Cruze Cup 2012 - Társalgó!

Moderátor: BT Tag

zolibphc

Re: Cruze Cup 2012 - Társalgó!

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2012.05.10. 15:14

mupeti írta:Szia Zoli! Most már nincs bennem harag, de megmondom őszintén a futamok alatt kezdett már egy kicsit üldözési mániám lenni, azt hittem, hogy utazol rám:)
Persze komolyan sosem feltételeztem rólad, hogy szándékosan sz*patnal, nem így ismertelek meg...
Igazából csak szerettem volna megérteni a történteket, most már értem, valami hasonlóra számítottam.
Csak egy észrevétel: amikor bizonytalan vagy a pályában vagy magadban, ne védekezz már úgy, mintha az életedért küzdenél (ezt nem kioktatásnak szánom)
A veszélyes visszatérést meg csak azért írtam le, mert nem gondolnám, hogy egy kicsúszás után így kellene visszajönni, keresztbe, az ideális ívre...

részemről ennyi...
zolibphc írta:Nos, megnézegettem, és reagálnék:

Race 1

140-149: Matejka Zoltán - érthetetlen mozdulatsor
Ez teljesen jogos, elnézésedet kérem, tulképpen mindkét futamon beleléptem ugyanabba a sz.ba, R1-en ennek Te láttad kárát, ne haragudj, bénázás, mintsem szándékos dolog volt.
Race 2

144-149: Matejka Zoltán - a vége kicsit más, de a lényeg ugyanaz, mint Race 1-en, továbbra is érthetetlen
Ugyanaz, legalábbis itt is szerencsétlenkedés miatt lementem fűre, viszont ezen kívül semmi se történt, nem értem senkihez visszajövetelkor.

153-155: Matejka Zoltán - veszélyes visszatérés
Ez konkrétan, szerintem semmi, leszámítva, hogy ha ebben a szituban bárki, bármit, másképp TUDOTT volna csinálni, megemelem a kalapom! Lehet én vagyok a mártír, de az én replayemen engem zúz le Ákos, utána szédelegve kontakt nélkül térek vissza. Az, hogy magatehetetlen pörgésem közbe elviszem Tóth Gerit, meg még valakit, sajnos nem rajtam múlott, max hogy nem nyomtam ESC-et

251-265: Matejka Zoltán - cikázás
50%-50%! Bizonytalan része volt számomra a pályának, cikázásnak nem nevezném, korrigáltam fékkel, mert szarul mentem a kanyarba, aztán Méhes Robi lök rajtam egyet, és keverek be eléd ezért, majd a BT eldönti.

Mindenesetre remélem nincs harag, nem volt szándékos, egyszerűen a tudásom ennyi egyenlőre. :roll:
Nem, semmiféle sz.patásról nem volt szó, sajna van, hogy agy kikapcs, és adott pillanatban meg se fordul a fejemben, hogy hülyeséget csinálok, ami így utólag visszanézve úgy jön le, hogy "az életemért küzdök".
Mégegyszer sorry, igyekszem körrők-körre "rutinosodni". :oops:
Kép
Matejka Zoltán #32

mupeti

HozzászólásSzerző: mupeti » 2012.05.10. 17:42

zolibphc írta: Nem, semmiféle sz.patásról nem volt szó, sajna van, hogy agy kikapcs, és adott pillanatban meg se fordul a fejemben, hogy hülyeséget csinálok, ami így utólag visszanézve úgy jön le, hogy "az életemért küzdök".
Mégegyszer sorry, igyekszem körrők-körre "rutinosodni". :oops:
megbeszéltük!:) nincs bennem semmiféle ellenérzés...
majd legközelebb én se bénázok annyit és elkerüljük az ütközést:)
Kovács Péter (OverCharged Team)

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2012.05.11. 16:55

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2012.05.11. 17:25

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2012.05.11. 22:39

2szer azért elég tarkínis voltál :mrgreen: biztos örültek mind a 2en, amikor bemész melléjük belülre és úgy gyorsítasz ki, mintha ott sem lennének, azaz mehetnek a fűre. bezzeg Petyával nem merted eljátszani :lol:
Veres Ákos

mupeti

HozzászólásSzerző: mupeti » 2012.05.12. 02:23

weres6 írta:
2szer azért elég tarkínis voltál :mrgreen: biztos örültek mind a 2en, amikor bemész melléjük belülre és úgy gyorsítasz ki, mintha ott sem lennének, azaz mehetnek a fűre. bezzeg Petyával nem merted eljátszani :lol:
tökéletes észrevétel!!!

még itt kérdezném meg, hogy miért van kiemelve, hogy valaki TC-s pilóta?

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2012.05.12. 02:41

mupeti írta:
weres6 írta:
tökéletes észrevétel!!!

Mert a GP kategóriások elvileg a jobbak, míg a TC-sek a gyengébbek, és a két külön kategória segítségével a TC-sek is harcolhatnak bajnoki címért, amire egybeolvasztva valszeg kevés esélyü(n)k lenne.
Kép
Matejka Zoltán #32

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2012.05.12. 12:52

mupeti írta:
weres6 írta:
tökéletes észrevétel!!!
;) :mrgreen:
féltem, csak én láttam így :oops: :P
köszönöm az elismerést Peti ;)
Veres Ákos

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2012.05.12. 17:03

weres6 írta:
2:20nál konkrétan mintha ott sem lennék
Sass Norbert #91
Cruze Cup - ToLÓ - LAP Racing - Csapatbajnokság 3. hely
HTCC '12 - GP P10 & TC P3
HTCC '14 - GP P7 & TC P3 (Podium Finish - Bathurst Race 1)

Árpád

HozzászólásSzerző: Árpád » 2012.05.12. 19:46

zolibphc írta:
mupeti írta:
weres6 írta:
tökéletes észrevétel!!!

Mert a GP kategóriások elvileg a jobbak, míg a TC-sek a gyengébbek, és a két külön kategória segítségével a TC-sek is harcolhatnak bajnoki címért, amire egybeolvasztva valszeg kevés esélyü(n)k lenne.
Szeva!

Hozzáteném még, hogy a GP kategóriánál a hibázás és jogosulatlan keménykedés ciki, az újonc TC-sekhez képest.
Megérne néhány vizsgálatot, az időmérő gyorskörökben az utolsó kanyarkombináció levágása terén.
Fazekas Árpád

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2012.05.13. 17:57

PAr emberrel sikerult megcsinalni hogy belson elmentem, de bocsi hamar mentem ki a kulso ivre (Sass ur). Kovi kanyarban ugy is meglett volna.
Galambos melle meg azert nem mentem be, mert a gumik mar nagyon kopottak voltak es feltem hogy elviszem a segget. Es mogottem nem volt senki, szoval raertem, es kulonben is Petit kb 4 korbe telt utolerni.

Ahogy elnezem amugy a replayt (elso 5 helyezett a masodik versenyen) a fiuk ott is adtak egymasnak, meg Fazekas Arpinak. Nezzetek vissza azt es utanna mondjatok hogy hogy vezetek :D

AMugy ha nem tetszik, lehet ovni en ugy vagyok.

mupeti

HozzászólásSzerző: mupeti » 2012.05.14. 14:36

Árpád írta:
zolibphc írta:
mupeti írta:
weres6 írta:
tökéletes észrevétel!!!

Szeva!

Hozzáteném még, hogy a GP kategóriánál a hibázás és jogosulatlan keménykedés ciki, az újonc TC-sekhez képest.
Megérne néhány vizsgálatot, az időmérő gyorskörökben az utolsó kanyarkombináció levágása terén.
(kicsit hosszabban kezdtem el írni, de már elveszett a lényeg)
szóval, szerintem semmi összefüggés nincs aközött, hogy valaki tehetségesebb/jobb/gyengébb(GP-TC ?) pilóta és aközött, hogy valaki egy "mészáros" legyen a pályán...
az meg, hogy ciki, ha egy GP-s hibázik?!... hát hogy is mondjam...
jah, hogy az rendben van, hogy esetleg egy TC-s pilóta lemészárolja a tömeget... jah tényleg, ő (elvileg) egy gyengébb pilóta, neki szabad, neki elnézzük.... érthetetlen.... a következő viszonyítási pont mi lesz? az autóm színe?

inkább azzal kellene foglalkozni, hogy ha volt valami eset, akkor megóvni, aztán majd kiderül, hogy jogos volt-e, de bármi is a végeredménye, egy esetleg kétséges
eset elbírálásából lehet tanulni, fejlődni...
ennek ellenére, szerintem legtöbbször üres az óvás topic, ebből egyenes következmény az, hogy a következő futamon is folytatódik a "ha ó is, akkor én is" mentalitás....
nah, EZ A CIKI!!!

mupeti

HozzászólásSzerző: mupeti » 2012.05.14. 14:41

weres6 írta:
mupeti írta:
weres6 írta:
tökéletes észrevétel!!!
;) :mrgreen:
féltem, csak én láttam így :oops: :P
köszönöm az elismerést Peti ;)
már kezdtem azt hinni, hogy csak én nem értem az előzés lényegét, de a hozzászólásod minimálisan javított rajta:) ezért is járt a dicséret;)

Unbaised

HozzászólásSzerző: Unbaised » 2012.05.14. 15:46

GergoToth85 írta:PAr emberrel sikerult megcsinalni hogy belson elmentem, de bocsi hamar mentem ki a kulso ivre (Sass ur). Kovi kanyarban ugy is meglett volna.
Ez azért elég érdekes hozzáállás, korrektebb lennél, ha a következő kanyarban dőlne el, hogy kinek van meg, és nem tereled le a másikat a pályáról, mert ők ilyenkor buknak pár helyet, a te figyelmetlenségedből. Szimplán csak erősebben kanyarodsz, és nem nyomsz padlót, nem nagy ördöngösség :shock: ...
Neszvecskó Bence - Unbaised

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2012.05.14. 16:52

Unbaised írta:
GergoToth85 írta:PAr emberrel sikerult megcsinalni hogy belson elmentem, de bocsi hamar mentem ki a kulso ivre (Sass ur). Kovi kanyarban ugy is meglett volna.
Ez azért elég érdekes hozzáállás, korrektebb lennél, ha a következő kanyarban dőlne el, hogy kinek van meg, és nem tereled le a másikat a pályáról, mert ők ilyenkor buknak pár helyet, a te figyelmetlenségedből. Szimplán csak erősebben kanyarodsz, és nem nyomsz padlót, nem nagy ördöngösség :shock: ...
Erről csak egy neves kollégám hozzáállása/mondata jut eszembe " Bocsi , ez fwd , ha lepadlózom , letolja az elejét" by Lengyel Ákos

b4nshee

HozzászólásSzerző: b4nshee » 2012.05.14. 16:56

Erről csak egy neves kollégám hozzáállása/mondata jut eszembe " Bocsi , ez fwd , ha lepadlózom , letolja az elejét" by Lengyel Ákos
Hehe ez Epic volt Yaka :D Amikor ez elhallatszott akkor is lefordultam a székről, de most h megint eszembe juttattad hanyat is vágtam magam :D:D:D:D

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2012.05.14. 17:56

Unbaised írta:
Siettem, lattam a lehetoseget. Bocsi

Maskor ovd meg es ha jogos elfogadom es oda fogok figyelni (amugy is).
Siettem es pipa voltam mert kitoltak.

Bocsi

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2012.05.15. 08:03

Gyerekek, már megint megy a szájkarate!

Nem kell ez ide. Már jó párszor ellett mondva, ha problémás eset van tessék megóvni, még akkor is ha nem érzed teljesen jogosnak az óvást. A BT-ék megvizsgálják és eldöntik mi legyen. Nem kell a duma, hogy mi lett volna ha nem úgy kanyarodsz nem úgy jössz vissza stb. ha szabálytalan meg lesz büntetve. A nyári kupában most már szigorúbb büntetésekre számíthatnak a visszaeső pilóták!

Már megint üres az óvás topic, itt meg megy a vita ki hogy merre, hogyan, miért!

Ha meg úgy érzed olyan gond van amit meg lehet beszélni arra meg ott a PÜ. és lehet emberek módjára is intézni a dolgokat!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2012.05.15. 08:10

Zoliee írta:Gyerekek, már megint megy a szájkarate!

Nem kell ez ide. Már jó párszor ellett mondva, ha problémás eset van tessék megóvni, még akkor is ha nem érzed teljesen jogosnak az óvást. A BT-ék megvizsgálják és eldöntik mi legyen. Nem kell a duma, hogy mi lett volna ha nem úgy kanyarodsz nem úgy jössz vissza stb. ha szabálytalan meg lesz büntetve. A nyári kupában most már szigorúbb büntetésekre számíthatnak a visszaeső pilóták!

Már megint üres az óvás topic, itt meg megy a vita ki hogy merre, hogyan, miért!

Ha meg úgy érzed olyan gond van amit meg lehet beszélni arra meg ott a PÜ. és lehet emberek módjára is intézni a dolgokat!

Like, és osztom! (Jahh ez nem Facebook:))
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2012.05.15. 12:04

Gordon24 írta:
Zoliee írta:Gyerekek, már megint megy a szájkarate!

Like, és osztom! (Jahh ez nem Facebook:))
habár sztem itt nem volt semmi gázos karatézés. csak beszélgettünk páran, ennyi ;)
Veres Ákos

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2012.05.15. 18:59

Mind talán olvastátok, sajnos monitor gondokkal küszködtem, ezért a beszámolók is csúsztak picit. De most igyekszem bepótolni az elmaradt írásokat, máris elkészült a kövi összefoglaló Lausitzring-ről. Fogadjátok és olvassátok szeretettel! Hamarosan folyt. köv.

http://vsr.hu/?p=1978
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2012.05.15. 19:17

Zoliee írta:Mind talán olvastátok, sajnos monitor gondokkal küszködtem, ezért a beszámolók is csúsztak picit. De most igyekszem bepótolni az elmaradt írásokat, máris elkészült a kövi összefoglaló Lausitzring-ről. Fogadjátok és olvassátok szeretettel! Hamarosan folyt. köv.

Nogyon korrekt! Köszönjük! Remélem HTCC-t is vállalod!:)
Galambos Péter

TCS #82

Árpád

HozzászólásSzerző: Árpád » 2012.05.15. 19:37

Zoliee írta:Mind talán olvastátok, sajnos monitor gondokkal küszködtem, ezért a beszámolók is csúsztak picit. De most igyekszem bepótolni az elmaradt írásokat, máris elkészült a kövi összefoglaló Lausitzring-ről. Fogadjátok és olvassátok szeretettel! Hamarosan folyt. köv.

Gratula! :)
Fazekas Árpád

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2012.05.15. 20:01

szuper vagy Zoli ;) grat és köszi 8-)
Veres Ákos

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2012.05.15. 21:06

Mint minden alkalommal, nagyon jo osszeallitas lett.

a "junior" kategoria kulon tetszett. 27 leszek iden :P

Vissza: “Cruze Cup 2012”