Társalgó

Moderátor: BT Tag

kisrafa

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2013.11.20. 11:46

Dodi írta:
kisrafa írta:nekem jött 800-900al :? :shock: 8-)
Tudod-tudod, azok a kolis évek... Ha szippantasz pár fehér csíkot, akkor minden begyorsul, így a 200-300 könnyen lehet 800-900 is... :twisted:

Amúgy nekem is Chrome alatt 380 a max, vagy annyi mint pl. Bencének.
Mozilla embereeeek... semmi koleszos évek :D
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2013.11.20. 12:04

Mozilla? Biztos szegénykém Godzilla-t akartál mondani... akkor viszont tényleg nagyok a gondok 8-) :lol: :twisted:
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2013.11.20. 12:52

Dodi írta:Mozilla? Biztos szegénykém Godzilla-t akartál mondani... akkor viszont tényleg nagyok a gondok 8-) :lol: :twisted:
végeztem veled :D :D :D
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.11.21. 08:08

Balázs óvásaihoz: Nekem semmi bajom azzal, ha valaki megóv, tegye. De amikor veszi a fáradtságot, beóvja a fél bagázst (aminek a nagy része szerintem nem is lesz büntetve) de arra nem veszi a fáradtságot, hogy részt vegyen a BT munkájában, az nevetséges.

Gordon: Mint BT tagnak igen, jogod van ezeket az eseteket megnézni, javasolni. De nincs olyan széria a világon, ahol XY kétes esetbe kerül YX-al, majd ZY megóvja, hogy ugyanmár ezt meg kéne nézni.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.21. 08:18

morfi írta:Balázs óvásaihoz: Nekem semmi bajom azzal, ha valaki megóv, tegye. De amikor veszi a fáradtságot, beóvja a fél bagázst (aminek a nagy része szerintem nem is lesz büntetve) de arra nem veszi a fáradtságot, hogy részt vegyen a BT munkájában, az nevetséges.
Blase pont hogy elég sokat segít a BT-nek. Szóval szerintem ezt a ki mit csinál dolgot akkor itt be is lehet fejezni.
Molnár Dániel #99

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2013.11.21. 09:06

morfi írta:Balázs óvásaihoz: Nekem semmi bajom azzal, ha valaki megóv, tegye. De amikor veszi a fáradtságot, beóvja a fél bagázst (aminek a nagy része szerintem nem is lesz büntetve) de arra nem veszi a fáradtságot, hogy részt vegyen a BT munkájában, az nevetséges.

Gordon: Mint BT tagnak igen, jogod van ezeket az eseteket megnézni, javasolni. De nincs olyan széria a világon, ahol XY kétes esetbe kerül YX-al, majd ZY megóvja, hogy ugyanmár ezt meg kéne nézni.
Csak, hogy tisztázzam miért vagyok BT tag: Nem vagyok az! Csupán csak jogot kaptam moderálni és szerkezteni, mindezt a CLIO mod miatt.
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2013.11.21. 09:51

Engem is csupán annyi zavart, hogy el kellett jönnie a sokadik futamnak amíg ez létrejött és véletlen pont nálam, pedig voltak ott más afférok is... Mind Clio, mind pedig BTCC alatt.

Peti: Én 14 éves koromtól kezdve tudtam mi az, hogy kis gyerek, tesóm miatt... Legalább annyit megcsináltam mint te, mikor mi miatt, szóval tudom és ezért is tisztelem a főállású apukákat, de ha nem bírod, bírjátok, kérni kell segítséget a tagoktól, biztos lenne aki segítene még, ne ez legyen az első, ami pedig majd fennakadásokat, feszültséget okoz.
Nem tudom, visszanéztél e közvetítést, elvileg igen, azt mondtad, így viszont sajnálom, hogy lemaradtál pár szemet szúró dologról, amit te vagy más helyettem akár beóvhatott volna és már is más lenne a szitu, csak ugye ott az a dolog, hogy megbeszéltük, később hasonló miatt, ami fel se ért a korábbival, szívtam nagyot. Illetve van még az, ami lehet nem teljesen állja meg a helyét, de hátul is voltak, vannak afférok, néha nem is gyengék, és tömegével lehet sorolni az eseteket, hogy bla-bla figyelj már, de nincs baj... Ott bezzeg nem lett felülvizsgálva semmi.

(Tudom nem 100%-os a munkátok, kinek az? De én sem állítottam hogy azt mondod így van, aztán meg fele annyira se csináljátok jól, tehát ne kavarodjunk azért össze, nem minősítettelek le titeket!)

Arról pedig nem tehetek, hogy szeretnék e módon kikapcsolódni, ugyan szar kormánnyal, dupla erőfeszítéssel, mert folyton valamerre húz, de azért megpróbálni hogy vigyázok a másikra, viszont van amikor ennek is köszönhetően, + az én nem tökéletességemnek is, másnak teszek kárt, de azt hiszem, abszolúte fair voltam mindig is. Remek példa az, aki járt a HRC V8-ban, tudja, volt olyan, hogy POLE után vacakolt a kormány, és inkább boxból indultam, majd kínkeserves módon jöttem fel...

ÉS sokadszorra mondom nem haragszom, csak bánt, és zavar.
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2013.11.21. 10:17

Dodi írta:Engem is csupán annyi zavart, hogy el kellett jönnie a sokadik futamnak amíg ez létrejött és véletlen pont nálam, pedig voltak ott más afférok is... Mind Clio, mind pedig BTCC alatt.

Peti: Én 14 éves koromtól kezdve tudtam mi az, hogy kis gyerek, tesóm miatt... Legalább annyit megcsináltam mint te, mikor mi miatt, szóval tudom és ezért is tisztelem a főállású apukákat, de ha nem bírod, bírjátok, kérni kell segítséget a tagoktól, biztos lenne aki segítene még, ne ez legyen az első, ami pedig majd fennakadásokat, feszültséget okoz.
Nem tudom, visszanéztél e közvetítést, elvileg igen, azt mondtad, így viszont sajnálom, hogy lemaradtál pár szemet szúró dologról, amit te vagy más helyettem akár beóvhatott volna és már is más lenne a szitu, csak ugye ott az a dolog, hogy megbeszéltük, később hasonló miatt, ami fel se ért a korábbival, szívtam nagyot. Illetve van még az, ami lehet nem teljesen állja meg a helyét, de hátul is voltak, vannak afférok, néha nem is gyengék, és tömegével lehet sorolni az eseteket, hogy bla-bla figyelj már, de nincs baj... Ott bezzeg nem lett felülvizsgálva semmi.

(Tudom nem 100%-os a munkátok, kinek az? De én sem állítottam hogy azt mondod így van, aztán meg fele annyira se csináljátok jól, tehát ne kavarodjunk azért össze, nem minősítettelek le titeket!)

Arról pedig nem tehetek, hogy szeretnék e módon kikapcsolódni, ugyan szar kormánnyal, dupla erőfeszítéssel, mert folyton valamerre húz, de azért megpróbálni hogy vigyázok a másikra, viszont van amikor ennek is köszönhetően, + az én nem tökéletességemnek is, másnak teszek kárt, de azt hiszem, abszolúte fair voltam mindig is. Remek példa az, aki járt a HRC V8-ban, tudja, volt olyan, hogy POLE után vacakolt a kormány, és inkább boxból indultam, majd kínkeserves módon jöttem fel...

ÉS sokadszorra mondom nem haragszom, csak bánt, és zavar.
Nem értelek sem Téged sem a többit, akik most kiakadtak azon, hogy meg lett említve a nevük. Zárójelben jegyzem meg, még csak büntetést sem kaptatok, kivizsgálás alatt van és nagy valószínűséggel kaptok majd egy figyelmeztetést vagy még annyit sem.

Nem egyszer kértelek benneteket és ebben mindenki benne van, hogy lehetőleg kerüljünk el dolgokat. Pl. ne úgy előzz, hogy közben odébb raksz. Ne húzd rám, ha már melletted vagyok, várd meg míg mindenki beér és utána lépj csak ki (emiatt most én is kapok büntit) és még sorolhatnám. Reménykedtem benne, hogy felnőtt emberek módján le lehet így kezelni a dolgot. Ezek szerint nem lehet, már csak azért sem, mert most itt gyerekeskedtek.

Ráadásul ezt az egészet (1 óvás van Rólad) úgy kezeled, mintha ki lennél spécizve. Suborits inkább érezhetné magát kispécizve, pedig ő sincs, csupán csak forrófejű és figyelmetlen. Az, hogy BTCC alatt mi volt, nem érdekel, nem vettem benne részt, se mint versenyző, sem mint BT tag (mivel nem vagyok az). A múlt meg múlt, nem óvtátok meg akkor, így jártatok, ne másokat okolj azért mert nem nézte végig a közvetítést mindenki szemszögéből és nem óvott meg mindenkit.

Az meg, hogy jól csinálja-e a BT vagy sem, majd a büntiknél kiderül. Ha csak figyelmeztetések lesznek, akkor szerintem nem jól, főleg ha a szabályokra hivatkozunk. De ez már megint más téma.

Végezetül, senki sem kérdőjelezte meg azt, hogy mennyire vagy FAIR játékos és egyáltalán nem is tartozik ide. Hidd el engem is bántanak, zavarnak dolgok, nem csak Téged.
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.21. 10:29

Hát Blase.. Ha van sapka azért,ha nincs sapka azért.

Szájkarate? Óvjál akkor. Óvtál,jó köcsög vagy... :D :D
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.11.21. 15:20

max respect Blase! :mrgreen: ;)
Veres Ákos

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2013.11.21. 17:45

ha már itt úgy is megy a beszélgetgetés :D

szóóval, csak annyi lenne a kérésem, hogy azért hátralévő futamokon figyeljük jobban a tükröt, mert Houstonban nem egy, nem kettő, hanem vagy 10 olyan helyzet volt, hogy már bent voltam az autó mellett, s az illető nemes egyszerűséggel bezárta a kaput, 1 autónyi hely töredékét se hagyva... csak előregondolásom, óvatosságom, és nindzsa-reflexeim (há-cha) mentettek meg engem, meg a figyelmetlen pilótát(pilótákat)

értem én h fight, meg szűk pálya, meg minden, de engem spec azért előzött meg szinte mindenki aki akart, mert én meg a másik véglet vagyok :D

de óvni senkit se akarok ezért, csak egy kis odafigyelést kérek, kérnék
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2013.11.21. 19:07

Riszpekt Blase & Free Tibet! 8-)

Szeretem látni az ilyen akciókat, mondjuk anno mikor én a színes betűsök ellen csináltam egy hasonlót nem volt ilyen a visszacsatolás :D De hosszútávon talán haszna volt és ez a lényeg a többi már csak hab a tortán...mondjuk lehet rossz ízű volt az a hab de már mindegy is... :D

Tegnap is akartam már ehhez írni mikor beleolvastam itt a dolgokba, nehéz ügy ez az óvás, mert mindenki másképp kezeli, más személyes preferenciák szerint óv vagy nem óv (jaj őt nem/ jaj az ilyen esetért nem óvok, stb stb) de persze ez lenne a a legközvetlenebb visszacsatolás és legjobb ha ez egységesen/szabványosan tudna működni és mindenki uazon dolgok szerint óvná a kritikus eseteket és mindenki egyformán kezelné és nem egy trauma lenne egyeseknek, hogy megóvják...de sajnos ez csak egy ideális világba működne így.
A legtökéletesebb az lenne, ha minden versenyző minden köre monitorozva lenne és mindenki kapna mindenért ..pár versenyig lenne sírás rívás majd mindenki megtanulna rendesen közlekedni, de ez olyan kapacitást igényelne, ami nem nagyon létezik...egy minimál Skynet kéne hozzá :)
Ezért is van az óváson felül az első körök visszanézése illetve a szúrópróbaszerű ellenőrzés (ami hozzáteszem itt már régóta van), amíg ez pártatlanul működik ez is egy jó mód....talán még valamennyi visszatartó= nevelő ereje is van illetve talán ez a köztes verzió ami még kapacitás tükrében kivitelezhető.
Az hogy valakinek vmilyen oknál fogva "betelik a pohár" vagy csak "unatkozik" és ezért beóvja a fél mezőnyt szerintem szíve joga legalább van egy kis átvizsgálás a mezőnyön, pontosan ezért is van ez a rendszer...és ha így nézzük ez lenne a legjobb versenyenként lenne egy-egy ilyen ember aki "belelkesedik" ez egy kicsit megnevelné a mezőnyt...az meg hogy jönnek a reakciók a milyenségükbe nem megyek bele, pontosan tükrözi, hogy az emberek ezt hogy kezelik, szintén nem véleményezem, hogy ez jó vagy rossz......

Amúgy ott a pont amit Petya írt tegnap, úgy közlekedj, hogy ne legyél óvható, így nem képezel támadási felületet magadon, azaz ez az egész hercehurca nem is érint, ha meg olyat csinált az ember vállalja be illetve a következményeit is..nem vagyunk robotok senki nem fog tudni egy versenyen 100%-ot hibátlanul leautózni, de ha már ott a hiba merjünk már fairek lenne :geek:

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.11.21. 19:48

Respect Tibetnek is! :mrgreen:
Veres Ákos

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.11.21. 20:54

Ilyet sem írtam még! :-) De Yakával 100%-ig egyet értek :-)
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.22. 08:07

Keddi adás :

http://www.youtube.com/watch?v=M7gP3iLuHeM

FTP azért tölt ilyen lassan mert valami gond van azon a szerveren ahol a TV bérli a dolgokat. Elvileg 10mb/sec körül kéne lennie a maxnak. Pár nap és megoldódik,aztán mindenki tölthet kb amennyivel tud.
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.27. 13:34

Clio eredmények kint! Pontok 1-2 napon belül!
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.12.02. 18:48

Sziasztok!

Nem megy a szerver.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.12.13. 14:12

Bírói döntések kint! Eredmények 1-2 napon belül!
Molnár Dániel #99

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2013.12.14. 12:39

Nos, idő előtt búcsúzok a Cliotól (fránya egyetem :D)

Én köszönöm a bajnokságot, élveztem, voltam jó harcok, és nem hittem, hogy ennyi hely van még a falig
Amíg tudtam konstans jönni, viszonylag meg voltam magammal elégedve (teljesítmény, eredmény, pontok viszonylatában is).
Sajnos a csapatértékelésben nem villogtunk, de Lui így is többet teljesített, mint vártam, grat neki.

S grat mindenkinek, majd találkozunk (ha nem is a Seaton, de majd) még :D

Élvezetes visszatérés volt maj' 1 éves önkéntes szimulátor száműzetésből.
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2013.12.14. 16:51

Bracci írta:Nos, idő előtt búcsúzok a Cliotól (fránya egyetem :D)

Én köszönöm a bajnokságot, élveztem, voltam jó harcok, és nem hittem, hogy ennyi hely van még a falig
Amíg tudtam konstans jönni, viszonylag meg voltam magammal elégedve (teljesítmény, eredmény, pontok viszonylatában is).
Sajnos a csapatértékelésben nem villogtunk, de Lui így is többet teljesített, mint vártam, grat neki.

S grat mindenkinek, majd találkozunk (ha nem is a Seaton, de majd) még :D

Élvezetes visszatérés volt maj' 1 éves önkéntes szimulátor száműzetésből.
Gratula, örülünk hogy élvezted várunk vissza szeretettel! ;)

sok sikert a vizsgákhoz, nekem is el kéne kezdeni tanulni btw... :D
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

Jégember

HozzászólásSzerző: Jégember » 2013.12.14. 18:34

Nagy L. - Müller P. : Nagy messziről esik be Müller Péter mellé aki emiatt helyezéseket veszít. Nagy L. figyelmeztetés.
Nagy D. - Suborits : Nagy kitolja ellenfelét aki így bukik 1 helyet: Nagy Dávid -10 pontos büntetés

Na lenne egy olyan kérdésem, hogy ez miért van? Miért kaptam -10 pontot egy majdnem ugyanolyan esetnél?
Nagy Dávid #11

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.12.16. 20:26

Szervert elindítjátok?
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.12.16. 20:42

Lacsika írta:Szervert elindítjátok?
el
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.12.18. 04:11

Ilyet már tapasztalt valaki? Ez lag miatt lehet vagy csak egyszerűen a pályába volt valami?

http://www.youtube.com/watch?v=q3osB1t86HY
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.12.18. 07:29

Volt már ilyenre példa! Valószínüleg lag!
Galambos Péter

TCS #82

Vissza: “Városi Clio Cup - Free”