Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Juhász Csaba

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.05.27. 20:00

cupi írta:Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni a BT-től, hogy az estorili futam után miért kaptam 15 büntetőpontot? Mert óvást nem láttam érkezni ellenem, a visszajátszásokon meg nem láttam semmit sem :S Válaszotokat előre is köszönöm.
Szia!

Mivel első körös esetről van szó, nem kell óvás hogy kivizsgáljuk az eseteket. Azért lettél büntetve mert miután súroltad a falat áttértél a pálya bal oldalára miközben Szecskő Roland érkezett. Megpöckölted, lement a fűre, majd féktávon megforgott. Ezért lettél büntetve

Nebom
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nebom » 2015.05.28. 22:01

Akos1985 írta: Tudom óvás, óvás és óvás, de nem hiszem el, hogy csökött agyakig nem jut el, hogy ésszel is tudni kéne menni. Gorliczay Zoltánnal is jót csatáztunk ismét végig, erre kicseszik a pályáról hátulról. Mondhatom "szép" módja az előzésnek, de mind1 óvni fogok és remélem Zoltán is fog!
Ugy érzem van mit igen, fogok is de inkább a fejben van gond 1-2 embernél szerintem is az a bibi...
BT a replaybol máshogy látja "értem én" ezért is nem egyezik a véleményem veluk alltalában és persze egész versenyeket nem néz vissza "ez is értheto" de akkor látná talán hogy már az 5dik kis kocctol elpattan az ember agyában valami és azét pipa és óv, nem mert 1x valaki benéz valamit...
#59 Z.Gorliczay

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2015.05.29. 20:25

Vissza néztem az az esetet amit mondtam, s kicsit benéztem. Azért, mert én azt hittem jobb oldaladról pördített ki valaki, aztán visszanéztem és kicsit meglepődtem, hogy hagytam helyet és belém menve pörögtél ki. Addig a pontig élveztem a csatát maximálisan! Második futamon is jó csatánk volt a végén, csak kár egy fatökűt bevonszoltak a jelszavas TS szobánkba és elterelte a dolgokat és visszaestem szépen. Élmény volt! :)
Az a legjobb, hogy akikkel régen is mentem együtt megtartották azt a jó szokásukat, hogy lehet velük csatázni és korrektül, még ha vörös posztó is előttük van, de mindig külön öröm, ha ezen nevek mellé újakat tudok besorolni évadról évadra! A vicc az, hogy amilyen a fogadj isten, olyan az adjon isten is. Erre jó példám pl Veres Ákos vagy akár Vida Zoltán, de lehetne még sorolni. Velük csatázva érdekes kölcsönösen fair csatát csinálunk, de ahogy "trógerkednek" velük nem kímélik az ellenfelük és hasonló stílust vesznek fel, ami egyrészről jogos. Másrészről ha "trógerke" felébredne, akkor talán még élvezni is lehetne a dolgot. Nem mondom, hogy kontakt nem lehet, de vannak ésszerű határai, ami a valós életben szerintem anyagi kár jelentős lenne vagy a következő futamába kerülne. Na mind nem keverem össze a szimulátort a valósággal :D
BT döntéseivel én se mindig értek egyet, bár nem volt esetem max HTCC-ben meg mostani futam kapcsán van/volt. Eddig elégedett voltam a döntéssel, bár csapattársam részéről volt pár kérdéses dolog, amiben nem értettem egyet, ez van. A BT dolgokban tapasztalatom van szépen, s a "mi lenne ha" dolgok nem érdekelnek csak a versenypályán történt incidens és történés érdekelnek és az alapján mondok mindent.

Nebom írta:
Akos1985 írta: Tudom óvás, óvás és óvás, de nem hiszem el, hogy csökött agyakig nem jut el, hogy ésszel is tudni kéne menni. Gorliczay Zoltánnal is jót csatáztunk ismét végig, erre kicseszik a pályáról hátulról. Mondhatom "szép" módja az előzésnek, de mind1 óvni fogok és remélem Zoltán is fog!
Ugy érzem van mit igen, fogok is de inkább a fejben van gond 1-2 embernél szerintem is az a bibi...
BT a replaybol máshogy látja "értem én" ezért is nem egyezik a véleményem veluk alltalában és persze egész versenyeket nem néz vissza "ez is értheto" de akkor látná talán hogy már az 5dik kis kocctol elpattan az ember agyában valami és azét pipa és óv, nem mert 1x valaki benéz valamit...
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.05.29. 22:56

Szerintem egyszerű a magyarázat...mint az élet területein. Viselkedjünk úgy mással, ahogy azt magunkkal szemben is elvárnánk, ennyi. Persze itt még benne van, hogy kinek mi fér bele...és a valóságban sem túl kedvesek egymással a versenypályákon a pilóták, de mivel ez hobbi a legtöbbeknek (nem csak eredmény kényszer), így valóban lehetne finomítani a hozzáálláson.
Veres Ákos

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.01. 17:06

Bírói döntések kint, pontok hamarosan
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

cupi

HozzászólásSzerző: cupi » 2015.06.01. 18:58

Tisztelt BT!

Kérhetnélek benneteket, hogy a Galambos Péterrel történt esetemet újra vizsgáljátok, mert az én látszatomban bementem mellé, szabályosan, aztán ahogy fordultunk ő szűkebb íven kezdett fordulni, és így természetesen nem direkt, de rám húzta az autót, és ebből adódott az ő további szélesebb kanyarvétele. Előre is köszönöm!
Fekete Dávid #4

Gordon24

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.06.01. 21:58

cupi írta:Tisztelt BT!

Kérhetnélek benneteket, hogy a Galambos Péterrel történt esetemet újra vizsgáljátok, mert az én látszatomban bementem mellé, szabályosan, aztán ahogy fordultunk ő szűkebb íven kezdett fordulni, és így természetesen nem direkt, de rám húzta az autót, és ebből adódott az ő további szélesebb kanyarvétele. Előre is köszönöm!

Ezt ugye nem komolyan irod? Úgy pattantam le rólad mint a bolha. :-D Ha nem vagyok ott mész kapálni. Plusz mázlid is van, hogy meg tudtam fogni és nem pörögtem ki mert akkor alaphangon -10p plusz figy.

(plusz engem vádolni hely nem hagyással ..... Eddig pont azt mondta mindenki túl előzékeny vagyok. :-D )
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.02. 19:22

Bajnoki állás kint.

Gordon24

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.06.02. 23:26

Tisztelt versenyzők!

Mint tudjátok a szabályzatban szerepel egy feltétel a bajnoki futamokon való részvételhez.
Ez a következő: - Eredeti szoftver megléte!

Szúrópróba szerűen tudjuk ellenőrizni ezt amit minden bajnokságnál egyszer meg is teszünk! A mostani eredmény számításnál történt ez meg. Skidrow barátunk jeles munkásságát nem kell bemutatni senkinek! :-D Ennek fényében:

Szabó Gábor és Kiss Dominik : A Bírói Testület kéri a magyarázatot, hogy a log file miért írja hogy az Ő Steam felhasználó nevük SKIDROW. Jelentkezésükkel elfogadták a leírtakat,miszerint eredeti játék szükséges. Ennek bizonyítására vasárnap 20:00-ig van lehetőség. El lehet küldeni a rendes steam felhasználó nevet, vagy ID-t ahol ellenőrizni tudja a Bírói Testület a programok meglétét.ETCC-ben 2 fő volt akinél gond volt, a Mini mezőnye pedig tiszta volt.
Galambos Péter

TCS #82

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.06.03. 12:16

Gordon24 írta:Tisztelt versenyzők!

Mint tudjátok a szabályzatban szerepel egy feltétel a bajnoki futamokon való részvételhez.
Egy, azaz 1 ezer forintba kerül.
Komlósi Péter alias KP. #22

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2015.06.03. 14:09

komlosip írta:
Gordon24 írta:Tisztelt versenyzők!

Egy, azaz 1 ezer forintba kerül.
Fekete pénteken meg akár 90 cent :D
Kozák Lajos #91

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.07. 19:32

http://prntscr.com/7e8axd
ITt van megvan csak utálom a steamot felk*rja az agyam amikor állandóan frissítget meg satöbbi De most komolyan ennyire ki akartok engem Zárni?
Szabó Gábor Borivoj -SzaboGp #71

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.07. 19:34

steam Nevem szabogaga

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.07. 19:37

esetleg a nevembe vagy az életkoromba nincs kedvetek még belekötni?

danikosz
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.07. 19:45

szabogaga írta:http://prntscr.com/7e8axd
ITt van megvan csak utálom a steamot felk*rja az agyam amikor állandóan frissítget meg satöbbi De most komolyan ennyire ki akartok engem Zárni? esetleg a nevembe vagy az életkoromba nincs kedvetek még belekötni?
Nem akar senki senkit se kizárni csak van egy szabály amit mindenki betart rendesen és évek óta ellenőrizzük. Ha tetszik,ha nem veled sem teszünk kivételt. Le van írva 3 topicba és szeretnénk ha mindenki komolyan venné és betartaná azokat. Nem hiszem hogy a BT olyan baromi sokat kér a nevezőktől.
Molnár Dániel #99

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.07. 21:54

nah ott van látjátok megvan megvagytok elégedve?

Gordon24

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.06.08. 19:10

szabogaga írta:nah ott van látjátok megvan megvagytok elégedve?

Egyébként nem tudom mire ez a nagy hangoskodás tőled. Tök korrektül kértünk meg titeket, hogy mutassátok meg a dolgot. Dominik miért tudja kulturált formában ezt megtenni? Írt egy privát üzenetet, egy képpel és viszlát. Megköszöntem neki túl vagyunk rajta. Te meg itt pattogsz tök feleslegesen.

Azt meg hozzá teszem STCC2 nincs. Tehát nincs meg minden szoftvered ami kell a bajnoksághoz. Eltekintünk tőle azért mert a race 07 eredeti és már jó sok futam lement.. Szóval hátrébb az agarakkal és gondolkozz mielőtt támadsz, mert hivatalosan nem vehetnél részt a bajnokságban. A HTCC ben így nem is vehetsz részt szeptembertől..

És elolvastad, elfogadtad a szabályzatot!
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.08. 22:05

cupi írta:Tisztelt BT!

Kedves Dávid!

Kérésedre a BT újranézte az esetet és egyhangúan úgy döntöttek a bírák, hogy nem változtatnak a büntetés mértéken. Ennek értelmében nem változtatunk a DQ-n, így a bajnokság további fordulóin nem indulhatsz. Köszönjük megértésed. Találkozunk augusztusban a díjátadón és az őszi bajnokságainkon.

VSR BT

Dudasbence

HozzászólásSzerző: Dudasbence » 2015.06.09. 11:21

Sziasztok!
Szeretnék a birói testület felé fordulni. Sajnos nekem a gépem utóbbi időben nagyon kuka lett. Öreg volt de még régebben csak néha voltak laggjaim. De most az utóbbi pár futamon több laggom volt. Sajnos Leitner Norbi kilökését is meg egy két kisebb lökést a laggok miatt okoztam. Sokszor nem is tudtam az esetekről, mert nekem meg állt a kép, vagy el tüntek az ellenfelek előlem. Ezért szeretném a birói testülettől kérni ,hogy így is legyenek szívesek át gondolni a kizárásomat. Most vettem, összerakattam egy fullos gépet, és soha egy lökés vagy elfékezés nem lesz, mert nem lesz már laggom.!!! Mindig amikor vissza néztem a futamot akkor láttam a történéseket. Mindig elnézést kértem a pilótáktól személyesen, már akivel feltudtam venni a kapcsolatot. Nagyon bosszantott a dolog és ezért és a vsr miatt is vettem most egy új gépet!!! :) Szeretnék mindenkinek bizonyítani ha kell megyek 100 kört is le figyelhetitek ,hogy már nincs laggom. Ez miatt nem tartom fernek a kizárásomat, mert én most 120 ezer forintot beruháztam csak a vsr miatt, meg persze a sport miatt is. :) Én ugye a való életben is versenyző vagyok, nem szokásom senkit sem meg lökni. Itt is még egyszer elnézést szeretnék kérni mindenkitől. Azt szeretném kérni ,hogy a pilótákkal szavaztassák meg ,hogy indulhatok-e vagy nem.
Köszönöm szépen a megértéseteket! :)
Üdv: Bence!
Dudás Bence #5 -SzaboGP

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.06.09. 12:21

Sziasztok.

Sajnos tegnap elment közülünk egy versenyzőtársunk, barátunk az RC-HU egyik alapitója Sörös Gábor. Szeretném ha ez a ma esti futam az ő emlékének lenne szentelve.

Köszönöm.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.09. 12:42

Hezso írta:Sziasztok.

Sajnos tegnap elment közülünk egy versenyzőtársunk, barátunk az RC-HU egyik alapitója Sörös Gábor. Szeretném ha ez a ma esti futam az ő emlékének lenne szentelve.

Köszönöm.
ÁMEN :(

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.09. 16:14

Dudasbence írta:Sziasztok!
Szeretnék a birói testület felé fordulni.....
Kedves Bence! A BT szerint minden versenyző maga felel azért, hogy megfelelő technikával versenyezzen. Az, hogy eddig "életveszélyes" gépet használtál, és laggolás, akadozás közben balesetet okoztál nem mentesít a büntetés alól. Ha azt vizsgáljuk meg, hogy valós versenyeden kimész 60%-os fékkel, tudsz is róla, majd kilöksz valakit, nem fognak eltekinteni a megbüntetésedtől. Az pedig, hogy szavaztassuk meg, hogy indulhass, nem helyén való. Ezt nem az induló pilóták, hanem a BT dönti el. Örülönk Neki, hogy annyira megtetszett a nálunk való versenyzés, hogy ezért beruháztál egy jobb technikára, de ettől még a kizárásod nem módosul. Az új technikát pedig az ősszel induló bajnokságokban bevetheted. Köszönjük megértésed. VSR Staff

Gordon24

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.06.09. 16:34

Hezso írta:Sziasztok.

Köszönöm.

Maximálisan egyetértek! És itt is részvétem a családnak és az rc-hu családnak is!
Galambos Péter

TCS #82

Nso

HozzászólásSzerző: Nso » 2015.06.09. 16:35

Június és SZeptember között lesz valami?
Kovács Krisztián #77

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.09. 16:45

Nso írta:Június és SZeptember között lesz valami?

Igen, lesz. Kövesd fórumunkat és FB oldalunkat. :D

Vissza: “ETCC 2015”