Autó, pálya vásárlás / beszerzés / letöltés

A VRS eSport - Virtual SimRacing 2 támogatott bajnokságot is indít, valamint a két bajnokság összesített eredményei alapján is nyeremények kerülnek majd kiosztásra. Minden eddiginél fontosabb lesz a kiegyensúlyozott szereplés. 2019-es első bajnokságunk Formula Series névre hallgat. TATUUS FA01-es kódjelű gépeket fogjuk meghajtani 6 különböző pályán. A szezon rövidsége miatt nincs eldobható futam.

Moderátor: BT Tag

Bírói testület
Teljes név: VSR Bírói testület
Kapcsolat:

Autó, pálya vásárlás / beszerzés / letöltés

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2018.12.15. 16:28

A bajnoksághoz szükséges szimulátor:
Assetto Corsa
Steam
G2A*
G2A: A G2A-n különböző emberek árulnak aktiváló kódokat, aminek a segítségével olcsóbban beszerezheted a játékot,kiegészítőt. Csakis saját felelősségre ajánljuk! Látható, hogy kitől mennyi kódot ( vagyis játékot) vásároltak, de ez sosem garancia. Ha szeretnél 100%-ra menni,akkor Steam, ha 99%-os biztonság is elég, akkor a G2A-n nézz körbe,mert olcsóbban hozzájuthatsz különböző tartalmakhoz.
Pályák: > Mega link < vagy > Google drive<
Másolni: Steam\steamapps\common\assettocorsa\content\tracks

Skinpack: > Mega link < vagy > Google drive<
Másolni: Steam\steamapps\common\assettocorsa\
A festéssel kapcsolatos információkról >itt< olvashatsz bővebben!

Pluginok (kötelező: Helicorsa + ptracker!) > Mega link < vagy > Google drive<

'Helicorsa' egy kis radaron mutatja, hogy a közvetlen mellett lévők merre vannak. Segítségével érzékelhető a holttér, és csökkenhet a balesetek száma. Telepítéshez másold a fájlokat ide: Steam\steamapps\common\assettocorsa

'ptracker'egy plugin, amely folyamatosan kommunikál a VSR szerverrel, versenyadatokat továbbít, vágásellenőrzést biztosít és a pontverseny is ezen keresztül fog frissülni. Ha nincs fent, eredményedtől függetlenül 0 pontot fog kiosztani. Tömörítsd ki ebbe a mappába: Steam\steamapps\common\assettocorsa és utána feltelepíted.

Amint bemásoltátok/felraktátok, a HUD_bekapcs.jpg-n látható helyen be kell kapcsolni a HUD-ot a játék főmenüjében. Ezek után, ha felmentek körözni a szerverre és a pályán jobbra húzzátok az egeret, az oldalsó sávból ki tudjátok választani magatoknak a HUD-okat és oda teszitek a kijelzőn, ahova csak akarjátok.

Ha további kérdésed van, tedd fel a fórum megfelelő helyein!
Virtual SimRacing Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/VirtualSimRacing

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

barcalaci84
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Nagy Laci

Re: Autó, pálya vásárlás / beszerzés / letöltés

HozzászólásSzerző: barcalaci84 » 2019.01.10. 21:30

feltétlenül szükséges a ptracker? ugye nem ? :)
olyan akadásokat okoz nálam h majdnem behánytam ( na meg így úton -útfélen eldobtam ... pedig ez még csak 5 körös volt :)
1,5 éve használok riftet , de ilyen még sose volt nálam...még most is hányingerem van , meg ver a víz :shock:
az stracker tudja kezelni ami feltétlenül kell ! vagy nem ?

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2019.01.11. 09:49

barcalaci84 írta:
2019.01.10. 21:30
olyan akadásokat okoz nálam h majdnem behánytam ( na meg így úton -útfélen eldobtam ... pedig ez még csak 5 körös volt :)
1,5 éve használok riftet , de ilyen még sose volt nálam...még most is hányingerem van , meg ver a víz :shock:
A ptracker azért kell, hogy a hotlapon meglegyen minden infó rólad, egyúttal a futam eredményeknél is lássuk azokat. Szektor idő, gumit jelöli, egye ellenőrzésként szolgálhat, hogy ki mennyi üzemanyaggal rajtolt. Az stracker miért van fent neked? Az a szerver oldali dolog, a ptracker a user. Lehet nem a p okozott akadást nálad, hanem az, hogy mind a kettő fent van.

Bírói testület
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Bírói testület » 2019.01.11. 09:55

Bírói testület írta:
2019.01.11. 09:49
barcalaci84 írta:
A ptracker azért kell, hogy a hotlapon meglegyen minden infó rólad, egyúttal a futam eredményeknél is lássuk azokat. Szektor idő, gumit jelöli, egye ellenőrzésként szolgálhat, hogy ki mennyi üzemanyaggal rajtolt. Az stracker miért van fent neked? Az a szerver oldali dolog, a ptracker a user. Lehet nem a p okozott akadást nálad, hanem az, hogy mind a kettő fent van.
Ha nem sikerül megoldást találni nálad és továbbra is laggolsz, akkor nyugodtan szedd majd le az appot.

barcalaci84
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Nagy Laci

HozzászólásSzerző: barcalaci84 » 2019.01.11. 12:14

Bírói testület írta:
2019.01.11. 09:55
Bírói testület írta:
2019.01.11. 09:49
barcalaci84 írta:
Ha nem sikerül megoldást találni nálad és továbbra is laggolsz, akkor nyugodtan szedd majd le az appot.
Nekem nincs fent az stracker, nektek van fenn...
Csak azért kevertem ide az stracker, mert a tegnapi futamok session részénél néztem h akinél nem volt fenn az app, annál is mutatja a szektoridot is (bár szerintem nem annyira lényeges) meg mutatja a vagasok, utkozesek, valid körök számát is... Illet e úgy tűnik nekem h az eredmények adminisztralasaban sem okoz gondot ha nincs fenn valakinél...
Jovoheten majd ég probalgatom valami full online szerveren h ezzel volt e a problémám vagy valami más zavart be...
Köszönöm!

Vissza: “Assetto Corsa: VRS eSport Formula Series”