Montag, Flugzeugring, Rally Deutchland

A Német rali, jelenlegi nevén: ADAC Rallye Deutschland (korábban: OMV ADAC Rallye Deutschland) egy raliverseny Németországban. Eredetileg Frankfurt, Mainz és Koblenz voltak a rendező városok, de 2000-ben áthelyezték a központot Trierbe és környékére. A verseny korábban az Európa-bajnokság és a Német Bajnokság fordulója is volt. 2002 óta a Rali-világbajnokság része.

Csincsik Marcell és Juhász Ferenc fej fej mellett haladnak a bajnoki cím felé. Juhász a Finn Rally megnyerésével beérte Marcellt és pontegyenlőséggel vezetik a bajnokságot. Mind a ketten két győzelmet és két második helyez szereztek. A hátralévő két rally fogja eldönteni a bajnoki címet. Az utolsó előtti megmérettetés a hétfőn kezdődő Rally Deutschland.

A csapatbajnokságban az Intense/UMF Racing Team hatalmas előnyre tett szert. A második helyre a Real Focus Team lépett fel, megelőzve a Mad-Croc C4 Motorsportot.

A március 20.-án rajtoló Német Rally kiírása alábbi linken elérhető. A versenyt március 26.-ig tudjátok teljesíteni.

Még nem késő nevezni, erről bővebben itt olvashattok!