Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Hezso

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.12.23. 12:39

Tisztelt VB.

Kérném megmagyarázni, hogy az Interlagosi versenyen, ahol én óvtam meg Gyarmati Jánost, miért én kaptam -15 pontos büntetést és 2 figyelmeztetést???
Ráadásul Gyarmati János személyes beszélgetésünk során elmondta, hogy elromlott a fékpedálja és ezért jött folyamatosan nekem. Ezek után én kapok ilyen büntetéseket???

Ezt legyetek szivesek újra megvizsgálni, ugyanis ezt nem fogadom el, ez még viccnek is rossz.

Köszönettel.

Amúgy meg Boldog Karácsonyi Ünnepeket.

Utóirat. Vicces hogy egész bajnokság alatt nem kaptam büntetést, valószinüleg úgy versenyzek hogy nem adok rá okot. Erre az utolsó futamon óvok, mert engem ért sérelem, erre én kapok büntetést, nem is kicsit.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.23. 12:54

Hezso írta:Tisztelt VB.

Kérném megmagyarázni, hogy az Interlagosi versenyen, ahol én óvtam meg Gyarmati Jánost, miért én kaptam -15 pontos büntetést és 2 figyelmeztetést???
Ráadásul Gyarmati János személyes beszélgetésünk során elmondta, hogy elromlott a fékpedálja és ezért jött folyamatosan nekem. Ezek után én kapok ilyen büntetéseket???

Ezt legyetek szivesek újra megvizsgálni, ugyanis ezt nem fogadom el, ez még viccnek is rossz.

Köszönettel.

Amúgy meg Boldog Karácsonyi Ünnepeket.
Szia!

Összesen 4 kontakt volt köztetek amit megóvtál. Akkor kezdjük :

B - R2 : 1271 : A BMW a kerékvetőn halad nagyobb tempóval mint Te. Szúrsz be elé,neked megy. Ez semmi,túraautózunk. Nem történt semmi komoly ebből és mindenki haladt tovább a pozíciójában.

B - R2 : 1273 : Próbál lejönni a kerékvető a BMW,hogy ne rázza szét az agyát. Folyamatosan belül halad. Te ívet váltasz és próbálsz bevágni elé,hogy nehogy megelőzzön. Nem történt olyan szabálytalanság a BMW részéről amit büntetni kéne.

B - R2 : 1276 : Külső ívre kimegy a BMW és Te csak azért is jobbra rántod a kormányt az egyenesben kb, nehogy már megelőzzön. A pályára való visszatérést eddig is figyeltük és büntettük. Van más is a pályán rajtad kívül akire tekintettel kell lenni. Bevágsz a pálya közepére úgy, hogy szerencsétlen Toyotás kimegy a fűre,hogy elkerülje a balesetet. Ez nem fér bele a VSR versenyzési szabályzatába.

B - R2 : 1388 : Egyenes közepén szándékosan befékezel a mögötted jövő BMW-nek. Nem tudom ezt melyik ligában fogadják el,de az biztos hogy itt nem elfogadott ez a stílus.

Kellemes ünnepeket!
Molnár Dániel #99

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.12.23. 13:01

Kétszer nekem jött hátúlról egyszer sem húztam be elé direkt a kormányt, ez nem az én stilusom.
Ezután sem behúztam elé a kormányt, hanem megpróbáltam kimenni a pálya szélére hogy ne legyek útban. Ő is jobbra jött, megint nem müködött a fékpedálja, nekem jött és kitett a pályáról. A pályára visszatérést vállalom, nem figyeltem, mert már nem láttam az idegtől.

Ezek után megint kicsúszik, elé kerülök, megint nekem jön hátúlról. Igen, akkor már szintén bennem volt az ideg és ráfékeztem, ezt szégyellem is, nem szoktam ilyet csinálni.

De mindegy, ti is másképp láttátok, én is másképp láttam és éreztem az autóban ülve.

Köszönöm hogy eddig itt versenyezhettem nálatok, a jövöre nézve további sok sikert kivánok a ligának.
Én befejeztem a versenyzést nálatok, gondolom ezek után ilyen "életveszélyes" versenyzőre mint én nincs is szükségetek.

Tisztelettel Hegyi Zsolt

Hegyi Zsolt #966

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.23. 13:04

Hezso írta:
Köszönöm hogy eddig itt versenyezhettem nálatok, a jövöre nézve további sok sikert kivánok a ligának.
Én befejeztem a versenyzést nálatok, gondolom ezek után ilyen "életveszélyes" versenyzőre mint én nincs is szükségetek.

Tisztelettel Hegyi Zsolt
Nem mondtunk ilyet. Pont ahogy írtad,eddig nem csináltál semmit. Most emiatt nem nézünk senkit elmebetegnek mert egyszer elkapta az ideg. Olyan pilótát is vissza várunk (és vissza is szoktak jönni) aki DQ-t kap valamelyik bajnokságban. Macauban lesz szerver,lesz boxod. A döntés rajtad áll!

Tisztelettel Molnár Dániel
Molnár Dániel #99

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.12.23. 13:07

Azt azért megnézhetnétek, hogy az adott időpontban illetve körökben a BMW-nek teljesen kiszámithatatlan a mozgása, folyamatosan csúszkál jobbra-balra, nem tudja kontrollálni az autót, többször leesik a pályáról. Plusz a fékprobléma ami miatt nekem jön többször is. De tudom hogy egy BMW-s nem hibázhat.

Mindegy, én részemről itt befejezem, nem tartom értelmét vitatkozni.

Hegyi Zsolt #966

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.12.23. 16:29

Jobban is teszitek ha befejezitek. Semmi értelme. A lelki terror meg sehova nem vezet. A fenyegetés meg pláne nem. Mi azt szeretjük ha minnél többen jöttök és szórakoztok, de mindenkinek maga dolga, hogy jön vagy sem...

Te magad elismered, hogy ideges vagy, direkt ráfékezel, szabálytalanul térsz vissza a pályára (ezt is elismered) és mi vagyunk a gonoszak, hogy megbüntetünk??

Szerintem gondold át mégegyszer..

Boldog Karácsonyt!!

Galambos Péter tisztelettel....
Galambos Péter

TCS #82

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.12.23. 19:16

Én nem folytatok lelki terrort, ti viszont úgy látom igen. Számomra még mindig csak az a furcsa ebben az egészben, hogy Jani többször nekem jön, ő maga elismeri hogy baj volt a fékpedáljával, nem tudta fékezni az autót, de azért folyamatosan teljesen rámjön és ezekből a szituációkból csak én vagyok hibás.

Az meg hogy nem versenyzek esetleg itt többet, az nem fenyegetés szerintem felétek, lévén nektek tökmindegy hogy itt vagyok vagy sem.

De tudomásul veszem hogy a VB két tagja is rendre utasitott.

Még azért annyit zárószónak, hogy idáig szerintem mindenkivel baráti volt a viszony, nem adtam okot senkinek arra hogy az én versenyzésem miatt haragudjon rám. Az egész vita pedig úgy indult, hogy meg mertem kérdőjelezni a VB döntését. A legvégső kemény hangra Galambos Peti pedig szerintem nem szolgáltam rá.

Mindegy, tényleg befejezem, mielőtt még a fórumból is ki leszek tiltva igy az ünnepekre.

:twisted:

Hegyi Zsolt #966

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.12.23. 19:33

Hezso írta:Én nem folytatok lelki terrort, ti viszont úgy látom igen. Számomra még mindig csak az a furcsa ebben az egészben, hogy Jani többször nekem jön, ő maga elismeri hogy baj volt a fékpedáljával, nem tudta fékezni az autót, de azért folyamatosan teljesen rámjön és ezekből a szituációkból csak én vagyok hibás.

Az meg hogy nem versenyzek esetleg itt többet, az nem fenyegetés szerintem felétek, lévén nektek tökmindegy hogy itt vagyok vagy sem.

De tudomásul veszem hogy a VB két tagja is rendre utasitott.

Még azért annyit zárószónak, hogy idáig szerintem mindenkivel baráti volt a viszony, nem adtam okot senkinek arra hogy az én versenyzésem miatt haragudjon rám. Az egész vita pedig úgy indult, hogy meg mertem kérdőjelezni a VB döntését. A legvégső kemény hangra Galambos Peti pedig szerintem nem szolgáltam rá.

Mindegy, tényleg befejezem, mielőtt még a fórumból is ki leszek tiltva igy az ünnepekre.

:twisted:

Az, hogy az ő pedálja rossz vagy sem ő tudja.. Nyilván ha ennek hatására ő kilök valakit meg lesz büntetve. De az óvott esetekben egyszer sem lökött ki téged. Tehát nem történt az ő részéről szabálytalanság. Te viszont szabálytalanul tértél vissza ez által a versenyző társad kicsúszott. A másik esetben meg direkt korában fékeztél. (ezt Te magad mondat.) Tehát akkor ? Totál jogos a büntetésed a részünkről..

Durva a hangnem amiben írok? Lehet. Azért, mert elegem van egy picit abból, hogy valaki büntetést kap és neki áll fenyegetőzni, hogy kilép. Hol láttál bárkitől olyat, hogy Te nem kívánatos vagy itt? Vagy azt , hogy szarul versenyzel? Egy szóval nem mondta egyik tag sem. De Te egyből a nem indulásoddal fenyegetsz..

Nem fontos nekünk, hogy itt vagy? Nem a lószart nem! Nekünk mindenki fontos, és igen is szeretném, hogy ha elindulunk 60 emberrel annyival fejezzük be.

Nem volt még büntid valóban.. Ezért nem értem, hogy miért vagy kiborulva.. Emberből vagyunk mindenki hibázhat tehát hiába vagy mindig tiszta, ha egyszer becsúszik. Ez van.. Megnéztük vagy 5 en ezeket az eseteket, nem volt senkinek sem más a véleménye, téged tartunk hibásnak az esetekben..

Nem diktatúrát tartunk.. Miért tiltanánk ki a fórumról? Ugyan már...
Galambos Péter

TCS #82

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2015.12.23. 20:12

Hogy a francba mentek 2:28-at? Ezt nem értem. Valamit nem jól csinálok az tuti. :shock:
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

DzSiBi

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2015.12.23. 22:42

Pedro Vargas írta:Hogy a francba mentek 2:28-at? Ezt nem értem. Valamit nem jól csinálok az tuti. :shock:
2:27.0xxx

https://www.youtube.com/watch?v=6fdKm7G4u5Q
Kép

#5 Gabor Viski | George Racing Team(link)
//////NASCAR Everything else is just a game...
iRacing.com The World's Best Motorsport Simulation
VSR.hu Itt a legjobbakkal versenyezhetsz!
iR MyRacingAPP

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.12.24. 11:16

Velülvizsgálati kérelem:

'A - R2 : 622-től : Mándity Isvtán - Szabó-Kónyi Bence Bence : Nem történt szabálytalanság'

Szabályzat-Pályán való viselkedés, és szabálytalanságok büntetési tételei:
'Amit szigorúan tilos: ... Féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos!'

Verseny alatt szerintem igencsak veszélyes volt ez a bemozdulás, hiába volt köztünk másfél autónyi távolság. Ha fokozatosan húzta volna befele, .... ugyan az se szabályos, de jobban le lehet reagállni, a mostani esetnél nem sokon múlt, hogy baleset is legyen belőle. :(

Lehet szőrös szívű vagyok, de az ilyen esetekre különösképp allergiás vagyok.
Saját hülyeségeim miatt is, de benne van hogy mindenki hibázik.

KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS JÓ PIHENÉST MINDENKINEK! :)
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.12.24. 15:15

Nagyon boldog, békés, örömökben gazdag karácsonyt kivánok minden versenyzőtársamnak!!

Hegyi Zsolt #966

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.12.24. 16:54

Békés boldog karácsonyi ünnepaket mindenkinek! :)
Hajdu Gábor #87

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.12.24. 21:21

Boldog Karácsonyt srácok!!
Galambos Péter

TCS #82

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2015.12.27. 14:07

Üdv!
Szeretném, hogyha ezt az esetet újravizsgálnák ,mert számomra nem tiszta miért én voltam a hibás:

B - R2 : 1245-től : László Vajk - Csuti Zoltán : Csuti Zoltán -5 pontos büntetés + figyelmeztetés

Köszönettel, Csuti Zoltán
Csuti Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.28. 16:55

Stevo írta:Velülvizsgálati kérelem:
'A - R2 : 622-től : Mándity Isvtán - Szabó-Kónyi Bence Bence : Nem történt szabálytalanság'
A versenybíróság továbbra se gondolja szabálytalannak az esetet. Úgy állapítja meg, hogy nem féktávon,fékezés közben történik a bemozdulás hanem a fékezés megkezdésével egy időben. Nem történt több ív váltás sem.
Csuti írta:Üdv!
Szeretném, hogyha ezt az esetet újravizsgálnák ,mert számomra nem tiszta miért én voltam a hibás:

B - R2 : 1245-től : László Vajk - Csuti Zoltán : Csuti Zoltán -5 pontos büntetés + figyelmeztetés

Köszönettel, Csuti Zoltán
Bírói döntések kiírása : December 22. - 21:28
Szabályzatban ez olvasható : Lehet kérvényezni a BT által vizsgált eset újra vizsgálatát. Ezt, és minden egyéb kérelmet a döntések kihirdetését követő 48 órában lehet megtenni. Minden utána beírt kérést a BT-nek nem kell teljesíteni.
Jelen esetben a maximális időpont : December 24 - 21:28
A felülvizsgálat kérelme 3 nappal ezután, december 27.-én történt.
Molnár Dániel #99

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2015.12.28. 22:30

Hát....nem tudok kipréselni a Volvo-ból 2:35 végénél többet. :( Nem tudom hol a hiba. Lehet, hogy ennyi van benne. :(
Azért ha van ötletetek az várom. :)
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.28. 22:43

Pedro Vargas írta:Hát....nem tudok kipréselni a Volvo-ból 2:35 végénél többet. :( Nem tudom hol a hiba. Lehet, hogy ennyi van benne. :(
Azért ha van ötletetek az várom. :)
Nyomjad :D :D Sok helyen lehet úgy érzed hogy nem fér el a kocsi pedig de. Meg lehet valahol nem kell fékezni,játssz a pedálokkal. Ne padló gázból és padló fékből álljon a dolog. Elég ha a gázzal játszol és akkor nem fel le megy a sebesség hanem konstansabb.
Molnár Dániel #99

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.12.29. 16:47

sok ideje gondolkodtam ezen de eddig nem írtam mert nem akarom itt a kakipudingot keverni, deee...

szóval a Formula.hu az oké hogy "szponzorálja" a bajnokságokat (köztük ezt is), de én eléggé rég láttam már bármiféle felajánlást tőlük, ami nem is feltétlen lenne gond, ha emellett mint médium, VSR-es cikkek, videók jelennének meg rajta
de ha beírom weboldalon a vsr címkét, akkor van egy októberi DTM, két augusztusi HTCC felhívás és így kifújt az elmúlt időszak

namármost -tényleg minden gonoszság, pofátlanság, mindenság nélkül- ha nem ajánlanak fel dolgokat, és nem adnak lehetőséget a liga hirdetésére, akkor miért kell minden kocsira kétszer felrakni őket?
(vagy ha adnak lehetőséget cikkekre, akkor meg tessünk mán' cikkeket írni)
(vagy ha mégiscsak van valami felajánlásuk a VSR felé, amiről nem tudok, és mondjuk a VSR működését segíti elő, akkor azt a részét a kommentemnek vegyétek semmisnek)

és tényleg, saját vélemény, senki ellen, semmi ellen, elhatárolódok mindentől-mindenkitől, csak fúrja már az oldalamat, hogy jó jó hogy szponzor, de 'ebben nekünk mi a jó?'

de fejem ezért tényleg ne legyen leharapva :D
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.29. 17:03

Ha küldünk cikket vagy bármit,akkor kikerül azonnal a dolog csak mi se cikkezünk úgy a HTCC-ről most. Nem volt ajándék most,tavaly tavasszal volt a teszt ami ütött. Igazából csinálhatnánk a szimes rovatot de nincs annyi kapacitásunk (és szerintem a legfontosabb az, hogy nem annyira pörgő ág ez) hogy hetente több oldalas cikkeket küldjünk be mindenféle nagyon érdekes dolgokról. Egyenlőre saját sorainkat akarjuk rendezni. Kb ennyi :D
Molnár Dániel #99

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.12.29. 18:37

danikosz írta:Ha küldünk cikket vagy bármit,akkor kikerül azonnal a dolog csak mi se cikkezünk úgy a HTCC-ről most. Nem volt ajándék most,tavaly tavasszal volt a teszt ami ütött. Igazából csinálhatnánk a szimes rovatot de nincs annyi kapacitásunk (és szerintem a legfontosabb az, hogy nem annyira pörgő ág ez) hogy hetente több oldalas cikkeket küldjünk be mindenféle nagyon érdekes dolgokról. Egyenlőre saját sorainkat akarjuk rendezni. Kb ennyi :D
ja, akkor értem :D
így már oké

de remélem azért a HTCC '15 legvégén lesz egy nagyobb cikk
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

DzSiBi

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2015.12.29. 20:11

Most egy csendesebb időszak van nálunk és ahogy Danci is írta a saját sorainkat is rendezni akarjuk. Itt van a fórumon, belül van egy fórum, amit ti nem láttok, de az napi szinten pörög, folyamatosan azon vagyunk, hogy a VSR közönségét a legjobban kiszolgáljuk. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy a VSR legyen itthon az első számú kapocs a szimulátor és a valós versenyzés között.
Kép

#5 Gabor Viski | George Racing Team(link)
//////NASCAR Everything else is just a game...
iRacing.com The World's Best Motorsport Simulation
VSR.hu Itt a legjobbakkal versenyezhetsz!
iR MyRacingAPP

Janos Gyarmati
Teljes név: Gyarmati Janos

HozzászólásSzerző: Janos Gyarmati » 2015.12.29. 20:18

Szeretném megóvni a Csuti Zolit,mert szerintem vágta a hotlaps körét...[Makaó] :P :P :lol: :lol: :D
Kép

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2015.12.31. 07:47

Az általam ismert legjobb köridők Macaun. Szóval bátrabban is lehet még vágni :mrgreen:

Kép
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

#920 | Huszár Norbert

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.01.01. 00:28

Boldog újévet srácok!!
Galambos Péter

TCS #82

Vissza: “HTCC 2015”