris oda 2-3 pozíció..
Akkor nálad van valami bibi mert nálam nem lagolt Wágner Fater :D
Picit figyelmesebben kell menni, előttem is lagolt 1-2 ember de ott el-el vettem a gázt h ne legyen probléma.

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2011.10.20. 11:33

Oulton Park Island

Q1: nem tudtam összerakni egy jó kört, így hátulról indultam. :oops:
R1: nem sokat tudtam előre jönni, de legalább volt egy ugratás közbeni előzésem. :mrgreen: :lol:
Q2: szintén jó gyenge kör. :?
R2: kb 10 helyet sikerült előre jönnöm, illetve volt az ugratónál egy koccunk Szijjártó kollégával, sajna más szögben repültünk és a földetérés .... :|
R3: itt volt egy esetem uccsó kanyarban, kicsúsztam, célegyenesben megelőz Koródi és seatos kollega, az okés, de t1 ben sodródtak kicsit a külső ívre, én meg belül maradva már éppen kigyorsítva hozzáérek seathoz, aki ezelőtt karcolta a bömöst fél-1 mp-vel. persze, hogy elég volt a keresztbetoláshoz. éljen a bmw rulez :? kíváncsi leszek az óvás eredményére, mert sztem 100%ig nem lehet rámkenni a szart :P , hisz én haladtam az ideális íven, ti csak feltartottatok :mrgreen:
amúgy élveztem, jó kemény csaták voltak és nagyjából vigyáztunk is egymásra, kivéve H.R. :?
Veres Ákos

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2011.10.20. 15:28

Sziasztok!

Hát rövid leszek (mint ahogy szoktam :mrgreen: ), mert összességében ez a verseny volt számomra a legunalmasabb és a legeseménytelenebb. tényleg idő kell ahhoz, hogy a saját magam által elkövetett hibákat (kicsúszás, elfékezés) a minimálisra csökkentsem. Ezen a versenyen volt a legkevesebb saját és versenyző társ által elkövetett hiba, bár az eredményem ez sajnos nem látszik még mindig a hátsó frakcióhoz tartozom és nem tudok onnan kitörni. De egyelőre ennyire vagyok képes.

Q1:Mivel nagyjából sejtettem, hogy 2-3 másodperccel is le vagyok maradva az élmenőkhöz képest ezért nem meglepő 22-dik hely!

R1:A rajt jobb volt mint máskor végre nem vesztettem pozíciót, az első kanyarig de senkit nem tudtam megelőzni. Viszonylag nyugodtan autóztam a 23-dik helyen különösebb esemény nem történt, volt egy elfékezés ami miatt mögöttem két autó összement, emiatt elnézést is kérek. Korán fékeztem mert azt hittem, hogy jön már a kanyar. SRY. Az előttem lévő kollégát nem tudtam utolérni a mögöttem lévő meg engem nem tudott befogni. Nyugis versenyen 23-dik helyezés.

Q2:Most nem sikerült jól a super pole csak a 21-dik helyre lettem jó.

R2:a rajt szokásos gyenge pár pozíciót vesztettem, de mentem a mezőny után. Sajnos a cél egyenes után a "lejtőn" lefelé valaki Galambos Petit elém lökte, és a balesetet elkerülvén a fűre hajtottam ami miatt 1-2 helyezés ugrott, de így is elégedett lehetek a 21-dik hellyel mert többre nem voltam sajnos képes.

R3:A rajt után a 3-dik kanyarban a kocsi bal hátsó kereke leért a fűre ami miatt megpörögtem és a utolsó előttiként mentem a mezőny után. Ezen a versenyen ért ez egyetlen incidens, egy mögöttem lévő Cruzos versenyző megunván a tesze-toszaságot az egyik kanyarban kilökött, ezzel két pozíciót vesztettem de az előttem lévő balesetek miatt a 19. helyen zártam végül a futamot. Hát ennyi tényleg nem volt túl eseménydús ez a verseny a hátsó régióba, de annak kivejezetten örülök, hogy végre betudtam fejezni 3 versenyt úgy hogy a kocsin egy apró karcolás sem volt. Ez nem sok de szerintem mindenképpen előre lépés számomra!

Találkozunk a következő futamon, sziasztok!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.10.20. 20:59

Ákos ha nagyon magadra veszed akkor eltörlöm az óvást... Nem vitát szeretnék nyitni, de megnéztem a köröket ki milyen időket ment 16 körön keresztül. Nem mondanám h feltartottam volna bárkit is. Itt arról van szó, h 3 pálya óta 1 versenyt nem tudok befejezni, és ez az eset volt ahol eldurrant végleg az agyam. Te még nem okoztál problémát nekem. De a versenyek alatt is mindig más különböző emberek okoztak nekem off versenyt. Azért kérdeztem már meg futam után, h ki nem ütött még ki mert akkor tudom h hány futamot kell lenulláznom. A másik, h sok ember figyelembe se veszi a megrakott kocsikat, h ki van megsúlyozva. Én konkrétan 36 kilóval mentem, 2 kanyarban voltam lassabb a többieknél és ez a t1-t2 esetleg még a pálya hátsó traktusa a gyors jobbos, de azt sajna nem tudtam letesztelni az élmenők között h mennyivel lehetek lassabb ott.... Úgyhogy sorry én kérek tőled elnézést ha megóvtalak :(

VZsolt273

HozzászólásSzerző: VZsolt273 » 2011.10.20. 21:19

Hát érdekes volt ez a versenyhétvége számomra

Q1: Sikerült összeraknom egy egész jó kört --> 5. hely
R1: A rajt után a kavarodást kihasználva sikerült a 4. helyre feljönnöm, itt még reménykedtem a dobogóban. De Henrikkel és Lalival a seggebben rá kellett jönnöm, hogy kevés a tempóm. 5 körön keresztül tudtam tartani őket, aztán a 6. körben 2 kanyaron belül mindketten otthagytak. Innen sima 6. hely volt a futam

Q2: Superpole... hát az egyik gyors kanyart sikerült a fűig szélesítenem, így csak 14-ik rajthely
R2: Egész jó rajt után meneteltem felfelé amikor a 11. hely környékén a gyerek (3 hónapos) egyszercsak elkezdett veszettül szirénázni. Meg is lett az eredménye: mivel a szirénát nem lehet figyelmen kívül hagyni, így sikerült hibáznom. A sikánban rontottam. Eredmény: palánk, futómű tropa, 22 helyen lemásztam a palánkról. Irány a mezőny után.
Egész a 13. helyig sikerült a sérült autóval előre jönnöm (kisebb nagyobb szirénázások közepette), de ekkor a sziréna végleg zárlatos lett. Aminek hatására a mentőcsapat (asszony) elhagyta a helyszínt. Így már csak fél szemmel versenyezve, félig a sziréna problémával foglalkozva 2 helyet vesztettem és 15-ikként befelyeztem a futamot
R3: a start előtt gondoltam, hogy gyorsan utánanézek a zárlatnak és megjavítom. De kiderült a zárlat lavinát indított el, túlterhelte az egész szerkezetet, így az csapágyas lett. Nem segített csak a teljes generál, ami hosszúra nyúlt, így lekéstem a rajtot.

Ezek után az egyetlen kirendeltségen ahol garanciális reklamációkkal foglalkoznak (asszonynál) panaszt tettem a 3 hónapos szerkezet meghibásodása miatt. Itt felvilágosítottak, hogy garanciális csere nem lehetséges. Most már csak abban bízom, hogy a garanciális szervíz gyorsan dolgozik és a következő futamra ígért szoftver frissítés megtörténik a fedélzeti számítógépen, és ez végleg megoldja a sziréna túlterhelést.
#44 - Viszneki Zsolt

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.10.20. 21:33

Azonnali cseregarancia 3 napon belül van :D Az h van e MO-n szakszerviz az a garanciális probléma megoldásában segíthet. Ha blokk garanciád van és nincs szervize MO-n akkor csereszavatos a dolog :D

Lukee

HozzászólásSzerző: Lukee » 2011.10.20. 23:23

Zsolti szerintem vegyél egy gyerekülést és csapassátok együtt a gyerkőccel biztos élvezni fogja! 3 hónaposan még talán a kocsit se fogja annyira visszafogni! :)

Amúgy lehet az asszonyban kéne firmware-t updatelni, hogy fel legyen készítve a versenyek támogatására! :)
Szíjjártó Krisztián

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2011.10.21. 17:28

Oulton Park!

Hát a gyakorlás alatt nem tetszett meg nagyon a pálya így sok jóra nem számítottam.

Q1 - nem sikerült összeraknom egy jó kört , majd el is rontottam egy jó kört így 15. hely.
R1 - Hát rég szenvedtem már ennyit , vagy a setup nem volt az igazi vagy én vagy a súllyal az egész ....de valahogy nem volt jó a dolog, hát azért igyekeztem szorgalmasan pontokat gyűjteni , ha már gyors nem voltam , beálltam egy stabil tempóra ..és feljöttem a 8. helyre.

Q2 - gondoltam végre súly nélkül már csak jobb lesz a helyzet , de sikerült elrontanom a super pole kört több helyen is , így 13. hely.
A legviccesebb hogy a bemelegítésen a megtankolt autóval bő fél másodperccel voltam gyorsabb mint az időmérős köröm.
R2 - Majdnem a második kanyar előtt vége lett a versenyemnek amikor T2 előtt próbáltam kihúzódni hogy Blase-nek hagyjak helyet , de vmelyik szürke Cruze megtámasztotta a hátamat ..és meg olyat mentettem csoda hogy nem lett fal ..végig keresztbe lecsúsztam az ugratókon-rázón :D Hát ezek után gondoltam majd fellépkedek szépen lassan talán a legjobb 8-ba , de rájöttem, hogy nem a súly volt a baj , hanem én nem érzem ezt a pályát , nem volt valami jó tempóm, de azért 6. helyre sikerült feljönni, gondoltam ez majd jó lesz race3-re.
R3 - Rajt a második sorból , elég jól el is jöttem Balázzsal, gondoltam magamba jól tele van pakolva majd megpróbálom leelőzni , de Méhes Robi úgy tapadt , h előre nem is tudtam koncentrálni csak hátra , 5 kört levédekeztem, majd csak leelőzött a ferrarival:D Ezek után a pálya hátsó felében (a gyors jobbosba) hibázott , így gondoltam megpróbálom visszaelőzni, de a célegyenes előtti féktávot úgy benéztem ( szerencse , hogy nem ütöttem ki Robit), visszaestem a 9. helyre, így a továbbiakat itt leautóztam, sikerült egy helyet hoznom, majd utolsó körbe Varga P - Lengyel K kavarodásából gondoltam hátha nyerek 1-2 pozíciót , de nem sikerült így maradt a 8. hely.

Nagy gratula Méhes Robinak és Blase-nek nagyon jól mentettek. :!:

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2011.10.22. 21:50

Q1:
18kg, nem jött össze egy igazán jó kör sem, az 5. hely reális lett volna, de így csak 9. lett belőle.
R1:
Jó rajt, szépen kapaszkodtam felfelé. Már az 5. helyen voltam, de Henrikkel nem tudtam mit csinálni, szépeket csatáztunk, de meghagytam neki a 4. helyet és a 18 kilót. Így nekem csak 9 maradt.
Q2: Biztonsági kört mentem superpole-ban, de még így is simán jó lett a 3. helyre. Bár Henrik fél másodperccel előttünk járt, ezért úgy gondoltam, hogy esély se lesz majd leelőzni.
R2: Jó rajt, sokáig Henrik mögött voltam a második helyem és a tempóm is jó volt, de sajnos az 1-es kanyarban a füvön fékeztem, ezért kipördültem. Visszaestem pár helyet, és a 4. lett a vége.
R3: 5. helyről rajt, ami ismét jól sikerült. Hamar a 3. helyen találtam maga, de sajnos megint hibáztam, hátsó kereket blokkoltam féktávon a füvön a 2-es kanyarban. Majd ezek után a 9. helyről egy nagy vágta, és 3. lettem. Robinak nagy grat.

Összességében jól sikerült a versenyhétvége, bár a jó tempóm miatt talán előrébb is végezhettem volna a második és a harmadik versenyen. Szerencsére így is szépen gyűjtögettem a pontokat.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2011.10.30. 19:01

http://www.youtube.com/watch?v=9cZVZXulM4w

Thruxtont is megcsináltam hasonlóan de szerintem azt nem teszem fel, Oulton Park is készül :D

Horváth Henrik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2011.10.31. 20:42

b4nshee írta:http://www.youtube.com/watch?v=9cZVZXulM4w

Thruxtont is megcsináltam hasonlóan de szerintem azt nem teszem fel, Oulton Park is készül :D
Beteg vagy:D varjuk mindet, Thruxtont is:P

Vissza: “VSR BTCC '11”